Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

drafcik z Kejnem siadl, bramki ladne wpadly. Bylbym zadowolony gdyby nie fakt ze z paczki za 50k zwrocilo mi sie jakies 9k...

w finalowym meczu 6:4 a na bramce przeciwnika tots Fahrmann - nie taka straszna karta jak ja maluja :p
 



teraz na tapete biore totsa Aubapejsjanga - obok niego motm Reus i if Tevez wiec to nie moze sie nie udac :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol na mój skład z 4 gwiazdkami i ovr 77 losuje mi bundes z ovr o 10 wyższym. Dziękuję, nie mam pytań :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ceny poleciały na łeb, w końcu można po taniości kupić niektóre karty. Z racji tego, iż do FIFY siadłem w styczniu i jest to mój pierwszy FUT, to nie natrzepałem coinsów i jedyne co osiągnąłem, to w miarę ogarnięty skład BPL.

Która formacja sprawdza się lepiej w tegorocznej odsłonie? 1-4-1-2-1-2 czy 1-4-1-2-1-2 (2) ? Gram tym pierwszym wariantem i jest spoko, drugiego jeszcze nie próbowałem, ale często widziałem posty, w których pisaliście, że druga opcja jest trochę OP w tym roku.

BPL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Lol na mój skład z 4 gwiazdkami i ovr 77 losuje mi bundes z ovr o 10 wyższym. Dziękuję, nie mam pytań :D

 

Mat a czemu miałby Ci nie wylosować?

Przede wszystkim powinniśmy grać z przeciwnikami ze swojej ligi.

Ovr nie powinien tu mieć znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, już nie raz ogrywałem czarne karty, a obrywałem sromotnie od gości grającymi brązami/srebrami. Skład nie ma tutaj większego znaczenia, tak samo jak jaranie się pojedynczymi kartami. Prawda jest taka, że topowi gracze ogarną nawet przeciętnym składem, a leszczom takim jak ja, gra się po prostu łatwiej, gdy ma się do dyspozycji lepszych grajków :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c67d7cafb97df.jpg

de8ab1d973d2a.jpg

Milo tak zgwalcic kogos w drafcie. TOTS Aubapejsjang to zasrany szatan jest, najlepszy napastnik jakim gralem bez porownania. Jesli on w drafcie tak wymiata masakrujac najlepsze karty bramkarzy i obroncow to co sie musi dziac gdy gra sie nim w lidze na zwyklych jaskow ... RZEZNIK PO PROSTU RZEZNIK!

1 mecz - 2 bramki
2 mecz - 3 bramki
3 mecz - 6 bramek
4 mecz - 2 bramki

2 draft wygrany pod rzad i 2 raz w paczce za 50k z 12 zawodnikami quick sell... kolejny skladzik z tostem Aguero do testu zrobiony ale to juz nie dzis :p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fahrmann TOTS... To najlepszy bramkarz w tej zasranej grze... Ludzie płaczą w słuchawki... Jak daję słowo... On potrafi obronić 3 dobitki z metra... Potem strzał zza pola karnego i rykoszet... Wszystko w sekundę... LOL. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Mat a czemu miałby Ci nie wylosować?

Przede wszystkim powinniśmy grać z przeciwnikami ze swojej ligi.

Ovr nie powinien tu mieć znaczenia.

Spodziewałbym się, że jak w sezonach online, daje nam kogoś ze zbliżonej ligi z podobnie mocnym składem. Pierwsze dwa mecze grałem z fitnessami, same złote karty ale jakieś nonrare 70kilka, udało mi się wygrać. 
No ale jak mi dają skład z samych najlepszych nifów bundes to już gorzej. 
Uznałem, że nie ma się co męczyć, nie ma co kisić coinsów, zwłaszcza, że gram tylko w weekend. "Trochę" polepszyłem mój skład ekstraklasowy w zasadzie zamieniając go na reprę Polski z małym bonusem:

http://www.futbin.com/16/squad/563334

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A wszycy wrzucają filmiki to ja też. 5 goli Suareza, gole nic szczególnego, ale 5 w jednym meczu to niemało. Sezony online, 3 liga. W składzie przeciwnika 3 holenderskie TOTSy.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrona typa dziurawa jak szwajcarski ser :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prwada. Kręcił w przodzie TOTS Promesem nieźle, ale w obronie dno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te totsy ze słabszych lig to kapiszony zazwyczaj, złote karty mocniejszych lig je wciągają nosem :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Te totsy ze słabszych lig to kapiszony zazwyczaj, złote karty mocniejszych lig je wciągają nosem :P

Mój TOTS Kapustka (jak to brzmi :D ) wczoraj w debiucie gol i 2 asysty ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Te totsy ze słabszych lig to kapiszony zazwyczaj, złote karty mocniejszych lig je wciągają nosem :P

Innych TOTSów tego gościa nie kojarzę nawet, ale Promes dał się zapamiętać. Tą kartą na pewno można fajne rzeczy robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Innych TOTSów tego gościa nie kojarzę nawet, ale Promes dał się zapamiętać. Tą kartą na pewno można fajne rzeczy robić.

Nim tak, bo nawet zwykła karta jest kozak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Grając po pijaku spada się do 5 ligi.

Sprawdzone info :P

Ja w tamtym tygodniu robilem takie testy...z 1 ligi z hukiem spadlem do 4 i nie moge sie teraz odbic :D plusem takiego grania jest to, że wszytko przyjmujesz na miekko :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tam, też mam Kapustkę - 4k :D jak za darmo, przy okazji skład z ekstraklapy zorganizowałem :>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegos cam z BPL z naprawdę dobrymi strzalami, który czasem uderzeniem z dystansu rozstrzygnie mecz (glownie chodzi mi o long shoty) + pace min w okolicach 75. Gram formacja 4312 a w niej niezbedny jest cam killer. W Serie A idealem dla mnie na tej pozycji był sif Hamsik, niesamowita bestia. Po zmianie ligi probowalem: 

Payeta - dobra karta ale głównie do asyst, bramek strzela u mnie niewiele a jeśli juz to w większości do pustaka albo z kilku metrów

De Bruyne - przez wielu chwalony, statystyki na karcie fantastyczne a gral u mnie takie szambo ze szkoda gadac, nie dosc ze prowadzi sie jak woz z węglem to prawie nic nie strzelał. Zawiódł mnie całkowicie

Rooney - chyba najlepszy z wypróbowanych ale przydalby sie ktos do zmiany

Coutinho - fajna karta ale strzały średnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

a co tam, też mam Kapustkę - 4k :D jak za darmo, przy okazji skład z ekstraklapy zorganizowałem :>

Pokaż co tam skleciłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyma sprobuj Herrere. U mnie gral lepiej niz napastnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Lol na mój skład z 4 gwiazdkami i ovr 77 losuje mi bundes z ovr o 10 wyższym. Dziękuję, nie mam pytań :D

 

a kto niby ma grać 77. Zawodnicy są tak tani że grajki po 85-84 chodzą poniżej tysiąca.

Granie OVR 77 to hipsterstwo o tej porze w Fifie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, Loki dostał bana za transfer coins z konta draft. Gdzie pisać? Gdzie dzwonić żeby odblokowali? Zapomniał hasła do pssite i pytam w jego imieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pablos granie składami z oceną 77 to często świadome i mądre budowanie drużyny opartego o karty, które są w tym trybie skuteczne i często o wiele mądrzejsze niż budowanie zespołu opierając się tylko o ocenę karty. Końcowy ovrl karty jest często zawyżany przez EA a zdarza się nawet, że jest zaniżany. To jest FUT i to tutaj legendami byli tacy gracze jak Mayuka, Emenike, Doumbia, Guarin, Ibarbo czy Ramires, którzy wielkich karier nie porobili, ale doprowadzali do szału graczy FUT. Liczy się jak unikalna jest kombinacja statystyk wewnątrz gry a nie to jaki numerek EA sobie napisało na karcie

Edytowane przez Awruk87
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×