Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś pytał o 433 z Cf, ale nie dostał odpowiedzi. Opłaca się tym grać? Na poprzednich silnikach traciła bo taki taka nie była taka op, teraz jest inaczej. To może zatrybic. Any ideas?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Van der Fck napisał:

Ktoś pytał o 433 z Cf, ale nie dostał odpowiedzi. Opłaca się tym grać? Na poprzednich silnikach traciła bo taki taka nie była taka op, teraz jest inaczej. To może zatrybic. Any ideas?

Ja gram i po przejściu na 4-3-3 (4), z ustawieniami, na podstawie filmu Kinetyka, które ustawiłem pod siebie, gra mi się zajebiście, dużo lepiej niż wcześniej. Potem zmodyfikowałem CT wg Gorilli i jest jeszcze lepiej. Jeszcze pracuję nad wytycznymi piłkarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż te filmiki, na których się bazowales i swój skład. Wytyczne pewnie lb+rb zależy od upodobań Def lub att, cdm zostaje z tyłu, cm default, skrzydla z przodu, na podania wybiegaj zza plecy lub do taki taka podchodzi do podania, cf fałszywa 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kinektyk 

 

 

2. Gorilla

 

3. Mój skład tutaj: -> http://www.futhead.com/17/squads/1891773/

Mam 100 zgrania - trener z LaLiga, no i lojalność ;).

 

Od razu pytanko na szybko kogo warto przerobić na CAM z LaLiga? Bo Koke się sprawdza średnio.

 

Później wrzucę swoje dokładne liczby, bo nie mam dostępu do konsoli obecnie ;)

Edytowane przez robson1425
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skład wygląda po przejściu na Cf? W jakiej lidze grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Van der Fck napisał:

Jak skład wygląda po przejściu na Cf? W jakiej lidze grasz?

 

składu nie zmieniam. A liga - 3 , ostatnio Gold 2 w lidze weekendowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniasz formacje w trakcie czy masz jakiś osobny skład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, gram tym co pokazałem + własna taktyka + wytyczne,

nic nie zmieniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest wtedy gdy zaczynasz gre z 3 zielonynmi kreskami a w 80 min wywala Cie z serverow z Twojej winy :F

To wynika głownie z winy rywala i nieporadności EA. Na PS4 bez problemu możesz kogoś wyrzucić z meczu.

Dzisiaj sobie odpaliłem meczyk. Fakt moja wina, bo obejrzałem sobie powtórkę i zasłużyłem na to w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy premią na coinsy ktoś by się podzielił?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układam sobie właśnie skład bpl (formacja 4-3-3) i mam kilka pytań:

- grał ktoś Depayem? Chciałbym kupić jego albo Martiala. Ale ten drugi jest kilka razy droższy i zastanawiam, czy warto na niego dozbierać.

- Prawe skrzydło Mahrez czy Mkhitaryan?

- Środek pola, zawsze mam z tym największy problem. Potrzebuję trzech środkowych pomocników, ale nie mam pojęcia na co zwracać uwagę. (Budżet na nich to 40k max).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawa to albo Sterling albo Mane. 

 

Srodek? Emre Can, nie wiem ile kosztuje Dembele, Kante tez dobry(moze sie wyrobisz w cenie) Herrera, Pereyra, Henderson, Milner(w 16 byl koksem na cm)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Van der Fck napisał:

Ktoś pytał o 433 z Cf, ale nie dostał odpowiedzi. Opłaca się tym grać? Na poprzednich silnikach traciła bo taki taka nie była taka op, teraz jest inaczej. To może zatrybic. Any ideas?

mozna na prawdę fajnie pograć piłką... mi się np. najlepiej gra w tej edycji jak dotąd tą formacją.

gram tym http://www.futbin.com/17/squad/240406

 

ustawienia te z filmiku KINETYKA ale planuje wprowadzić ustawienia Gorilli na próbę. 
RB,LB Stay back
CDM Stay back + man marking
RW,LW trzymaj się skrzydeł + wbiegaj za plecy + zostawaj z przodu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez znaczenia, i tak każdym z nich zagrasz . Nawet jak zacznie dobrze chodzić, to później EA zachęci cię do zainwestowania złotówek w nową drużynę, bo starą upośledzą skrypty .

Anyway HF ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Artorias napisał:

Układam sobie właśnie skład bpl (formacja 4-3-3) i mam kilka pytań:

- grał ktoś Depayem? Chciałbym kupić jego albo Martiala. Ale ten drugi jest kilka razy droższy i zastanawiam, czy warto na niego dozbierać.

- Prawe skrzydło Mahrez czy Mkhitaryan?

- Środek pola, zawsze mam z tym największy problem. Potrzebuję trzech środkowych pomocników, ale nie mam pojęcia na co zwracać uwagę. (Budżet na nich to 40k max).

Martiala bym odpuścił...Depay spełnia swoje zadania w dodatku zajebisty strzał z dystansu.
Prawe skrzydło spróbuj Shaqiriego....najsilniejszy z RM nie licząc Sissoko

na środek obowiązkowo Kante i... ja np. od fify 16 przywiązałem sie do Eriksena, strzał + podanie super. Niestety fizyczność kuleje i dlatego mam Rooneya czasami ich zmieniam. Mam też Gundogana ale jakoś zachwycony nie jestem o dziwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bpl ? Wysocy , silni ... czarni :) U mnie śmiga De Bruyne Toure i Kante ( na ławce Milner ) tylko właśnie Toure trochę z tylu na cdm , wielu ludzi stawia Kante na środku co jest trochę absurdem zważywszy na wzrost , choć w sumie ta gierka i tak oszukuje momentami (momentumami heh ) i mikrus wygrywa pojedynki powietrzne z wyższymi :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sorki myślałem ze per jeden . To Dembele , Milner i Kante może starczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Artorias napisał:

Układam sobie właśnie skład bpl (formacja 4-3-3) i mam kilka pytań:

- grał ktoś Depayem? Chciałbym kupić jego albo Martiala. Ale ten drugi jest kilka razy droższy i zastanawiam, czy warto na niego dozbierać.

- Prawe skrzydło Mahrez czy Mkhitaryan?

- Środek pola, zawsze mam z tym największy problem. Potrzebuję trzech środkowych pomocników, ale nie mam pojęcia na co zwracać uwagę. (Budżet na nich to 40k max).

Ja polecam na PS Feghouli !!! SP- Rooney, Barkley, Eriksen, Matic, Kante.  Zależy który wariant bierzesz 433. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem skład od ezreala. Zagrałem 1 mecz w 3 lidze i wygrałem 5:0. Bramki strzelali wszyscy nowi plus starzy czyli carrasco, gameiro, koke i naingollan z salahem. Grało się świetnie de Rossi to jakiś cyborg. Nlepszy od matica! Skrzydła szybkie z 4/4 co szanuje. Ten gameiro jakiś taki mały kloc ale prawa noge i ustawianie się ma jakieś z kosmosu. Grałem na CT huge Gorilla jak niżej 9756e89a9fa03207a0d6ab222e7a1bf9.jpg8b4eb1ecf27f1ea377d8e853ac782978.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te CT od Gorilla nie jest czasem pod 4121(2) ? Bo cos mi sie wydaje, ze przy 433, crossing powinno byc wyżej ustawione. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Baczek867 napisał:

Te CT od Gorilla nie jest czasem pod 4121(2) ? Bo cos mi sie wydaje, ze przy 433, crossing powinno byc wyżej ustawione. 

 

zobacz film jest dla 4-3-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra Cf który zazwyczaj ma mniej niż 180cm, siły poniżej 75 to wrzutki raczej nie wchodzą w grę :) przy typowym 433 z target manem typu lukuku, costa czy lewy to można wrzucać


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sie strzela tzw. szczurem na ustawieniach alternatywnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×