Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pograłem troche tym swoim nowym składem z BPL.
Musze się jeszcze nauczyć grać tą formację chyba.

 

Ale i tak mam do Was kilka pytań, zwłaszcza tych co grali Lukaku.

Gość lata jak powalony po całej szerokości boiska w ostatnich 3/4. Prawie zawsze dochodzi do niego podanie gdzieś na skrzydle i nim musze dogrywać czy robić wrzutki. Nawet jak mu ustawie stay central to nic nie zmienia.

 

Dodatkowo jakie polecacie instrukcje dla środka pola?
Kante na środku miał "stay back while attacking" natomiast nie wiem jak dać pozostałym.
Tak samo atak? Lukaku dostał stay central i press back line ale to nic nie daje bo jak wspomniałem wszędzie go pełno.
dla LF i RF myślałem o stay wide i get behind - co o tym myslicie?

 

Sprawdze jeszcze ustawienia CT bo teraz grałem wszystko na 50, organised, free form, cover i tak średnio się ludzie wystawiali do podań.
W środku było kim grać ale do przodu to mało kto wychodził.

5 prób dostania się do LW poszło w piach :24_stuck_out_tongue:
Może jeszcze dziś się uda.

 

 

Przy okazji - macie jakiś pomysł na fitness skład do 15-20k? Z Ligue 1 może bo nimi nie grałem. Formacja dowolna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wytrzymałem z Lukaku (i to w wersji strasznej) ledwie kilka spotkań. W ogóle nie reaguje na indywidualne instrukcje, a w przypadku ST ma to kolosalne znaczenie przy kontrze, czy nawet ataku pozycyjnym. Co chwilę albo był na skrzydle, albo gdzieś się wałęsał na CAM gdy wszyscy dawali dzidę do przodu przy kontrze. Sprzedałem i dość długo grałem Costą, byłem zadowolony, bo w przeciwieństwie do Belga słuchał się bardzo fajnie.

 

Tydzień temu wylosowałem jednak SIF Benteke i to jest po prostu dzik niemiłosierny :obama: Zresztą wrzucałem tu w wątku pierwszy mecz i 4 bramki.

Co do wystawiania się zawodników nie ma się co dziwić, że średnio się pokazują skoro masz 50 wszędzie. Daj sobie tempo na 85 i strzały na 90 to zobaczysz ogień. Tylko wtedy oczywiście w środku dziura bo wszyscy lecą do przodu. Trzeba dobrze ogarniać obronę lub mieć dwóch CDM, którzy słuchają się zostawania z tyłu przy akcji ofensywnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ustawie temop na 75-80 i zobacze.
Strzały moze nie az na 90 ale w takim razie zwiększe na troche więcej niż 50.


Takie podobne ma HashtagTass :1_grinning:

 

 

Kurcze, myślałem też o Diego bo ma H/M a nie M/M. To pewnie też ma znaczenie.
Tylko teraz nie wiem czy mi wystaczy na niego bo Lukaku kupiłem za 25k a Costa kosztuje 44k :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem takie cudo na WL: https://www.futbin.com/17/squad/700793
Chcialem sprawdzic Reusa (w komplecie z Aubapaceyangiem, ktorym w sezonach gralo mi sie wysmienicie).
Mane OTW mam z niewymienialnej paki, tak samo smallinga, Asamoah i Cana.
Takze po lidze weekendowej bede mial rozeznanie co do graczy w tym skladzie :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda całkiem zacnie :1_grinning:

 

Ja bym za Cana na poczatku meczu wpuscil Kante albo Renate :1_grinning:

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgranie sie rozjedzie na Reusie i Mane

 

Edit: aaaa na poczatku meczu. Ok nie zlapalem.

Tylko ja czesto zmieniam formacje w czasie gry 41212-2 gdzie Can bedzie CDM i ma na to warunki.

Workrate - nie vedzie biegal do przodu

Dobra sila, jest wysoki, dobre atrybutu defensywne + niezle podanie.

Edytowane przez EZreal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w pierwszej minucie meczu jak wpuscisz to chemistry zostaje a tylko ten co wchodzi gra na chem 7 zawsze.
dlatego duzo ludzi w pierwszej minucie zmienia formacje w grze i wpuszcza np Neymara i Ronaldo na ST. Zeby wlasnie zgrania nie rozjechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,

Wyedytowalem poprzedni:

 

Edit: aaaa na poczatku meczu. Ok nie zlapalem.

Tylko ja czesto zmieniam formacje w czasie gry 41212-2 https://www.futbin.com/17/squad/701539 gdzie Can bedzie CDM i ma na to warunki.

Workrate - nie vedzie biegal do przodu

Dobra sila, jest wysoki, dobre atrybutu defensywne + niezle podanie.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to spoko :)
Jak tak to ma wygladac to powinno byc gitara :1_grinning: sam bym zagrał takim :1_grinning:

 

A i jeszcze co do kwalifikacji - wczoraj gralem 2 mecze z kumplem. Pierwszym wygralem 3:1 drugi 1:0. On się zakwalifikował za 2 podejściem a ja przez 5 podejść nie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta kwalifikacja jest roznie.

Ja np testuje sklady na kwalifikacjach bez wymagan.
Do tej pory raz udalo mi sie zakwalifikowac z turnieju, potem kwalifikacja dzieki randze Gold.

 

Ostatnio pierwsze 3 mecze bez straty bramki a w ostatnim dostalem klepy 3;1 z 2 bramek po dobitkach,

ktore sa wg mnie chore.

Koles wali szczura w mojego bramkarza, ten ma cos ponad 83 lapania (Cech) ale wypluwa pilke w bok, gdzie cala nia obrony stoi w jednej linii (najpierw atakuje CDM i CM zeby nie rozbijac formacji obronnej) i w 90% przypadkow 1 ST przeciwnika dorwie sie do bezpanskiej pilki w asyscie moich defensorow, ktorzy nie wpadli na ten pomysl by do tej pilki podbiec :F

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam kwalifikacji na następną.. i teraz nie wiem czy sobie odpocząć w weekend psychicznie czy się upomnieć o awans... gdzie to się upomina? Jakiś link ma ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, madithon napisał:

Wczoraj pograłem troche tym swoim nowym składem z BPL.
Musze się jeszcze nauczyć grać tą formację chyba.

 

Ale i tak mam do Was kilka pytań, zwłaszcza tych co grali Lukaku.

Gość lata jak powalony po całej szerokości boiska w ostatnich 3/4. Prawie zawsze dochodzi do niego podanie gdzieś na skrzydle i nim musze dogrywać czy robić wrzutki. Nawet jak mu ustawie stay central to nic nie zmienia.

 

Dodatkowo jakie polecacie instrukcje dla środka pola?
Kante na środku miał "stay back while attacking" natomiast nie wiem jak dać pozostałym.
Tak samo atak? Lukaku dostał stay central i press back line ale to nic nie daje bo jak wspomniałem wszędzie go pełno.
dla LF i RF myślałem o stay wide i get behind - co o tym myslicie?

 

Sprawdze jeszcze ustawienia CT bo teraz grałem wszystko na 50, organised, free form, cover i tak średnio się ludzie wystawiali do podań.
W środku było kim grać ale do przodu to mało kto wychodził.

5 prób dostania się do LW poszło w piach :24_stuck_out_tongue:
Może jeszcze dziś się uda.

 

 

Przy okazji - macie jakiś pomysł na fitness skład do 15-20k? Z Ligue 1 może bo nimi nie grałem. Formacja dowolna.

Daj spokój z Lukaku, chyba 2-3 podejście do niego robiłem, koleś kawał chłopa, tylko biega tam gdzie nie trzeba, myslalem ze bedzie podobny styl do Higuaina, ale do pięt mu nie dorasta. Ogolnie w PL jest sporo napastników, za rozsądne pieniądze, ale wszystko jakies takie bezpłciowe (Vardy, Sturridge, Lukaku, ) każdemu cos brakuje, aktualnie gram Costa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przekonałeś mnie :1_grinning:

kupie coste i zobacze jak bedzie grał.

 

Warto teraz? czy cena teraz będzie większa i lepiej w poniedziałek?

 

Chyba ze zrobic chybrydę z Calcio A i kupić Higuaina jak taki kozak?

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Brozowica sif ,sprzedałem Marcisio oby ta wymiana była cos warta ,nistraszcie z tymi kwalifikacjami ,beda nerwy niepotrzebne 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, madithon napisał:

Kurcze, przekonałeś mnie :1_grinning:

kupie coste i zobacze jak bedzie grał.

 

Warto teraz? czy cena teraz będzie większa i lepiej w poniedziałek?

 

Chyba ze zrobic chybrydę z Calcio A i kupić Higuaina jak taki kozak?

Ogolnie Higuain dla mnie mega jak bym miał teraz wybierać PL czy Calcio A, to zostawiam Calcio, właśnie ze względu na niego. Koleś ma takie longshoty, ze jak ktoś mi zostawi za dużo miejsca przed polem to praktycznie 100% bramka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Baczek867 napisał:

Ogolnie Higuain dla mnie mega jak bym miał teraz wybierać PL czy Calcio A, to zostawiam Calcio, właśnie ze względu na niego. Koleś ma takie longshoty, ze jak ktoś mi zostawi za dużo miejsca przed polem to praktycznie 100% bramka. 

A jakby zrobić coś takiego:

https://www.futbin.com/17/squad/702013 + manager z Calcio + lojalka i Higuain ma 8 chem ??

 

 

EDIT

Znalezione gdzies na FB odnośnie kwalifikacji:
" Napisałem na angielski czat, mowila ze moze system napotkał jakies opoznienia i przyznała mi recznie kwalifikacje, wiec polecam pisać do nich ponieważ mogą być jaja że jutro nie pogracie mimo ze zdobyliscie 18 winow "

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Geble napisał:

Ja wytrzymałem z Lukaku (i to w wersji strasznej) ledwie kilka spotkań. W ogóle nie reaguje na indywidualne instrukcje, a w przypadku ST ma to kolosalne znaczenie przy kontrze, czy nawet ataku pozycyjnym. Co chwilę albo był na skrzydle, albo gdzieś się wałęsał na CAM gdy wszyscy dawali dzidę do przodu przy kontrze. Sprzedałem i dość długo grałem Costą, byłem zadowolony, bo w przeciwieństwie do Belga słuchał się bardzo fajnie.

 

Tydzień temu wylosowałem jednak SIF Benteke i to jest po prostu dzik niemiłosierny :obama: Zresztą wrzucałem tu w wątku pierwszy mecz i 4 bramki.

Co do wystawiania się zawodników nie ma się co dziwić, że średnio się pokazują skoro masz 50 wszędzie. Daj sobie tempo na 85 i strzały na 90 to zobaczysz ogień. Tylko wtedy oczywiście w środku dziura bo wszyscy lecą do przodu. Trzeba dobrze ogarniać obronę lub mieć dwóch CDM, którzy słuchają się zostawania z tyłu przy akcji ofensywnej.

 

To że Lukaku biega po całej szerokości boiska może wynikać jeszcze z jednej ważnej rzeczy, jeśli dacie w CT przy Stwarzaniu Szans -> Ustawianie się na Swobodne to wówczas piłkarze mogą nie słuchać waszych wytycznych, w końcu daliście swobodne podejście do tego :-)

 

Tez zmieniłem z ciekawości Lukaku na Coste i chyba jednak Costa lepszy, ma wysoką pracę w ataku w przeciwieństwie do Lukaku i lepszą fizyczność, niestety jest wolniejszy ale z Hunterem jest już OK.

 

 

 

a tak poza konkursem - nareszcie trafiłem porządną paczkę za LW, moje pierwsze karty specjalne :-) Varane niebieski i Roger inform + kilku tanich a dobrych typu Mata, Herrera, Ibarbo itp. Wreszcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zajczak napisał:

 

To że Lukaku biega po całej szerokości boiska może wynikać jeszcze z jednej ważnej rzeczy, jeśli dacie w CT przy Stwarzaniu Szans -> Ustawianie się na Swobodne to wówczas piłkarze mogą nie słuchać waszych wytycznych, w końcu daliście swobodne podejście do tego :-)

 

Tez zmieniłem z ciekawości Lukaku na Coste i chyba jednak Costa lepszy, ma wysoką pracę w ataku w przeciwieństwie do Lukaku i lepszą fizyczność, niestety jest wolniejszy ale z Hunterem jest już OK.

 

 

 

a tak poza konkursem - nareszcie trafiłem porządną paczkę za LW, moje pierwsze karty specjalne :-) Varane niebieski i Roger inform + kilku tanich a dobrych typu Mata, Herrera, Ibarbo itp. Wreszcie!

Gratki paczki :)

No to moze jeszcze sprawdze Coste. W sumie taniej mnie to wyjdzie niż zmiana połowy składu pod Higuaina :1_grinning:
Jego przetestuje najwyzej w przyszlym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej testować, jest frajda przynajmniej a sam przekonuje się czy zawodnik warty gry w mojej 11 czy nie :-)  Tego Benteke IF też przetestuje, sprzedam Varane to będzie mnie stać heh, jeszcze za Martiala myślę o Hazardzie, jak gram z gościami co mają go w składzie to prezentuje się kozacko, zobaczymy. Wczioraj utrzymałem się w 1 lidze i muszę przyznać, że gra się tam zupełnie inaczej i całkiem fajnie choć głupich bramek i "zawiasów" w grze też niestety nie brakuje. Jednka w porównaniu do LW niebo a ziemia.

 

 

PYTANIE - są jakieś warunki na LW? Czy będę mógł grać dowolnym składem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ten weekend dowolna

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, madithon napisał:

A jakby zrobić coś takiego:

https://www.futbin.com/17/squad/702013 + manager z Calcio + lojalka i Higuain ma 8 chem ??

 

 

EDIT

Znalezione gdzies na FB odnośnie kwalifikacji:
" Napisałem na angielski czat, mowila ze moze system napotkał jakies opoznienia i przyznała mi recznie kwalifikacje, wiec polecam pisać do nich ponieważ mogą być jaja że jutro nie pogracie mimo ze zdobyliscie 18 winow "

Dzwoncie   22 397 08 40

Robia to w 10sek

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy komu :1_grinning:

Mi kazala mila pani dzwonic w razie czego jutro po 13

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wywaliło dwa razy. I tyle po FC w ten weekend. Z paczek szrot.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×