Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Podania, wykończenia itp. musza być niedokładne, bo to odróżnia karty kiepskie od reszty :)

Pograłem dzisiaj chwilkę (od 17 do 1) i jest Ok. Można grać :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwa!!! Butland 17 > Handa, Cech; Perin, Loris 16

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Podania, wykończenia itp. musza być niedokładne, bo to odróżnia karty kiepskie od reszty

Pograłem dzisiaj chwilkę (od 17 do 1) i jest Ok. Można grać

Dawaj tu dziadu skład.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, MaxyM napisał:

 

Kwa!!! Butland 17 > Handa, Cech; Perin, Loris 16

 

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Dawaj tu dziadu skład.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

 

@MaxyM przymierzasz się do legend? Solskjaer mimo mocno przeciętnych jak na legendę statystyk zbiera takie recenzje, że OMG. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, wczoraj widzialem za 350 i nie kupilem, bo cen nie znalem.

Tak... Veron lub Scholes numero uno.

Boateng - OMFG.

Alaba - OMG

Nagrałem filmy... kwintesencja mojej ułomności w 17... tiki taka, drybling, okazja i jeden wielki cj.

Jutro zamieszczę i będę prosił o rady.

Mam kwa! 22 oddane strzały *nie satelity i 3 celne.

Sent from my SM-G935V using

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz okazje to chill, arena, jakiś bolec i prędzej czy później zaczniesz wykorzystywać. Solskjaer i tak moim zdaniem jeszcze spadnie w najbliższych tygodniach, zapewne poniżej 300k. On czy Dybala to moja zagwozdka jako pierwszy "main" zawodnik. Dybala 2x tańszy.

Mnie póki co imponuje Quaresma. Co on wyprawia to pojęcie przechodzi. Nie zdziwię się, jeśli to będzie jeden z najlepszych RM w grze. Statsy lepsze niż Mahrez. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś fajny skład z serie-a tak do 60k?

I jeszcze prośba o powiększenie listy jesli ktoś ma na zbyciu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pora poćwiczyć na arenie, bo mi witki opadają.

Grałem CH turniej - ćwierćfinał - 1:0 do 80 min, miałem sytuację za sytuacją (26 st)... Gość 3... 85 - długa - snas 1:1... Walę na 2:1... On długa 2:2, Długa 2:3... I chj kwa... 29 vs 6 - 2:3. 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwa!!! Butland 17 > Handa, Cech; Perin, Loris 16

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Dawaj tu dziadu skład.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

d1a249faeab28eba7561d4a8cca18e20.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poranek po zarwanej nocy tak ciężki... ale warto było, przypomniałem sobie 12... to jest to, ta edycja jest stworzona do klepania, cierpliwego utrzymywania się przy piłce, mozolnego podchodzenia pod pole karne. Przede wszystkim czuć zmianę w fizyce ruchu piłki, jest wyraźnie cięższa co utrudnia grę z kontry, ale pozwala na rozklepanie każdej obrony, nawet tej na superdef. Nie wiem czy to tylko moje odczucie, ale widać wyraźnie chęć zawodników do wychodzenia na czystą pozycję. Nareszcie przycisk za to odpowiedzialny działa jak należy. 

Szkoda, że nie ma kamerki dołączonej do pada bo chciałbym zobaczyć miny wszystkich rozwalonych wczoraj kozaków którzy zapomnieli chyba o numerku serii, bo grali przez 90 min grali na skrzydła, ale coś im się pejs nie zgadzał :1_grinning: wg mnie w patchu zmienią podania (przybliżą do 16, mniej precyzji) + dodadzą pace bo fifo-gmbaza płakać będzie od poniedziałku... Najfajniejszy mecz zagrałem w półfinale turku eliminacyjnego do mistrzostw FUT, wygrany w karnych 3:2 po 10 seriach :1_grinning:

Jest miodnie, mniam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MaxyM napisał:

Dziś ćwiczę zwykłe podania do karnego pola bez prostopadłych.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Max, można dalej klepać prostopadłymi. Ja nadal używam głównie ich i dokładność podań w każdym meczu w okolicach 90%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja wiem, ze już wszyscy gracie ale ja swoją wersję odpale dopiero za tydzień ale już na mnie w domu czeka :-)

Jestem za granicą dlatego póki co muszę się posiłkować tylko companionem a od wczoraj wieczór widzę takie coś.

0c1e071478de6dd31501ebe76ed86c50.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę po gameplayach, że można biec sprintem i w jednej chwili podać do tyłu i on obraca się jakby nigdy nic i oddaje celne podanie ? przecież to nawet przeczy prawom fizyki. Powinien glebe zaliczyć, albo chociaż podać niedokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie 1 tygodnia 

zysk 311 tys coinsów, pomimo tylko 30 slotów i mnóstwa czasu zmarnowanego na budowanie składu.

Milion można wyciągnąć na luzaku

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj na samej konsoli (webapp bez marketu...) jakieś 40k zgarnąłem, a głównie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dlaczego grając FUT offline w 10 lidze poziomy trudności mam przypisany na stale a nie jak to było w poprzednich odsłonach że poziom trudności odpowiadał poziomowi który wyświetla się w terminarzu ?? Czyli grając pierwszy mecz gdzie poziom powinien być powiedzmy początkujący z automatu ustawia się powiedzmy klasa światowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest w tej formacji 4-3-3(4) jednak, że połowa graczy nią gra. Grałem 4-3-1-2 i 4 mecze pod rząd do tyłu, niby środek zagęszczony a przedzierali się bez problemu i wszyscy jacyś tacy ospali, napastnicy bez życia, zmieniłem na 4-3-3(4) i nagle zawodnicy zaczęli wybiegać na pozycje, środek dobrze funkcjonuje+ skrzydła. Idealna formacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablos jak wygląda to budowane składu z Del Piero? Można dostać tą kartę na stałe czy na wypożyczenie? Opisz bo jestem ciekaw a mam PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wypożyczenie na 20 meczy. Żeby zrobić to zadanie trzeba Sydney wydać ze 100 tys  coinsów !!!!!!

 

Bzdura totalna by dostać Del Pierro pewnie trzeba wydać z 200tys. na wypożyczenie. 

Sprzedawajcie póki coś macie. To jakieś szaleństwo by robić to zadanie

 

Ja mam plan otworzyć kilkaset brązowych paczek. Bedą kolejne zadania i możliwość opchania bronzów za 10000.

Ale ma to tylko sens na początku gry. czyli teraz

Pewnie następni będą jacyś koreańce albo inni szwedzi. nie warto sprzedawać teraz jakichkolwiek kart tylko czekać na zadania.

Na dzień Patryka pewnie będą Irlandczycy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ja dobrze widzę po gameplayach, że można biec sprintem i w jednej chwili podać do tyłu i on obraca się jakby nigdy nic i oddaje celne podanie ? przecież to nawet przeczy prawom fizyki. Powinien glebe zaliczyć, albo chociaż podać niedokładnie.

Oj tam czepiasz się

Piotrze, za pewne źle widziałeś albo tak właśnie działają prawa fizyki hihi.

Ogólnie, pewnie więcej można takich "kwiatków wyłapać" ale i tak gra się w tą piłkę całkiem przyjemnie :)

Nie jest to PES a więc Arcade gdzie nie gdzie się zapewne przebija :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kolos28 napisał:

Oj tam czepiasz się emoji14.png

Piotrze, za pewne źle widziałeś albo tak właśnie działają prawa fizyki hihi.

Ogólnie, pewnie więcej można takich "kwiatków wyłapać" ale i tak gra się w tą piłkę całkiem przyjemnie :)

Nie jest to PES a więc Arcade gdzie nie gdzie się zapewne przebija :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Chodzi mi głównie o ten jeden aspekt. Czytałem o tym przed premierą i jak oglądam gameplaye to się to potwierdza, więc jestem ciekaw czy faktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak jest jak piszesz i jak widzisz na gameplayach :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos jest więcej zadań z nowymi legendami czy tylko z Del Piero macie póki co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś pamięta po ilu meczach odblokowuje się transfer market?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×