Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzaj chyba po to forum istnieje żeby się zapytać jak coś nie wie a nie tylko do tego żeby ktoś się żalił że dzis wygrał a dziś przegrał, lub że w paczkach nic nie trafił :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj chyba po to forum istnieje żeby się zapytać jak coś nie wie a nie tylko do tego żeby ktoś się żalił że dzis wygrał a dziś przegrał, lub że w paczkach nic nie trafił :)

Malix oczywisce ze mozna zapytac ale wydaje mi sie ze ktos totalnie zielony (a takim jest kolega wyżej) bardziej i szybciej skorzysta z poradnika ktory dalem niz zadajac kolejne pytania do kolejnych odpowiedzi w temacie tutaj.  ;)

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
totw2.png Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rooonaldo Cristiano i od biedy Rakitic - jedyni warci uwagi ;p Krysie trafi pare osob a rzesza bedzie paki otwierac - czekajmy na jakies dobre ceny ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus taki, ze Neymar, Costa i Di Maria beda w normalnej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jestem najwiekszym farciarzem :P 1 powitalna paczka KOMPANY (choć sprzedałem go jak debil za 18k), dziś doładowałem za 100 zł na fifa points - 1 PACZKA VARGAS (CZARNA KARTA) i Torres hehehe :biggrin: lecimy dalej :)

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostałem jakiś tam kod wraz grą do UT , jakieś paczki przez ileś tygodni. Wpisałem ale, żadnej nie dostałem o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz dostawał 1 paczkę tygodniowo w każdy poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jestem najwiekszym farciarzem :P 1 powitalna paczka KOMPANY (choć sprzedałem go jak debil za 18k), dziś doładowałem za 100 zł na fifa points - 1 PACZKA VARGAS (CZARNA KARTA) i Torres hehehe :biggrin: lecimy dalej :)

No, lepiej zeby w pozostalych paczkach wpadlo Ci cos ciekawszego :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze ps4 nie nagrywa chatu,bo normalnie bym filmik na YT wrzucil - trafilem polaczka w meczu(RybaQ_PL czy jakoś tak, nie pozdrawiam) , mega beka - najpierw bawil sie w komentatora i myslalem ze on cos na YT nagrywa, potem jak mu gola strzelilem to walil rage ' ku*wa no ta jest popier*olona', ' barcelonskie krasnale pier*olone' itp, najwieksza beke mialem jak mu w 90 minucie na 3:2 strzelilem i zaczal cebularz krzyczec ' ty cwelu, sku*wysynu' itd. hahaha, szkoda ze hs nie mam to bysmy sobie pogadali wesolo :D

 

jak czytasz,to wiedz ze jestes debil :D

 

Plus taki, ze Neymar, Costa i Di Maria beda w normalnej wersji  :)

Costa mi sie fajnie gralo w demie, chetnie bym go w UT przetestowal. Ciekawe jak tam Di Maria pyka, ale staty troche nie ten teges, Di maria 86, James 86...
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, lepiej zeby w pozostalych paczkach wpadlo Ci cos ciekawszego :P

Siadł jeszcze Arturo Vidal , Khedira, Wilshere , Valencia, Luk Shaw i HAZARD .... ale nie ten z chelsea tylko z ligi niemieckiej ;d

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie nie chcę się chwalić ale mi wypadł właśnie MESSI,ciężki szok właśnie przeżyłem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze wklejam

post-18606-0-44443900-1411575497_thumb.j

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakies potwierdzenie ze to Twoje konto?

Myślisz ze znajdzie się jeszcze takie zdjęcie, albo inaczej szukałem żeby wstawić? Nie bawi mnie to;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakies potwierdzenie ze to Twoje konto?

Moze niech Ci go jeszcze przesle dla pewnosci ze go ma?

 

To tylko forum internetowe i raczej tylko kretyn by sie chwalil tu ze trafil Messiego mimo ze go nie trafil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Do tego Ter Stegen no, paczka w pytę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko się zastanawiam czy poczekać aż jakaś cena się wyklaruje, bo jak narazie to i 1,5kk chyba nikt nie da, czy jak będzie więcej coinsow na rynku to cena podskoczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj. Messi i tak będzie w cenie, bo w tym roku na fałszywej "9" będzie robił rzeźnię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wiedzialem ze cos jest nie tak. Wczoraj podczas tych wszystkich zawieszek gry i serwerow EA zalicytowalem goscia i mnie wyrzucilo z gry. A teraz nie moge sie wlasnie doliczyc 18k ktore na to poszly.. Dzieki EA!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta karta Messiego to chyba news dnia, a moze nawet i miesiaca na forum ;) jestem w robocie, moze mi ktos napisac, o ktorej godzinie mozna bedzie pobierac gre z polskiego PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś i mi się już pobiera na PS4. Do uruchomienia zostało 1 dzień i parę godz.

Odebrłem teraz e-mail z pss o treści:

 

EA SPORTS™ FIFA 15 Ultimate Team Edition (Pełne wersje gier)
Zamówienie przedpremierowe-oczekiwana data premiery: 25/09/2014 @ 11:00 PM 120430_SEN_TXN_SEN_spacer6.gif Edytowane przez zwi
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozegrałem 5 meczów w FUT, dziwnie mi się w to gra  :) ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń ale przeniosłem się z ps3 i trzeba się pprzyzwyczaićbo to całkiem inna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×