Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno już pisałem, że SIF Salah to najlepsza karta w grze :fsg:

 

@robson1425

według mnie dwa razy lepszy niż SIF Immobile jest zwykły Higuain :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy jest ten totw z LM? Bo przypadkiem znowu zrobiłem Gold 3 %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zuba1899 napisał:

Dawno już pisałem, że SIF Salah to najlepsza karta w grze :fsg:

 

@robson1425

według mnie dwa razy lepszy niż SIF Immobile jest zwykły Higuain :) 

 

no nie wiem, po statach lepszy Immobile, spisuje sę bardzo dobrze u mnie, ale sprawdzę Higuaina przy najbliższej okazji.

1 minutę temu, Van der Fck napisał:

Do kiedy jest ten totw z LM? Bo przypadkiem znowu zrobiłem Gold 3 %-)

 

Do 16.12

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurwa....  Złożyłem sweaty bpl i zagralem na szybko 2 mecze w 2 lidze i w obu RQ przeciwnika. 

 

Musa>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Ronaldo SIF

 

Musa 2 mecze 5 bramek

Benteke 2 mecze 3 bramki

 

Smalling czysci wszystko

Butland wyciąga kazda piłkę 

 

Obrona sama mi broni, ja nic nie robie a oni sami odbieraja pilki! 

 

To jest niepojęte :fsg:

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, VIPuser napisał:

O kurwa....  Złożyłem sweaty bpl i zagralem na szybko 2 mecze w 2 lidze i w obu RQ przeciwnika. 

 

Musa>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Ronaldo SIF

 

Musa 2 mecze 5 bramek

Benteke 2 mecze 3 bramki

 

Smalling czysci wszystko

Butland wyciąga kazda piłkę 

 

Obrona sama mi broni, ja nic nie robie a oni sami odbieraja pilki! 

 

To jest niepojęte :fsg:

 

 

 

Wrzuć cały skład :1_grinning:

 

Ja się pochwalę, co odkryłem, choć nie wiem czy to odkrycie.

 

Zagrałem sobie 5 draftów, botrochę monet było i tak.

 

Pierwsze 4 grałem full składem. tzn 100 zgrania.

Odpadałem w 1-2 rundzie z gościami ze zgraniem 80 i mniej, grało się tragicznie.

 

W 5 ułożyłem sobie skład wg najlepszych graczy, zgranie 83, wygrałem draft. Dziękuję bardzo jest handi jak uj. Promowane są składy z mniejszym zgraniem, a miało być wręcz odwrotnie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fernandinho , Yaya Toure czy Gundogan na CM ? Bo potrzeba mi gracza z City do zgrania.

6 minut temu, VIPuser napisał:

wcX0OMB.jpg

Fernandinho , Yaya Toure czy Gundogan na CM ? Bo potrzeba mi gracza z City do zgrania. Widzę, że masz Fernandinho, testowałeś Yaya Toure albo Gundogana ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moj pierwdzy sklad bpl ever wiec nie pomoge.  

 

Awansowałem do 1 ligi tym skladem :listek:

Edytowane przez VIPuser
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te totw z LM jest liczone do nagród miesięcznych za grudzień? Bo w sumie póki co lekko biedne totw jest i na nic lepszego się nie zanosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El sharawy Insigne czy Mertens na LF? Na pf planowałem Berardiego. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, xtomashx napisał:

El sharawy Insigne czy Mertens na LF? Na pf planowałem Berardiego. Co o tym sądzicie?

Mam na LF Mertensa, na PF Berrardi, szału nie robią ale metoda prób i błędów, padło na nich, pierwsza liga wbita takze wiecej nie trzeba. Do nich polecam Higuaina na ST, to właśnie on 3/4 bramek strzela w moim Calcio. Mertens troche słaby fizycznie, często sie odbija od obrońców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez znaczenia . Odpowiedz sobie z soerspekrywy czasu grając w fife czy ma to jakieś znaczenie ?

Kogo nie kupisz gra cię oszuka, zmusi abyś za kilka dni wymienił skład, i tak będzie w kółko ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez znaczenia . Odpowiedz sobie z soerspekrywy czasu grając w fife czy ma to jakieś znaczenie ?

Kogo nie kupisz gra cię oszuka, zmusi abyś za kilka dni wymienił skład, i tak będzie w kółko ...

O i tu trafileś w sedno. Gra zmusza co kilka, kilkanaście gry do zmiany składu :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna kutura po meczu mojego przeciwnika w LW

15491793_1202588486501629_1211770721_o.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, xtomashx napisał:

El sharawy Insigne czy Mertens na LF? Na pf planowałem Berardiego. Co o tym sądzicie?

Ja jak mantre powtarzam, że na LF Perisić. 5 słabszej nogi, dobry drybling, jeśli nie orzeszkadza ci trochę wolniejszy zawodnik to jest to super karta. Zaczynałem z Berardim i złego słowa nie mogę o nim powiedzieć. Super grajek. Potem zainwestowałem w Cuadrado i też się dobrze spisywał. Ale na RF w Calcio bogiem jest SIF Salah :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, matijad napisał:

Pełna kutura po meczu mojego przeciwnika w LW

15491793_1202588486501629_1211770721_o.jpg

Co za debil...

 

zamiast włączyć hsa i Ci nawrzucać to pisze wiadomość, którą możesz zgłosić. :1_grinning:

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz 4 typów zgłosiłem. Jeden przegrał przez 2 karne i swojaka w 90 min i mi jechał a ja grzecznie go prowokowalem tekstami typu, whats wrong with u? Im Just better than u itp a koleś ciągle mi cisnal. Oczywiście każda linijka zgłoszona %)

BTW. Ile winow w grudniu na Golda? Dobrze pamiętam, że coś ok 69?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Foxter napisał:

Co za debil...

 

zamiast włączyć hsa i Ci nawrzucać to pisze wiadomość, którą możesz zgłosić. :1_grinning:

I niech tak zrobi kolega, co jak co ale jak ktoś po matce jedzie w taki sposób, to mimo ze brzydzę sie donosicielstwem, to w tym wypadku inaczej tego nie załatwi :)  Działaj matijad !!! Banik na kilka dni mu sie przyda :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Van der Fck napisał:

 a ja grzecznie go prowokowalem tekstami typu, whats wrong with u?

Jeżeli ktoś umie modulować głos, to warto wejść na wysoki i poudawać dzieciaka. Sporo osób włącza wówczas ultra atak :1_grinning:

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam sie gra ogólnie w formacjach innych niz 433?

DO tej pory grałem 433(4) i 433(2).. ale myślę nad zmianą na 41212(2) albo 4321.

 

Do tego chcialem zrobić taki skład jak tu ktoś juz wklejał: https://www.futbin.com/17/squad/657836 z Musa i Benteke albo skład Bruca https://www.futbin.com/17/squad/657371

 

Cena bardzo podobna wiec mogę zrobić tylko jeden ;)

 

Nie bardzo jest jak potestować więc chciałbym was dopytać o opinie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w nocy odpalam HS i rzucam tekstami z ogniem i mieczem lub innych cytatów filmowych. Tak więc jak ktoś trafi na kolesia który podczas kontry drze jape NA JAREMO lub po stracie bramki SUCZISYN WISNIOWIECKI ewentualnie w 90 min PANIE TUREK KONCZ PAN TEN MECZ to byłem ja %)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło wszystko pod młotek..

Boże jak tak patrzyłem za ile kupowałem tych zawodników a jaka teraz jest ich cena...to dramat..
skład był wart z jakies 50-70 a teraz za 30 ledwo :1_grinning:
drugi to samo :1_grinning:

taki sokratis kupiony za 8600 a teraz za 3k chodzi :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O i tu trafileś w sedno. Gra zmusza co kilka, kilkanaście gry do zmiany składu

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Niestety ale cos w tym jest, zawsze po wyprzedaniu skladu i zrobieniu nowego gra mi sie bardzo dobrze. Do czasu... po kilku dniach juz nic nie wychodzi, tak mialem teraz w ten weekend gdzie udalo mi sie wugrac tylko 15 razy. Lacazette przed weekendem strzelal, podawal, normalnie czlowiek orkiestra. W weekend tragedia, ogolnie nic nie wychodzilo. Nawet jak mialem "patelnie" na 11 metrze strzelalem delikatnie to pilka leciala mi nad poprzeczka. W ten weekend czulem jak nigdy, ze gra nie pozwala mi strzelic gola. Tak bylo w kilku spotkaniach. Tak wiec czekaja mnie dzisiaj eliminache, juz po korektach skladu i nowym drugim skladem. Awansowac pewnie awansuje, czy to przez lige czy to przez eliminacje, ale to co sie nawkur...lem w weekend to glowa mala. Niestety z Lacazettem sie pozegnalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem weekendowe granie w Gold 3 z 19 wygranymi i 5 meczami do końca, więc może Gold 2 zostałby wbity. ;d Grałem dwoma składami(tanio):

- https://www.futbin.com/17/squad/658355

- https://www.futbin.com/17/squad/658378

Brak coinsów na coś lepszego. Bailly i IF Suso untradeable, a zrobienie jednego składu i uzupełnianie fitnessu byłoby bez sensu - zbyt wysokie ceny...

 

David Villa - gra mi się nim świetnie, może dlatego, że lubię go jako piłkarza.

Spoiler

CTktDCf.jpg

- statystyki po meczach WL i kilku meczach w 3 lidze sezonów. Praktycznie sam wygrywał mi mecze, bo pozostali zawodnicy głównie dogrywali.

 

Z pozostałych mogę polecić Leroy'a Fera - tania wersja Toure i jeżeli ktoś potrzebuje CMa do składu z BPL i nie "bolą" go nonrare karty to ta karta jest warta przetestowania.

 

Ogólnie obyło się bez większych serii - porażek/wygranych. Poza małym kryzysem po 17 wygranej i próbą wbicia 18 - awansu do Gold 3... Przegrałem 4 lub 5 meczy z rzędu po meczach w których głównie to mnie gra robiła w ch*ja, przegrywając w dogrywkach po fifa aidsowych bramkach lub karnych. Możliwe, że wynikało to z mniejszego skupienia - miałem już mało czasu na grę, a chciałem wbić jak najwięcej.

 

Słabe w tych weekendowych ligach jest to, że wszystkie składy przeciwników są podobne. Może 2-3 razy udało mi się trafić na jakiś oryginalny skład. Poza tym praktycznie same BPL, jakieś hybrydy BPL z włoską/niemiecką lub cała reprezentacja Francji. Jeżeli chodzi o zawodników, którzy najbardziej mnie wku*wiali podczas tego weekendu to zdecydowanie był to Kante... Powinni coś z tą kartą zrobić. Wku*wiają też przeciwnicy ze składami za dosłownie miliony monet cisnący na PTB lub grający "na zadymę", "byle do przodu"... Mając karty za miliony jest pewne, że któraś z takich akcji przeciwnikowi wyjdzie i padnie gó*no bramka.

 

W statystykach pomeczowych(głównie chodzi mi o podania) fajnie widać styl gry nasz i przeciwnika... Po takich 90 minutach większość z moich zawodników ma ok 40 podań, natomiast u przeciwnika kończy się to na max. 10 podaniach i ok 20-25 podaniach dwóch napastników z przodu. Czyli full obrona i próba przebicia się/kontry przy użyciu dwóch napastników. W pewnym momencie takie coś zaczyna już nudzić i denerwować. Tym bardziej, że to ja dominuję nad przeciwnikiem i przez po*ebany silnik gry jestem przez to karcony.

 

Może na koniec jeszcze dodam, że wg mnie dwóch killerów R. Sanches i Kante w środku pola to o wiele za dużo i takie mecze najbardziej mnie denerwowały.

 

To tyle z tego długiego podsumowania... Jest awans do kolejnej WL, ale mocno się zastanawiam czy warto tracić tyle czasu w kolejny weekend ;o

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczowe pytanie do was, grając w Lige Weekendowa mieliscie lagi w meczach?

Bo prawde mowiac moze tu jest problem naszych ch***wych wynikow. Mi okropnie cielo.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×