Skocz do zawartości
PlastikowySmalec

Co was denerwuje, czego wam brakuje w PS4 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

te 14 dni to czasem nie jest tylko dla całkiem nowych posiadaczy, tych co jeszcze nie mieli do czynienia z marka PS - czyli nowych kont?

 

EDIT: Jeżeli się mylę, to proszę o tytuł maila.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dla nowych, ktorzy nie mieli jeszcze Plusa.

 

Tytuł maila: Twój 14-dniowy okres próbny PS Plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowałem tego triala i niestety żaden mail nie przyszedł... Ktoś ma jakiś inny pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz uzbroić się w cierpliwość...mi przyszedł mail po 2 tygodniach :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu korzystam z przeglądarki www z poziomu ps4. Głównie yt, forum i nie potrafię jednego zrozumieć.. dlaczego nie można nawigować touchpad'em ?! Przecież to jest chyba oczywiste i obecnie najlepsze wykorzystanie tego gadżetu. Mam nadzieję, że wprowadzą taką możliwość w bliskiej przyszłości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru dniach...

 

Co mnie denerwuje:

- kultura pracy i temperatura konsoli - spodziewałem się że sprzęt z 2014 roku będzie cichszy i chłodniejszy

- wolne pobieranie z PS Store - mimo że łącze 20Mbit to 4GB ściągało się 5h co daje prędkość 2Mbit. Problem na pewno z serwerami bo taki steam na PC ciągnie mi maksem 2,4-2,5 MB/s.

- gwarancja Sony tylko na rok

 

Czego brakuje:

- gier, szczególnie jakichś fajnych, "ekskluzywnych" wyścigów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru dniach...

 

Co mnie denerwuje:

- kultura pracy i temperatura konsoli - spodziewałem się że sprzęt z 2014 roku będzie cichszy i chłodniejszy

- wolne pobieranie z PS Store - mimo że łącze 20Mbit to 4GB ściągało się 5h co daje prędkość 2Mbit. Problem na pewno z serwerami bo taki steam na PC ciągnie mi maksem 2,4-2,5 MB/s.

- gwarancja Sony tylko na rok

 

Czego brakuje:

- gier, szczególnie jakichś fajnych, "ekskluzywnych" wyścigów

 

Gwarancja na rok jest standardem. Drugi rok (w sklepie w którym kupiłeś) masz zagwarantowany przez unijne prawo więc nie ma o co się wkurzać bo tak jest od lat.

Wolne pobieranie - temat poruszany wielokrotnie. Jak ci się spieszy, to na czas pobierania wrzuć konsolę w tryb czuwania - będzie o wiele szybciej. Potwierdzone przez wielu użytkowników. 

Kultura pracy - racja, mogłaby być cichsza a czy chłodniejsza ... osobiście mógłbym na niej frytki smażyć ...do póki działa i się nie przegrzewa to jest OK ;)

 

Co do gier ... to się prędzej czy później doczekamy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do kultury pracy to w moim przypadku jest dobrze, co prawda killzone czy NBA2k14 jeszcze nie odpalalem ale przy battlefield 4 sprawy sie maja tak...
 

start konsoli i odpalenie bf4:

 



Po godzinie gry w bf4:



Jesli chodzi o temperature obudowy to jest napewno wyzsza od temp ludzkiego ciala ale goraca nie jest, mysle ze pomiedzy 40-50°C Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja na rok jest standardem. Drugi rok (w sklepie w którym kupiłeś) masz zagwarantowany przez unijne prawo więc nie ma o co się wkurzać bo tak jest od lat.

 

Standard? No nie wiem... Ostatnio kupowałem dużo sprzętu do nowego mieszkania i na wszystko (m.in. pralka, lodówka, TV) mam 2 lata gwarancji.

W zeszłym roku kupowałem też dużo części do PC i tam mam w większości 3 lata gwarancji (procek, płyta główna, karta graficzna, monitor), a nawet 5 lat na dysk twardy, tudzież gwarancję wieczystą na RAM.

Nie wiem dlaczego konsola miałaby być tu wyjątkiem.

O możliwości reklamowania w sklepie z powodu "niezgodności towaru z umową" wiem, ale jednak pozostaje trochę niesmak, że producent tak krótko ocenia bezawaryjność swojego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy konsolach jest to standard. Przy PS3 też masz rok.

Nie wiem czy wiesz że "Gwarancja wieczysta" obejmuje 2 lata po zakończeniu produkcji danego modelu. ...czyli od póki to produkujemy masz gwarancję - ale "wieczysta" ładniej brzmi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kultury pracy to w moim przypadku jest dobrze, co prawda killzone czy NBA2k14 jeszcze nie odpalalem ale przy battlefield 4 sprawy sie maja tak...

 

start konsoli i odpalenie bf4:

 

Po godzinie gry w bf4:

Jesli chodzi o temperature obudowy to jest napewno wyzsza od temp ludzkiego ciala ale goraca nie jest, mysle ze pomiedzy 40-50°C

Aż taki ci to buczy :O Stary u mnie ani razu konsola tak głośno nie chodziła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż taki ci to buczy :ohmy: Stary u mnie ani razu konsola tak głośno nie chodziła 

moim zdaniem jest przyzwoicie, Moze dlatego ze konsola jest w szafce i przyblizam smartfona na centymetry to wydaje sie glosno. Mieli tylko przy starcie konsoli i gry  ale po chwili sie uspokaja. Z checia zobacze start twojej konsoli dla porownania :) tylko na priv zeby tu nie smiecic

tu masz rocznego laptopa della z i5 i niezintegrowana grafika przy odpaleniu gameplaya 1080p na YT (55 sekunda!) i jest sporo glosniejszy niz konsola:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takich filmikach nie da się zbytnio stwierdzić niczego. Wszystko zależy od mikrofonu, jego ustawienia itd.

Ja na razie przestałem się przejmować dźwiękiem wentylatorów.

Jeśli w lato będzie bardzo źle to może pomyślę o jakiejś podkładce chłodzącej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkładki chłodzące to ściema która nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takich filmikach nie da się zbytnio stwierdzić niczego. Wszystko zależy od mikrofonu, jego ustawienia itd.

Ja na razie przestałem się przejmować dźwiękiem wentylatorów.

Jeśli w lato będzie bardzo źle to może pomyślę o jakiejś podkładce chłodzącej.

Wszystkie filmiki byly robione galaxy nexusem. mialem kilka laptopow ktore podczas wykorzystywania duzej mocy obliczeniowej byly glosniejsze niz ps4. Dlatego uwazam ze PS4 nie nalezy do glosnych urzadzen.  Siedzac 2m od Kosoli podczas uzytkowania (gra, film) nie majac na glowie sluchawek :D  z ledwo slyszalna glosnoscia TV odglosy konsoli sa niezauwazalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gwarancja na rok jest standardem. Drugi rok (w sklepie w którym kupiłeś) masz zagwarantowany przez unijne prawo więc nie ma o co się wkurzać bo tak jest od lat.

                                                                                 

 

 

 

 

Z tym standardem na rok gwarancji to chyba przy konsolach Sony. Kupując np: xboxa one rejestrujesz(numer seryjny) na xbox.com i masz dwa lata gwarancji od Microsoftu. Jeszcze masz pewność że po naprawie otrzymasz swoją konsole a nie innego użytkownika

Ps: Tak... działa w Polsce. Padnie ci konsola przyjeżdża kurier. Usługa Door-to-door

Edytowane przez literat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym standardem na rok gwarancji to chyba przy konsolach Sony. Kupując np: xboxa one rejestrujesz(numer seryjny) na xbox.com i masz dwa lata gwarancji od Microsoftu. Jeszcze masz pewność że po naprawie otrzymasz swoją konsole a nie innego użytkownika

Ps: Tak... działa w Polsce. Padnie ci konsola przyjeżdża kurier. Usługa Door-to-door

coraz więcej firm wystawia gwarancje na rok niestety. Przykładowo taki apple gdzie produkty SA w cholerę drogie. Do tego nie możesz palić przy sprzęcie bo jak znajdą drobinki tytoniu to nie naprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkładki chłodzące to ściema która nic nie daje.

Dlaczego uważasz że nic nie daje? Ja po paru godzinach ogrywania BF 4 sprawdziłem dolną część konsoli i była bardzo ciepła szczególnie w tylnej części, kupiłem podkładkę z wentylatorkien dodatkowo podkleiłem ją gumą aby konsola leżała na niej nie co wyżej i jest chłodna, jeżeli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi a 30zl to nie wydatek na sprzęt wart 1,9k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że dolna część obudowy jest chłodna?

Teperatura i wydmuchiwane powietrze idzie od środka a nie od zewnątrz, ale jeżeli dzięki temu jestes spokojniejszy to swoje zadanie (placebo) spełnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że od środka ale chłodniesza obudowa raczej pozytywnie wpływa na oddawanie temperatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje możliwości przełączenia konsoli w tryb czuwania, tak żeby odpalona gra nie została zamknięta i po ponownym uruchomieniu konsoli grać tam gdzie ją zostawiliśmy. Brakuje mi też DLNA, żeby ze smartfona zapuszczać sobie rzeczy na TV i kinie przez PS4. Brak obsługi płyt AUDIO CD WTF? Kolejna rzecz to fakt, że w trybie czuwania konsola tylko sprawdza i dodaje do kolejki pobierania rzeczy, zamiast je od razu pobrać. Myślę, że coś z tych rzeczy wejdzie do interfejsu z kolejnymi wersjami. Mam taką nadzieję :)

Edytowane przez KIELiCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz to fakt, że w trybie czuwania konsola tylko sprawdza i dodaje do kolejki pobierania rzeczy, zamiast je od razu pobrać. Myślę, że coś z tych rzeczy wejdzie do interfejsu z kolejnymi wersjami. Mam taką nadzieję :)

przecież to akurat dziala. jakis czas temu mialem lonsole w trybie czuwania. zalogowalem sie prze komórkę do pss i dalem, zeby demo ufc mi pobralo na ps4. po odpaleniu konsoli pare godzin pozniej demo juz bylo zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawdzę - też coś dodam w pracy przez stronę i zobaczę czy wyskoczy po włączeniu konsoli "dodano do kolejki pobierania" (bo tak to niedawno działało), czy się może ściągnie jednak w trybie czuwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz że nic nie daje? Ja po paru godzinach ogrywania BF 4 sprawdziłem dolną część konsoli i była bardzo ciepła szczególnie w tylnej części, kupiłem podkładkę z wentylatorkien dodatkowo podkleiłem ją gumą aby konsola leżała na niej nie co wyżej i jest chłodna, jeżeli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi a 30zl to nie wydatek na sprzęt wart 1,9k

Możesz mi nieco przybliżyć temat ?

Używasz, jaką masz ?

Czy faktycznie odczuwasz różnicę ?

 

Przyznam, że moja PS4 jak się nagrzeje to jak start odrzutowca.

Obawiam się, że faktycznie odleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie ciągły komunikat że "Nagrywanie rozgrywki zostało wstrzymane, jesteś na zablokowanej scenie" czy coś takiego - macie pomysł jak to wyłączyć?
Denerwują mnie także niszczące się gumy z drążka, ale zakupiłem gumowe nakładki, dzięki którym wygodniej się gra o wiele i mam nadzieję, że zabezpieczą przed zniszczeniem tej pierwotnej gumy na drążku.

 

A co do grzania się to nie zauważyłem żeby moje PS4 się przegrzewało nawet przy kilkugodzinnych sesjach, a także moja PS4 jest bardzo cicha , tylko na poczatku ja slychac a potem prawie w ogole, a zakupiona byla jakies 2 miesiace temu, to bardzo sobie chwale ze jest cicha, w porownaniu do takiego Xboxa 360 ktorego mialem to on chodził jak traktor albo odkurzacz, tutaj PS4 góruje zdecydowanie.

Edytowane przez ferdas_mufc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×