Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to nie moge z 10 ligi wyjść. Bilans 2-1-7 w-r-p. Trace bramke juz praktycznie w 10 min średnio. Większość do 5 min mi strzelaja. W tej grze dzieja się przedziwne rzeczy. Pilkarze w polu karnym nie reaguja a bramkarz po każdym strzale stoi w miejscu. Pewnie multi nie dla mnie skoro w karierze na średnim sobie nie radze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest skład średniobudżetowy to ja dziekuje, to ja gram meganiskobudżetowym.  :blink:

 

To był skład przeciwnika z którym grałem. Mój był: De Gea-Walker-Cahill-Koscielny-Luis-Matic-Nasri-Rooney-Mirallas-Jovetic-Vargas ;).

 

Dzisiaj mam takie parcie na granie, a tak mi nie idzie i mam pecha że i tak w dupie. Na razie bilans w 7 lidze 1-6-1. 2 mecze o być albo nie być.

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie moge z 10 ligi wyjść. Bilans 2-1-7 w-r-p. Trace bramke juz praktycznie w 10 min średnio. Większość do 5 min mi strzelaja. W tej grze dzieja się przedziwne rzeczy. Pilkarze w polu karnym nie reaguja a bramkarz po każdym strzale stoi w miejscu. Pewnie multi nie dla mnie skoro w karierze na średnim sobie nie radze ;-)

Ponoć żeby się brać za online, trzeba najpierw ogrywać konsolę na world classie. Chociaż dziwna u mnie sprawa, bo łatwiej mi się wygrywa na world class niż na profesional. Jakim grasz składem? Może tu coś zaradzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, Dzsudzsaka IF, trafiłem 5x. 

Skrypty, wszędzie skrypty!  :banana:

 

Do tego doszło, że ich na QS puściłem. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć żeby się brać za online, trzeba najpierw ogrywać konsolę na world classie. Chociaż dziwna u mnie sprawa, bo łatwiej mi się wygrywa na world class niż na profesional. Jakim grasz składem? Może tu coś zaradzimy.

 

E tam, ja w ogóle nie gram single player w Fifę, bez sensu mi się to wydaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił by mi ktoś wyjaśnił o co chodzi z TOTY... I tym co następne.

Rozumiem, że TOTY, to 11, czy więcej(?) piłkarzy wybranych przez EA i są to najlepsze karty - dostępne przez tydzień(?) w paczkach.

Czy jest też 11(czy więcej?) wybrama przez FIFA?

Czy oprócz tego są jakieś karty z poszczególnych lig? A jak tak, to np. paczki przez tydzień(?) z BPL, Serie A?

Co się dzieje po transferach - karty się zmieniają, znaczy mamy w składzie np. Teveza, teoretycznie przechodzi w zimie do Łęcznej - karta mi się zmienia i teraz Tevez pasuje do ekstraklasy?

 

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@no4b: Chodziło mi bardziej w kontekście poziomu gracza. Ja grywam, chociażby po to, żeby główny skład odpoczął. Zawsze też można zgarnąć bezstresowo paczki i coinsy.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem kilka meczy jedynie w single dość dawno temu i było to dla mnie tak drętwe i nudne, że wolę nie dostać tych coinsów i paczek :) A mój żenujący fitness squad gra puchar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił by mi ktoś wyjaśnił o co chodzi z TOTY... I tym co następne.

Rozumiem, że TOTY, to 11, czy więcej(?) piłkarzy wybranych przez EA i są to najlepsze karty - dostępne przez tydzień(?) w paczkach.

Czy jest też 11(czy więcej?) wybrama przez FIFA?

Czy oprócz tego są jakieś karty z poszczególnych lig? A jak tak, to np. paczki przez tydzień(?) z BPL, Serie A?

Co się dzieje po transferach - karty się zmieniają, znaczy mamy w składzie np. Teveza, teoretycznie przechodzi w zimie do Łęcznej - karta mi się zmienia i teraz Tevez pasuje do ekstraklasy?

 

Dziękuję

 

Z tego co pamiętam to będą:

 

- TOTY najlepsza 11 roku, jeden tydzień bramkarze i obroncy, potem drugi pomocnicy, trzeci napastnicy i 4ty wszyscy razem

- TOTY najlepsze 11 z danych lig co tydzień inna liga (BPL, Bundes, Serie A, BBVA i chyba L1)

- Jeśli dany zawodnik zmieni klub to powstanie jego nowa karta, a stara pozostanie na rynku ale już nie będzie wypadać z paczek

- Po nowym roku powinny wyjść także nowe karty zawodników którzy dostaną upgrade skilla, co do dostępności to jw.

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym team of the year 11 roku wybrana przez fifa, przez tydzień w paczkach są specjalne karty z 11 zawodnikami masz linka jak to wyglądało w zeszłym roku http://www.futhead.com/14/totw/toty/ specjalne niebieskie karty , przez tydzień w paczkach chyba najpierw dwa dni obrońcy później pomocnicy, napastnicy i chyba na końcu wszytkich można w paczce trafić.

Ty się szykuj bo napewno kogoś trafisz :) whizzer co tydzień dawali w paczkach obrońców itd. a nie co dwa dni? już nie pamiętam.

 

whizzer jedenastka z danych lig to tots popraw bo mu tylko namięszasz :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję chłopaki... 

Czyli co, najlepiej sprzedać z tego co mam, bo domyślam się że, ceny spadną na mordę...

 

 

2cz7qmu.jpg

 

 

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wszystko, tylko toty wychodzi w styczniu chyba około 18-tego ale teraz mają być na Święta jakieś specjalne paczki chyba więc tutaj mówi się że ceny też polecą ostro.

 

Jakbym miał taki skład co ty to bym opierdzielił ich i kupił jak będzie krach Ronaldo Messi Lewy Robben i więcej mi do szczęścia nie potrzeba :)

 

Jak widziałeś z linka poprzednie toty to wyobraź sobie co się musiało dziać na rynku jak teoretycznie w jednej paczce mogłeś trafić Ronaldo Ibrę i Messiego niebieskich :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że TOWY zdominowały w zeszłym roku Bundesliga i BBVA, czyli ryzyko jest, że Aguero nie będzie - biorą pod uwagę MŚ2014?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję chłopaki... 

Czyli co, najlepiej sprzedać z tego co mam, bo domyślam się że, ceny spadną na mordę...

 

 

2cz7qmu.jpg

 

 

?

Wszystko ;)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW

 

Lubię takie niewiadome...

 

2qdsp6s.jpg

 

LOL


Wszystko ;)

 

Dobrze ale rozumiem, że TOTY trafić jest tak samo trudno jak np. Ronaldo ST czy Messi RB...

Trochę ryzyka jest, że się nie odkuję... 

Masz na myśli też zwykłe karty?

Z doświadczenia zapewniacie, że odkupię je za mniejsze ceny? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie Ronaldo Messi Ibra Robben Neuer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko sprzedam naraz to mnie zabanują, bo pomyślą, że kupiłem w cholerę coinsów... ;)


Na pewno będzie Ronaldo Messi Ibra Robben Neuer :)

 

No właśnie nie wiem jak BPL... Ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dla zwykłego śmiertelnika jest  tak samo trudno trafić jak te karty co wymieniłeś ale nie dla ciebie :)

 

a po co ci bpl? z doświadczenia mogę ci powiedzieć że zwykłe karty też, chociaż w tej edycji mnie nic nie zdziwi myślałem że będzie mega krach jak będzie Ronaldo st a tu dupa

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie zastanawia Aguero, teraz lata powyżej 2 000 000 - zapewne przez kontuzję.

Sprzedam, nie wyjdzie albo nie trafię i będę żałował. 

BPL, mnie interesuje, bo to moja ulubiona liga...

Moje szczęście zakończyło się na IF Aguero... Od tego czasu, jakby to napisać... Jest słabo, nawet bardzo jeżeli chodzi o binga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia że nie wyjdzie w toty Aguero jeśli dobrze cię rozumiem, wszystkie karty polecą z cenami, w zeszłym roku to chyba coś około 50% ale w tym na pewno o tyle nie spadną ceny.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sancheza chcę sprzedać, ale jego cena zapiernicza w górę z siłą wodospadu Niagara.

Tydzień temu 500k, teraz już 800k.  :shok:

To samo Piszczek... 


To nie ma znaczenia że nie wyjdzie w toty Aguero jeśli dobrze cię rozumiem, wszystkie karty polecą z cenami, w zeszłym roku to chyba coś około 50% ale w tym na pewno o tyle nie spadną ceny.

 

Aha, dziękuję - tak o to mi chodziło.

Zastanawiałem się, czy jeżeli jakiś top zawodnik nie wyjdzie w TOTY, itd. To czy jego cena i tak spada na rynku i np. z 2 000 000, zrobi się 500k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zostawić Aguero, ale sprzedaj wszystkie nify bo ich cena poleci na łeb. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zostawić Aguero, ale sprzedaj wszystkie nify bo ich cena poleci na łeb. :P

 

 

Od 19, czy od TOTY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1fa0e6f4a405ea9146059f385edd9c7d.jpg

Jest sens tutaj jakiś zmian prócz wiadomo hazarda i aguero oraz Toure? Ew może jakaś inna formacja bo próbuje wszystkimi z 433 ale przejadlo mi się to trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież on ma prawie same ify więc nie ma za bardzo co sprzedawać jeśli chodzi o nify :) ja bym wszystko sprzedał w środę czwartek ale to tylko przypuszczenia niektórych z forum że na Święta będzie krach ja nie jestem aż tak bardzo przekonany, chociaż patrząć na te ceny które są to coś chyba wiśi w powietrzu bo zawsze jak idzie mocno do góry to później spada  :) Wszystko zależy od tego co ea szykuję na Święta

 

Mnie najbardziej wnerwia to że jak kupię jakiegoś drogiego grajka jak np. Robbena to aż strach teraz go trzymać bo może zaraz polecieć na łeb na szyję i suma sumarum nie mam kim grać. Zamiast się cieszyć grą i budować skład to człowiek tylko śledzi ceny i plotki co będzie :biggrin:

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×