Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Pogratulować EA, że wymyślili tak debilną taktykę jak autobus. Gram w 7 lidze i 5 pierwszych meczy to remisy po 1-1 albo 2-2. Wszyscy na autobusie, wszyscy się boją chyba, że stracą bramkę.

W piątej to samo. Ale jest na to sposób. Graj dużo podaniami, używaj mało sprintu, bo będziesz tracił piłkę. I strzelisz coś. Zobaczysz. Cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj grałem przeciwko typowi co miał 5 obrońców i autobus i przejść to jakaś klepanka to był coś

by z takim czyms wygrac trzeba miec mase cierpliwosci i wyciagac cb do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie teraz zrobiłem skład za 10-20k, masakra... granie czymś takim nie przynosi żadnej frajdyi, nawet jak bramkę strzelę, czy mecz wygram... zero emocji. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do poprzedniej myśli to myślę, że przede wszystkim trzeba podziękować The Special One. Ja się ciągle trzymam tego, że jak Fenix w zeszłym roku wygrał pierwszą ligę składem z ligi portugalskiej to mój obecny tym bardziej powinien. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować EA, że wymyślili tak debilną taktykę jak autobus. Gram w 7 lidze i 5 pierwszych meczy to remisy po 1-1 albo 2-2. Wszyscy na autobusie, wszyscy się boją chyba, że stracą bramkę.

Gratulacje musisz wysłać do Pana José Mário dos Santos Félix Mourinho on to wymyślił, a nie EA :P

 

edit: ups, napisaliśmy w tym samym czasie ;)

 

Co do ligi portiugalskiej, to moim zdaniem łatwiej było grać takim składem w zeszłym roku niż teraz.

W fifa 15 wytrzymałem z tym składem tylko do 6 ligi.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie teraz zrobiłem skład za 10-20k, masakra... granie czymś takim nie przynosi żadnej frajdyi, nawet jak bramkę strzelę, czy mecz wygram... zero emocji. :biggrin:

Też sobie własnie taki stworzyłem i zamierzam popykać po pracy bez żadnego ciśnienia.Będę miał ubaw,jak po kolejnych bramkach dzięki :l1:    :triangle:  Aubameyangi,Robbeny,Doumbie i inne Pogby będą oglądać powtórki do końca  :bunny:

Edytowane przez horned-viper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha widzę że prawie wszyscy jedziemy na tym samym wózku :) też cały skład sprzedałem i gram druzyną za 15k ale to jest męczarnia :) teraz nieopłaca się kupować zawodników ja czekam na jakis krach ewentualnie jutro kupię ze 3 hummelsów może cos na nich zarobię w czwartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Ramiresem na CM? Sprawdzi się na tej pozycji? Kogo polecicie na środkową pomoc do składu BPL? Aktualnie gram 4-3-3(4) i na środku mam Fabregasa + Mate, na zmiane Fernandinho + Ramsey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, otworzylem paczke za season ticket(sam nie wiem za co mi to jeszcze daja, ale jak daja to trzeba brac :P) i trafil sie jakis lipny IF Barnetta. Lepsze w sumie to niz grajki za 300c qs


Grał ktoś Ramiresem na CM? Sprawdzi się na tej pozycji? Kogo polecicie na środkową pomoc do składu BPL? Aktualnie gram 4-3-3(4) i na środku mam Fabregasa + Mate, na zmiane Fernandinho + Ramsey.

Fer. Wilshere, Matic, Wanyama, Dembele, z drozszych Toure i nawet odziwo Rooney.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie teraz zrobiłem skład za 10-20k, masakra... granie czymś takim nie przynosi żadnej frajdyi, nawet jak bramkę strzelę, czy mecz wygram... zero emocji. :biggrin:

 

Może nie mam składu za 10-20k ale powiedzmy, że średnio budżetowy. Dzisiaj grałem mecz w 7 lidze z takim oto składem:

 

B45aR5bIcAE4Xun.jpg

 

Wygrałem 3-2, ale satysfakcja była ogromna. BTW - to był polak :biggrin:. Nick miał chyba Hipcio czy jakoś tak, może ktoś z forum:D?

 

Inna rzecz mnie jeszcze zastanawia. W składzie BPL zaczynałem od pary Aguero-RVP a obecnie gram Jovetic-Vargas, którego zaraz zmieni Zarate podobno bestia. Im lepszy zawodnik tym gorzej się gra.

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, otworzylem paczke za season ticket(sam nie wiem za co mi to jeszcze daja, ale jak daja to trzeba brac :P) i trafil sie jakis lipny IF Barnetta. Lepsze w sumie to niz grajki za 300c qs

 

A idź Pan z tymi paczkami za season ticket, kupiłem wersję ultimate team 20 zł drożej a trzeba było za to teraz coinsy jakieś kupic i paczki za 7,5k otworzyć, ja jak zwykle szrot jakich mało z tych paczek nawet chyba ani razu zawodnika rare nie dostałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie mam składu za 10-20k ale powiedzmy, że średnio budżetowy. Dzisiaj grałem mecz w 7 lidze z takim oto składem:

 

https://pbs.twimg.com/media/B45aR5bIcAE4Xun.jpg:large

 

Wygrałem 3-2, ale satysfakcja była ogromna. BTW - to był polak :biggrin:. Nick miał chyba Hipcio czy jakoś tak, może ktoś z forum:D?

 

Inna rzecz mnie jeszcze zastanawia. W składzie BPL zaczynałem od pary Aguero-RVP a obecnie gram Jovetic-Vargas, którego zaraz zmieni Zarate podobno bestia. Im lepszy zawodnik tym gorzej się gra.

Na duecie Joventic-Benteke wjechałem z 8 ligi do 6 sezon po sezonie (dzięki temu w 5 mogłem kupić "upragnionego" Sturridge'a).Szczególnie ten pierwszy strzelał na zawołanie.Za to teraz drewna niesamowite,pewnie limit wyczerpany :biggrin:

Chyba wrócę do Zarate-Ideye,moje największe gwiazdy z paczek  :biggrin:

Edytowane przez horned-viper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idź Pan z tymi paczkami za season ticket, kupiłem wersję ultimate team 20 zł drożej a trzeba było za to teraz coinsy jakieś kupic i paczki za 7,5k otworzyć, ja jak zwykle szrot jakich mało z tych paczek nawet chyba ani razu zawodnika rare nie dostałem :)

ale mi to daja za darmo :D ja nie przedluzylem oplacania tego shitu. Nie wiem, jakis bug chyba sie wkradl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niesamowicie irytuje Schurrle, koleś widmo. Zmieniam go na Nasriego ale bez szału. Myślę, żeby jeszcze sprawdzić Silvę...

 

Fenix kiedy gramy sparingi :D?

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Schurrle mam te same odczucia.Nasri też nie spełnia moich oczekiwań i mam zamiar wypróbować Young'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mozemy teraz, ale ja nie bede grac na glownym koncie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Schurrle mam te same odczucia.Nasri też nie spełnia moich oczekiwań i mam zamiar wypróbować Young'a.

Nasri padaka. Ja na Schurle nie narzekam, ale ponieważ testowałem wszystkich trzech, to napiszę tak: Young>Schurle>Nasri. Jeszcze zależy do jakiej gry.

 

Ktoś wcześniej pytał - na CDM sprawdza mi się Ramires, natomiast Fernandinho totalna klapa. Wystawiłem chyba 7 na sprzedaż, bo wczoraj dało się łyknąć za znośną cenę i powoli mi się zwracają z nawiązką.

Do tej pory na CDM grał u mnie Matic i również dobrze wypadał. Mam też najnowsze moje odkrycie - Fellaini. Cholernie tani i niezły czyściciel.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o napastnikach. Zawiodłem się kolejno na: Sturridge, Lukaku, Drogbie, Benteke. Za to świetnie gra mi się Remy'm ostatnio w parze z Rooneyem. No i nieśmiertelny i tani jest Welbeck.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha widzę że prawie wszyscy jedziemy na tym samym wózku :) też cały skład sprzedałem i gram druzyną za 15k ale to jest męczarnia :) teraz nieopłaca się kupować zawodników ja czekam na jakis krach ewentualnie jutro kupię ze 3 hummelsów może cos na nich zarobię w czwartek

Ja tylko czekam na święta i okazjonalną cenę Messiego i CRa. Problem tylko w tym, że teraz ceny są tak wyśrubowane (1kk na ebayu już za 90zł chodzi), że nawet jak będzie market crash, to tak jakby go nie było (Messiego, którego sprzedałem kupiłem za 2,1kk i wątpię, abym wyrwał go w tej kwocie). Oby tylko ceny były niższe o 30% w stosunku do dnia dzisiejszego.

 

Co do ST, ja go nie chciałem w 15, ale PSN automatycznie mi odnowił subskrypcję. Proponuję sprawdzić wyciąg z września, jeżeli macie podpiętą kartę :P

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki los beniaminka. 

Pierwszy mecz w 5 wygrałem 3:1 i sobie myślę... Nie taki diabeł straszny ale następne mecze... Mój Boże.

Ogólnie schemat ten sam... Szybko tracę lub strzelam bramkę... 

Walczę z gościem w obronie, aż kości trzeszczą u mnie i u niego... 

Wynik 0:0, 1:1... Gram przeciwko taktyce JM, tak mi się wydaje, bo wszyscy na jego połowie...

Co chwila z jego strony próby na przerzut obrony i wyjścia sam na sam... 

Zacięta walka, w końcu tama puszcza (zazwyczaj 70 minuta) i leci kolejno 1,2,3...

5 meczy 1:4... 

 

Jak to się mówi, dziś mecze ostatniej szansy. 

Ale w 5 dobrze się gra, po za małymi uszczypliwościami... 0 popieprzonych akcji, typu pauzy, debilne cieszynki na podkurzenie, itd.

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam na święta i okazjonalną cenę Messiego i CRa. Problem tylko w tym, że teraz ceny są tak wyśrubowane (1kk na ebayu już za 90zł chodzi), że nawet jak będzie market crash, to tak jakby go nie było (Messiego, którego sprzedałem kupiłem za 2,1kk i wątpię, abym wyrwał go w tej kwocie). Oby tylko ceny były niższe o 30% w stosunku do dnia dzisiejszego.

 

 

To fakt ceny grajków z top 10 to jakis kosmos, udało mi się uzbierać 2,3kk w 14-tce mogłem tylko pomarzyć o takiej kasie, ale co z tego kur..  jak to ledwo na waciki starczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, co wy z tym autobusem, Taktyka spokojnie do ogrania, trzeba tylko odrobine wiecej cierpliwosci. Kolesie tacy są zupelnie niegroźni w ataku, przewaznie mają jakiegos jednego biegacza którego z palcem w d... mozna zatrzymac. Przesuwamy linie ataku do przodu, wyciagamy swoich obronców i pykamy akcje podaniami. Niestety lub stety, nie da sie rozpykac tak jak przy grze cios za cios graczami na pace (co wnioskuje po postach ze wiekszosc z was tutaj ciagle tak gra). Tu sie sprawdzaja wtedy pilkarze nie super szybcy ale zwrotni napastnicy i silni pomocnicy.

 

Może nie mam składu za 10-20k ale powiedzmy, że średnio budżetowy. Dzisiaj grałem mecz w 7 lidze z takim oto składem:

 

B45aR5bIcAE4Xun.jpg

 

Jak to jest skład średniobudżetowy to ja dziekuje, to ja gram meganiskobudżetowym.  :blink:

 

Ja stanąłem drugi sezon w 3 lidze, w sumie na własne zyczenie bo dwa mecze o awans zawaliłem tak że w sumie spuszcze na to kurtyne milczenia. Dodatkowo zabawilem sie w puchar i tam dopiero sie popisalem, wygrywałem 4:2 zeby w 90 minucie dostac na 4:4. W dogrywce koles mi wcisnal takie 3 farfocele ze sam z siebie zaczalem sie smiac, dogonilem go jeszcze na 2 ale juz braklo czasu i wynik hokejowy 6:7. Pierwszy tak wysoki wynik mam (obustronny) od wprowadzenia patcha. Gre wyłaczylem zaraz po tym meczu bo skoro juz koncentracja nie dziala to juz trzeba odpuscic :)

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×