Skocz do zawartości
dext3rr

"Share" your stuff!

Rekomendowane odpowiedzi

Batman Arkham Knight - jak widać we 2 znacznie raźniej obijać mordy :P I to z jaką gracją :P

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram bez nakrycia głowy. Nie po to tworzyłem mordę, aby jej nie było widać :D

 

 

Bloodborne_20150819165200.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up wygląda jak Harry Potter :D
 

@Digital, właśnie jestem w tym samym momencie :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up wygląda jak Harry Potter :biggrin:

 

 

Ja bym powiedział, że jest podobny trochę do Johnnego Depp'a z Sekretnego okna. Tak jakoś wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z nagrywaniem głosu z Hs do mojego materiał. Otóż, 11-minutowy materiał składający z killkunastu pociętych klipów prezentujących różne fragmenty rozgrywki, uniemożliwia mi nagranie komentarza dłuższego niż... 3min. Taki limit przy tak długim materiale to śmiech na sali. Wyskakuje taka informacja "limit nagrywania komentarza został przekroczony, aby dalej nagrywać, usuń klip z komentarzem". I co zrobić? Materiał prawie gotowy, długo nad nim pracowałem a tu taki ZONK. Może jakoś podzielić? Liczba ścieżek niby ograniczona, jakieś pomysły jak z tego wybrnąć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luźny gameplay z Bloodborne przedstawiający interesująca lokacje Karner w Hemwick. Zapraszam do oglądania :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z nagrywaniem głosu z Hs do mojego materiał. Otóż, 11-minutowy materiał składający z killkunastu pociętych klipów prezentujących różne fragmenty rozgrywki, uniemożliwia mi nagranie komentarza dłuższego niż... 3min. Taki limit przy tak długim materiale to śmiech na sali. Wyskakuje taka informacja "limit nagrywania komentarza został przekroczony, aby dalej nagrywać, usuń klip z komentarzem". I co zrobić? Materiał prawie gotowy, długo nad nim pracowałem a tu taki ZONK. Może jakoś podzielić? Liczba ścieżek niby ograniczona, jakieś pomysły jak z tego wybrnąć??

 

Proste. Dodaj komentarz np. 1-2 minuty ZAKOŃCZ i dodaj kolejny komentarz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Edytowane przez Kentucky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio nakręciłem taki oto właśnie gameplay. Zapraszam :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ludzie akcję tworzą w RC :biggrin: Do niedawna nie wiedziałem jak zarąbisty jest tryb online. Taka moja brama ,,szmata" ale jednak mnie ucieszyła.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kolejny swój materiał z Bloodborne ;) Trochę polepszyłem swój image, dodałem intro (mam nadzieje, że się spodoba). Walka z Gwiezdnym Emisariuszem - padł za pierwszym podejściem. Bardzo sympatyczny mobek (Boss) :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Mamką Mergo się trochę cackałem, ale jakoś poszło. Zresztą zobaczcie sami :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję tutaj mój post: http://www.ps3site.pl/forum/topic/73183-metal-gear-solid-v/?p=1214439

 

bo myślę, że pasuje idealnie do tego wątku :)

 

Fani MGSa mnie zjedzą ;) Może to nie jest wyczyn nie wiadomo jaki :P Ale MNIE cieszy i chcę się z WAMI tym podzielić ;)

 

RANK S - czas nieco ponad 4 minutki (z dotarciem do celu i ewakuacją :) )

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wrzuciłem swój pierwszy gameplay na youtube'a. Mam w planach materiały z komentarzem i różnego rodzaju kompilacje (z powodu ograniczenia czasu filmików przesyłanych z ps4). Zapraszam do subskrypcji i komentowania! : D

 

Edytowane przez szycha_dot1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja też coś wrzucę. Tym razem nie gameplay, a komplikacje. Miłego oglądania. Jak się podoba mogę zrobić więcej :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

It's happening! No to się rozdziewiczyłem na YT. Początek trochę ucięty, bo stream zaczął się nagrywać z kilkunastosekundowym opóźnieniem. Wszelkie komentarze mile widziane! Zapraszam do oglądania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś temat odnośnie samego streamowania? Gdzie można znaleźć jakieś porady, ustawienia itp.? 

 

Pytanko przy okazji. Jak można wyciszyć grę, aby lepiej było słychać własny głos? W ustawieniach gry?

MGSV nie ma paska głośności i jestem ciekaw jak rozwiązać ten problem ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko przy okazji. Jak można wyciszyć grę, aby lepiej było słychać własny głos? W ustawieniach gry?

 

Dźwięk jest dobrze to mikrofon masz za cicho. Wejdź w ustawienia, w potem w akcesoria (urządzenia audio, coś w tym stylu) i tam gdzie regulujesz poziom mikrofonu ustaw na maksa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że w tych ustawieniach zmienia się tylko czułość mikrofonu. Rozumiem, że po prostu będę "za głośno" w stosunku do gry i dzięki temu będę lepiej słyszalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czułość chyba też zmienisz, ale na pewno będziesz głośniejszy w swoich materiałach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czułość chyba też zmienisz, ale na pewno będziesz głośniejszy w swoich materiałach.

 

Zadziałało! Dzięki!

Mój dzisiejszy livestream z Bety Star Wars Battlefront:

Poza tym zapraszam na mój kanał yt:

https://www.youtube.com/channel/UCR0E_HAkUTC_o15XQryCUQw

 

Raz na jakiś czas wrzucę co nieco. Subujcie, lajkujcie i komentujcie. Wszystkie porady chętnie przeczytam. Zapraszam!

Edytowane przez szycha_dot1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do oglądania. Mój gameplay z bety plus krótki komentarz. Zapraszam :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×