Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

If Semedo wygląda fajnie. 

grał już ktoś nim?

semedo.jpg

Edytowane przez Qdlaty91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d3ddae09010cc62e239ef4682b168e59.jpg

Zoriblem skład który podał mi jeden z kolegów tutaj, ale jest tylko 99 zgrania ;) coś jest nie tak?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, One™ napisał:

d3ddae09010cc62e239ef4682b168e59.jpg

Zoriblem skład który podał mi jeden z kolegów tutaj, ale jest tylko 99 zgrania ;) coś jest nie tak?

Sent from my m2 using Tapatalk

 

Daj trenera z Anglii, a po 10 spotkaniach dostaniesz lojalność dla każdego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem gotowy na LW.
Tym wychodzę, nic nie zmieniam, gra mi sie spoko. Nikt nie gubi pozycji, wszytsko hula jak należy. Nawet jak przegram to pod dobrej grze.
https://www.futbin.com/17/squad/692691

za Sagne wchodzi Bellerin

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie :)trzymam kciuki.

Kupiłem Coste z hunterem za lukaku. Zobaczymy dziś co on jest wart.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznioslem turniej kwalfikacyjny:

1 mecz 3;1

2 mecz 4;1

3 mecz 3;1

Final prowadzilem 1;0 w 90 min stracilem bramke na 1;1.
Dogrywka- prowadze 3;1 i w 120 min stracilem 2 bramki ale wygralem w karnych :F

Sklad: https://www.futbin.com/17/squad/707932

 

CT pod 4321 didichrislito:

80/70/O

70/30/65/O

48/42/42C

 

Poki co jest swietnie!
Bramki ewidentnie po moich bledach/glupocie.
Atak marzenie, nawet Mane odzyl :F

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, EZreal napisał:

 

CT pod 4321 didichrislito:

80/70/O

70/30/65/O

48/42/42C

 

 

 

Również gram tym CT z tym, że  przy 4-1-2-1-2 (2).Tylko podania z 70 zmienione mam na 35 - Rewelacja! Podeszło mi pod mój styl gry

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mane, Auba i Reus tak ciagna do przodu, ze ich musze hamowac bo nie mam czasami z kim poklepac z przodu ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem takiego jegomościa w paczce: https://www.futbin.com/17/player/15473/kongolo

Trzymać czy sprzedaż ?

 

Też gram na tych ustawieniach co podali poprzednicy. Wreszcie gra jakoś się układa. Teraz walczę czymś takim: https://www.futbin.com/17/squad/708126

 

Jeżeli ktoś szuka napastnika z bpl to polecam Bonego. Miałem poprzednio ponoć op Remyego. Dopiero zmiana na zawodnika z wybrzeża kości słoniowej rozruszała atak. W połączeniu z Hunterem gra rewelacyjnie. Trzy mecze trzy bramki i cztery asysty. Robi wrażenie. Na RF polecam Sissoko. Także z hunterem sieje zniszczenie w ataku. Ogromna siła i bardzo silne strzały z daleka robią robotę.

 

 I tak się zastanawiam. Na chwilę obecną mam ok 20k. Jakbym sprzedał Kongolo będzie ponad 30. Smalling Baily czy może wzmocnić pomoc typu Kante lub Rooney.

Edytowane przez xtomashx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, EZreal napisał:

Roznioslem turniej kwalfikacyjny:

1 mecz 3;1

2 mecz 4;1

3 mecz 3;1

Final prowadzilem 1;0 w 90 min stracilem bramke na 1;1.
Dogrywka- prowadze 3;1 i w 120 min stracilem 2 bramki ale wygralem w karnych :F

Sklad: https://www.futbin.com/17/squad/707932

 

CT pod 4321 didichrislito:

80/70/O

70/30/65/O

48/42/42C

 

Poki co jest swietnie!
Bramki ewidentnie po moich bledach/glupocie.
Atak marzenie, nawet Mane odzyl :F

 

 

 

Dla pewności w drugim masz:

70/30/65/O

to odpowiednio:

podanie / dośrodkowania / strzał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie:

Podanie 70

Dosrodkowanie 30

Strzelanie 65

Zorgaznizowane

Edytowane przez EZreal
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, EZreal napisał:

Dokladnie:

Podanie 70

Dosrodkowanie 30

Strzelanie 65

Zorgaznizowane

 

Środkowi pomocnicy nie wychodzą za bardzo do przodu i nie zostawiają luk ?

 

BTW wygrałem Draft :D, duma. 

 

Wyniki odpowiednio:

5:1

3:2

3:1

2:0

 

W pierwszej rundzie napisała do mnie po meczu ziomek i powiedział, że jestem słaby, odpisałem, że jak ja jestem słaby to ty już w ogóle :D.

Bilans strzałów -> 15:3 i 65% posiadania piłki dla mnie. Gol padł po mojej w sumie głupocie, bo od 60 minuty grałem na full ofeniv, i poszła kontra.

Najlepszy grajek z paczek - Iborra IF, poszedł za 23k, więc nie najgorzej.

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, EZreal napisał:

Roznioslem turniej kwalfikacyjny:

1 mecz 3;1

2 mecz 4;1

3 mecz 3;1

Final prowadzilem 1;0 w 90 min stracilem bramke na 1;1.
Dogrywka- prowadze 3;1 i w 120 min stracilem 2 bramki ale wygralem w karnych :F

Sklad: https://www.futbin.com/17/squad/707932

 

CT pod 4321 didichrislito:

80/70/O

70/30/65/O

48/42/42C

 

Poki co jest swietnie!
Bramki ewidentnie po moich bledach/glupocie.
Atak marzenie, nawet Mane odzyl :F

 

 

Próbowałem wczoraj tym zagrać ale późno bo między 1 a 2 w nocy. Niestety nie udało się zakwalifikować do LW :38_worried:
ale musze nauczyć się grać tym składem bo zmieniłem formację z 433 na 4321.

 

Widze, ze teraz grasz właśnie tą formację - podpowiesz mi jakie masz instrukcje dla graczy? zwłaszcza środek i napad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, z czym musze pokombinowac. Praktycznie w kazdym meczu przeciwnik jest w stanie wyjreowac kilkanascie akcji, ciagly pressing i kontratak konczacy sie strzalem. Z kolei ja jestem w stanie wykreowac 2-3 akcje na mecz-jezeli sie uda to nawet dolece do bramki i zakoncze strzalem, ale wiekszosc konczy sie odbiorem pilki w polu karnym. Strasznie mnie to irytuje! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, s0-Vicky napisał:

Powiedzcie mi, z czym musze pokombinowac. Praktycznie w kazdym meczu przeciwnik jest w stanie wyjreowac kilkanascie akcji, ciagly pressing i kontratak konczacy sie strzalem. Z kolei ja jestem w stanie wykreowac 2-3 akcje na mecz-jezeli sie uda to nawet dolece do bramki i zakoncze strzalem, ale wiekszosc konczy sie odbiorem pilki w polu karnym. Strasznie mnie to irytuje! :/

Też tak mam czasem.

To zależy co się dzieje - czy nie masz do kogo zagrywać piłek czy przeciwnik przejmuje podania.

Jeżeli to pierwsze to pokombinuj z instrukcjami (jaką grasz formacją? Może coś podpowiemy :)) albo CT (było podane kilka różnych ustawień do różnych formacji).

Jeżeli to drugie to może pograj trochę skill gamesy :) Sam czasem muszę chwile przed meczem pokopać piłkę "na treningu" bo inaczej to nic nie siada jak trzeba.

 

 

Co myślicie o takim fitness składzie?
https://www.futbin.com/17/squad/714595

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj sprzedalem Serie A, przez sbc z Buffonem jeszcze zarobilem na nim. Zostalem bez drugiego skladu i teraz sie zastanawiam nad Bundesliga z Lewym, czy zrobic sobie drugi sklad z BPL. Plus tego drugiego jest taki ze jak by ktos zlapal kontuzje z pierwszego skladu to na jego pozycje ktos wskoczy z drugiego.

Musze to ogarnac do wieczora zanim zaczne grac w LW.

Mam 400k na wydatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, madithon napisał:

Próbowałem wczoraj tym zagrać ale późno bo między 1 a 2 w nocy. Niestety nie udało się zakwalifikować do LW :38_worried:
ale musze nauczyć się grać tym składem bo zmieniłem formację z 433 na 4321.

 

Widze, ze teraz grasz właśnie tą formację - podpowiesz mi jakie masz instrukcje dla graczy? zwłaszcza środek i napad?

Tez przeszedlem z 433 na 4321.
Troche czasami gubie sie w srodku bo LF-ST-RF sa bardzo blisko siebie.

Moze pokombinuje z RF/LF i instrukcja zbiegaj na skrzydlo, wtedy moze rozciagne nieco gre.

Bo ogolnie nie jest to zle, ale wczoraj koles w 2 lidze (2016 pazdziernik - zalozenie klubu) wyszedl na mnie tez 4321

i gra byla masakrycznie szybka, z tym, ze on siedzial na defie a ja zrownowazonym.

Przegralem 3;1 ale ciezko mialem sforsowac srodek obrony, 1 i 2 strefe mialem wolna ale w "final third" byla taka sciana, ze chyba tylko skrzydlami moglbym cos ugrac.

 

CT mam mniej wiecej jak Gorilla tzn:

Obrona- zostawaj z tylu

srodkowy CM - zostawaj z tylu

boczni CM - default

Przod - trzymaj sie srodka + wybiegaj zza plecy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co proponujecie dla Bufona to mam tego niebieskiego i 100 k w plecy a z dodatkiem sciana gośc ma ściane przed oczami wszystko puszcza zero jakiejs mega interwencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, matijad napisał:

Co proponujecie dla Bufona to mam tego niebieskiego i 100 k w plecy a z dodatkiem sciana gośc ma ściane przed oczami wszystko puszcza zero jakiejs mega interwencji

Nic nie poradzisz. Buffon po prostu jest odrealniony w tej grze. W przeciwieństwie do Butlanda, który w grze broni lepiej niż Neuer w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butland to taki czlowiek zagadka, gralem wczoraj 4 mecze.

W 2 bronil ok, to mial wyjac to wyjal alebez szalu.

 

w 1 meczu bronil po 2-3 dobitki robiac jakies flik-flaki na bramce

 

w ostatnim meczu, ktory przegralem 3;1 puscil 2 bramki od Vardiego (zejscie ze skrzydla + diven pass na ok 11-13m)

Takze odleglosc byla dosc spora, strzaly byly w srodek bramki a on sie jakos bezsensownie rzucal, ze mu pod biodrem przelecialo.

Gdyby stal to obranilby to wyciagnieciem nogi w lewa/prawa strone, no ale bez cudow mozna go kupic za 6 rozegranych spotkan ;d

 

Dlatego uwazam, ze jak sie nie sra kasa to nie powinno sie kupowac GK za cene powyzej 10k bo to nie ma sensu.

Rozstrzelalem wczoraj IF Ruffiera tak, ze chyba przeciwnik od razu QS mu zrobil. Pilki przelatywaly kolo niego...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też tak mam czasem.

To zależy co się dzieje - czy nie masz do kogo zagrywać piłek czy przeciwnik przejmuje podania.

Jeżeli to pierwsze to pokombinuj z instrukcjami (jaką grasz formacją? Może coś podpowiemy :)) albo CT (było podane kilka różnych ustawień do różnych formacji).

Jeżeli to drugie to może pograj trochę skill gamesy  Sam czasem muszę chwile przed meczem pokopać piłkę "na treningu" bo inaczej to nic nie siada jak trzeba.

 

 

Co myślicie o takim fitness składzie?

https://www.futbin.com/17/squad/714595

Po trochu z kazdego. Czasami nie mam gdzie zagrac pilki a czasami po prostu przeciwnik mi ja zabiera przez marnej jakosci podania moich pomocnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po wczorajszej aktualizacji rozegrałem 3 mecze w 1 lidze i jestem załamany, grało się jakbym grał w Lidze Weekendowej, czuć handicapa, poza tym przyspieszenia i zwolnienia gry, gdy prowadziłem z gościem nagle wszystko pierdyknęło, obrona zaczęła się rozbiegać, nie wiem o co chodzi ale jak dziś tak będzie też w LW to boję się o pada. Na te 3 mecze tylko 1 pkt, załamka i chyba trzeba szlifować formę na 2 ligę i szybki powrót. Dodam, że we wszystkich meczach czułem się lepszy, więcej sytuacji, po kilka setek + posiadanie piłki w okolicach 60%. Dlatego polecam zakup BF1 bo ta gra to zupełnie inna bajka, tam się relaksuje grając, posyłając kulki kolesiom i to bez żadnych handicapów...

 

 

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, s0-Vicky napisał:

Po trochu z kazdego. Czasami nie mam gdzie zagrac pilki a czasami po prostu przeciwnik mi ja zabiera przez marnej jakosci podania moich pomocnikow.

Posprawdzaj sobie Custom Tactics i instrukcje dla graczy poszczególnych.

Czasem tak niestety jest, że zwodnicy nagle tracą umiejętności i czego byś nie robił to podają do dupy :24_stuck_out_tongue:

Trzeba chyba wtedy być bardziej ostrożnym i uważniej budować akcje.

 

49 minut temu, Zajczak napisał:

Ja po wczorajszej aktualizacji rozegrałem 3 mecze w 1 lidze i jestem załamany, grało się jakbym grał w Lidze Weekendowej, czuć handicapa, poza tym przyspieszenia i zwolnienia gry, gdy prowadziłem z gościem nagle wszystko pierdyknęło, obrona zaczęła się rozbiegać, nie wiem o co chodzi ale jak dziś tak będzie też w LW to boję się o pada. Na te 3 mecze tylko 1 pkt, załamka i chyba trzeba szlifować formę na 2 ligę i szybki powrót. Dodam, że we wszystkich meczach czułem się lepszy, więcej sytuacji, po kilka setek + posiadanie piłki w okolicach 60%. Dlatego polecam zakup BF1 bo ta gra to zupełnie inna bajka, tam się relaksuje grając, posyłając kulki kolesiom i to bez żadnych handicapów...

 

 


Zajczak, musimy kiedyś zagrać razem :1_grinning: To może być ciekawe bo ja mam dokładnie takie same odczucia :1_grinning: ciekawe komu będzie bardziej gra pomagać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×