Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za rodzaj strzału? Nigdy nie korzystałem - był we wcześniejszych odsłonach?

Szczur

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ściąga pacza, zaraz rozpoczynam marsz po Suareza ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka 12 rzadkich złotych zawodników za wygranie drafta online. Naprawdę nie liczyłem na Messiego, nawet na Dybale. Ale żeby kurwa najlepszy był Trapp warty 2k?!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kani napisał:

Paczka 12 rzadkich złotych zawodników za wygranie drafta online. Naprawdę nie liczyłem na Messiego, nawet na Dybale. Ale żeby kurwa najlepszy był Trapp warty 2k?!!!!!

 

Mam co tydzień paczkę 2 zawodników z TOTW na wypożyczenie...

Z pierwszego TOTW - najgorsze dwie karty (złote) 

Z drugiego TOTW - najgorsze dwie karty (złote)

 

No kwa! Nawet w wypożyczeniach drop z dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

smutne to co piszesz...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto podpowie ustawienie kamery? Zależy mi na widoku tele z jak największym polem widzenia. MaxyM w zeszłym roku od Ciebie brałem ustawienie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym jeszcze nie miał czasu sobie tego ogarnąć, ale jak ogarnie jak już przestanie się wkwiać na swoją bezsilność w tej grze, to się podzieli...

 

Idą zmiany... 

 

W ogóle to wczoraj nie grałem z nikim - kto miał datę założenia klubu wyższą niż 2014... :) 

Mordęga... 

 

IF Donnarumma - nie warto go sprawdzać - sprawdziłem - miał momenty ale więcej miał sytuacji, po której był w szoku. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczki? Dajcie spokój. Gdyby pokazali drop w postaci prawdopodobieństwa matematycznego podejrzewam, że liczba otwieranych pak spadłaby drastycznie. Najlepszy przykład? Znalezione w sieci:

 

"Bateson wydał póki co 600 000 Fifa Points, trafił 3 informy, 1 legendę i 3 zawodników z TOP 25"

 

600 000 FP/12 000 FP = 50 x 399 PLN = 19 950 PLN (18 450 PLN z EA Access jak dobrze pamiętam i jest zniżka po 369 PLN za 12000 FP).

Zanim ktoś mi wyskoczy "dla niektórych to grosze". Jasne, grosze, ale puszczane w grę. W grę! Wirtualną rozgrywkę. Osobiście uważam mimo, że nie piję, lepiej wydać taki $ np. na towary objęte akcyzą, przynajmniej nasz kraj coś z tego zgarnie ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Vidalem w tej edycji - bestia dalej?

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MaxyM napisał:

Grał ktoś Vidalem w tej edycji - bestia dalej?

 

Już zaczynasz palić coinsy? ;) W sumie są Twoje, ale nie jest wart swojej ceny, zaraz będzie kosztował 50% swojej obecnej, a w kwocie około 10k masz świetnego Renato Sanchesa, który dodatkowo ma fajną narodowość, łatwą do zrobienia hybrydy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to mam wrażenie, że dziś ceny spadają na top - ale za chwilę poszybują w górę jak się ludki odkują i zaczną zarabiać hajsy... Taki ryzyk fizyk.

W tej edycji da się zarabiać w grze - tak, że nigdy nic nie wiadomo - może być tak, że do BF ceny będą rosły lub będą stale wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MaxyM napisał:

W ogóle to mam wrażenie, że dziś ceny spadają na top - ale za chwilę poszybują w górę jak się ludki odkują i zaczną zarabiać hajsy... Taki ryzyk fizyk.

W tej edycji da się zarabiać w grze - tak, że nigdy nic nie wiadomo - może być tak, że do BF ceny będą rosły lub będą stale wysokie.

 

I właśnie w BF trzeba się obkupić ;). Dzisiaj trzymałbym się daleko od rynku. Dlaczego? Jutro wchodzą karty "ones to watch", ludzie się nakręcą, będą otwierali jak szaleni, pojawią się paczki specjalne, także tego. Nawet kontrakty 99 skupowane za grosze mogą nie schodzić po cenie, w której by się na nich zarobiło (700-900 monet).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy meczyk online w sezonach i 7:0 wygrywam hehe ;)

15 minut temu, _drobny napisał:

Kto podpowie ustawienie kamery? Zależy mi na widoku tele z jak największym polem widzenia. MaxyM w zeszłym roku od Ciebie brałem ustawienie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Telewizyjna 20-0 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wazy fifa na XO?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DeX napisał:

Ile wazy fifa na XO?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Wersja z EA Access zajmowała około 40 GB. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wazy fifa na XO?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43 GB

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój klub widzi jako założony we wrześniu 2016, nie mam dostępu do marketu na webappie i nie dostałem paczek za lojalność. Co za szajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie, mam nadzieje ze jakos to pojdzie bo podobno PS4 lezy i sie caly dzien pobiera xD

 

nie wiem co sie dzieje ale mi tapatalk sam dubluje posty;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, no4b napisał:

Mój klub widzi jako założony we wrześniu 2016, nie mam dostępu do marketu na webappie i nie dostałem paczek za lojalność. Co za szajs.

 

To samo miałem rok temu, tylko, że na XO i myślałem, że to dlatego ale jak widzę - to po prostu EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę wieczorem na na hamerykańskim czacie, może mi dadzą jakąś rekompensatę bo to jest niepoważne. Najważniejsze, że pierwsze coinsy już zarobione :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto podpowie ustawienie kamery? Zależy mi na widoku tele z jak największym polem widzenia. MaxyM w zeszłym roku od Ciebie brałem ustawienie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Mi tam się na tej nowej domyślnej fajnie gra dużo więcej widać niż w 16

Paczki? Dajcie spokój. Gdyby pokazali drop w postaci prawdopodobieństwa matematycznego podejrzewam, że liczba otwieranych pak spadłaby drastycznie. Najlepszy przykład? Znalezione w sieci:

 

"Bateson wydał póki co 600 000 Fifa Points, trafił 3 informy, 1 legendę i 3 zawodników z TOP 25"

 

600 000 FP/12 000 FP = 50 x 399 PLN = 19 950 PLN (18 450 PLN z EA Access jak dobrze pamiętam i jest zniżka po 369 PLN za 12000 FP).

Zanim ktoś mi wyskoczy "dla niektórych to grosze". Jasne, grosze, ale puszczane w grę. W grę! Wirtualną rozgrywkę. Osobiście uważam mimo, że nie piję, lepiej wydać taki $ np. na towary objęte akcyzą, przynajmniej nasz kraj coś z tego zgarnie

 

Stowka, dwie PLNa się rozumie ale tyle??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój klub widzi jako założony we wrześniu 2016, nie mam dostępu do marketu na webappie i nie dostałem paczek za lojalność. Co za szajs.

Mam podobnie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/17/squads/566541/

 

Co byście zmienili tutaj? mam jeszcze 10K do wydania, plus zawsze kogoś z tej listy można dać na liste transferową, ogólnie martwi mnie trochę pomoc, niby statystyki dobre ale większość M/M, M/H.  Pomocy :) Formacja nie do ruszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tsarov napisał:

 

Już zaczynasz palić coinsy? ;) W sumie są Twoje, ale nie jest wart swojej ceny, zaraz będzie kosztował 50% swojej obecnej, a w kwocie około 10k masz świetnego Renato Sanchesa, który dodatkowo ma fajną narodowość, łatwą do zrobienia hybrydy ;)

 

Nie ale ten weekend ma być jak zawsze najbardziej dochodowy, a ceny poleciały na mordę... Kupiłem paru gwiazdorów i odsprzedam jak nic się nie s...li. 

Zresztą jak nawet... to płakać nie będę, będę sobie nimi grał, w końcu chodzi o to, by grać tymi których się lubi na swój sposób.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×