Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowiez czy Wam tez nie dodaje punktow XP? Zauwazylem juz ze od dluzszego czasu jedyne punkty jakie dostaje to 10 XP za ponowne zalogowanie sie do UT-poza tym nic! Zadnych pkt za wygrane/przegrane mecze, trading, itd!

wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi punktami tak czasem jest. Miałem tak samo i po pewnym czasie wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos tutaj ze zgromadzonych moze mi podarowac gift na zmiane nazwy druzyny w FUT? Wczoraj wykorzystalem swoj ale nie wiem jak to zrobilem ze pomieszalem literki..

Bede bardzo wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od 10 ligi na nowym koncie. Rzadko się zdarza, abym skończył mecz po 90 minucie.

Mniej nerwów, nie rage'uj tak ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od 10 ligi na nowym koncie. Rzadko się zdarza, abym skończył mecz po 90 minucie.

Wiesz, ja po zakończeniu kariery w fut powróciłem do starych tytułów i uświadomiłem sobie ile czasu przy tym szrocie od EA straciłem, a mogłem znacznie przyjemniej spędzać czas. Zrezygnowałem z preordera, bo będzie to samo rage, rage, rage. Wolę spokojniejszą egzystencję. :)

 

Nie, żebym bana dostał na główne. Nic z tych rzeczy, ale przyznałem większości znajomym racje, że Fifa to syf :P

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej nerwów, nie rage'uj tak ;)

Ale to nie ja wychodzę. Rywale. Mam skład

Courtois

Eliseu Varane Pepe Montoya

Casemiro

Jese Pedro

Diego

Benzema Vargas

I dziś np zaliczyłem 5 spotkań z rzędu, gdzie rywale wyszli przed 45 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogles bardziej sprecyzowac swoja wypowiedz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie ja wychodzę. Rywale. Mam skład

Courtois

Eliseu Varane Pepe Montoya

Casemiro

Jese Pedro

Diego

Benzema Vargas

I dziś np zaliczyłem 5 spotkań z rzędu, gdzie rywale wyszli przed 45 min.

 

Ja mialem podobnie tyle, ze 5 rage quitow w 1 lidze pod rzad... IF Jovetic z TIF Suarezem robili konkretna sieczke. Teraz wszystko sprzedaje, coinsy rowniez i z kasy z tego zarobionej wrzucam wszystko w FP i czekamy do 15 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np taki Eliseu to kot. Szybki, no i co najfajniejsze, silny jak tur. Nawet Hulk przy nim kwiczy. Casemiro kolejne odkrycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobnie tyle, ze 5 rage quitow w 1 lidze pod rzad... IF Jovetic z TIF Suarezem robili konkretna sieczke. Teraz wszystko sprzedaje, coinsy rowniez i z kasy z tego zarobionej wrzucam wszystko w FP i czekamy do 15 ;)

Mam podobny pomysl.

A ceny wyprzedazy takie ze az zal nie zainwestowac :)

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapcie, 50ciu najlepszych graczy w UT 15 :) najlepszych pod względem RATINGU :)

 

na razie tylko 10 ujawnili, każdego dnia kolejnych 10 będą dodawali...

 

http://www.easports.com/fifa/news/2014/fifa-15-player-ratings-top-50?utm_campaign=fifa15-social-global-ic-yt-ratings-top-50-090314-ytd-text-site-lnch&utm_source=youtube&utm_medium=social&sourceid=fifa15-social-global-ic-yt-ratings-top-50-090314-ytd-text-site-lnch&cid=25798&ts=1409760766124

Edytowane przez skomerek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się z jakiej paki Iker ma taki rating

Z tak zwanego urzędu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iker dużo za dużo, Mata chyba odrobinę też. Lloris aż tyle? A taki De Gea wciąż pewnie w okolicach 80...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabregas jeden z najbardziej wyróżniających się obecnie zawodników, odszedł z Barcy i od razu obniżka ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko u mnie takie cuda czy inni tez tak maja. Od wczoraj wygralem dwa tytuly mistrza ligi i raz spadlem: 5->4->5! Teraz znowu awansowalem ale FUT dalej pokazuje ze jestem w 5 lidze. Co wiecej. Rozegralem 9 spotkan i w menu mi to pokazywalo (liczba pkt sie zgadzala) ale gdy wszedlem juz do Online Season to pokazywalo o 2 mecze mniej rozegrane (wygrana i remis) i o 4pkt mniej (co by sie zgadzalo).

Jest jakas inna mozliwosc oprocz tego zeby sprawdzic w ktorej sie jest aktualnie lidze online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabregas jeden z najbardziej wyróżniających się obecnie zawodników, odszedł z Barcy i od razu obniżka ;d

Mial bardzo przecietny, zeby nie napisac tragiczny sezon, gdzie w wiekszosci spotkan tylko czlapal to mieli mu dac 90 moze? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat (konto Facebook - Fifa ultimate team):

 

Witajcie Fani FIFA,

Jak wspominaliśmy wcześniej w naszym liście otwartym do społeczności (http://bit.ly/1qbuufd), ostatnimi dniami pracowaliśmy nad ulepszeniem zabezpieczeń FUT Web App. Dziś, ponownie włączyliśmy rynek transferowy w aplikacji FUT 14 Web App, aby wypróbować wprowadzane ulepszenia.

Zwrócicie uwagę, że jest to okres testowy i nie w każdym momencie doświadczenia związane z aplikacją będą optymalne.

Więcej szczegółowych informacji podamy na Twiterze https://twitter.com/EASPORTSFIFA.

Dziękujemy,
Zespół FIFA
Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko u mnie takie cuda czy inni tez tak maja. Od wczoraj wygralem dwa tytuly mistrza ligi i raz spadlem: 5->4->5! Teraz znowu awansowalem ale FUT dalej pokazuje ze jestem w 5 lidze. Co wiecej. Rozegralem 9 spotkan i w menu mi to pokazywalo (liczba pkt sie zgadzala) ale gdy wszedlem juz do Online Season to pokazywalo o 2 mecze mniej rozegrane (wygrana i remis) i o 4pkt mniej (co by sie zgadzalo).

Jest jakas inna mozliwosc oprocz tego zeby sprawdzic w ktorej sie jest aktualnie lidze online?

Tez tak mam. Czasami nie zalicza mi pkt. Ostatnio grałem pierwszy mecz w nowym sezonie, wygrałem, wchodzę do menu i nie zapisało mi tego meczu, ani nie dodali mi pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odsłonili kolejną dziesiątkę.  33 zawodników z OVR 86 lub więcej na starcie.

Orientuje się ktoś ile było w 14-tce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cech i Benzema 85 :D

 

Kiedy ruszy webb app 15 można się spodziewać paczek lojalnościowych jak co roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu mial racje z tym wpisywaniem kodu z obrazka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu mial racje z tym wpisywaniem kodu z obrazka :)

że tak będzie w 15!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×