Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny filmik z otwierania paczek w fut 15

Tak naprawde jest juz masa filmikow z fify 15 na yt.

https://www.youtube.com/watch?v=MUG20F_Saao

Karty kupione w becie zostana na koncie az do pelnej wersji gry czy konto bedzie zresetowane? Bo zastanawiam sie jaki sens ludzie widza w wydawaniu kasy na FP.

btw, wiadomo jaka bedzie cena Fifa Points? Taka sama jak w 14? Jak to bylo w poprzednich wersjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie zerowane. Przypuszczam że hajs wydany w becie na FP po prostu zostanie zwrócony po skończonej becie w postaci takiej samej ilości FP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że hajs wydany w becie na FP po prostu zostanie zwrócony po skończonej becie w postaci takiej samej ilości FP :)

Na jakim Ty swiecie zyjesz? To jest EA i tam sie hajs musi zgadzac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początek zamierzam trochę grosza zainwestować w FP, ile - to już zależy od dropu :)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początek zamierzam trochę grosza zainwestować w FP, ile - to już zależy od dropu :)

O tym samym myslalem ale zastanawialy mnie ceny i ich zaleznosc od poprzednich edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylby ktoś tak miły i użczył mi 30k? Byłbym mega wdzięczny :) Brakuje mi do IF'a Oxladea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj Fenix'a. I tak bedzie rozdawal kase wiec moze cos Ci podaruje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przykładowo po kupnie 3 kart trzeba by było wpisać słowo z obrazka - coś typu "sprawdzamy czy nie jesteś robotem" :D. To nie dało by rady powstrzymać AB? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przykładowo po kupnie 3 kart trzeba by było wpisać słowo z obrazka - coś typu "sprawdzamy czy nie jesteś robotem" :biggrin:. To nie dało by rady powstrzymać AB? :)

To by nie przeszlo, swego czasu rare kontrakty za 200 skupowałem na KT, potrafiłem w parenaście min kupić ich z 50, nie wyobrażam sobie żeby w tym czasie kilkanaście razy wpisywać jakiś durny kod.Jakby dowalili takie kody jakie sa najbardziej popularne czyli te gówno nieczytelne, gdzie po kilka razy musze wpisywać bo się rozczytać nie mogę, to już w ogole bylby kosmos.

 

Nie mam pojecia jak to AB działa, ale może powinni wydać jakąś apke na kompy, która by sobie gdzieś w tle działała, i otwieralibyśmy ją w okienku - tylko musieliby ją tak zaprogramować żeby te AB nie działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie odpalalem Fify, noe zagladalem do Futa a tu sie okazuje ze ja jeszcze mam troche coinsow i 2 sklady. :)

Chyba odpale to gowno, pogram na wrzutki i powkurwiam innych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba odpale to gowno, pogram na wrzutki i powkurwiam innych :)

Nawet jesli to zart to kiepski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by nie przeszlo, swego czasu rare kontrakty za 200 skupowałem na KT, potrafiłem w parenaście min kupić ich z 50, nie wyobrażam sobie żeby w tym czasie kilkanaście razy wpisywać jakiś durny kod.

Za to tysiące ludzi nie wyobraża sobie spędzać przed konsolą horrendalne ilości czasu lub wydawać prawdziwe pieniądze aby pograć najlepszymi piłkarzami. A to właśnie przez te boty ceny są kosmiczne, gdzie za niektóre karty trzeba po milion coinsów. Z tym trzeba walczyć i nawet jeśli trzeba będzie zrobić po 20 pompek przed konsolą aby udowodnić, że się nie jest botem - to podpiszę się pod tym obiema rękami. Już wystarczy, że korporacje robią na nas biznes, byle cwaniak Kowalski  - to już przegięcie.

 

Niestety nie zanosi się na nic oprócz gróźb. Choć webb app powinno przestać istnieć.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania że dopóki jest webapp nic się pewnie nie zmieni. Zawsze można napisać skrypty a jak ktoś to dobrze zrobi to będzie nie do wykrycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zart? Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie :)

To niech gra tak z tymi geniuszami od wrzutek a nie z normalnymi graczami.

 

 

Za to tysiące ludzi nie wyobraża sobie spędzać przed konsolą horrendalne ilości czasu lub wydawać prawdziwe pieniądze aby pograć najlepszymi piłkarzami. A to właśnie przez te boty ceny są kosmiczne, gdzie za niektóre karty trzeba po milion coinsów. Z tym trzeba walczyć i nawet jeśli trzeba będzie zrobić po 20 pompek przed konsolą aby udowodnić, że się nie jest botem - to podpiszę się pod tym obiema rękami. Już wystarczy, że korporacje robią na nas biznes, byle cwaniak Kowalski  - to już przegięcie.

 

Niestety nie zanosi się na nic oprócz gróźb. Choć webb app powinno przestać istnieć.

Brawo, zgadzam sie w 100% wole wpisywac po 10 razy kod niz siedzec 2 godziny przed konsolą zeby dostac sie do ofert sprzed godziny i kupic kogos za normalną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech gra tak z tymi geniuszami od wrzutek a nie z normalnymi graczami.

To widocznie nie grasz już FUT'a, bo teraz praktycznie tylko tacy tam zostali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA robi sobie jaja. Już raz zbanowano mi konto, potem mi oddano, dziś patrzę na maila i co? Znów mi zbanowali konto, pomimo tego, że 13 dni temu wysłano mi maila, że przepraszają za bana. Kuźwa, co za firma... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakich aplikacji FUT'a korzystacie mobilnie prócz tej oficjalnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA robi sobie jaja. Już raz zbanowano mi konto, potem mi oddano, dziś patrzę na maila i co? Znów mi zbanowali konto, pomimo tego, że 13 dni temu wysłano mi maila, że przepraszają za bana. Kuźwa, co za firma... 

A co, czysty jesteś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za co za pierwszym razem ban? Napisali jakiś powód wtedy i teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyż używałem app od JP, ale nie łamałem tym regulaminu. Co mi napisali po odblokowaniu konta. Podziękowali za cierpliwość i przeprosili. A dziś jeb, ban. Znów im wysłałem żale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×