Skocz do zawartości
dext3rr

"Share" your stuff!

Rekomendowane odpowiedzi

5Lu4FW5.jpg

1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

Więcej spamu nie będzie :P ale powiedźcie sami robi wrażenie ;)

 

 

Hej Hej

 

Zerknijcie! masakra!

BEZ SPOJLERÓW itp. po prostu grafa, humor, teksty!

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie z tej branży stuff, ale weekend udany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie kiedyś możliwość importu wideo z pendrive do Share...? Nie ukrywam, że taka opcja byłaby wysoce pożądana przeze mnie :1_grinning: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi. Ja bym z chęcią używał ShareFactory również do montażu filmiku z kamery (zwykłej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego masz Sony Vegas.

Serio ShareFactory do obróbki? To jest przecież biedne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest proste i intuicyjne. I akurat lepiej się sprawdza sterowanie padem niż machaniem myszką na lewo i prawo. Oczywiście używałem Vegasa, Uleada i Lightworka, jednak z chęcią bym się pobawił tym w ShareFactory.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FURI :1_grinning: Nawet całkiem, całkiem muszę Wam powiedzieć. A już w przedbiegach ją skreśliłem :) .

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kompilacja potyczek z Bossami w Lochach Kielicha @ Bloodborne ! ;>

Dzieki za namiar. Kod juz przyszedl takze motywik platynowy jest ;) A wlasnie jakoze juz po splatynowaniu to napisze kilka slow o samej grze.

Gra ogolnie bardzo dobra ! Najtrudniejsza chyba jaka gralem ale fajnie trudna ;> Tzn. najbardziej trudna na poczatku gdzie czlowiek nie wiedzial co do czego jest. Jak juz sie oswoi z gra to jest juz latwiej. W zasadzie to wiekszym utrudnieniem jest ten brak pauzowania czy normalnego sejwowania :/ to mnie najbardziej draznilo i na tym czas czlowiek tracil zaglujac sejwami lub latajac od lampy do lampy... Takze jesli mialaby powstac kiedys druga czesc to poziom trudnosci bym zostawil jak jest ale niech zrobia normalna PAUZE jak sie wcisnie OPTIONS i normalne  SAVE GAME po wcisniecu OPTIONS i bylo by git bo obecnie to dla mnie NA MINUS.

Grafika niby fajna ale jakos takie to wszystko poszarpane mi sie wydawalo. Takze nie do konca widzial mi sie ten styl.

DUZY PLUS za bardzo duzy caly swiat jaki mamy do wedrowania.

NA MINUS tez za duza ilosc wszytkich pierdolek i dodatkow jakie mamy w grze. Jak dla mnie to przesada. Nie jestem fane RPG pewnie temu ale tu zdecydowanie wszystkiego moglo by byc o polowe mniej a i tak bylo by duzo roznistych broni,dodatkow i innych pierdolek z jakich mamy mozliwosc korzystania w grze. Spokojnie jak dla mnie wystarczylo by tyle rzeczy ile jest np. w takiej Darksiders albo Castlevani... Takze jak dla mnie przesada z mnogoscia statystyk i rzeczy,broni,run i calej reszty.

To chyba tyle. Do opini dorzucam kompilacje z moich potyczek z bossami w Lochach Kielicha ;) Chyba najtrudniejszy dla mnie byl Potomek Pthumerow za drugim razem. Sporo razy na nim zginalem. Ale wiekszosc bossow w calej grze szlo pokonac stosujac dwie zlote zasady :

ZASADA 1 : Wlatuj szybko pod bosa nogi a najlepiej z tylu i lej caly czas !

ZASADA 2 : Jesli nie mozna wleciec pod bossa bo nas leje to baaardzo cierpliwie atakujemy z dystansu zadajac jeden,dwa ciosy i odskakiwac czy tam oddalac sie. Powolny ale bezpieczny sposob.

Tylko kilku (w tym ten Potomek Pthumerów) bossow trzeba bylo jakos specjalnie inaczej podchodzic czy walczyc. Reszta zgodnie z tymi zasadami padala po kilku razach :)

Teraz chyba jednak zrobie sobie pauze zanim wroce do DLC co by mi sie gra nie przejadla ;)

Edytowane przez Frog__PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska obczajcie czy cos z tego będzie :)

 

 

Na koncie sa jeszcze dwa inne filmy, jak ktos wytrzyma to zapraszam do oglądania ;))) pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×