Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Da sie jakoś odnawiać kondycję, bez rozgrywania meczu drugim zespołem ?? Chodzi mi o jakis rage quit offline czy inny myk ? Chciałem zrobic jeden skład bez fitt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kuwa niemożliwe... Gram sobie mecz w sezonach, prowadzę 3-0, tracę bramkę i tuż po tym jak piłka przekroczyła linie bramkową typ wychodzi z meczu i... zalicza mi porażkę. Dzisiaj miałem już tak dwa razy. To jest skandal do kuwy nędzy. Jak takim ludziom nie wstyd grać?:siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Baczek867 napisał:

Da sie jakoś odnawiać kondycję, bez rozgrywania meczu drugim zespołem ?? Chodzi mi o jakis rage quit offline czy inny myk ? Chciałem zrobic jeden skład bez fitt. 

 

Też mnie to ciekawi, chyba jedynie trening druzynowy co mecz pozostaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Baczek867 napisał:

Da sie jakoś odnawiać kondycję, bez rozgrywania meczu drugim zespołem ?? Chodzi mi o jakis rage quit offline czy inny myk ? Chciałem zrobic jeden skład bez fitt. 

Jedyne co mi przychodzi do głowy to ten sam sposób co do nabijania chemii do SBC. Czyli rozpoczynanie meczu offline i po chwili odcięcie internetu z menu konsoli. Oczywiście fitness składem, mając podstawowy na rezerwie. Chociaż też nie jestem pewien czy kondycja będzie im się normalnie odnawiać, trzeba by to sprawdzić.
No i ten fitness będzie przy tym tracił kontrakty, więc już nie wiem czy nie taniej wyjdzie kupowanie kondycji dla zespołu. 

Ja niestety nie mam pewnego i 'opłacalnego' sposobu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym glitchu nie odnawia sie kondycja, jedynie mecze sie zaliczaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak myślałem po łatwym awansie do 1 ligi (7-1-0) tak samo łatwo spadne do 2 no i jednak się nie myliłem... W ostatnim meczu do utrzymania był mi potrzebny AŻ remis no i oczywiście całe spotkanie moja przewaga nic nie chciało wpaść az tu wybiła 93min przeciwnik oddaje strzał życia z 25m no i spadek stał sie faktem  Dobrze że przy BF1 mam troche relaksu

Mnie dzieki graniu w BF zaczęły odrastać wlosy

Przez poprzednie dwie edycje nie nauczyłem się grac w fifę,więc nie mam pretensji do samej gry,a wyłącznie do siebie. Cóż można zrobić grając miesięcznie do 20 godzin

Brak czasu powoduje to,że dalej bujam się w 7 lidze,ale jest nadzieja,bo pod koniec 16tki wskoczyłem na luzie do 4tej

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dwa turnieje eliminacyjne do czempionatu i obydwa w dupe we finale, zostały mi jeszcze 4 próby ale chyba odpuszczę bo irytują mnie wałki w tej grze. Zepsuła się ta gra w sieci masakrycznie, poza tym straszna losowość jest dobieranych przeciwników, w pierwszej rundzie miałem trudniejszego przeciwnika niż w 1/2 finału, znacznie trudniejszego... Jeden finał przegrywam z gościem 1:0, który chyba spokojnie radzi sobie w 1 lidze a drugi również z kozakiem w karnych. Nie dość, że chyba jestem za słaby to jeszcze tyle dziwnych rzeczy się dzieje w meczach, że już nie potrafię tego racjonalnie tłumaczyć, nagminnie zdarza mi się, że trzymając piłkę z L2 (osłona ciałem) gość mi sam ją odkopnie z 2-3 razy w meczu mam taki przypadek (dotyczy tych zlagowanych, zamulonych). Najlepszy w ogóle był mecz w finale gdzie miałem dogrywkę, gość miał wszystkich piłkarzy na treningu, biegali jakby mieli w dupie motorki, do tego same gwiazdeczki typu Griezmann, Ronaldo, Pepe itp. w samej dogrywce 1 połowa na totalnej zamułce serwerów a w drugiej szybkość gry x 10 i wszyscy biegali jakby dostali nowe życie, czas uzbierać na tego BF1, bo Battlefront czy BF4 już nie bawi tak jak powinien, jedynie jeszcze Rocket League daje rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10bd30a2f44331d621b62803a9c49b75.jpg

Co warto zmienic do 100k ?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Zajczak napisał:

wczoraj dwa turnieje eliminacyjne do czempionatu i obydwa w dupe we finale, zostały mi jeszcze 4 próby ale chyba odpuszczę bo irytują mnie wałki w tej grze. Zepsuła się ta gra w sieci masakrycznie, poza tym straszna losowość jest dobieranych przeciwników, w pierwszej rundzie miałem trudniejszego przeciwnika niż w 1/2 finału, znacznie trudniejszego... Jeden finał przegrywam z gościem 1:0, który chyba spokojnie radzi sobie w 1 lidze a drugi również z kozakiem w karnych. Nie dość, że chyba jestem za słaby to jeszcze tyle dziwnych rzeczy się dzieje w meczach, że już nie potrafię tego racjonalnie tłumaczyć, nagminnie zdarza mi się, że trzymając piłkę z L2 (osłona ciałem) gość mi sam ją odkopnie z 2-3 razy w meczu mam taki przypadek (dotyczy tych zlagowanych, zamulonych). Najlepszy w ogóle był mecz w finale gdzie miałem dogrywkę, gość miał wszystkich piłkarzy na treningu, biegali jakby mieli w dupie motorki, do tego same gwiazdeczki typu Griezmann, Ronaldo, Pepe itp. w samej dogrywce 1 połowa na totalnej zamułce serwerów a w drugiej szybkość gry x 10 i wszyscy biegali jakby dostali nowe życie, czas uzbierać na tego BF1, bo Battlefront czy BF4 już nie bawi tak jak powinien, jedynie jeszcze Rocket League daje rade

Podobnie miałem wczoraj.
Grałem z bratem, oczywiście przegrałem z nim szybki kickoff (nie ważne w jaką fife bym z nim nie grał i ile czasu trenował zawsze dostaje po dupie:P). Zaczął się smiać więc mu mówię, że jak taki kozak to niech zagrać FUT Champions i zobaczymy jak mu pójdzie.

Zagrał jeden mecz moim Calcio A i po pierwszych 1-2 minutach meczu pytanie od niego "Ty, a co tak dziwnie się gra? Przyspieszona ta gra jest czy cos? Zupełnie inaczej niż z tobą wcześniej kickoff"...
I niestety przegrał 1:0 albo 2:0 (nie pamiętam).
A takie cyrki się działy, że masakra :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi lepiej sie gra w to FC niz w lige. Po prostu lepsze mam polaczenie i mniej laguje. A co do samej rozgrywki to coz, w dwoch edycjach w których gralem mialem 22 wygrane i 24. Nie mam problemow z dostaniem sie do niej powiem szczerze. Ale to juz się trzeba przyzwyczaic i odrazu miec na uwadze to ze tam kazdy chce wygrac bez znaczenia jak to zrobi.

Po takim weekendzie w Fife łapy bola od sciskania pada :1_grinning: Teraz jak za te 3 dni to już lepiej jest. Najlepiej sie gra po północy wtedy serwery nie dostaja wylewu.

Nagrody za lige weekendowa beda dzisiaj w nocy?

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

10bd30a2f44331d621b62803a9c49b75.jpg

Co warto zmienic do 100k ?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

To zalezy czy chcesz miec nadal samych francuzow

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, lokitheman napisał:

 

 

a mi lepiej sie gra w to FC niz w lige. Po prostu lepsze mam polaczenie i mniej laguje. A co do samej rozgrywki to coz, w dwoch edycjach w których gralem mialem 22 wygrane i 24. Nie mam problemow z dostaniem sie do niej powiem szczerze. Ale to juz się trzeba przyzwyczaic i odrazu miec na uwadze to ze tam kazdy chce wygrac bez znaczenia jak to zrobi.

 

 

Po takim weekendzie w Fife łapy bola od sciskania pada :1_grinning: Teraz jak za te 3 dni to już lepiej jest. Najlepiej sie gra po północy wtedy serwery nie dostaja wylewu.

Nagrody za lige weekendowa beda dzisiaj w nocy?

 

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

To zalezy czy chcesz miec nadal samych francuzow emoji14.png

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

Tak dzisiaj w nocy koło 1-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, EZreal napisał:

Przymierzam sie do budowy srednio dobrego Calcio A.
Zastanawiam sie nad 3 formacjami

Mianowicie

41212-2; http://www.futbin.com/17/squad/282548
4321; http://www.futbin.com/17/squad/282816
4321 zmieniana w czasie gry na 41212-2 gdzie:
Naingollan CDM
Hamsik RCM
Bonaventura LCM
Mertens CAM
Salah LST
Immo RST

co myslicie ?

Myślę, że dzięki Tobie zamienię Jovetica z CAM na Bonaventure w kolorze, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupy zawodników nif najlepiej dzisiaj po wyjściu totw?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, bo w weekend zawsze podskocza ceny popularnych op graczy. Ja postaram sie szybko rozegrac mecze w weekendowej i jeszcze sprzedać w weekend

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odrazu pytanie

Lewy czy Reus na ST ?

Bundes mało grana na forum,ale może ktoś coś ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie do wyjadaczy. Otóż 2 lata temu grałem w FUT w Fife 15, a teraz kupiłem 17 i moja drużyna jest jako powstała w październiku 2016. Mogę jakos powrócić do tego konta sprzed 2 lat?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To odrazu pytanie

Lewy czy Reus na ST ?

Bundes mało grana na forum,ale może ktoś coś ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja bym chyba Reusa dal, jak trochę zarobię to stworze idealny duet Reus Auba :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz Aubę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ZiateK napisał:

Cześć, mam pytanie do wyjadaczy. Otóż 2 lata temu grałem w FUT w Fife 15, a teraz kupiłem 17 i moja drużyna jest jako powstała w październiku 2016. Mogę jakos powrócić do tego konta sprzed 2 lat?

Napisz do supportu EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest tego typu, że mam wbitą 1 ligę a automatycznej kwalifikacji do FUT CHAMP brak :/ Ktoś ma podobnie albo wie o co tu chodzi ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kubuhh napisał:

Myślę, że dzięki Tobie zamienię Jovetica z CAM na Bonaventure w kolorze, dzięki!

Daj znac jak chodzi bo statsy ma zacne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, EZreal napisał:

Daj znac jak chodzi bo statsy ma zacne

Gram właśnie 3 mecz nim, z dystansu wchodzi prawie wszystko, dobry drybling i aż 93 staminy, po 70 minucie, gdy reszta zdycha on mi wygrał dwa poprzednie mecze, póki co jestem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewa noga i podania jak? Mam zamiar zlinkowac go z SIFmobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie kaleczy z tej lewej nogi, pare strzałów lewą było, jedna bramka, z trzy minimalnie obok słupka , porównanie mam do Jovetica i Hamsika i wypada o niebo lepiej niż ta dwójka, ale to dopiero 3-4 spotkania. Akutalnie moja pomoc to Pjanić - Nainggolan - Marchisio i wyżej nad nimi Bonaventura i chyba lepiej się nie da w Calcio a

Edytowane przez Kubuhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×