Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Od następnego poniedziałku będziesz miał paczki co tydzień.

czyli nie ma żadnych kodów?

Edytowane przez Dikson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma kodów na te 15 paczek to zarówno ja, jak i brat na swoim koncie będzie dostawał te paczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wyskalować obraz ? Górne bary tj. z wynikiem i logiem HD Live mam praktycznie przy samej krawędzi TV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wyskalować obraz ? Górne bary tj. z wynikiem i logiem HD Live mam praktycznie przy samej krawędzi TV...

Mam dokladnie to samo. Szukalem wczoraj opcji skalowania obrazu ale bez skutku.

Która liga online i jaki skład? ;)

10 liga, wczoraj zaczalem. Ogolnie mam sklad portugalski i tania bundeslige. Ogolnie nie moge sie przestawic na ta edycje fify-jest zupelnie inna. Pilka sie caly czas odbija od nog zawodnikow, jeden wpada na drugiego i robia sie luki. Poza tym jest o wiele szybsza i kilka szybkich klepek i jest pozamiatane.

Najgorsza bolaczka jest to ze moje ulubione 4-1-2-1-2 tutaj nie ma prawa bytu bo sa straszne luki w srodku pola i nie moge sobie doasowac ustawienia pod gre...

Edytowane przez s0-Vicky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, z ta odbijajaca sie pilka to szczyt realizmu. Ja tam szybko sie przestawilem, ale dopiero jak zrobilem full gold team. Na ataku mam dwoch, afroamerykaninow... Remy i Balo, no daja rade chopy :)

Nie gralem sporo czasu w 14, zarzekalem sie ze 15 nie kupie, no i wczoraj tylko jedna mysl "no, jeszcze jeden meczyk" ^^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj zamknąłem 9 lige... bez tytułu :blink:  Widac ze jeszcze bardzo mało osób i niektóre mecze gra sie z naprawde mocnymi przeciwnikami, rozrzut jest straszny w wynikach bo od 7:1 do 1:4, albo sie trafia na totalnego amatora z wypasionym skladem albo porządnego grajka z "graczami za rozsądną cenę", no i tych trafilem wiecej.

Zamknąłem lige z wynikiem 3-3-4.

Gra sie miodnie! Takie bramki wchodzą że poezja, emocje do 90minuty i bramy strzelone w doliczonym czasie gry... im dłuzej gram tym wiecej widac roznic do 14tki. Zastanawia mnie mocno czy faule nie są przesadzone, ilosc odgwizdanych jest zatrważająca! praktycznie połowa prób zabrania kółkiem konczy sie gwizdkiem sędziego, w polu karnym juz sie boje w ogóle cokolwiek naciskac oprócz L2 zeby karnego nie dostac. Obrona jest mocno zmieniona i trudniej zatrzymac dobrze dryblującego kolesia. Cieszy to ze trzeba sie troche podszkolic i zmienic system obrony w stosunku do 14tki.

 

To co do poprawy to na pewno: strzaly z dystansu, wygładzanie krawedzi ( wczesniej mi to nie przeszkadzalo dopóki dzieki wam sie nie zaczalem przygladac ;) ).

No i troche rzeczy mogli z 14tki zostawić jak: wskaznik jakosci polączenia z przeciwnikiem przed meczem, powtórki spalonych i wlasne taktyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, z ta odbijajaca sie pilka to szczyt realizmu. Ja tam szybko sie przestawilem, ale dopiero jak zrobilem full gold team. Na ataku mam dwoch, afroamerykaninow... Remy i Balo, no daja rade chopy :)

Nie gralem sporo czasu w 14, zarzekalem sie ze 15 nie kupie, no i wczoraj tylko jedna mysl "no, jeszcze jeden meczyk" ^^

Ile Ballo stoi? Musze popracowac nad team'em konkretnie i powinno byc okej. Jaka formacja grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem za Balo 32k (wczesniej latal za 20k), teraz jest za ok 40k, ale spokojnie poleci w dol, i to sporo podczas najblizszych dni. Gram 442. Skrzydla calkiem fajne, Schurle i Navas. Srodek Fer i Fernandhinio. O i Ten CB Onuoha jest kozacki, 82 pace i m/m :)

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem za Balo 32k (wczesniej latal za 20k), teraz jest za ok 40k, ale spokojnie poleci w dol, i to sporo podczas najblizszych dni. Gram 442. Skrzydla calkiem fajne, Schurle i Navas. Srodek Fer i Fernandhinio. O i Ten CB Onuoha jest kozacki, 82 pace i m/m :)

Musze poprobowac roznych taktyk, sprawdze to 4-4-2 dzisiaj wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma ucięty ekran i gra na PS4, w opcjach konsoli jest możliwość dostowania wyświetlanego obrazu przez aplikacje. Ustawienia -> Dźwięk i ekran -> Ustawienia obszaru wyświetlania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli ustawienia Fify? Czy konsoli?

W opcjach konsoli, też miałem problem z uciętym ekranem. Nie widziałem paska siły strzału podczas karnych i ucinało mi tablicę wyników. Zmniejszenie wyświetlanego obrazu w tych opcjach pomogło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też na początku szło cienko, ale teraz nie pamiętam kiedy ostatnio przegrałem :P :biggrin: trzeba się przestawić na nową grę poprostu. A składy mam 2x kapiszony, narazie nikogo nie kupuje

 

PS. grałem z drużyna RKS chuwdu co wychodzi na to, że to może być nasz sławny łaszek - wynik po 30min 2-0 dla mnie i RQ ze strony przeciwnika

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czemu nie mozna wysylac znajomym giftow z katalogu?

 

Chyba żartujesz?!

 

FeniX robił wczoraj live z otwierania paczek? Bo mnie nie było, trafił coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie najlepsi dryblerzy z BPL, Aguero to wiem, a dalej ? Mirralas, Sanchez na prawym, lewy z tańszych  Schurrle ? ktoś już odkrył jakiś kozaków z BPL ? Ja na początku myślalem, ze Herrera z United będzie jak De Bruyne z 14 ale przeliczyłem się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam lagi w FUT  i nie sa one z winy neta bo jak odpale gre od nowa to znikaja .... czym to moze byc spowodowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już można gifty dawać, jak ktoś chce się wymienić monetami 1000x XXX to zapraszam ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam lagi w FUT i nie sa one z winy neta bo jak odpale gre od nowa to znikaja .... czym to moze byc spowodowane ?

Wyłącz upnp w routerze Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu na lewo schurrle a na prawo Alexis albo sterling. To chyba optymalne skrzydła

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powtarzam pytanko bo zaraz wyjeżdżam po grę i nie wiem, którą wersję kupić. Czy w wersji ultimate team paczki będą dostawać wszyscy użytkownicy konsoli czy tylko jedno konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powtarzam pytanko bo zaraz wyjeżdżam po grę i nie wiem, którą wersję kupić. Czy w wersji ultimate team paczki będą dostawać wszyscy użytkownicy konsoli czy tylko jedno konto?

Tylko jedno konto. To, na ktorym jako pierwsza zostanie uruchomiona Fifa. No sorry, ale EA nie jest glupie lol.

A mi przez pomylke kupilo automatycznie ST dzisiaj :/

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 konsole:

1 - na której jest mój user na konsoli podrzędnej

2 - moja główna konsola i konto dodatkowe

Czy jak kupie na swoim koncie F15UT przez PSS to czy na dodatkowym koncie otrzymam tez te 40 paczek ?

Grać bedzię się dało jednocześnie bo tak gramy w BF ale co z złotymi paczkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×