Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzaliscie te CT?

Remzy 69

ee8951d9fea34f3731cd0e6938859316.jpg

Huge Gorilla

b7185853e9397c271f202e156f943d3d.jpg

Krasi

d7bfcc0cefdb055ffa02f7affd3c49bb.jpg

Hektic-jukez (zamieniony shot z cross)

a7cd568a86d3438111031dd59f72a59f.jpg

Jaka najlepiej Wam się grało w formacji 433?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Zajczak napisał:

 

 

 

Do tego dodam, 6 tydzień a mi z paczek deluxe wyskakuje sam szrot, dzisiaj najlepszy Debuchy, reszta to jakieś totalne nonejmy chodzące za 300-500 coinsów, zrobiłem ostatnio wszystkie hybrydy narodowe i ligowe, oprócz tradycyjnego szrotu trafiłem tylko jednego zawodnika powyżej 3000 coinsów - Gaitan. Czyżby w tej grze były faworyzowane konta i te, które będą zawsze miały pod górkę? Przecież z tylu paczek powinno wypaść choć raz coś ciekawego, ja do tej pory miałem najlepszego zawodnika za jakieś 5000-6000 coinsów, reszta to syf. O informach nawet nie marzę.

 

Przy okazji dużo osób zachwalało informa Immobile, kupiłem go i ten koleś jest daremny na maksa, kupiłem zwykłego Bacce i gość wymiata 10 razy lepiej

Nie przejmuj sie, nie jesteś sam. 
Z tych paczek za wersje Deluxe tez sam szrot..Teraz najlepszy zawodnik to jakis noname, nonrare, CB 77 :24_stuck_out_tongue:

Ale moze sie kiedys przyda w jakims sbc: P

 

A IF Immobile (83 ovrl) mam i zaczal ładnie grać dopiero jak zmieniłem CT i zawdonikom LW/RW ustawiłem get forward, stay wide i get behind. Nagle sam zaczął się jakoś wystawiać do tych piłek :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w ligę weekendową i co mogę powiedzieć, to to, że większego raka nie widziałem :Gmoch: Co się w tych meczach dzieje... zaczynam mecz i wiem czy przegram czy wygram. Piłkarze inaczej się poruszają, komendy taktyczne funkcjonują, podania dokładnie dochodzą do celu, przeciwnik nie zgarnia każdej odbitej piłki, w ogóle da się mu ją zabrać co czasami graniczy z cudem. O kwiatkach rodem z horroru klasy D też trzeba wspomnieć, a więc: nie wciskam żadnego przycisku a moi zawodnicy albo podają albo wybijają, nie reagują czasami na nic, dośrodkowanie przeciwnika, stukam jak głupi w przycisk wybij, a moi obrońcy ni z tego ni z owego przyjmują piłkę.... ręce opadają. Kolejne kwiatki: przyśpieszenie akcji, jestem przy swoim polu karnym, nagle mój zawodnik przy środku boiska, przeciwnik odbiera mi piłkę i strzela bramkę... chyba z 5 bramek tak straciłem... O rozjeżdżającej się obronie nie będę wspominał, bo szkoda strzępić ryja :Gmoch: Dodam, że gdy ja mam wygrać to mój przeciwnik odczuwa dokładnie to samo :1_grinning: Z kilkoma przeciwnikami pisałem przez weekend i też się śmieli z tej gry. Jedyne co ten tryb ratuje to nagrody... Fajnie jest w męczarniach wbić tego golda 3 i przytulić kilka paczek plus 30k :fsg: No i oczywiście nie można zapomnieć o awansie na następny tydzień :antonio:

 

I na dokładkę najlepsze akcje, które wyłapałem:

90 minuta, więc wiadomo, że gol. Do tego pięknej urody:

http://xboxclips.com/zuba1899/607ab2b7-0aae-4ab9-b286-893d70eb7404

Wciskam, wciskam, a ten stanął jak słup:

http://xboxclips.com/zuba1899/e8dc66c6-97a9-4622-b57d-87f28adf5d0b

The best of the best (mecz musiałem wygrać, tak postanowiło EA xD):

http://xboxclips.com/zuba1899/c22ad366-e120-498a-8b26-50a22ba5019a

Ten sam mecz :1_grinning::1_grinning::1_grinning: :

http://xboxclips.com/zuba1899/e87a437d-37e6-4797-8efd-68fdf617928d

Tutaj też musiałem wygrać xD:

http://xboxclips.com/zuba1899/6ec6a60a-8fbe-4aa7-95ed-aaefcfdcb810

Aaaa, nie dodałem, że faule też są jakieś wyimaginowane, nie faulowałem gościa, ale gra uznała, że przeciwnik musi dostać w 120 minucie wolnego....:

http://xboxclips.com/zuba1899/c12e2aad-3398-4d10-9b69-31422d7a7c7b

O, tutaj pięknie mnie gra wyru*****: (podobnych sytuacji było chyba z 5)

http://xboxclips.com/zuba1899/b3123264-4e0d-47c2-a38a-82aa7f94d706

Plus grafika z tego meczu, gdzie przeciwnik samotny rajd w 90 minucie, a moi obrońcy się rozstępują....: Thumbnail_Large.PNG

I ostatnia akcja, z tzw. "założycielami FUT", co to za twory to chyba tylko EA wie, jakie z nimi się cuda dzieją... Przycisk podania ponad 3 kreski, a bramkarz rzuca jakby obiadu nie jadł:

http://xboxclips.com/zuba1899/6f4a1a42-71e7-4fae-b62c-947db296e171

 

To tyle, żale wylane, nagrody czekają, do następnego tygodnia i oby z fartem panowie :jaro:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj zaczołem zabawe z FUTem... i mam prosbe o male wsparcie... :)

jesli ktos cierpi na nadmiar gotowki i chcialby pomoc to wystawilem 2 pilkarzy na sprzedaz za stosunkowo niewielkie pieniadze :24_stuck_out_tongue:

 

OLINGA  Cena wyw. 3 500 kup teraz 5 000

oraz

BOWEN  Cena wyw. 5 000 kup teraz 10 000

 

Aukcje wystawione przed jakas godzina na 3 dni :)

 

z gory dzieki wielkie jesli ktos chcialby ich odemnie zakupic ..

pozdrawiam :)

Edytowane przez TaMLiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co jeszcze musze podac zeby bylo wiadomo ze to sa moi :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, TaMLiN napisał:

to co jeszcze musze podac zeby bylo wiadomo ze to sa moi :)

 

ile czasu do końca, jaka cena :1_grinning: im więcej tym lepiej :24_stuck_out_tongue:

 

Panowie, którzy się orientujecie. Jeśli w środę Salah zdobędzie kolejnego IFa, to ten stary IF pójdzie w górę, czy trochę spadnie cena? :24_stuck_out_tongue: Bo się na gościa zasadzam, myślę że lepiej będzie grał niż Cuadrado. Grał nim ktoś? Fajnie, że ma 4 słabszej nogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, zuba1899 napisał:

ile czasu do końca, jaka cena :1_grinning: im więcej tym lepiej :24_stuck_out_tongue:

 

Panowie, którzy się orientujecie. Jeśli w środę Salah zdobędzie kolejnego IFa, to ten stary IF pójdzie w górę, czy trochę spadnie cena? :24_stuck_out_tongue: Bo się na gościa zasadzam, myślę że lepiej będzie grał niż Cuadrado. Grał nim ktoś? Fajnie, że ma 4 słabszej nogi :)

Patrząc na ceny IF Immobile to raczej cena spadnie.

 

Nie czaje ludzie po co gracie ta lige weekendowa skoro sie tylko wkurwiacie a zysk jakis ogromny z tego nie jest jak nie macie dobrego winrate, juz lepiej te 40 meczy rozegrac w normalnych sezonach i np 4 razy utrzymac sie w drugiej lidze :) a człowiek od razu zdrowszy psychicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kraszken napisał:

Patrząc na ceny IF Immobile to raczej cena spadnie.

 

Nie czaje ludzie po co gracie ta lige weekendowa skoro sie tylko wkurwiacie a zysk jakis ogromny z tego nie jest jak nie macie dobrego winrate, juz lepiej te 40 meczy rozegrac w normalnych sezonach i np 4 razy utrzymac sie w drugiej lidze :) a człowiek od razu zdrowszy psychicznie

Bo w sezonach takich kwiatków nie ma? :1_grinning:

40 meczów:

Liga weekendowa:

30k plus 2x paczka za 35k i 1x 50k

Sezony:

7500x4= 30k

Jakby nie liczył, to chyba jednak bardziej się opłaca w weekend przysiąść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zuba1899 napisał:

Bo w sezonach takich kwiatków nie ma? :1_grinning:

40 meczów:

Liga weekendowa:

30k plus 2x paczka za 35k i 1x 50k

Sezony:

7500x4= 30k

Jakby nie liczył, to chyba jednak bardziej się opłaca w weekend przysiąść :)

po waszych dropach z tych paczek nie wydawało mi się to warte tych nerwów :) w sezonach też to jest ale ja mam mniejszą spine na wygrywanie za każda cenę, każdy ma jakiś fetysz więc luzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, kraszken napisał:

po waszych dropach z tych paczek nie wydawało mi się to warte tych nerwów :) w sezonach też to jest ale ja mam mniejszą spine na wygrywanie za każda cenę, każdy ma jakiś fetysz więc luzik

A kto tu mówi o wygrywaniu za wszelką cenę. Sam mam na to wyjebkę, bo to tylko gra, pierwszy raz w to grałem i stąd moje opinie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zuba1899 napisał:

ile czasu do końca, jaka cena :1_grinning: im więcej tym lepiej :24_stuck_out_tongue:

 

Panowie, którzy się orientujecie. Jeśli w środę Salah zdobędzie kolejnego IFa, to ten stary IF pójdzie w górę, czy trochę spadnie cena? :24_stuck_out_tongue: Bo się na gościa zasadzam, myślę że lepiej będzie grał niż Cuadrado. Grał nim ktoś? Fajnie, że ma 4 słabszej nogi :)

Nif jest fatalny, gram nim juz 3 tydzien.

Strzaly slabiutkie, zza pola karnego ledwo dolatuja, prawa noga pozostawia wiele do zyczenia.

Tez szykuje sie na tego IFa, bo ogolnie Salah jest spoko, tylko sily/wykonczenia mu brtakuje a to moze dac kolejny IF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, EZreal napisał:

Nif jest fatalny, gram nim juz 3 tydzien.

Strzaly slabiutkie, zza pola karnego ledwo dolatuja, prawa noga pozostawia wiele do zyczenia.

Tez szykuje sie na tego IFa, bo ogolnie Salah jest spoko, tylko sily/wykonczenia mu brtakuje a to moze dac kolejny IF

Ja się zasadzałem na tego starszego, bo nowy to będzie ponad 100k kosztował :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile czasu do końca, jaka cena :1_grinning: im więcej tym lepiej :24_stuck_out_tongue:

 

Panowie, którzy się orientujecie. Jeśli w środę Salah zdobędzie kolejnego IFa, to ten stary IF pójdzie w górę, czy trochę spadnie cena? :24_stuck_out_tongue: Bo się na gościa zasadzam, myślę że lepiej będzie grał niż Cuadrado. Grał nim ktoś? Fajnie, że ma 4 słabszej nogi

Ja grałem robiąc dwa podejścia do tej karty . Żadnej różnicy między nifem. Także jak chcesz polecam nifa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, stMikolaj napisał:

Ja grałem robiąc dwa podejścia do tej karty . Żadnej różnicy między nifem. Także jak chcesz polecam nifa.

Miałem go zanim kupiłem Cuadrado. Kolumbijczyk robi większy popłoch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem go zanim kupiłem Cuadrado. Kolumbijczyk robi większy popłoch.

Porównanie odnosilo się do nif vs if. Nie warto moim zdaniem wydawać na IFa. Cuadrado tuz mnie wygrywa na chwilę obecną rywalizację na tej pozycji dlatego ma rozegranych 371 spotkań. To była pierwsza karta jaka kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga weekendowa zakończona. 25 wygranych 15 przegranych, ranga gold 1 wbita :1_grinning: Zadowolony jestem bo 50k + 2x paczka za 100k to nie byle co. 

Chociaż po pierwszym dniu miałem staty 8-2 i liczyłem na tą elite 3 ale nie dało się.

 

Mecze idą seriami. Np. 5 wygranych, później 3 porażki, pózniej 3 wygrane, po czym znowu 4 porażki, nie wiem czemu tak jest. A największy rak był wczoraj wieczorem pod koniec ok 1 w nocy. Zostało mi 6 meczy z czego 3 musiałem wygrać do gold 1. Pierwszy mecz wygrany spokojnie, natomiast kolejne 5 to była loteria. Nie wiem co się stało z serwerami ale w każdym meczu moi zawodnicy reagowali na wszystko z opóźnieniem, 50% podań niecelnych, jakieś mikroscięcia a później przyspieszenie gry to była jakaś tragedia, nie dało się grać, mecze to całkowita loteria była... a cały piątek, sobota, niedziela dzień dało się grać normalnie i bez takich problemów. Miał ktoś coś podobnego? 

Przy okazji grałem takimi dwoma składami na zmianę :
http://www.futbin.com/17/squad/70164
http://www.futbin.com/17/squad/93614

Poleca ktoś coś wymienić małym kosztem? Bo ogólnie dobrze mi się tym gra ale zawsze może być lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, _drobny napisał:

Ceny już spadają bo black friday? Patrzę i spadki dosyć mocne są na popularnych kartach.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

James spadł 20k.

 

Kiedy jest black friday?

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mecz z serii tych nie do wygrania. Już po pierwszym podaniu wiedziałem, że nie mam prawa tego meczu wygrać, przeciwnik w całym meczu może z 2 akcje z czego po jednej odgwizdano rzut rożny i oczywiście po nim gol z główki. Ja 15 celnych, chyba z 10 słupków.... Ale najciekawsza akcja była w 90 minucie meczu. Gość gra na czas i przetrzymuje piłkę w moim narożniku, odbieram mu ją i biegnę z kontrą, która być może da mi remis. Walczę bark z bark z obrońcą, ten ciągnie mnie za koszulkę, ale jakoś udaje mi się zostawić go z tyłu, wychodzę sam na sam i płaskim strzałem uderzam na długi słupek, piłka wpada do bramki i jest remis 1:1 i w tym momencie gwizdek sędziego, cofa bramkę i odgwizduje rzut wolny :1_grinning: Tak perfidnej kradzieży jeszcze nie doświadczyłem w FUT :38_worried:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramkarz z PL. Petr Cech , Lloris czy może Courtois , a może ktoś tańszy? Kolega pyta, przetestował Bravo, ale nie pasuje mu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Van der Fck napisał:

Sprawdzaliscie te CT?

Remzy 69

ee8951d9fea34f3731cd0e6938859316.jpg


W niedziele ustawilem taka taktyke bo mnie zainteresowala tym ze wszystkie parametry sa dosc niskie w porownaniu do innych. Udalo mi sie wygrac 5x z rzedu w fut champions ale nie jaralem sie tym bo wiedzialem ze to efekt placebo i zaraz gra mnie zmiesza z blotem... tak sie stalo kolejne 5-6 spotkan w pape :24_stuck_out_tongue: Tak czy inaczej zostawie ja bo gra sie bardzo dobrze (nawet nie wiem pod jaka formacje jest ja gram na 4-1-2-1-2 z LP i PP) i brakuje mi tylko tego aby moi boczni pomocnicy pruli do przodu podczas ataku. Bawilem sie wytycznymi ale nic nie daja.

Tak jak Maxym miesza sklady tak mnie teraz wciagnely te suwaki i wytyczne bo widac roznice w grze i trzeba znalezc w koncu cos pod siebie.

A wlasnie... gdzie jest Maxym? wywalil juz plyte przez okno? :1_grinning:

 

10 minut temu, robson1425 napisał:

Bramkarz z PL. Petr Cech , Lloris czy może Courtois , a może ktoś tańszy? Kolega pyta, przetestował Bravo, ale nie pasuje mu.


Bylo wczoraj takie pytanie i odpowiedz - Begovic. Czytajcie kuwa ten temat.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie Giovinco dostanie kartę IF za 3 bramki, na co baaardzo liczę :) ale zastanawia mnie o ile mu podniosą staty skoro ma już kartę z SBC ocenioną na 86.

Tak czy siak, będzie mój :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×