Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o bramkarzy z BPL to zdecydowanie polecam Butlanda. Nigdy jeszcze nie wpuścił jakiegoś farfocla a i czasami wybroni coś więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo wczoraj takie pytanie i odpowiedz - Begovic. Czytajcie kuwa ten temat.

20 to raczej typowa "taka sraka" więc co Ci tam ma biegać? Długie podania ustaw. Do tej taktyki to (2) foremka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecacie na handel z obecnego TOTW? Gundogan, Coutinho dadzą radę? Moze Bonucci?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, stMikolaj napisał:

20 to raczej typowa "taka sraka" więc co Ci tam ma biegać? Długie podania ustaw. Do tej taktyki to (2) foremka

Majster to co podkrecic i jakie wytyczne dla POTM'a Sona i Sterlinga ustawic aby wiecej zamieszania na LP i PP robili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Majster to co podkrecic i jakie wytyczne dla POTM'a Sona i Sterlinga ustawic aby wiecej zamieszania na LP i PP robili?

Nie lubię tej formacji bo to jedna wielka dziura w środku pola ale jakbym już tym gral to

Wybiegaj za plecy dla bocznych pomocników

70-80

60-70

Org

50

60-70

50-60

Ff

60

50

45

Duży press z racji tego że masz cdma a spowoduje to szybkie wychodzenie całej pomocy do ataku.

Mimo że w 16 uwielbialem grać tylko skrzydłami tak teraz dla mnie wszystko co z nimi związane w 17 zdechlo z racji tego, że podania prostopadle są do nogi a nie przed zawodnika a kręcenie gała (triki) nie robi różnicy na boty

Spróbuj też tego

Moje własne ale testowałem tylko po pijaku i przy 4321.

Wiatru dużo ale ogarniać trzeba dobrze obronę

69bb3d5f9f9fb42008f6668edf930474.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się skład udał.

5b56cae6b0dc4b58f778ab1147ea571d.jpg

Zmieniam na poczatku meczu na 41212 v2. Przesuwam Cana na SPD, Payeta na SPO, Embolo na LST, Remy na PST. Gra sie wybornie :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, baku83 napisał:

Prawdopodobnie Giovinco dostanie kartę IF za 3 bramki, na co baaardzo liczę :) ale zastanawia mnie o ile mu podniosą staty skoro ma już kartę z SBC ocenioną na 86.

Tak czy siak, będzie mój :1_grinning:

walić Dzowinko, Rafał Boguski dostanie :24_stuck_out_tongue: haha

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zdobyć mistrzostwo 2 ligi i potwierdzam, że awans do ligi weekendowej wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mecz z serii tych nie do wygrania. Już po pierwszym podaniu wiedziałem, że nie mam prawa tego meczu wygrać, przeciwnik w całym meczu może z 2 akcje z czego po jednej odgwizdano rzut rożny i oczywiście po nim gol z główki. Ja 15 celnych, chyba z 10 słupków.... Ale najciekawsza akcja była w 90 minucie meczu. Gość gra na czas i przetrzymuje piłkę w moim narożniku, odbieram mu ją i biegnę z kontrą, która być może da mi remis. Walczę bark z bark z obrońcą, ten ciągnie mnie za koszulkę, ale jakoś udaje mi się zostawić go z tyłu, wychodzę sam na sam i płaskim strzałem uderzam na długi słupek, piłka wpada do bramki i jest remis 1:1 i w tym momencie gwizdek sędziego, cofa bramkę i odgwizduje rzut wolny :1_grinning: Tak perfidnej kradzieży jeszcze nie doświadczyłem w FUT :38_worried:

 

 

Ja miałem identyczną sytuację .Walka o awans , ja potrzebuję remisu w ostatnim meczu , caly mecz oczywiście pod górkę (kilka słupków hehe) i tracę bramkę po samobuju z różnego.

Ale 90minuta ja strzelam gola a sędzia cofa akcję, gola nie uznaje kosztem rzutu wolnego dla mnie za delikatne szturchnięcie (walka bark w bark) .

EA sobie kpi.

I co ciekawe! To nie był FUT a sezony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, lokitheman napisał:

Ale mi się skład udał.

5b56cae6b0dc4b58f778ab1147ea571d.jpg

Zmieniam na poczatku meczu na 41212 v2. Przesuwam Cana na SPD, Payeta na SPO, Embolo na LST, Remy na PST. Gra sie wybornie :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Praktycznie kazdy lepszy gracz schodzi z 4321 na 41212-2 (by zachowac chemistry).

Faktycznie ta formacja z graczami pod typowe skrzydla tak niszczy ?

Np takie cos http://www.futbin.com/17/squad/277932 z 4321 -> 41212-2 ?

 

Edytowane przez EZreal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i dlatego nie każda formacja, CT, dana jedenastka grajków czy nawet konkretny grajek nie musi u każdego z nas działać zajebiście !
Każdy ma indywidualny styl gry, prośby typu zróbcie mi skład żeby się fajnie grało są ujmując to delikatnie - nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie można znaleźć regulamin FUT odpalam dziś apke na telefonie i komunikat że łamie jakiś pkt regulaminu :O więc chciałbym się dowiedzieć który coins nie kupuje a chyba rage quit nie jest zabroniony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem nie kombinowales z tym glitchem z rozlaczaniem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, F3niX napisał:

Przypadkiem nie kombinowales z tym glitchem z rozlaczaniem? 

 

mogło się zdarzyć raz czy pięć ale nigdy gdy wygrywałem i nigdy w eliminacjach do FC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz odpowiedz, czasem wystarczy cos raz zrobic, by wylapac bana. Swoja droga to jakby nie bylo zasluzyles, chciales isc na latwizne i to sie nie oplacilo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

mogło się zdarzyć raz czy pięć ale nigdy gdy wygrywałem i nigdy w eliminacjach do FC

Czyli używałeś glitcha i się pytasz dlaczego łamiesz regulamin? Jak dla mnie powinni Ci dać bana permanentnego, bo przez takich pajacow nie da się normalnie grać

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze, ostatnio nie mogłem skonczyc tego zasranego drafta bo ciagle ktos to robil

kumpel chcial robic to samo ale wiedzialem ze predzej czy pozniej poleca bany

na głupote nie ma lekarstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenia chyba dają, nie bany.

Zreszta słyszałem o akcji banowania kont, które sprzedawały brązowe karty do sbc za 10k.:)

Jestem ciekaw kiedy to naprawia, bo nawet sezony boje się odpalić i wylecieć z meczu.

Na 100% glitch był od dnia premiery, bo juz wówczas mnie wywalało z serwerów. Chciałem sprawdzić, ale uznałem ze EA po wcześniejszych, podobnych glitchach w poprzednich odsłonach do czegoś takiego nie dopuści. Pffff.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :)

Mam 170k atm i nie bardzo wiem co z tym zrobić.

 

Mam dwa składy (bundes i calcio a), z których jestem nawet zadowolony (myślę, że są na tyle dobre, że do 3 ligi przynajmniej powinny wystarczyć..(o ile tam dojde:P) wiec nie ma co za bardzo zmieniać. (poza tym jakbym chciał kupić tych zawodników, któych bym chciał najlepszych to musiałbym mieć jeszcze z 500k minimum).

 

Zastanawiam się jak to pomnożyć ale nie mam pomysłu.

Próbowałem z przewidywaniem TOTW ale tylko straciłem na nifach, próbowałem kupować graczy z hunterem ale na webappie/companion app ciężko bo boty wykupują wszystko zanim zdążę kliknąć, tak samo z zawodnikami na lf/rf jak próbowałem.
Może porobić jakieś SBC? Chociaż jak czytam to chyba obniżyli drop z tych paczek :24_stuck_out_tongue:

 

I tak z jednej strony chciałbym uzbierać na jakiś wypas skład z CR7 albo RL9 ale nie mam pomysłu jak się do tego dorobić.

 

Pomożecie?

 

pomożemy! :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podszkol sie, graj w FUT Champions.

Zrobisz jakies gold/elite to masz od 50k w gore + paczka za 100K + XXX (w zaleznosci od rangi).

 

Kasa co tydzien pewniacka + cos z paczki musi wypasc.

 

Moj szwagier przez 3 FUT C zarobil ok 600k (wliczajac drop z paczek).

Zbieral na "sensowny" sklad z BPL a teraz do najlepszego (z nifami) sjkadu z bpl brakuje mu tylko pogby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, wiem, że to jest pewny zysk :1_grinning:

Ale to jeszcze nie mój poziom :1_grinning: próbowałem się zakwalifikować juz chyba z 5 razy (wtedy jak nie ma jakiś specjalnych wymogów) i niestety ani raz sie nie udało. Zawsze odpadam w drugim/trzecim meczu.

W sezonach FUT dopiero wszedłem do 6 ligi pierwszy raz (po chyba 6 sezonach :P)

 

Cwicze, trenuje, gram, oglądam tych lepszych na yt/twitch, gram z lepszymi od siebie (tutaj z forum :P) ale jeszcze do FC sie nie udało dostać.


Chciałbym bardzo :24_stuck_out_tongue:

 

Poza tym jak siedzę w robocie to coś bym porobił :24_stuck_out_tongue:

 

Teraz przeczytałem fajny mini poradnik do handlowania TOTW ale podobno i tak najlepiej kupowac je w srode ok 20-22 a sprzedawac w czwartek/piatek :1_grinning: Ale do tego czasu sie głowie jak tutaj zarobić na lepszy skład :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×