Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie jego karte ma tylko chyba Foxter z tego forum(mialem od niego pozyczonego CR'a)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Jeśli kupujesz dla siebie, to IF'ów pod koniec tygodnia lub na samym początku następnego tygodnia. Jesli na sprzedaż, to... oglądaj mecze. Jak gość strzela (w zalezności od pozycji) dwie, trzy bramki lub/i asystuje, to kupuj. Jak stanie się oczywistym, że dostanie IF'a, to nie kupuj, bo bańka jest już napompowana. Mechanizm jest prosty. Skrzydłowi i pomocnicy musza trafić dubla. Napastnicy w zależności od konkurencji dubla i asystę lub hattrick'a. Obrońcy dobrze interweniować i strzelić decydująca bramkę. Jak jest bieda w weekend, to wystarczy aktywny udział w ważnym meczu, bramka i asysta. Musisz czuć temat.

Tobie też pożyczę  :biggrin: Najchętniej tę znajdę Messiego  :biggrin: (już tęsknię za Ibrą). Jutro (chyba) kupię NIF Bale. Kręci mnie jego karta. Lubię go w realu. Nieobliczalny typ. Może wszystko i nic. Od "w chuj mega longshota", przez szmatę z "piątki", po spacer przez cały mecz bez większego w nim udziału  :P 

 

Nie mam tego czego pragniesz. Pożyczyłbym Ci CR7, ale nie mam. Ma go chyba tylko Dkrecik. 

spokojnie el profesorro, pragne tylko rano ja mam lenia od pracy i popije  ;)

Obecnie jego karte ma tylko chyba Foxter z tego forum(mialem od niego pozyczonego CR'a)

jak chodzil? wyroznial sie? tzn bedzie gral za mnie jak bede 'gotowy'???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ify ktore podales wg futhead warte ~500k wiec o jakej rownowartosci mowimy?reszta to 'ogorki' wiec pewnie nawet drugie tyle nie sa warci. inna sprawa skoro wg Ciebie te karty sa tyle warte ile jeden CR,to po prostu je sprzedaj i kup Ronaldo zamiast wyciagac ręke =))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ify ktore podales wg futhead warte ~500k wiec o jakej rownowartosci mowimy?reszta to 'ogorki' wiec pewnie nawet drugie tyle nie sa warci. inna sprawa skoro wg Ciebie te karty sa tyle warte ile jeden CR,to po prostu je sprzedaj i kup Ronaldo zamiast wyciagac ręke =))

nie chce sprzedawac wszystkich skladow bo lubie je miec, to po pierwsze primo, po drugie primo nie chce po weekendzie sprzedawac cr i kupowac wszystko od nowa bo mnie podatek wdupczy, po trzecie primo to neikoniecznie pisalem to zeby cie to zabolalo, ale tym samym sam wychodzis na ogorka  :biggrin:

to jak tu wyciagaja reke to jak sledzisz temat to powinienes wiedziec. a kazdy sklad bedzie ze 500 k

...powiedz mi lepiej kiedy najlepiej kupic robbena zeby nie stracic, a nie sie napinasz niepotrzebnie  :blink:

...jeszcze aguero if mam, a co kurna! mam se z paczek  ;)

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo niestety sam nie gral... Na LM jest tragiczny, na LW daje rade. Jednak napewno nie jest wart tyle coinsow.

W jednym z filmow na moim YT jest odcinek z CR.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo niestety sam nie gral... Na LM jest tragiczny, na LW daje rade. Jednak napewno nie jest wart tyle coinsow.

przy jego ustawianiu w ataku i physio powinien wymiatac jak sadze young przy rooneyu ma wiecej bramek od przystojniachy, 433-5 to jest dla niego stworzone, tak mysle, no ale jestem lajkonikiem  w tym temacie, dlatego bym tylko 10 postawil...

dzizes, dawno?? tego jest ze 30...

mam  :)

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunalem klub!

 

 

Sprawdze jak to bedzie teraz wygladac i moze sie czegos wiecej naucze...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunalem klub!

A ten film to ten z cyklu "a po usunieciu klubu ide tak.." ;)

Karty sobie zostawiles? Czy poszedl.100% rage?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go bardzo polecam, jest dobry. To znaczy miałem go w składzie tureckim (teoretycznie Galatasaray) i spisywał się dobrze, ale wersją BBVA nie grałem, choć podejrzewam, że gra tak samo dobrze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty som %-)

VdF jak to jest z usunięciem dotychczasowego klubu? Też mam zajebiaszcza chęć to zrobic tylko nie wiem co z kartami zawodników itp, no i co z coinsami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakiś dobry sposób na coinsy? Bo jak widzę niektórzy na allegro sprzedają dużo, ale ceny nieopłacalne.

 

Wszystko zalezy od tego w jakim celu grasz. Jesli grasz dla przyjemnosci to na poczatku rozgrywasz mecze i na nich zarabiasz. Jeszeli FUT cie wciagnal to zaczynasz poznawac rynek i rozpoczynasz handel , mozna zarobic na wszystkich kartach no moze z wyjatkiem pilek. Mozesz tez przeznaczyc kilka dodatkowych zlotowek i kupic coinsy lub fifa points.

 

Jesli natomiast chcesz z trybu FUT wyciagac inne rzeczy niz przyjemnosc z budowania skladu i grania to sa na to inne sposoby. Jednym z nich jest wspomniany juz auto buyer , kolejnym sposoben na zarbianie jest zalozenie oprocz konta nazwijimy je glownego np 100 kont slupow. Konta te sluza do tego aby dostawac na nie daily gifty . Jesli przyjmiemy ze srednia wartosc DG wynosi 1k to jak latwo policzyc mamy 100k dziennie. 

 

 

 

Ma ktos wspolczynnik wygranych duzo na minusie?

Zastanawiam sie jak genialny ranking elo dobiera przeciwnikow gdy ma sie np 100-20-150...

 

Ja mam teraz okolo 60 meczy w plecy i nie zauwazylem zeby to mialo jakis wplyw na dobor przeciwnikow . Mysle ze dobiera nam przeciwnikow z przedzialu +/- 2 ligi

 

Ktos tu wspominal o pracy sedziow , niestety ale czasem sedziowie sa jakby z innej gry jest to chyba spowodowane jakims algorytmem obliczajcym te slyyne kolizje miedzy zawodnikami . O bramkarzach juz wspominalem , ze sa bezkarni ale to z tej przyczyny , ze dzieci poplakalyby sie gdyby ich bramkarz po nokaucie napastnika na 20 metrze dostal czerwona kartke a na bramce musialby stanac zawodnik z pola 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzylem sobie drugi profil, na nim klub, wystawilem 10 brazowych grajkow i przerzucalem, akurat kasy mialem z 12k to duzo nie stracilem bo wszystko mam w zawodnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzylem sobie drugi profil, na nim klub, wystawilem 10 brazowych grajkow i przerzucalem, akurat kasy mialem z 12k to duzo nie stracilem bo wszystko mam w zawodnikach.

Aha, no to ok, myslalem ze mozna jakos odhaczyc karty przy usuwaniu klubu czy cos hehe, coinsy u mnie tez wszystkie w kartach wiec praktycznie bezstratnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie strasznie ciagnie do Neymara ;x

Nie wiem dlaczego, zaluje, ze dalem mu tylko 5-6 meczow zagrac ;/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie strasznie ciagnie do Neymara ;x

Nie wiem dlaczego, zaluje, ze dalem mu tylko 5-6 meczow zagrac ;/

No to nad czym sie zastanawiasz? Zrob roszade w skladzie, kup Neymara i sprobuj jeszcze raz! A jak Ci znowu nie podpasuje to wrocisz do aktualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne jasne :) Już takich bajek to nie wciskaj. Można nie nawidzić FIFY i narzekać na nią ale w takie coś trudno uwierzyć. Może wcześniej zrobił jakieś wykroczenie?

Żadne bajeczki. Do Fify nic nie mam, po prostu pierwszy raz mi się takie coś przytrafiło. A Alaba wcześniej nic nie zrobił. ;)

 

nienawidzić*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne bajeczki. Do Fify nic nie mam, po prostu pierwszy raz mi się takie coś przytrafiło. A Alaba wcześniej nic nie zrobił. ;)

 

nienawidzić*

Ah przepraszam za błąd językowy. Nie zauważyłem go prawdę mówiąc podczas "sprawdzania" mojego postu : ) No cóż może to ja się myliłem? W FIFIE wszystko jest możliwe : ) Nadal jednak myślę,że Alaba coś przeskrobał przedtem dlatego dostał żółtą kartkę. Sędzia zatrzymał grę,czy dopiero dał kartkę podczas np. wyrzucenia piłki za boisko?

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=gwJIsEJonKWMD:ps3 mój nowy skład za sprzedanego Reus'a :) Nie grałem nim jeszcze,ale myślę,że spokojnie nim powygrywam pare meczy ; ) Fitness skład klasyczny - overpowered :)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah przepraszam za błąd językowy. Nie zauważyłem go prawdę mówiąc podczas "sprawdzania" mojego postu : ) No cóż może to ja się myliłem? W FIFIE wszystko jest możliwe : ) Nadal jednak myślę,że Alaba coś przeskrobał przedtem dlatego dostał żółtą kartkę. Sędzia zatrzymał grę,czy dopiero dał kartkę podczas np. wyrzucenia piłki za boisko?

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=gwJIsEJonKWMD:ps3 mój nowy skład za sprzedanego Reus'a :) Nie grałem nim jeszcze,ale myślę,że spokojnie nim powygrywam pare meczy ; ) Fitness skład klasyczny - overpowered :)

Dopiero po akcji. Zobaczyłem to na powtórce, bo prawdę mówiąc nie sądziłem, że to ja dostaję żółtą kartkę.

 

Niezły skład. Ten z Serie A też niczego sobie. ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś grałem mecza, gdzie skrzydłowy przeciwnika.. wbiegł, dotknął lekko mojego obrońcę (nawet faulu nie było moim zdaniem) i wyleciał z boiska z czerwoną kartką :biggrin:. Od tamtej chwili uwierzę w każdą dziwną reakcję virtualnego sędziego. Mnie najbardziej irytują błędy bramkarzy, czasami to nawet brakuje słów, żeby to wszystko opisać xD

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ciagu 1 meczu musialem bronic 3 karne.

Wszystkie 3 popelnione dzieki magicznemu przyciskowi L2 odpowiadajecemu za... SPRINT!!
Otoz to, po prostu wbieglem w kolesie na sprincie i go zmasakrowalem, 3 karne w 1 meczu, 0 kartek wszystkie 3 obrionione ;d

W sumie obronione 2 bo raz nie trafil w bramke XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich co grali Serie A, i oczywiście do Piacha :D. Chodzi o Stefana Radu, co możecie o nim powiedzieć? Będzie lepszy od Constanta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich co grali Serie A, i oczywiście do Piacha :biggrin:. Chodzi o Stefana Radu, co możecie o nim powiedzieć? Będzie lepszy od Constanta?

Miałem go i wolę Constanta ale to na zasadzie wyboru mniejszego zła bo murzyn też jaj nie urywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×