Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Kubuhh napisał:

http://www.futhead.com/17/squads/1848072/

 

Pany pomóżcie, bo nie dostałem odpowiedzi, Wywalić tego Nainggolana i za niego kupić Pjanica + Hamsika? czy zostawić jak jest? Tylko o pomoc mi chodzi, reszta nie do ruszenia

Za Khedire Pjanic, nainggolana daj na śpd za alana, a w miejsce nainggolana hamsika. Tak to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naingollana odpal przed BF, odkupisz z 10k taniej.Zbieraj na Hamsika, 23k to jakies 2 sezony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Van der Fck napisał:

Żeby coś było widać trzeba rozegrać minimum sezon. Ja raz się napalilem na CT, sama podobno wygrywa mecze. Odpalam, gram, 3 mecze, 3 dominację, 7 strzelonych, 2 puszczone. Mówię sobie, świetna taxa! Chcę pokazać ja szwagrowi, patrzę a tam default bo nie zapisałem %-)

BTW. Pokaż te filmik od kinetyka, i kto to w ogóle jest? Jakiś gracz? Utuber czy co?

Nie znam typa..

 

Ktos wrzucał wcześniej.

dlatego pisałem, że to może efekt placego :1_grinning: ja przed każdym meczem sprawdzam CT i wytyczne, czy przypadkiem sie nie zmienilo.

Pogram jeszcze pare meczy i zobacze :)

 

@no4b, no gol piękny :1_grinning: A Fahrmann robi niesamowitą robotę :) czasem takie rzeczy broni, ze az sam jestem zdziwiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, F3niX napisał:

http://xboxdvr.com/gamer/WildaF3niX/video/23125028

 

w tym sezonie pomoc AI jest doslownie wszedzie ;O

 

O ja pierdu... W Fifa 18 to już będzie pełna symulacja, nawet pada do ręki nie trzeba będzie brać :1_grinning: A myślałem, że samoistne podania i wybijanie piłki to już wszystko czego doświadczyłem, myliłem się ;)

 

Zrobiłem sobie skład, jutro/pojutrze będzie Ronaldo w miejsce Neymara, warto dać Ramosa/Godina w miejsce Varane? Albo moze kogoś innego? Formacja 433(2)

BTW trudniej się tym wypasem gra niż składem za 30k z Calcio A, ale trzeba było w coś zainwestować coinsy, bo widmo wyzerowania FUTa nademną wisi :1_grinning:  

 

jDUf95N.jpg

Edytowane przez VIPuser
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilans w lidze 2:2, robię przerwe 2 wygrane, a potem frajerska porażka ;), wrócę do gry wieczorem.

Jak wam idzie?

 

Wypadł mi wczoraj w paczce bramkarz z Willem II i jakiś pomocnik z Go Eagles , normalnie prawie jakby trafić ifa :D. Został mi do układanki tylko jeden zawodnik z Willem II i Overmars dla mnie :D, akurat na weekendową będzie.

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś objaśnic dokładnie ta obrone ktora nam pomaga? :1_grinning: bo u mnie to gram jakby na recznych...

Niewiem czy dopadł mnie jakis słaby moment ale jak wyladowalem w 1 lidze to wchodzą we mnie jak w maslo. Sterowanie domyslne i jak przeciwnik atakuje to scigac go pomocnikami? :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lokitheman napisał:

Może mi ktoś objaśnic dokładnie ta obrone ktora nam pomaga? :1_grinning: bo u mnie to gram jakby na recznych...

Niewiem czy dopadł mnie jakis słaby moment ale jak wyladowalem w 1 lidze to wchodzą we mnie jak w maslo. Sterowanie domyslne i jak przeciwnik atakuje to scigac go pomocnikami? :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

ja mam to samo, staram się poprawiać w obronie. Biegnę pomocnikami + używam przycisku L2 jak się da ;). czasem R1 , żeby podwoić krycie. I tak czasem tracę głupie bramki, przywykłem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robson1425 napisał:

ja mam to samo, staram się poprawiać w obronie. Biegnę pomocnikami + używam przycisku L2 jak się da ;). czasem R1 , żeby podwoić krycie. I tak czasem tracę głupie bramki, przywykłem :1_grinning:

Nie podwajaj krycia, bo przeciwnik to wykorzysta i zostawiasz dziurę w obronie. Mało efektywne jest podwajanie, chyba, że gdzieś koło połowy boiska wracasz napastnikiem i pomocnik pomaga. 

Na razie bilans 4-2, ale widzę, że większośc ultradef i gra z góry ustala kto ma wygrać. Byłem przed chwilą dużo słabszy niż rywal, który obijał słupki i poprzeczki 3 razy, a ja jedna kontra i gol. Potem ultradef, dotrwałem do 85 minuty, rzut rożny dla przeciwnika, jego bramkarz pod moją bramką, któryś z moich zawodników wybił na pałę, Mertens stał z przodu, dopadł do piłki i pognałem sam na sam z bramką :fsg:

2-0 dla mnie, strzały, przeciwnik 14-11, a ja 2-2 :Gmoch: teraz się boję kolejny mecz odpalać, bo moi będą się potykać o sznurówki pewnie :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

273370201bb1b74986e3a40789122061.jpg

Takim czyms bede dzis pykal jak wroce z roboty.

Ale serio, moja obrona czesto sie rozstepuje i wchodza we mnie jak w maslo. Używam R1 żeby czasem przywołać drugiego zawodnika, R2+L2 itd.

O dziwo najwieksze cyrki dzieja sie w lidze, w FC gralo mi sie nawet spoko. Kilka meczy moze Przegrałem bo bylem slabszy. A tak to przegrywalem bo gralem graczami ktorzy za bardzo nie mieli czym zaskoczyc.

Moze to kwestia mojego polaczenia. Bo ja miewam problem z lagami, aczkolwiek w FC jakos nie mam z tym problemow. Dziwne...

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, lokitheman napisał:

 

273370201bb1b74986e3a40789122061.jpg

 

Takim czyms bede dzis pykal jak wroce z roboty.

 

 

Ale serio, moja obrona czesto sie rozstepuje i wchodza we mnie jak w maslo. Używam R1 żeby czasem przywołać drugiego zawodnika, R2+L2 itd.

O dziwo najwieksze cyrki dzieja sie w lidze, w FC gralo mi sie nawet spoko. Kilka meczy moze Przegrałem bo bylem slabszy. A tak to przegrywalem bo gralem graczami ktorzy za bardzo nie mieli czym zaskoczyc.

Moze to kwestia mojego polaczenia. Bo ja miewam problem z lagami, aczkolwiek w FC jakos nie mam z tym problemow. Dziwne...

 

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Też zauważyłem, że w FC żadnych lagów, a w sezonach co chwile :1_grinning: 

zagrałem kolejny i co się okazało. Easy peazy :1_grinning:

 

IMG_0956.JPG

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich pomocnikow polecacie do tej formacji 4321 z ligi angielskiej? Kupilem kilku Kante IF na zarobek wiec jeden w tym moim skladzie zagoscil ale cos mi nie pasuje w tej pomocy. Jakies rady?

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lokitheman napisał:

Jakich pomocnikow polecacie do tej formacji 4321 z ligi angielskiej? Kupilem kilku Kante IF na zarobek wiec jeden w tym moim skladzie zagoscil ale cos mi nie pasuje w tej pomocy. Jakies rady?

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Z tymi co grałem i sprawiali mi najwięcej kłopotów to właśnie Kante, barkley, gundogan, coutinho, ramsey i matic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałą być zmiana liczby wygranych, a tutaj nic się nie zmieniło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałą być zmiana liczby wygranych, a tutaj nic się nie zmieniło

Gra Golda 3 Ci sama wbije więc olać czy zmniejszyli czy nie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałem wcześniej mój skład z pytaniem czy zostawić Nainggolana czy zamiast niego wstawić Pjanica i Hamsika, za cenę Nainggolana, którego bym sprzedał. Zrobiłem właśnie jedno SBC i wypadł Costa, więc jestem 35K do przodu. Teraz moje pytanie brzmi kogo byście tu dokupili za 50K?

 

http://www.futhead.com/17/squads/1848072/

 

A, na CAM chyba jednak zostanę przy Joveticu :) Tani, a na jedno wychodzi według statystyk i bardzo dobrze mi się nim gra

Edytowane przez Kubuhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałem wcześniej mój skład z pytaniem czy zostawić Nainggolana czy zamiast niego wstawić Pjanica i Hamsika, za cenę Nainggolana, którego bym sprzedał. Zrobiłem właśnie jedno SBC i wypadł Costa, więc jestem 35K do przodu. Teraz moje pytanie brzmi kogo byście tu dokupili za 50K?

 

http://www.futhead.com/17/squads/1848072/

Parolo lub De Rossi na CDM, Peres na RB, Asamoah prawy CM, Naingo na lewy CM. Z przodu pomysl o Cuadrado, Insigne lub Mertensie bo nie masz w ogóle biegaczy. Jest Callejon ale on ma tylko 3* sztuczek i slabsza noge 2*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za polaczki pojebane grają w ta fife przegrywać nie umieją 70 minuta prowadzę 2:0 i rozlacza zalicza mi porażkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co za polaczki pojebane grają w ta fife przegrywać nie umieją 70 minuta prowadzę 2:0 i rozlacza zalicza mi porażkę...

Ale chociaż nie głupie niech korzystają jak mają możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Matixio napisał:

Co za polaczki pojebane grają w ta fife przegrywać nie umieją 70 minuta prowadzę 2:0 i rozlacza zalicza mi porażkę...

Graj ze mna :1_grinning:
ja nie gram ani na ultra defie ani nie wychodze :1_grinning:

Godnie przyjmuję porażkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że oni wychodzą też jak to oni prowadzą, wtedy to też działa? Oni strzelają jedną, glitch i awans?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Matixio napisał:

Co za polaczki pojebane grają w ta fife przegrywać nie umieją 70 minuta prowadzę 2:0 i rozlacza zalicza mi porażkę...

Report i delikwent dostanie bana. Tylko musisz do ea reportowac, nie pamietam linka.

 

moze barany sie oducza isc na latwizne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno drop po tym całym glitchowaniu i tak jest mniejszy, gdzieś przeczytałem, że jak po jednej normalnej wygranej zaczniesz gliczować to dostajesz paczki jak za jedną wygraną a nie za cały wygrany draft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważylem ze w godzinach 15 do 22 gra chodzi delikatnie wolniej i czuc o pół sekundy opoznienie w reakcji zawodnikow a w godzinach pozniejszych lub z rana do poludnia gra nabiera tempa jak z cp ... Tez tak macie ?

Edytowane przez kck
bład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×