Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

hehe Messiego trafił, rzeźnia :) sprzedawaj go i wykoksisz kilka składów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko się zastanawiam czy poczekać aż jakaś cena się wyklaruje, bo jak narazie to i 1,5kk chyba nikt nie da, czy jak będzie więcej coinsow na rynku to cena podskoczy?

Hm.... sprzedaj, wystaw na allegro i bedziesz o 1k> do przodu w zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedawaj teraz, malo kto ma teraz tyle hajsu, by go kupic, wiec pojdzie za mniej niz jest faktycznie wart ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko się zastanawiam czy poczekać aż jakaś cena się wyklaruje, bo jak narazie to i 1,5kk chyba nikt nie da, czy jak będzie więcej coinsow na rynku to cena podskoczy?

Hm.... sprzedaj, wystaw na allegro i bedziesz o 1k> do przodu w zl ;)

Oczywiscie poczekaj, zeby nie puscic go za psie coinsy :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Messiego trafił, rzeźnia :) sprzedawaj go i wykoksisz kilka składów :biggrin:

 

Hm.... sprzedaj, wystaw na allegro i bedziesz o 1k> do przodu w zl ;)

Gdybym ja trafił Messiego, to bym nim pograł parenaście meczy i sprzedał, a coinsy wylądowały by na allegro.Przy obecnej cenie 10 zł za 10k i zakładając, że Messi za mniej niż 2 bańki nie pójdzie, to masz 2 tysie - tracisz glupia karte w grze a za ten hajs mozesz nawet leciec na wakacje albo kupic nowy tv czy co tam chcesz.

IMO sprzedawanie całego dobytku w coinsach za 50-100zł na początku gry gdy wiesz że i tak w UT będziesz grał to lekka paranoja, ale jeśli kasa idzie w tysiące to zupelnie inny temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę co przyniesie pierwszy weekend po premierze, narazie własnie widzę ze nikt go nie licytuje, zreszta mało kto ma za co. Jak mówicie, poczekam - zobaczę;) 


Gdybym ja trafił Messiego, to bym nim pograł parenaście meczy i sprzedał, a coinsy wylądowały by na allegro.Przy obecnej cenie 10 zł za 10k i zakładając, że Messi za mniej niż 2 bańki nie pójdzie, to masz 2 tysie - tracisz glupia karte w grze a za ten hajs mozesz nawet leciec na wakacje albo kupic nowy tv czy co tam chcesz.

IMO sprzedawanie całego dobytku w coinsach za 50-100zł na początku gry gdy wiesz że i tak w UT będziesz grał to lekka paranoja, ale jeśli kasa idzie w tysiące to zupelnie inny temat ;)

Własnie problem w tym ze nawet za 1,6kk nikt nie zalicytował, będe śledził grzbieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem Rakitica i widzę że poszedł w górę.

Kogo polecacie na ST do La Liga? Benzema, Hernandez, Mandzukic czy może ktoś inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem Rakitica i widzę że poszedł w górę.

Kogo polecacie na ST do La Liga? Benzema, Hernandez, Mandzukic czy może ktoś inny?

Ja gram Negredo, Gameiro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Negredo i polecam jest mocny czego nie mogę powiedzieć o jego partnerze Torresie  ;)

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dos Santos i Bacca wygladaja ciekawie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram Negredo, Gameiro.

No to sprawdze Negredo.

Dos Santos i Bacca wygladaja ciekawie

Dos Santosa mam już. Nieźle ciśnie. Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm rynek u mnie szwankuje, u was też lipa? kupiłem Fabregasa za 750 takie cuda sie dzieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy web app na iOS właśnie się ukazał. Nazywa się FIFA 15 companion. W aktualizacjach mi go nie pokazało, trzeba wywalić 14 i dopiero potem raz jeszcze pobrać. Może się komuś przyda na telefonie ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wyglada, u mnie sie wszystko wysypalo. Codziennie o tej godzinie tak jest bo najwiecej ludzi siada przed konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgon serwerów. Zalicytowałem za zawodnika jakieś 500 coinsów, nie wygrałem go, aukcja wygasła, usunąłem ją, monet brak. WTF? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy web app na iOS właśnie się ukazał. Nazywa się FIFA 15 companion. W aktualizacjach mi go nie pokazało, trzeba wywalić 14 i dopiero potem raz jeszcze pobrać. Może się komuś przyda na telefonie ;).

Pojawilo sie tez cos o nazwie FIFA 15 Ultimate team by EA sports. Sciagam i zobaczymy co to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawilo sie tez cos o nazwie FIFA 15 Ultimate team by EA sports. Sciagam i zobaczymy co to

 

To FIFA 15 tylko okrojona do samego FUT-a. Wisi w App Store już jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie nie chcę się chwalić ale mi wypadł właśnie MESSI,ciężki szok właśnie przeżyłem

Czyżby moje szczęśliwe coinsy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby moje szczęśliwe coinsy? :biggrin:

Akurat za FP, ale coinsy jak najbardziej sie przydały:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też? pomimo tego że mam 50 miejsc na liscie transferowej to mogę wystawić tylko 30 kart o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też? pomimo tego że mam 50 miejsc na liscie transferowej to mogę wystawić tylko 30 kart o co kaman?

Czytałem o tym problemie. Dużo osób się na to skarży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×