Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos mysli nad bundlem to niech lepiej bierze konsole za 1500 a potem dokupi fife,watpie ze rzuca taki bundle ktory by sie oplacalo kupic,strzelam ze jesli bundle wyjdzie to krzykna z 1800, nawet jesli rzucili by za 1700 to nic nie przyoszczedzisz a poczekasz dluzej ;)

Ok DeX ;)

Wiesz to moja pierwsza konsola, wczesniej bylem zapalonym PCtowcem :P Wiec wolę sie Was znawców podpytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie 6 wrzesnia wychodzi xbox one z fifa 15 i forza ( chyba obie w wersji cyfrowej ale zawsze) za 1699, jak nie masz mocnego cisnienia na ps4 to mozesz poczekac moze jeszcze cos z ceny ps4 zejdzie,ale jesli tak to raczej niewiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie 6 wrzesnia wychodzi xbox one z fifa 15 i forza ( chyba obie w wersji cyfrowej ale zawsze) za 1699, jak nie masz mocnego cisnienia na ps4 to mozesz poczekac moze jeszcze cos z ceny ps4 zejdzie,ale jesli tak to raczej niewiele

Właśnie zastanawiam się, czy w związku z tym sony nie zrobi jakiejś fajnej promocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie 6 wrzesnia wychodzi xbox one z fifa 15 i forza ( chyba obie w wersji cyfrowej ale zawsze) za 1699, jak nie masz mocnego cisnienia na ps4 to mozesz poczekac moze jeszcze cos z ceny ps4 zejdzie,ale jesli tak to raczej niewiele

Myslalem nax XO, ale jedna PS4 wygrało ;)

Nie mam cisnienia, ale pod koniec wrzesnia chcialbym miec ;)

Wiec fajnie jakby była opcja z FIFĄ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nax XO, ale jedna PS4 wygrało ;)

Nie mam cisnienia, ale pod koniec wrzesnia chcialbym miec ;)

Wiec fajnie jakby była opcja z FIFĄ :)

Lepiej na tym wyjdziesz jak kupisz konsole i gre osobno. Bo nigdy bundle z gra nie bedzie tansze niz konsola i gra osobno. No chyba ze nie zalezy Ci na +/- 100zl..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej na tym wyjdziesz jak kupisz konsole i gre osobno. Bo nigdy bundle z gra nie bedzie tansze niz konsola i gra osobno. No chyba ze nie zalezy Ci na +/- 100zl..

No ta stówka w te czy tamtą nie jest taka ważna, ale jak pomyślę, ze chce kupić jeszcze drugiego pada i ps+ to sie uzbiera ;)

Wiec zdecydowałem, że w najblizszym czasie konsola, a pod koniec wrzesnia dokupię fife :biggrin:

Edytowane przez 5eba88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Czy osoba całkowicie zielona, będzie w stanie w miarę szybko ogarnąć najnowszą odsłonę Fify i całą specyfikę FUTa? W tego ostatniego nigdy nie grałem, a ostatnia Fifa z jaką miałem do czynienia to chyba 09 i to jeszcze na PC : > Naszła mnie chęć na pogranie w wirtualną piłkę, a premiera 15 już nie długo, dlatego zacząłem zastanawiać się nad zakupem. Będę wdzięczny za każdą poradę i sugestię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Czy osoba całkowicie zielona, będzie w stanie w miarę szybko ogarnąć najnowszą odsłonę Fify i całą specyfikę FUTa? W tego ostatniego nigdy nie grałem, a ostatnia Fifa z jaką miałem do czynienia to chyba 09 i to jeszcze na PC : > Naszła mnie chęć na pogranie w wirtualną piłkę, a premiera 15 już nie długo, dlatego zacząłem zastanawiać się nad zakupem. Będę wdzięczny za każdą poradę i sugestię. 

 

Samo sterowanie to nie bedzie problem , natomiast jesli chodzi o FUT to juz inna para kaloszy , oczywiscie nie mam tu na mysli rozgrywania samych spotkan ale handel i inne niuanse

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Czy osoba całkowicie zielona, będzie w stanie w miarę szybko ogarnąć najnowszą odsłonę Fify i całą specyfikę FUTa? W tego ostatniego nigdy nie grałem, a ostatnia Fifa z jaką miałem do czynienia to chyba 09 i to jeszcze na PC : > Naszła mnie chęć na pogranie w wirtualną piłkę, a premiera 15 już nie długo, dlatego zacząłem zastanawiać się nad zakupem. Będę wdzięczny za każdą poradę i sugestię. 

Ale na poczatku będziesz 'noob', ale dłuzej pograsz i przywykniesz ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zamowilem Ultimate Team.

Też zapytam, gdzie zamówiłeś? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zapytam, gdzie zamówiłeś? :P

shopto.net

Zamawialem tam konsole i wysylalem pady na gwarancje. Oddawali mi za kazdym razem za przesylke + omyklowo naliczali punkty za "zakupy" nowych padow. I wychodzi ze dostalem £25 rabatu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie liczył na bundle PS4+Fifa. EA ma umowę z M$ i bundle będą pewnie tylko z XOne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shopto.net

Zamawialem tam konsole i wysylalem pady na gwarancje. Oddawali mi za kazdym razem za przesylke + omyklowo naliczali punkty za "zakupy" nowych padow. I wychodzi ze dostalem £25 rabatu :)

A ile wynosi przesylka do Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może podać cennik fifa points- przynajmniej tych większych pakietów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w Fifie 14 pojawili sie juz nowi zawodnicy? Np. James w Realu? Ceny skoczyly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem z kumplem to nie widziałem żadnych zmian jeżeli chodzi o kluby.. Sanchez dalej z barcelonie, bo tak to graczy nie szukałem jak James.

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w Fifie 14 pojawili sie juz nowi zawodnicy? Np. James w Realu? Ceny skoczyly?

Tak, tylko Suareza w Barcelonie jeszcze nie ma, a tak to większość transferów jest.

Ceny skoczyły, się tych drugich kart i ifow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem z kumplem to nie widziałem żadnych zmian jeżeli chodzi o kluby.. Sanchez dalej z barcelonie, bo tak to graczy nie szukałem jak James.

 

Bo piłkarze mają podwójne karty. Na przykład Sanchez ma kartę w Barcelonie i Arsenalu z takimi samymi statami. Z resztą piłkarzy jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis od 19 rozdaje znowu dwa miliony. Moze w sumie i malo, ale jak ktos jest chetny to zapraszam na stream :P

www.twitch.tv/plfenix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis od 19 rozdaje znowu dwa miliony. Moze w sumie i malo, ale jak ktos jest chetny to zapraszam na stream :P

www.twitch.tv/plfenix

Nie to że mało tylko teraz nikt w to już nie gra, za miecha nowa odsłona %)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to że mało tylko teraz nikt w to już nie gra, za miecha nowa odsłona %)

Grają, grają, tylko każdy kogo mi losuje system wali na wrzutki. Mam wrażenie, że nikt poważny w to już nie gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Saturnie koleś mówił, że będzie Bundle PS4 +2xpady + FIFA 15

Ma kosztować coś około 2000 zł czyli 1949 zł lub 1999zł

 

Ma być też Bundle PS4zPAdem+FIFA15+TLoU za tę samą cenę ;)

Edytowane przez 5eba88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×