Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Warto kupować IF Perisica ? Myślicie, że pójdzie do góry bo wygląda dobrze, prócz pace'a. Oczywiście o SIFA mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować IF Perisica ? Myślicie, że pójdzie do góry bo wygląda dobrze, prócz pace'a. Oczywiście o SIFA mi chodzi

Tak :P ale poczekaj az zejdzie z ceny

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkusiło mnie kupić paczkę i nic...Cech wypadł,spróbuję go za Szczęsnego,bo Hart,który też wypadł z paczki to tragedia.Teraz czekam na święta i wolę kupić jakichś grajków.Mam pytanie do "nie-koksów" - jak się sprawuje Clichy? :)

Wolałem Harta jak Cecha. A Szczęsny lepszy od nich obu :)

Jak się sprawuje Clichy? - nawet "koksy" nim grają, więc to chyba wystarczająca rekomendacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak :P ale poczekaj az zejdzie z ceny

Ale zejdzie jeszcze z ceny ? Kosztuje około 29k według futbinu a dziś już wtorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z sif Perisic nic się nie dzieje z ceną, więc nie wiem po co pytasz. Popatrz uważniej na futbin i wykres. Trzewba było 2 tyg temu kupić zwykłą jego kartę za 400 coins, bo teraz idzie do 1000. To się nazywa zysk! :biggrin:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman jak jesteś taki mądry to trzeba było 2 tyg. temu nam napisać kupujcie Perisica bo za dwa tygodnie jego cena wzrośnie z 400k do 1000k po czasie to każdy jest mądry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest upgrade zawodników to:

 

1. Pojawiają się nowe karty, zastępujące stare... Ale te co mamy, pozostają takie jakie były, trzeba od nowa wylosować - kupować? To samo z transferami?

2. A co się dzieje z IF, SIF, które mamy?


Dochodzę do wniosku, że 16 kupię jak wyjdzie 17... Najlepiej chyba, wszystkie karty są... rynek stabilny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być krach a ceny rosną, jeszcze wczoraj kupiłem courtouis za 85k a sprzedałem za 95k, cały skład wystawiłem, zobaczymy czy wrócą do mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest upgrade zawodników to:

 

1. Pojawiają się nowe karty, zastępujące stare... Ale te co mamy, pozostają takie jakie były, trzeba od nowa wylosować - kupować? To samo z transferami?

2. A co się dzieje z IF, SIF, które mamy?

Pojawiają się nowe. Ofc z wyższą ceną, ale sporo osób sprzedaje za grosze :P

Ify, sify dostają oczka w górę, ich cena rośnie ofc. Klub się nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Foxter... Hmm... To nowe okoliczności dochodzą do ekonomicznej strategii jeżeli chodzi o IFy. Zwariuje.  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman jak jesteś taki mądry to trzeba było 2 tyg. temu nam napisać kupujcie Perisica bo za dwa tygodnie jego cena wzrośnie z 400k do 1000k po czasie to każdy jest mądry :)

Żyłka pierdząca Ci zaraz strzeli :D

 

A tak poważnie, to chyba nie wyłapałeś żartu. Ja się nawet średnio znam na tym całym handlowaniu, gram od czasu do czasu dla rozrywki i tyle, nawet mnie nie stać na tuzy i handel.

I nie doczytałeś - ja nie pisałem o cenie w tysiacach, tylko marne 400 coins, a Ty wyskakujesz z 400k ;) Napisałem o Perisicu bo ktoś ciągle dopytuje, a przecież kilka razy podano link do futbin i tam wszystko widać bardzo ładnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o 400 coins oczywiście i tysiąc :) jakby zainwestować w takiego Perisica po 400 coins 1kk to wyciągasz dwa kk :)

 

I nic mi nie pęknie

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewiduje, że jak nie dadzą dziś HH, to zorientowani rzucą się sprzedawać składy, zapchają rynek i zacznie się pikowanie w dół. 


Inna sprawa, że po wydaniu miliarda pięćset dziewięćset monet, milionie punktów, na ostatnie rewelacje... Większość zniesmaczona, zdewastowana psychicznie, z objawami uzależnienia - rzyga tęczą na samo wspomnienie o otwieraniu paczek w poszukiwaniu gwiazd FUTa... :biggrin:

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewiduje, że jak nie dadzą dziś HH, to zorientowani rzucą się sprzedawać składy, zapchają rynek i zacznie się pikowanie w dół.

Inna sprawa, że po wydaniu miliarda pięćset dziewięćset monet, milionie punktów, na ostatnie rewelacje... Większość zniesmaczona, zdewastowana psychicznie, z objawami uzależnienia - rzyga tęczą na samo wspomnienie o otwieraniu paczek w poszukiwaniu gwiazd FUTa... :biggrin:

Chyba obaj dobrze wiemy, że opłaca się ;) ale z umiarem. To jak gra u buka, ale z głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie za milion pkt, banują za kupowanie coinsów czy nie? Potrzebuje zrobić upgrade i się zastanawiam, bo samym graniem to może uzbieram za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Maxym debili nie brakuję :) Zobaczymy czy dzisiaj rzucą jakieś paczki :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post do skasowania. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra stracić dwie bramki ze środka od jebane go doumbia i emenike to żal roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra stracić dwie bramki ze środka od jebane go doumbia i emenike to żal roku

 

Tak jak ortografia i składnia zdania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Maxym sprzedajesz skład i czekasz na krach czy nie chce ci się w to bawić? Nawet się zrymowało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadalem sobie z ciekawości amerykańskie forum fify. Okazuje sie ze tam trafić kogoś dobrego z overallem ponad 85 jest kilkakrotnie większe prawdopodobieństwo niż w Europie. No to ja sie nie dziwie ze Ea sie chwali tak rozpopularyzowaniem soccera w stanach. Nie wydaje mi sie ze tam ktoś kojarzy Milika czy Clichy. I gdyby w paczkach trafiali takich cieniasow jak my to szybko by z tej gry zrezygnowali. Maxym jesteś usprawiedliwiony :-) tam ify srify trafiają w co drugiej paczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I później wystawiają CRa i Messiego za 200c :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie za milion pkt, banują za kupowanie coinsów czy nie? Potrzebuje zrobić upgrade i się zastanawiam, bo samym graniem to może uzbieram za rok.

 

 

Nikt nie banuje, jakby banowali to nie bylo by handlu na taka skale, bo kto by to kupowal, bierz smialo nie dygaj ;))

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadalem sobie z ciekawości amerykańskie forum fify. Okazuje sie ze tam trafić kogoś dobrego z overallem ponad 85 jest kilkakrotnie większe prawdopodobieństwo niż w Europie. No to ja sie nie dziwie ze Ea sie chwali tak rozpopularyzowaniem soccera w stanach. Nie wydaje mi sie ze tam ktoś kojarzy Milika czy Clichy. I gdyby w paczkach trafiali takich cieniasow jak my to szybko by z tej gry zrezygnowali. Maxym jesteś usprawiedliwiony :-) tam ify srify trafiają w co drugiej paczce.

Ja tez mam amerykańskie konto. Di Maria, Hazard, Modric, Bale, Tevez i spora ilość grajków ~ 10k. Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×