Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Na mailu nic nie mam

To uderzaj na sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o regulaminie EA odnośnie kodów. Niby trzeba je wykorzystać do 16 października 2016 R. A ponadto kod traci ważność 26 lutego 2017 R.

Jezeli traci ważność w lutym 2017 to czemu trzeba go wykorzystać do 16 października 2016?

Dodatkowo z wersją zwykłą(standardową) jest jeszcze krócej bo kod traci ważność 13listopada 2016 a wykorzystać trzeba go również do 16 października 2016:)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w mediaexpert odpisali ze jeszcze kodów do preorderów nie uzyskali od dystrybutora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Całą kasę zainwestowałem w kilkanaście kart Isco. Ciekawe czy to się sprzeda z zyskiem

Tak z ciekawosci, po ile ich kupowales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, pablos_PRO napisał:

Całą kasę zainwestowałem w kilkanaście kart Isco. Ciekawe czy to się sprzeda z zyskiem

 

Mgr ekonomi powinien wiedzieć, że należy dywersyfikować swoje inwestycje. Jak dla mnie bardzo ryzykowne zagranie, ale pewnie i tak zarobisz

 

6 minut temu, Kolos28 napisał:

 

 

Co sądzicie o regulaminie EA odnośnie kodów. Niby trzeba je wykorzystać do 16 października 2016 R. A ponadto kod traci ważność 26 lutego 2017 R.

 

 

Jezeli traci ważność w lutym 2017 to czemu trzeba go wykorzystać do 16 października 2016?

Dodatkowo wersja zwykła jest jeszcze krócej ważna bo kod traci ważność 13listopada 2016 :)

 

Bo paczki odbiera się co tydzień i to pewnie zabezpieczenie by ktoś nie próbował wklepać kodu np w okolicach TOTY i domagać się zaległych paczek. EA gwarantuje DO x paczek, więc żeby zmaksymalizować ilość odebranych paczek trzeba wykorzystać kod jak najszybciej. Ogólnie pierdółka i nie ma się czego czepiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, awakeman napisał:

Tak z ciekawosci, po ile ich kupowales?

Na XO wczoraj kupiłem sobie do składu za 6000 ale pomyślałem co mi tam wystawię za 8400/8500 i poszedł.

 

Teraz nawet za 5200 można kupić. ale inwestuję długoterminowo za dzień -dwa mam nadzieję że się sprzeda z odpowiednią przebitką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend bedzie wariactwo znajac zycie i mam w planach wtedy puszczac swoje najgrubsze karty.

A co do paczek to pisalem juz to co prawda, ale z dwoch z Super Deluxe w poniedzialek wyciagnalem jakies 30k wiec jest niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie swoje grubsze karty na weekend warto wystawić x1,5-2,0 Na pewno jacyś szaleńcy się znajdą albo janusze co nie ogarniają zupełnie rynku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHODZĄ PLOTKI, ŻE NA TEN WEEKEND EA ZAMIENIA SIĘ SERWERAMI Z KONAMI I MOGĄ BYĆ "NIEWIELKIE" LAGI W FUT  :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, pablos_PRO napisał:

Wszystkie swoje grubsze karty na weekend warto wystawić x1,5-2,0 Na pewno jacyś szaleńcy się znajdą albo janusze co nie ogarniają zupełnie rynku

Pełna racja i właśnie się zastanawiam w jakiego kopacza włożyć te moje drobniaki choć w tym roku miałem nie zajmować się handlem a tylko graniem .To nie są szaleńcy tylko tak zwani koneserzy :rofl: 

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiona właśnie w komputroniku :)

Czy moglibyście zaproponować jakiś skład Serie A + fitness do 50k?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czym pisze Pablos stosować nie tylko w weekend ale przez najbliższe tygodnie. Idziecie spać, do pracy, szkoły czy na wódke to wystawić swój skład po wyższych cenach bo i tak grać nie będziecie a można ładnie zarobić. Później tylko relist w miarę możliwości.

 

Jak będziecie odkupowali później piłkarzy do składu to warto będzie brać takich z dobrym stylem gry bo to zwiększa szanse na sprzedanie go po zawyżonej cenie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, FP dodawać w 16 i dopiero wrzucić do konsoli 17, czy można od razu do 17 kupić?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Awruk87 napisał:

To czym pisze Pablos stosować nie tylko w weekend ale przez najbliższe tygodnie. Idziecie spać, do pracy, szkoły czy na wódke to wystawić swój skład po wyższych cenach bo i tak grać nie będziecie a można ładnie zarobić. Później tylko relist w miarę możliwości.

 

Jak będziecie odkupowali później piłkarzy do składu to warto będzie brać takich z dobrym stylem gry bo to zwiększa szanse na sprzedanie go po zawyżonej cenie. 

W tamtym roku prawie codziennie ktoś mi poszedł kilkanaście tysięcy powyżej ceny rynkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, FP dodawać w 16 i dopiero wrzucić do konsoli 17, czy można od razu do 17 kupić?

Od razu na 17. Ceny te same.

Dobrze widzę, że jak piłkarzowi on loan skończył się kontrakt, to można go wstawić do tego budowania składu zamiast quicksellować?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcę z kumplem wejść na czat głosowy, ale wyskakuje że jest jakiś problem z ustawieniem NAT, jak to obejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, FreshPrince napisał:

Zakupiona właśnie w komputroniku :)

Czy moglibyście zaproponować jakiś skład Serie A + fitness do 50k?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Bez Fitnessu ale  jakieś miedziaki zostaną:smile:

http://www.futbin.com/17/squad/28698

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od razu na 17. Ceny te same.

Dobrze widzę, że jak piłkarzowi on loan skończył się kontrakt, to można go wstawić do tego budowania składu zamiast quicksellować?

Wstawić możesz ale nie zaakceptujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i mi dropnęło...

 

o935hx.jpg

 

I tak popatrzyłem na statystyki 89 Ozila vs 85 Hamsika i Hamsik ma lepsze...

Ta cała reputacja klubowa zakłamuje rzeczywistość dla gimbusów. 

I dobrze 86K na + .

 

Mam pytania do tych co ogarnęli już tą odsłonę...

 

1. Jak do cholery przeciwnicy wychodzą za moją obronę na prędkości światła jakimiś pastuchami? Są momenty, że nagle gość wychodzi mi za linię obrony i tak zapierdziela, że nie jestem w stanie go dopaść.

 

2. Jak podajecie piłkę w polu? Ja całą 16 podawałem prostopadłym i tak to opanowałem, że innych podań nie stosowałem... Żadnych normalnych, czy szybkich...

Ale w 17, jakieś te podania nijakie i mam często problem z tym co chcę, a tym co się dzieje... Lepiej dawać normalne podania?

 

3. Zauważyłem, że najlepszym sposobem na sam na sam, to LT1 (L2) i strzał... Jakie są inne sposoby na wykańczanie akcji, bo mnie kwa coś trafi... Wczoraj na 6 porażek, 3 przerżnąłem przez pudła z cyklu O JEZUSMARIA, 2 po 4:3 i w jednej gość mnie zniszczył na boisku, psychicznie i jeszcze nazywał się Jehova...

 

4.UEFA cje.  

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wykanczam zawsze R1 dwa razy :circle:

Edytowane przez joseph969
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja całą 16tke konczyłem finezyjnym. Czy to z 20 metrów, czy to 1vs1. Po długim i po krótkim. U mnie Modric z Jamesem byli mistrzami tych strzałów. Ogralem demo i w tym temacie trochę się pozmieniało, bo teraz walilem ponad bramkę. Kwestia wyczucia :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, joseph969 napisał:

Ja wykanczam zawsze dwa razy :circle:


Co to za rodzaj strzału? Nigdy nie korzystałem - był we wcześniejszych odsłonach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Radothan napisał:


Co to za rodzaj strzału? Nigdy nie korzystałem - był we wcześniejszych odsłonach?

Szczur po ziemi.

 

 

Edytowane przez joseph969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×