Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Popilnuja pierwszy tydzien/miesiac po premierze i pozniej znowu oleja :) skoro nawet pracownicy ea/moderatorzy forum ea sprzedaja coinsy, to co wy sobie wyobrazacie? :D dla nich to jest tez duza kasa.

True story.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo beda banowac osoby, ktore zarobily na inflacji, bo to przeciez daje przewage nad innymi graczami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu ze to zwykły cheating. Czytajac fora zagraniczne sporo banow polecialo. Desperaci i noskillowcy zawsze się bedą dowartościowywać takim dziadostwem. Sorry ale takie zawsze miałem zdanie... Gra ma bawić a niektórzy traktują to jako albo zarobek albo napinaja mięśnie których nie maja i wspomagają się cheatami typu ab. Niszczy to rynek ... Tyle

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA jak faktycznie będzie banowac to będzie to dla mnie większy plus niż te wszystkie graficzne dodatki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu ze to zwykły cheating. Czytajac fora zagraniczne sporo banow polecialo. Desperaci i noskillowcy zawsze się bedą dowartościowywać takim dziadostwem. Sorry ale takie zawsze miałem zdanie... Gra ma bawić a niektórzy traktują to jako albo zarobek albo napinaja mięśnie których nie maja i wspomagają się cheatami typu ab. Niszczy to rynek ... Tyle

Mi pobanowali koło 80 kont z których nawet zawodnika nie kupiłem a na tego na którym mam 50kk profitu nie ruszyli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, ze w 15 moze ulec to zmianie. Jezeli beda sypali banami na MAC to moze byc problem :) Aczkolwiek ludzie za granica pisali, ze dla nich ten interes jest tak dochodowy, ze beda w stanie kupic nowa ps4, laptopa i telefon lol. Aby tylko miec mozliwosc "farmingu".

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle, że EA popilnuje sprawy ze 3 miesiące, potem być może pochwalą się wynikiem, a potem wszystko będzie po staremu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie mozna sie starac o dostep do bety? Sprawdzal ktos czy to tylko xBox?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale mi ochoty narobiłeś pdv na tą FIFę teraz tym filmem :biggrin:. Wychodzi na to, że Ronaldo też będzie można wypożyczyć na parę spotkań.

 

 

sa juz jakies sensowne ceny preorderow?

 

A jaka to jest dla ciebie sensowna cena?

 

btw. nie wiem czy zauważyliście, ale na tym filmiku cena paczki premium wynosiła 3750 coinsów czyli o połowę taniej niż dotychczas.

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie można samemu udostępniać piłkarzy do wypożyczenia, za ustaloną przez siebie stawkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 220

 

229 zł - komputronik, MM, saturn i sklep gry-onilne.pl

 

taniej nie widziałem, w komputroniku np. ilość ograniczona preorderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowil ktos z Was juz jakiegos preordera czy czekacie do konca ?;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 220

 

Na amazon odpowiedni zwykla edycja 40 funtow UT 47 funtow 

 

Ciekawie wyglada opcja z wypozyczaniem zawodnikow .

Wracajac do tematu banow , EA dostalo po sakiewce przez dzialania wszelakich AB dlatego tez beda coraz bardziej tego pilnowac , wszak wiadomo , ze nic tak nie zmusza do dzialania jak widok uciekajacej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowil ktos z Was juz jakiegos preordera czy czekacie do konca ?;d

 

Czekam. Po co mi przedsprzedaż? Pójdę sobie kilka dni przed premierą do jakiegoś sklepu, niekoniecznie sieci typu Saturn i kupię. Zapewne wersję UT, bo w zeszłym roku były, a też miało nie być.

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam. Po co mi przedsprzedaż? Pójdę sobie kilka dni przed premierą do jakiegoś sklepu, niekoniecznie sieci typu Saturn i kupię. Zapewne wersję UT, bo w zeszłym roku były, a też miało nie być.

Ale w zeszłym roku empik zbierał pre-ordery na edycję Ultimate, a teraz tego nie robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rozkminkę, czy kupić UT edition na PS3, czy może kupić PS4 wraz z UT edition...

Witam.

Jestem tu nowy ;)

Małe pytanie. Czy będzie wlasnie jakiś Bundle PS4+FIFA15?  :)

Bardzo chetnie bym kupił taki zestaw ;)

Edytowane przez 5eba88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowy ;)

Małe pytanie. Czy będzie wlasnie jakiś Bundle PS4+FIFA15?  :)

Bardzo chetnie bym kupił taki zestaw ;)

Myślę, że będą ale kiedy to nikt Ci nie powie chyba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowil ktos z Was juz jakiegos preordera czy czekacie do konca ?;d

Ja juz zamowilem Ultimate Team.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos mysli nad bundlem to niech lepiej bierze konsole za 1500 a potem dokupi fife,watpie ze rzuca taki bundle ktory by sie oplacalo kupic,strzelam ze jesli bundle wyjdzie to krzykna z 1800, nawet jesli rzucili by za 1700 to nic nie przyoszczedzisz a poczekasz dluzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×