Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Eheh, to nie wiem teraz. Ogólnie to przechodze w Serie A na 4-3-3(5), Ibarbo poleciał ze składu a jego miejsce zajął Tevez, Candreva w miejsce Bjabja. IF Maicon za Konko i jeszcze myślę nad LB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Radu (lepszy def i hea), ale tak jak pisał piachu obaj są siebie warci. ;)

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowili: "Graj sezony tam nie ma takich cudow jak w FUT i glowki glupie nie wpadaja..."

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co? Typowa fifa - wrzuta,jakis skurczybyk odpycha obronce i gol. Czarow nie ma - moze w sezonach mniej handicapu/momentum i calego tego syfu ale glowki sa op i tyle.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eheh, to nie wiem teraz. Ogólnie to przechodze w Serie A na 4-3-3(5), Ibarbo poleciał ze składu a jego miejsce zajął Tevez, Candreva w miejsce Bjabja. IF Maicon za Konko i jeszcze myślę nad LB.

Zdjęcie Wiktora to błąd :D ja mam formacje pod 2 napastników i Wiktor z Balo rozdają karty, a za nimi Muriel :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co? Typowa fifa - wrzuta,jakis skurczybyk odpycha obronce i gol. Czarow nie ma - moze w sezonach mniej handicapu/momentum i calego tego syfu ale glowki sa op i tyle.

Sterling

170cm wzrostu

54 sily

49 jumping

38 HEADING ACC!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterling

170cm wzrostu

54 sily

49 jumping

38 HEADING ACC!!!!!!!!!!!

Statystyki nie graja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja, za drugim razem by już do główki nie wyskoczył. Przypadek, tylko za często się zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 90 min...

Dobrze, ze wygrywalem 4;2.

 

BTW: Moze ktos wymienic widoczne roznice (w fife14 oczywiscie) miedzy 433 a 4321?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że trafiłem kilka kart po bardzo dobrych cenach przebudowałem BBVA http://www.futhead.com/14/squads/7895981/

Kilka uwag.

IF Modric. Jest wszędzie. Rewelacyjna karta. Świetne długie podania, bardzo dobra praca w obronie. NIF u mnie był niewidoczny. Przyjdzie chwila, że jego forma będzie cieniem obecnej, ale na razie gra nim daje mi niesamowicie dużo radości.

SIF Pedro. Absolutnie i ponad wszelką dyskusję klucz do zwyciężania. Ma taką manierę przy dryblowaniu, że kładzie broniących przeciwników na ziemi. Przy dryblowaniu ze zmianą tempa wiąże przeciwnikom nogi. W debiucie efektowna asysta oraz fantastyczna bramka. Po zamieszaniu trzech obrońców zdjął z 14m pajęczynę w dłuższym rogu. Jego rajdy lewą stroną są niesamowite. Ma się wrażenie pełnej kontroli nad tym zawodnikiem. Miałem IF Aguero, NIF Messiego i SIF Suareza. Dryblowanie SIF Pedro jest na tyle przyjemne, efektywne i łatwe(?), że łapałem się na przesadnym jego używaniu. 

NIF Bale. Strzelił z główki zwycięską bramkę. Miał jeszcze jedną akcję, ale bomba poszła w bramkarza więc nie ma o czym pisać. Na razie lekki zawód.

IF Benzema. Zmarnował mnóstwo okazji. Trzy sam na sam, gdzie Cech był na lini bramkowej i pytał w który róg. Raz strzał w środek, następnym razem starałem się finezyjnym. Rezultat marny. Miałem już kiedyś tę kartę. Wówczas w każdym meczu zdobywał średnio przynajmniej jedną bramkę. Zobaczę. Jest silny. Może się w tej formacji przebudzi.

SIF Fabregas. Na początku uczestniczył w konstruowaniu akcji. Z czasem się zagubił. Może dlatego, że IF Modric był wszędzie i dla niego nie wystarczyło przestrzeni?  :P 

TOTY Ramos. Nie mam nic do napisania. Nie zauważam go. Chyba muszę mu się przyjrzeć. 

IF Pique. Przezabawna karta. Napiszę jedynie, że w 100% oddaje grę Pique w rzeczywistości  ;) Pójdzie precz, bo w każdym meczu jest nieprzewidywalny. Dobry w odbiorach na ziemi i w grze głową, ale robi takie błędy, że czasami wręcz komiczne. Pójdzie na rynek, ale nie teraz, bo jego cena spadła.

SIF Sanchez. Bardzo dobra gra. Aktywny zarówno w ataku jak i w obronie. Trzyma się pozycji. Miał jedną trudną akcję wykończoną strzałem z bardzo niewygodnej pozycji. Zaliczam mu ten strzał jako gol, bo miałem wrażenie, że jeszcze nim oddałem nim strzał Cech już zmierzał w kierunku, gdzie później kierowała się piłka. Możliwe, że złudzenie, ale wybronił piłkę, której nie miał prawa.

SIF Alves. Poprawna gra. Muszę sprawdzić na nim inne Chemistry. Mam wrażenie, że na CAT jest jednak lepszy. 

IF Luis i IF Juanfran. Poprawni. Nie zauważyłem różnicy w stosunku do kart NIF.


Już teraz polecam dwóch graczy. SIF Pedro (awesome) oraz IF Modric (perfect).

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porażka Barcelony. Gdzie jest Neymar, gdzie jest Messi? Jutro Real Madrid ma szansę na powiększenie przewagi. Hala Madrid!

Kupiłem SIF Rakitic. Miał lub ma ktoś tę kartę? Myślę nad zastąpieniem Bale kartą Rakiticia.

Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, uwaga głupie pytanie! :biggrin: Ostatnio grałem z jakimś gościem i strasznie spodobał mi się strój jego drużyny, był cały różowy, taki oczojeb*y róż :laugh:  Nie wiecie może przez przypadek jakiej to drużyny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, uwaga głupie pytanie! :biggrin: Ostatnio grałem z jakimś gościem i strasznie spodobał mi się strój jego drużyny, był cały różowy, taki oczojeb*y róż :laugh:  Nie wiecie może przez przypadek jakiej to drużyny? :)

Ja ich używam - Grasshopper http://www.futhead.com/14/items/kits/934/ ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! To pewnie był ten strój ;)

Jak się nazywa liga szwajcarska?

Raiffeisen SL

W  tym stroju wszystko jest różowe, getry i spodenki też :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu gdzie masz avatar Ronaldo? nie poznałem cię ten jest jakiś bezpłciowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu gdzie masz avatar Ronaldo? nie poznałem cię ten jest jakiś bezpłciowy :)

CR7 wywoływał dużo emocji, nie koniecznie dobrych ;D - no nie mów, że nie znasz pana z mojego avka ? PS. moje dzieciństwo i polonia1 oraz DSF bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jeszcze różową piłkę adidasa do kompletu :laugh: Trzeba trochę przeciwników wyprowadzić z równowagi :biggrin:  Polecicie jakiś fajny kameralny stadion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF, wystawiłem Negredo na aukcję od 1500 coins, poszedł za 7.8k  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jeszcze różową piłkę adidasa do kompletu :laugh: Trzeba trochę przeciwników wyprowadzić z równowagi :biggrin:  Polecicie jakiś fajny kameralny stadion?

23 maj :D ja na nim gram.

WTF, wystawiłem Negredo na aukcję od 1500 coins, poszedł za 7.8k  :shok:

Negredo ma w moim klubie dożywotnie miejsce - nie sprzedam go nawet za 20k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko jak patrze na aukcje to jego karty nie schodzą czasem za 1k a tu taki przeskok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jeszcze różową piłkę adidasa do kompletu :laugh: Trzeba trochę przeciwników wyprowadzić z równowagi :biggrin:  Polecicie jakiś fajny kameralny stadion?

Nie wiem ak się ten stadion nazywa ale w dzień jest dużo kratki na boiku od cieni, różowa piłka i ten stadion gwarantuje 100% wkur... u przeciwnika przynajmniej u mnie wywołuje 100% agresii, a jeszcze lepiej czarna piłka. :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmieniam linię obrony w moim składzie z bundesligi, szukam jakiś szybkich obrońców, polecacie kogoś? Reszte statystyk mogą mieć do du*y, liczy się tylko pace :biggrin: bo główki i tak będą przegrywać :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×