Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MaxyM napisał:

 

Nie ale ten weekend ma być jak zawsze najbardziej dochodowy, a ceny poleciały na mordę... Kupiłem paru gwiazdorów i odsprzedam jak nic się nie s...li. 

Zresztą jak nawet... to płakać nie będę, będę sobie nimi grał, w końcu chodzi o to, by grać tymi których się lubi na swój sposób.

 

 

Wypluj te słowa ;). Spadam w weekend w góry i mam nadzieję, że handel będzie i w przyszłym tygodniu się jakoś odbywał ;). Zresztą, rynek jest tak nieprzewidywalny, że diabli wiedzą. Moim zdaniem te ones to watch zabiją handel jednorazowymi w weekend ze względu na paki, więc będzie trzeba odpuścić i... jechać w góry ;)

BTW, @MaxyM jakaś łata Ci się pobierała czy gameplay ten sam co w EAA?

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kubuhh napisał:

http://www.futhead.com/17/squads/566541/

 

Co byście zmienili tutaj? mam jeszcze 10K do wydania, plus zawsze kogoś z tej listy można dać na liste transferową, ogólnie martwi mnie trochę pomoc, niby statystyki dobre ale większość M/M, M/H.  Pomocy :) Formacja nie do ruszenia

 

LB do zmiany: Vangioni lub Rui

CB Benatia do zmiany: Rudeniger, Tonelli

Na CAM sprawdź jeszcze: Banege 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ŚPD chyba za de rossiego khedire dam i sprawdze po ile banega stoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wczoraj wszystko sprzedałem i odkupilem dziś co dało ponad 50k zarobku. Teraz gram offline sobie skladami do hybryd National & League by lojalke wbić 20 zawodnikom.

Pytanko . Czy RQ liczy do rozegranych spotkań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tsarov napisał:

 

Wypluj te słowa ;). Spadam w weekend w góry i mam nadzieję, że handel będzie i w przyszłym tygodniu się jakoś odbywał ;). Zresztą, rynek jest tak nieprzewidywalny, że diabli wiedzą. Moim zdaniem te ones to watch zabiją handel jednorazowymi w weekend ze względu na paki, więc będzie trzeba odpuścić i... jechać w góry ;)

BTW, @MaxyM jakaś łata Ci się pobierała czy gameplay ten sam co w EAA?

 

Łaty nie odnotowałem - a przydałaby się, by poprawili powolne menu i te lagi cholerne.

Gejmplej ten sam... Tak samo cierpię jak już jestem przy sytuacjach he he. 

 

Ja ryzykuję, bo mam przeczucie: Po pierwsze - paki będą otwierane, ludzie będą łapać monety... Ale... Ludzie będą także łapać monety za SB i ligi... Drop z pak jest tak tragiczny, że te popularne topy nie wystarczą... Wystarczy zobaczyć ile jest stron Neuera, Vidala, Boatenga, Higuaina, itd., zacznie się podbijanie licytacji i cen...

I moim zdaniem... Wbrew pozorom, ceny topu pójdą do góry i się utrzymają...

 

Mogę się mylić i być w plecy ze 150 - 200K - trudno. 

 

Godzinę temu, Kubuhh napisał:

na ŚPD chyba za de rossiego khedire dam i sprawdze po ile banega stoi

 

Myślałem, że Rossi jest świetny ale kupiłem Khedire, dałem maestro i jest rewelacyjny... Asystuje, wali longi i wpada w pole karne, wszystkie główki jego, jak i środek...

I wiem co piszę, bo do pola karnego radzę sobie bardzo dobrze... Gorzej już w nim i kopanie się po łbie Dybały z Igłą, zamiast do bramek. 

 

Godzinę temu, stMikolaj napisał:

Ja tam wczoraj wszystko sprzedałem i odkupilem dziś co dało ponad 50k zarobku. Teraz gram offline sobie skladami do hybryd National & League by lojalke wbić 20 zawodnikom.

Pytanko . Czy RQ liczy do rozegranych spotkań?

 

Mikuś, a wiesz, że możesz składem do lojalki - wejść w - single player - TOTW - rozpocząć mecz (po gwizdku zaraz), nacisnąć (X) / opcje / zamknij - i tak 10 razy i masz 10 spotkań rozegranych - a bilans się nie liczy do rekordu?

 

Wiesz, czy nie? :)

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przy takich cenach to nie moglem sie powstrzymac i zrobilem Bundeslige... Gustavo za 1200 serio? :1_grinning: najdrozej wyszedl Draxler ale ten zostanie chyba na dlugo tutaj

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś to wszystko związane z kartami chemii? Rzeczywiście aż tyle punktów dodają w grze i aż tak to czuć? Bo patrząc po statystykach na futheadzie po dodaniu kart chemii do średnich kart tworzą się bestie : o Można tanio zrobić skład koksów używając "średniaków" i kart chemii :O

 

np. De Rossi

 

Spoiler

DUzmbSs.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, F3niX napisał:

Dobra przy takich cenach to nie moglem sie powstrzymac i zrobilem Bundeslige... Gustavo za 1200 serio? :1_grinning: najdrozej wyszedl Draxler ale ten zostanie chyba na dlugo tutaj

 

Poka skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, F3niX napisał:

Dobra przy takich cenach to nie moglem sie powstrzymac i zrobilem Bundeslige... Gustavo za 1200 serio? :1_grinning: najdrozej wyszedl Draxler ale ten zostanie chyba na dlugo tutaj

Masz jakąś tanią bundes? chciałbym z nich zrobić drugi fitness skład ;d

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vkkaaa napisał:

Sprawdzał ktoś to wszystko związane z kartami chemii? Rzeczywiście aż tyle punktów dodają w grze i aż tak to czuć? Bo patrząc po statystykach na futheadzie po dodaniu kart chemii do średnich kart tworzą się bestie : o Można tanio zrobić skład koksów używając "średniaków" i kart chemii :O

 

np. De Rossi

 

  Ukryj zawartość

 

 

 

Czuć, najbardziej w szybkościach - bo to najbardziej oczywiste. 

Ale reszta też działa - siła - podania - o strzałach się nie wypowiadam.

 

- - -

 

Wszyscy czekają na te OTW - okaże się, że to jakieś młokosy z perspektywami i hype padnie - albo nie dadzą - a pamiętacie BF rok temu - to co było przed - i co było w? O ceny mi chodzi... Ryzyk fizyk. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skladzik za 15-20k na dobry poczatek ktos cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Mikuś, a wiesz, że możesz składem do lojalki - wejść w - single player - TOTW - rozpocząć mecz (po gwizdku zaraz), nacisnąć (X) / opcje / zamknij - i tak 10 razy i masz 10 spotkań rozegranych - a bilans się nie liczy do rekordu?

 

Wiesz, czy nie?

Nie sprawdzę zaraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce jak skoncze grac, nie wiem o ktorej ;) tani, mocny sklad z Bundes zawsze mozna zrobic

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję powiększenia listy transferowej na moim nowym koncie...(żonki koncie:1_grinning:)

Może ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awansowalem do 8 i musze w koncu zjesc sniadanie... co do kart chemii to nie wiem czy to tak dziala jak opisali, dalem huntera Jonasowi i dalej jest wolny...

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, F3niX napisał:

Dobra przy takich cenach to nie moglem sie powstrzymac i zrobilem Bundeslige... Gustavo za 1200 serio? :1_grinning: najdrozej wyszedl Draxler ale ten zostanie chyba na dlugo tutaj

 

Kogo na ST wbiłeś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Tsarov napisał:

 

Kogo na ST wbiłeś? ;)

Na razie Ramos i wypozyczony pacebameyang(slaby jest strasznie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, F3niX napisał:

Na razie Ramos i wypozyczony pacebameyang(slaby jest strasznie)

 

W Buli właśnie jest problem z napastnikami. Lewandowski na pewno da radę, może jeszcze Hernandez coś tam powalczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Tsarov napisał:

 

W Buli właśnie jest problem z napastnikami. Lewandowski na pewno da radę, może jeszcze Hernandez coś tam powalczy. 

http://www.futhead.com/17/players/3925/thomas-muller/?chemType=hunter

 

Finishing: 99

 

Podobnie inni napastnicy z Hunterem : p Jestem ciekaw jak to się będzie zachowywało już podczas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Mikuś, a wiesz, że możesz składem do lojalki - wejść w - single player - TOTW - rozpocząć mecz (po gwizdku zaraz), nacisnąć (X) / opcje / zamknij - i tak 10 razy i masz 10 spotkań rozegranych - a bilans się nie liczy do rekordu?

 

Wiesz, czy nie?

Jednak liczy porażki przy tym totw....Chyba że coś źle robię (zaraz po gwizdku wychodzę) iJeden team chociaż mam. Został drugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wychodzisz z gry?

Ja wczoraj tak robiłem i nie naliczyło mi porażki, tylko kontrakty zjadało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem ten kod na tokeny, one będą jakoś od poniedziałku czy jak? bo nigdzie nie mam dzisiaj tego jednego xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie pomagać... W 7 lidze mnie taka niemoc dopadła, że dziś pogram na kodach.

 

rr440p.jpg

 

Zbieram na Deco.

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie 3 mecze i powiem całkiem całkiem ta gierka :1_grinning: Pierwszy remis po moim wręcz samobóju głupkowatym, potem dwie pewne wygrane :22_stuck_out_tongue_winking_eye: lecimy dalej czas wkroczyć do ligi 9 :1_grinning: najgorzej, że pełno sam na sam nie trafiam, nie potrafię xD

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×