Skocz do zawartości
PlastikowySmalec

Co was denerwuje, czego wam brakuje w PS4 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwuje mnie ciągły komunikat że "Nagrywanie rozgrywki zostało wstrzymane, jesteś na zablokowanej scenie" czy coś takiego - macie pomysł jak to wyłączyć?

Sprawdź w opcjach powiadomień, chyba jest tam możliwość odhaczenia komunikatów tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej denerwuję mnie ds4, Rki i Lki mi trzeszczą, od nowości :D - a jeśli chodzi o ogól, wydaje mi się ze wszystko jest ok, wielu rzeczy brakuje w ps4 - ale myśle ze to kwestia updejtów, co nie zmienia faktu ze ps3 i tak się nie pozbędę ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4 dniach posiadania PS4 moge sie wypowiedziec, co mnie denerwuje, albo czego mi brakuje.

 

Sprawa pierwsza: zeby postawic konsole pionowo, musze kupic podstawke. Jak PS3 normalnie szlo postawic pionowo, tak tutaj musze dokupic kolejne akcesorium. Zdaje sobie sprawe, ze konsole moge postawic bez niczego w pionie, ale nie wiem jak jest ze stabilnoscia.

 

Sprawa druga: bardzo krotkie dzialanie DS4. Jak DS3 ladowalem raz na kilka dni, tak tutaj, po dluzszej sesji pad jest rozladowany.

 

Sprawa trzecia: mimo tych mocnych podzespolow, konsola czasami dlugo wczytuje wiadomosci, trofea i inne pierdoly, co jest troche uciazliwe.

 

Sprawa czwarta: wolne pobieranie materialow. Posiadam lacze o predkosci pobierania 250 Mb/s, do tego specjalnie poprowadzilem kabel od routera do konsoli (10 metrow), zeby 2,5 gigowa aktualizacja do Killzona sciagala sie prawie pol godziny.

 

No i oczywiscie zrezygnowanie z XMB na rzecz... tego czegos. XMB bylo proste i przejzyste, a tutaj chcieli polepszyc cos, co moim zdaniem bylo doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sprawa pierwsza: zeby postawic konsole pionowo, musze kupic podstawke. Jak PS3 normalnie szlo postawic pionowo, tak tutaj musze dokupic kolejne akcesorium. Zdaje sobie sprawe, ze konsole moge postawic bez niczego w pionie, ale nie wiem jak jest ze stabilnoscia.

 

Sprawa druga: bardzo krotkie dzialanie DS4. Jak DS3 ladowalem raz na kilka dni, tak tutaj, po dluzszej sesji pad jest rozladowany.

 

Sprawa trzecia: mimo tych mocnych podzespolow, konsola czasami dlugo wczytuje wiadomosci, trofea i inne pierdoly, co jest troche uciazliwe.

 

Sprawa czwarta: wolne pobieranie materialow. Posiadam lacze o predkosci pobierania 250 Mb/s, do tego specjalnie poprowadzilem kabel od routera do konsoli (10 metrow), zeby 2,5 gigowa aktualizacja do Killzona sciagala sie prawie pol godziny.

 

No i oczywiscie zrezygnowanie z XMB na rzecz... tego czegos. XMB bylo proste i przejzyste, a tutaj chcieli polepszyc cos, co moim zdaniem bylo doskonale.

 

1) PS3 od wersji slim tez podstawkę potrzebowało

4) pobieraj w trybie uśpij  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby można, ale te otwory wentylacyjne po bokach PS4, nie są tam dla ozdoby ;)

To tez kolejny powod, dla ktorego zdecydowalem sie na kupno podstawki, a konsole musze trzymac pionowo z powodu braku miejsca.

 

Ogolnie rzecz biorac to wrazenia mam bardzo pozytywne, ale jak wiadomo nie ma sprzetu wolnego od wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje kopiowania w tle na pendrive tak mógłbym sobie pograć w tym czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola ma mi służyć tylko do grania, do innych rzeczy mam komputer :P. Jakbym mógł zrezygnować z połowy bajerów na rzecz niższej ceny, bardzo chętnie bym to zrobił.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi brakuje że nie ma tego że ktoś się się loguje i pokazuje w górnym prawym rogu że jest online i kiedy kiedy ostatni razy był zalogowany :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje ze na obrazku na pudelku golasa jest podstawka pod konsole,mimo ze nie jest ona dolaczana :D

A tak na serio denerwuje mnie straszne obciecie mozliwosci multimedialnych wzgledem ps3...

No i te przeklete wiadomosci,lista znajomych i kiepsko wykonany pad ..

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragiczny, tragiczny, TRAGICZNY serwis francuski. Brak MKV, brak fajnych exów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie... wkurza mnei wszystko co jest związane z firmware. Ciągle jakies problemy czy to ze stanem czuwania czy z PSN. Takie coś naprawde nie przystoi w sprzęcie za takie pieniądze i od takiej firmy jak Sony.XBONE bije PS4 o głowe pod tym względem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kruczek293 Xbox juz od 2001 roku bije na głowę konsole Sony pod wzgędem oprogramowania. Sony to średniowiecze a Japonskie gry na ich silnikach to zatrzymanie w czasie na PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minusy konsoli:

- wiem, że to nie wina samego sprzętu, ale jakoś mało gier na PS4, o tzw. next-genowych nie wspominając

- pad, który trzeba ładować zdecydowanie za często

- przyciski na przodzie konsoli zdecydowanie za małe

- PS Plus (mało gier, więc w ofercie co miesiąc dodawane są praktycznie same indyki)

- płatne granie online

Plusy konsoli:

- mała, cicha, cena po roku już akceptowalna, trochę lepszy Dualshock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mało gier przestałem czytać. A ja się martwię,że musiałbym wziąć pól roku zwolnienia,żeby ograć wszystko co bym chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minusy konsoli:

- wiem, że to nie wina samego sprzętu, ale jakoś mało gier na PS4, o tzw. next-genowych nie wspominając

- pad, który trzeba ładować zdecydowanie za często

- przyciski na przodzie konsoli zdecydowanie za małe

- PS Plus (mało gier, więc w ofercie co miesiąc dodawane są praktycznie same indyki)

- płatne granie online

Plusy konsoli:

- mała, cicha, cena po roku już akceptowalna, trochę lepszy Dualshock

Co to za glupoty sa? ;d Malo gier? To ile grasz, caly dzien? ;o

-przyciski na przodzie konsoli...  :blink:

-ps plus jest minusem nie dlatego, ze daja crapowate gry ktorych nie sciagam, ale dlatego, ze place za cos co dziala ch$%!wo... 

-cicha??????????????????? nie zauwazylem...

-ds4 troche lepszy? sto razy lepszy!

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za glupoty sa? ;d Malo gier? To ile grasz, caly dzien? ;o

-przyciski na przodzie konsoli...  :blink:

-ps plus jest minusem nie dlatego, ze daja crapowate gry ktorych nie sciagam, ale dlatego, ze place za cos co dziala ch$%!wo... 

-cicha??????????????????? nie zauwazylem...

-ds4 troche lepszy? sto razy lepszy!

Znasz mnie? Nie? Ooo...to czemu twierdzisz, że piszę głupoty? Znasz moje preferencje, czego od konsoli oczekuję? No właśnie...Dla mnie jak na razie jest mało gier, KTÓRE MNIE INTERESUJĄ, a pisałem jakby swoje przemyślenia. Czyż nie? Nie mam zamiaru grać w odgrzewane kotlety, ani w popierdułki, bo najzwyczajniej szkoda mi na to czasu. Kupiłem konsolę i tak naprawdę poza Metro Redux (nie grałem w poprzednie edycje), Watch Dogs, to czekam  w najbliższym półroczu tylko na WWE 2K15, Mad Max i może Wiedźmin 3. Inne gry, które wychodzą, będą wychodzić w niedalekiej przyszłości, jakoś mnie nie interesują. Co do przycisków na przodzie konsoli, to są wąskie i dziadowskie, takie jest moje zdanie. a palce mam raczej mniejsze. Każdy kupuje PS Plus z własnych powodów. Ja dla gier, Ty być może dla grania online. A to, że Sony zawala ostatnio, to inna sprawa. I wiedz, że moja konsola jest cicha, grałem tylko w 4 gry, więc nie mam dużego porównania, ale np. w Watch Dogs głośność jest w okolicach 45 dB (mierzyłem tylko amatorsko dwoma programami na android). Kontroler jest lepszy, ale sto razy? To podaj mi chociaż połowę zalet DS4 w stosunku do DS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz mnie? Nie? Ooo...to czemu twierdzisz, że piszę głupoty? Znasz moje preferencje, czego od konsoli oczekuję? No właśnie...Dla mnie jak na razie jest mało gier, KTÓRE MNIE INTERESUJĄ, a pisałem jakby swoje przemyślenia. Czyż nie? Nie mam zamiaru grać w odgrzewane kotlety, ani w popierdułki, bo najzwyczajniej szkoda mi na to czasu. Kupiłem konsolę i tak naprawdę poza Metro Redux (nie grałem w poprzednie edycje), Watch Dogs, to czekam  w najbliższym półroczu tylko na WWE 2K15, Mad Max i może Wiedźmin 3. Inne gry, które wychodzą, będą wychodzić w niedalekiej przyszłości, jakoś mnie nie interesują. Co do przycisków na przodzie konsoli, to są wąskie i dziadowskie, takie jest moje zdanie. a palce mam raczej mniejsze. Każdy kupuje PS Plus z własnych powodów. Ja dla gier, Ty być może dla grania online. A to, że Sony zawala ostatnio, to inna sprawa. I wiedz, że moja konsola jest cicha, grałem tylko w 4 gry, więc nie mam dużego porównania, ale np. w Watch Dogs głośność jest w okolicach 45 dB (mierzyłem tylko amatorsko dwoma programami na android). Kontroler jest lepszy, ale sto razy? To podaj mi chociaż połowę zalet DS4 w stosunku do DS3 :)

Gier jest sporo, kupujac konsole wiesz jakie gry sa na rynku i mniej wiecej jakie wyjda w ciagu nastepnego roku, pisanie ze nie ma dla Ciebie gier jest z lekka smieszne, przeciez wiedziales w co sie pakujesz lol.

Przyciski sa w porzadku, spelniaja swoje zadanie, nie rzucaja sie w oczy i dobrze bo nie psuje to designu konsoli.

Jak naiwnym trzeba byc by wierzyc w to, ze dostanie sie na poczatku generacji w plusie dobre gry ( no chyba ze dla kogos dobra gra sa indyki co miesiac wrzucane...) ktore nadal sie sprzedaja jako tako na sklepowych polkach.

Poza tym dopiero sam stwierdziles, ze jest malo gier, wiec z czego maja wrzucac? :biggrin:

Odpal TLOU, pograj z 20 minut i zobaczysz jak chodzi ' cicha ' konsola :biggrin:

 

A co do pada, sam fakt jak lezy w dloni juz sprawia ze jest 100 razy lepszy, analogi mimo ze pekaja (ale mi na dwoch padach poki co nie pekly ;>) sa wygodniejsze, szersze rozstawienie ów analogów tez na plus, lepsze triggery wiadomo - dodajmy do tego bajery typu touchpad, glosniczek, gniazdo na headseta i mamy kawal dobrego pada. Zreszta co ja bede pisal, juz dzis pisalem o ds3 vs ds4, pozwole sobie przytoczyc moje w miare 'swieze' slowa.

 

 

Propo pada - gralem dzis u kumpla na ps3 w fife na jakims zjechanym ds3, pierwsze wrazenie boooze co to za zabawka jest, no ale gram gram i jakos idzie... wracam do domu, lapie za ds4 i mysle o tak, to jest to...!  :biggrin: Czulem sie normalnie jak w momencie gdy pierwszy raz za cycka zlapalem, ten pad w porownaniu do ds3 to poezja.
Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DeX - pozwolisz koledze mieć swoje zdanie (zwłaszcza w kwestii pada), czy dalej będziesz mu na siłę wciskał swoje?

Edytowane przez kloose
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie oczywiście denerwuje uboga wersja ps4 względem starszej generacji. Brak odtwarzania filmow, mp3 wtf? Takie rzeczy piwinny byc na starcie. Za dużo by tu wszystko wypisać co mi sie nie podoba. Ds4 od nowości mi się nie wytarl. Co do sieci psn tragedia.

Coraz bardziej sie zastanawiam nad przejsciem do konkurencji a tyle lat siedze z sony :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat, bo nie dotyczy to konsoli. Zawsze denerwowały mnie ukryte trofea. Może niektórym się to podoba, lecz ja osobiście mam to w doopie i chciałbym je widzieć.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×