Skocz do zawartości
dext3rr

"Share" your stuff!

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu FIFA... 


<-- i jak się nie wk#$!$@!$ :D  Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21c5hky.png

 

Styx ;) i prawdopodobnie główny cel gry ^^.

Przy okazji patrzenia na to drzewo wpadł pierwszy trofik :biggrin:.

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy filmik z innymi trailerami, więc nie wiem, czy to jest nawet znośne, ale jakiekolwiek komentarze negatywne, bądź pozytywne przyjme na klate. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kilka najładniejszych screenów jakie zrobiłem podczas zabawy z najładniejszą grą na PS4 - The Order 1886:

 

GvHc3N6.jpgfPA7v0O.jpguhtfqv2.jpg6MkWDTh.jpgf2Z4gd9.jpgDxI2fXP.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z The Order rzeczywiście piękne screeny. Dla mnie najlepsze widoczki są w Zaginięciu Ethana Cartera. Uwielbiam taki klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie - Jak nagrać filmik w dobrej jakości? Czasami wrzucam swoje poczynania na facebook i jakoś jest bardzo średnia. Nie wiem czy ten odtwarzacz na fb mocno pogarsza jakość filmiku czy jednak jest coś innego. Jak to najlepiej robić? Może od razu na yt? ;)

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey. Szkoda tylko, że długo się czeka jak się tam przesyła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie. Nagrywałem filmik i gadałem do mikrofonu, lecz gdy potem go odtworzyłem w share factory - nie słyszałem mojego głosu z mikrofonu. Co ciekawe jak strimowałem na twitchu to było normalnie. Może to zależy od mikrofonu. Jakieś sugestie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że działa. Kentucky wciśnij Share > Options > Ustawienia nagrywania wideo (parafrazuję teraz, bo jadę z pamięci). Tam musisz zaznaczyć ptaszek przy opcji "Nagrywanie dźwięku z mikrofonu do klipu wideo".

UWAGA! Koniecznie musisz ściszyć dźwięki w grze. Dodatkowo sobie przetestuj każdą grę jak nagrywa Twój dźwięk w porównaniu z dźwiękiem z gry. Po dłuższym materiale bez sprawdzenia może się okazać, że jesteś praktycznie niesłyszalny :P .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączaliście jakiś lepszy mikrofon do ps4? Jakość jest tragiczna, zarówno w materiałach nagrywanych jak i rozmowach na imprezie, chyba, że ja coś nie tak robię (nie wiedziałem żadnych zaawansowanych opcji nagrywania). 
W moim przypadku podłączyłem dyktafon przez usb (Zoom H2N), gdzie na innych urządzeniach, dźwięk wyłapuje idealnie, a na ps4 jakość prawie identyczna jak na zestawie słuchawkowym, który jest dołączany do telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Sony Wireless 7.1 i niestety, ale mikrofon nie jest najwyższych lotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shemaforash, podłączałeś te słuchafony do PC i sprawdzałeś, jaka tam jest jakość mikrofonu?

 

Jak nie zapomnę to wieczorkiem wrzucę test mikro podłączonego do PS4 i do PC.

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×