Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

mi nie działa co jest nie tak?

Przycisk r1

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tom182 napisał:

Przycisk r1

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

zawsze mi działało a teraz nic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dobieranie jest mega bagno...

Pierwszy składzik ten calcio powoli kończę zbierać, a drugi jaki polecacie? Może coś z niemieckiej?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde czy oni nie mogą podawać jakiegoś pingu przed rozpoczęciem meczu? Co z tego że z kolesiem mam trzy zielone kreski skoro w meczu pokaz slajdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, xtomashx napisał:

Kurde czy oni nie mogą podawać jakiegoś pingu przed rozpoczęciem meczu? Co z tego że z kolesiem mam trzy zielone kreski skoro w meczu pokaz slajdów.

 

Ty sie wkurzasz z powodu pingu w grze online.

Zobacz ostatni film PlkDamian z Junajted, grali meczyk offline siedzac 1m od siebie i ich z serverow wywalilo xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, One™ napisał:

Dla mnie to dobieranie jest mega bagno...

Pierwszy składzik ten calcio powoli kończę zbierać, a drugi jaki polecacie? Może coś z niemieckiej?

Sent from my m2 using Tapatalk

BPL dużo tanich grajków na poziomie, wiec ja bym raczej poszedł w ta stronę .

 

https://www.futbin.com/17/squad/670935

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś profesjonalny gracz Henry jakiś tam wbił 37-3 brązowym składem :jaro: do tego przegrał dwa razy przez karne :jSQVeJ4:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hashtag Harry XD
Wczesniej zrobil silverami jakos 37 winow a teraz 2 loose w karnych

15 godzin temu, EZreal napisał:

Ludzie, aktualnie gram tym: https://www.futbin.com/17/squad/662861

Chce zmienic na to: https://www.futbin.com/17/squad/662890

 

Formacja dla chemii, w meczu gram 41212-2.

W drugim sladzie ze zlotej wymiany mam mane otw, smallinga i walkera tak wiec ich cena odchodzi.

Co myslicie ?

kktos cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia po LW (wbity GOLD 3, 20 zwycięstw). Niestety znowu to samo co w poprzednich tygodniach i zapewne już tak będzie, handicap, lagi, opóźnienia, losowość zdarzeń w grze, złote karty zachowujące się jak brązowe.  Generalnie nie wiem o co chodzi EA z taką formą rozgrywek ale jest to bez sensu. Gram z gościami, którzy nie mają prawa wygrać a wygrywają, to co dzieje się w takich meczach to tragedia i niech mi nikt nie pisze, że Pro Playerzy to ogarniają - ja nie jestem Pro Playerem ale grając z gościem prezentującym poziom 8 ligi i ogrywając go jak chcę nie mam prawa przegrać co najmniej 10-15 razy! Rozumiem wpadkę 1 czy 2 takie mecze ale nie kilkanaście. Dramat. 

 

Kolejna irytująca mnie rzecz to dobieranie przeciwnika, mam skład z PL i trafiałem w 90% na przeciwników ze składem również z PL. Nie grałem z nikim kto miałby np skład z LLS czy Calcio, trafiłem pojedyncze razy na jakieś hybryd z Francji i chyba raz Brazylii. O co tutaj chodzi? Jak miałem swoje składy z Calcio czy Bundesligi to cały czas był dobierany przeciwnik z inną ligą niż moja poza drobnymi wyjątkami a na PL trafiam PL.

 

Ucieczki przed rozpoczęciem meczów - idiotyzm to mało powiedziane, trafiłem nawet takich idiotów co uciekali widząc moją koszulkę haloweenową (!), mam rok założenia FUT 2015 a ucieczki robili goście z 2011 czy 2012 (!) Ja pier**le. 

 

Bluzganie - jakiś idiota po porażce ze mną zaczął życzyć mi porażek w kolejnych meczach i wyzywać od idiotów mimo, że nie robiłem żadnych zastawiań się czy coś tylko jechałem go moim stylem gry czyli wymianą podań i długim konstruowaniem akcji, przegrał, był słaby ale widać strasznie go to bolało, rozumiem też bolą mnie porażki. Tylko, że do tego stopnia?

 

Zagrałem w poniedziałek po LW na próbę 1 mecz w 1 lidze, Ku**a to normalnie niebo a ziemia pomiędzy LW, normalna gra, przeciwnik na poziomie, bez tych wszystkich cudów, po wyrównanej walce wygrałem 1:0, dobre akcje, płynna gra, podania wreszcie w miarę celne a nie co drugi na aut czy do przeciwnika, zawodnicy grali na takim poziomie jaką mają kartę. Da się? Ano da się, więc czemu w LW tak to jest spierdol**e?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chec wygrywania, zdobywania lepszych nagrod = wyciaganie z ludzi najgroszych zachowan, po trupach do celu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie mam tyle czasu na granie więc LW mnie nie interesuje :)

Nie wiecie czy premie coinsów ze sklepu za poziomy mogą się kumulować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumulują się.

Jak kupisz dwa na razi to ten drugi bedzie działała jak ten pierwszy się skończy.

 

@EZreal, moze by tak nie było źle gdyby gra była fair i faktycznie nagradzała lepszego zawodnika. 
Dlaczego ktoś kto dobrze ogarnia rynek, ma szczęście w paczkach albo kupi FP ma cierpieć bo ktoś inne tego nie robi?:D
Jak się jest słabym to nawet mają SIF Ronaldo nadal będziesz słaby:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te patałachy powinny ukryć Rok założenia klubu !!! W miejsce tego mogli by dac , możliwość żeby po meczu sprawdzić sobie jaki ma  bilans i w której lidze gra nasz przeciwnik !!! Bez jakiegoś szukania go z menu konsoli i dodawania do znajomych !!! Wtedy byśmy mieli czarno na białym czy gra nas w danym meczu oszukala. Niestety tego nie zrobią bo w kolano sobie nie strzela. 

W UFC jest właśnie taka opcja, ze po walce odrazu sprawdza sie, jaki ma bilans przeciwnik, w której walczy dywizji, ba nawet to ile wygranych przez nokaut, dźwignie, na czas itd.... Da się ?? Da się i to w grze od tego samego producenta. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MattHDGamer dostal bana na konto :1_grinning:

Swoja drogą mi zzerowali monety na głównym. :) niedlugo po tym jak sprzedalem grajka z SBC i przelaniu kilku tys monet z innego konta na licytacji. Wiec pewnie dostalem za sprzedanie tego grajka ze SBC za 9200 z KT, odwolalem sie i zobaczymy co zrobia. Nie fart ich bo mialem moze 10K na koncie :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj wywaliło trzy razy. Napisałem do nich dostałem dwie gowniane paczki. Składem którym mi sie grało fajnie teraz gram jak ciota. Nic nie wychodzi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa szybkie pytania:

1: Czy L2+R2 dziala w obronie ? Bo widze, ze dużo pro ustawiają się frontem do przeciwnika (jak podczas L2- Jockey movement) ale poruszają się znacznie szybciej.

2. Czy majac odpalony pressing kolegi (R1) i trzymając rownoczesniej L2 (Jockey) zwiększam szanse na odbior/zatrzymanie pilki u przeciwnika ?
Samo R1 (pressing kolegi) nie daje za dużo bo przeciwnik może przebiec kolo naszego kolegi, natomiast L2 zwieksza powierzchnie odbioru.

Ja ze swoim klubem z 2013 juz mam mega problem z gra w Fut Champ.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, EZreal napisał:

Dwa szybkie pytania:

 

1: Czy L2+R2 dziala w obronie ? Bo widze, ze dużo pro ustawiają się frontem do przeciwnika (jak podczas L2- Jockey movement) ale poruszają się znacznie szybciej.

 

2. Czy majac odpalony pressing kolegi (R1) i trzymając rownoczesniej L2 (Jockey) zwiększam szanse na odbior/zatrzymanie pilki u przeciwnika ?
Samo R1 (pressing kolegi) nie daje za dużo bo przeciwnik może przebiec kolo naszego kolegi, natomiast L2 zwieksza powierzchnie odbioru.

 

Ja ze swoim klubem z 2013 juz mam mega problem z gra w Fut Champ.

 

1. Tak, mozna to stosować na całym boisku. Skuteczność zalezy od umiejętności opanowania grajka podczas L2 +r2. Gracz porusza się szybciej, jak nie trafisz albo gość Cię ominie to masz lipe

 

2. Chodzi Ci o to, że na jedym zawodniku trzymasz i r1 i l2 ?
Ja zawsze robie to inaczej.... R1 czyli pressingiem kolegi naciskam na rywala a L2 DRUGIM zawodnikiem staram się odciąć alternatywny kierunek podania, strzału itp

 

tu masz dobry poradnik gry w obronie

 

Edytowane przez Tom182
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, madithon napisał:

co myślicie o taki składzie?

https://www.futbin.com/17/squad/673072

 

Odradzam Lacazette, wg mnie dziwny piłkarz i brakuje go w akcjach bramkowych, prędzej Lukaku lub Muse tam daj, na prawej stronie ja gram Willianem i uważam, że jest rewelacyjny, wszędzie go pełno (zastępczo Shaqiri, też ciekawie się nim porusza), Rooney jest siłowy, czasem fainie potrafi huknąć ale u mnie grzeje ławę odkąd kupiłem Mkhitariana, który jest wg mnie lepszy, aktywniejszy i zwinniejszy. Zamiast Bellerina Walker, a jeśli styknie kasy to zamiast Butlanda, Cech który jednak jest trochę lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie licze, ze bede miał lekko poniżej 300k i nie wiem czy starczy.
Ale sprawdze co radzisz ile za to wyjdzie.

 

Coś takiego będzie lepsze - https://www.futbin.com/17/squad/674621 ??

 

Ogólnie sugerowałem się tym składem co zrobił BruceGrannec - https://www.futbin.com/17/squad/657371 co o tym myślisz?

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zajczak napisał:

Ucieczki przed rozpoczęciem meczów - idiotyzm to mało powiedziane, trafiłem nawet takich idiotów co uciekali widząc moją koszulkę haloweenową (!), mam rok założenia FUT 2015 a ucieczki robili goście z 2011 czy 2012 (!) Ja pier**le.

 

Przez chwilę na ekranie w którym wybieramy stroje, jeszcze przed pokazaniem się nazwy składu przeciwnika/jego strojów/herbu widzę słupki pingu, więc gdy w tym momencie widzę czerwoną/pomarańczową kreskę to zaraz po władowaniu się reszty interfejsu wychodzę z poczekalni i możesz to nazywać ucieczką... Ale w większości przypadków, gdy gram na takiego przeciwnika - mam lagi. Nawet mimo tego, że po władowaniu reszty interfejsu pojawiają się 3 zielone kreski pingu. ;D Więc nie zawsze ktoś wychodzi z powodu "przestraszenia się" daty, choć w większości przypadków tak pewnie jest... Sam to odczułem z datą założenia 2012.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, madithon napisał:

no wlasnie licze, ze bede miał lekko poniżej 300k i nie wiem czy starczy.
Ale sprawdze co radzisz ile za to wyjdzie.

 

Coś takiego będzie lepsze - https://www.futbin.com/17/squad/674621 ??

 

Ogólnie sugerowałem się tym składem co zrobił BruceGrannec - https://www.futbin.com/17/squad/657371 co o tym myślisz?

 

można Kante na lewą stronę przesunąć, bo radzi sobie tam bardzo dobrze :-) Dzięki temu Mkhitarian jest na swojej prawej stronie. Nie ukrywam, że mam identyczny w zasadzie skład i gra mi się nim bardzo fajnie, do tego oczywiście zależy jeszcze kwestia ustawienia i CT + wytycznych dla piłkarzy. Ja gram 4-3-3 ale przy 3-3-2-1 nie powinno nic złego z tymi piłkarzami się wydarzyć :-) Popróbuj też Muse bo czasami są mecze gdzie wpuszczam go po np 30 minutach pierwszej połowy i chop gra lepiej niż Lukaku. Jednak Lukaku jest moim podstawowym ustawionym na szpicy (świetny fizycznie, mocne kopyto to jego atuty)

10 minut temu, vkkaaa napisał:

 

Przez chwilę na ekranie w którym wybieramy stroje, jeszcze przed pokazaniem się nazwy składu przeciwnika/jego strojów/herbu widzę słupki pingu, więc gdy w tym momencie widzę czerwoną/pomarańczową kreskę to zaraz po władowaniu się reszty interfejsu wychodzę z poczekalni i możesz to nazywać ucieczką... Ale w większości przypadków, gdy gram na takiego przeciwnika - mam lagi. Nawet mimo tego, że po władowaniu reszty interfejsu pojawiają się 3 zielone kreski pingu. ;D Więc nie zawsze ktoś wychodzi z powodu "przestraszenia się" daty, choć w większości przypadków tak pewnie jest... Sam to odczułem z datą założenia 2012.

 

masz oczywiście rację i nie wziąłem tego pod uwagę, jednak patrząc iż w sezonach nie zdarza się taka sytuacja nigdy a w LW już tak jednak skłaniam się ku idotyzmowi wielu moich niedoszłych przeciwników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kante na prawej sprawdzalem tylko czy podniesie chem na 100. Nie wiem dlaczego jest 96/98 jak wszyscy są niby dobrze ustawieni.

 

Ustawienia i CT to juz potestuje jak sklece ten skład.
Stary się jeszcze sprzedaje, teraz mam dopiero 240k. 

 

Dzięki za rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kante na prawej sprawdzalem tylko czy podniesie chem na 100. Nie wiem dlaczego jest 96/98 jak wszyscy są niby dobrze ustawieni.

 

Ustawienia i CT to juz potestuje jak sklece ten skład.

Stary się jeszcze sprzedaje, teraz mam dopiero 240k. 

 

Dzięki za rady

Mkhitarian ma 5 bo to skrzydłowy nie CM :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wychodzę jak nawet na chwilę pojawi się pomarańczowa czy czerwona kreska jakości połączenia.

Wcześniej wrzucony był skład z Sissoko na RF. W 16 na cm był kozak i zastanawiam się czy teraz też jest równie dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×