Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Wasteland 2 czy Divinie Divinity Oryginal Sin?

Tak chce grac w RPG i lubie swiat post apo i tak samo podoba mi sie koncepcja synergii skilli w Grzechu Pierworodnym...

Pytanie do osob, ktore mialy podobna rozterke i byc moze zdecydowaly sie na preorder ktorejs z tych gier- dlaczego postawiliscie na ta a nie inna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blablabla...

Beta leciała z PS Now, albo z tej mitycznej chmury Microsofotu, c'nie...

No to załóżmy, że będzie wszystko pięknie 1080p i 60 fps...Uniwersum jest zakończone nie licząc tego co teraz robią...Jakie fabularne nowości są w stanie wprowadzić? Będziesz cały czas walczył w starciach w których znane są wyniki? Powtarzalność będzie z tego ogromna i nużąca. Obym się mylił bo lubię SW tylko ta gra wygląda na robioną na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to załóżmy, że będzie wszystko pięknie 1080p i 60 fps...Uniwersum jest zakończone nie licząc tego co teraz robią...Jakie fabularne nowości są w stanie wprowadzić? Będziesz cały czas walczył w starciach w których znane są wyniki? Powtarzalność będzie z tego ogromna i nużąca. Obym się mylił bo lubię SW tylko ta gra wygląda na robioną na siłę.

Chodziło mi tylko o technikalia - skoro beta działała i wyglądała całkiem nieźle (co można było samemu sprawdzić), to raczej pełna wersja nie będzie gorsza pod tym względem. Gameplay to już inna kwestia - jednemu się spodoba, drugiemu nie...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 4 vs Hardline

 

W której odsłonie lepszy multiplayer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry wyłącznie dla coopa. Właściwie zastanawiam się między helldivers a diablo 3, ale może są jakies inne gry który dostarczają więcej funu. Najważniejsze żeby można było grać w 3 osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 4 vs Hardline

 

W której odsłonie lepszy multiplayer?

 

Bardzo szeroki temat o tym można by zrobić ;). Ale postaram się przedstawić Ci moje zdanie ;). Jednak jestem też zdania, że w takich tematach gdzie nie ma jednej odpowiedzi najlepiej przetestować gry samemu :).

Moim zdaniem Battlefield 4 jest nieco "brudniejszy" albo inaczej "ciemniejszy" od Hardline, Hardline zaś jest bardziej żywszy z kolorami. Hardline powstał z dłuta Visceral Games a Battlefield 4 z DICE, więc te gry tworzyły inne studia. Hardline ma to do siebie, że jest najnowszą odsłoną Battlefield - na przykład jak powstaję aktualnie PS Plus League to Hardline jest na "pokazówce" między innymi strony lig. Jeśli chodzi o całkowitą bazę graczy w daną grę to trudno mi tu się wypowiedzieć ale myśle, że Battlefield 4 będzie miał jednak jeszcze przewagę w tej kwestii. I jeszcze wspomnę o dość często zauważanej różnicy w tych grach, dokładnie chodzi o to, że Hardline nie jest tak bardzo nastawiony na wszelkie pojazdy jak Battlefield 4 :).

 

Ty decydujesz finalnie Kani w co zagrasz, i oprócz przeczytania mojego postu do najlepszej decyzji należy zagranie i sprawdzenie tych gier ;). Jeśli nie masz takiej opcji to wybierz dany tytuł kierując się instynktem gracza ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry wyłącznie dla coopa. Właściwie zastanawiam się między helldivers a diablo 3, ale może są jakies inne gry który dostarczają więcej funu. Najważniejsze żeby można było grać w 3 osoby

Trine 1 & 2 - idealna pozycja dla 3 osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry wyłącznie dla coopa. Właściwie zastanawiam się między helldivers a diablo 3, ale może są jakies inne gry który dostarczają więcej funu. Najważniejsze żeby można było grać w 3 osoby

 

Ja polecam Diablo 3. Ale tylko z dodatkiem Reaper of Souls. Idealnie na 3 osoby (w 4 robi się chaos). Masa przyzwoitego grania. Ja cały czas przechodziłem grę z bratem i grało się wyśmienicie. Obczaj też Rayman Legends.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na promocje Halloween, a dokładniej pozycje Everybody's Gone To The Rapture i Vanishing Ethan Carter? Warte wydania 50zł, czy lepiej poczekać na większą (zapewne świąteczną) obniżkę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na promocje Halloween, a dokładniej pozycje Everybody's Gone To The Rapture i Vanishing Ethan Carter? Warte wydania 50zł, czy lepiej poczekać na większą (zapewne świąteczną) obniżkę?

Obie produkcje są dobre (o ile oczywiście lubisz symulatory zwiedzania), ale z tych dwóch bardziej spodobało mi się Rapture - chociaż akcji tutaj nie ma (chodzisz, zwiedzasz, słuchasz i oglądasz), to jednak pod względem fabuły i klimatu, jest zdecydowanie lepiej. Plus niezły polski dubbing. No i soundtrack jest znakomity...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na promocje Halloween, a dokładniej pozycje Everybody's Gone To The Rapture i Vanishing Ethan Carter? Warte wydania 50zł, czy lepiej poczekać na większą (zapewne świąteczną) obniżkę? 

Ja wziąłem i według mnie warto. Dwie bardzo ciekawe gry. Miło odskocznia od ciągłego strzelania i naparzania we wrogów. Tytuły nie dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że czekają nas 2 grube serie obniżek z okazji 2 lat ps4 co się jeszcze łączy z czasowo z blackfriday oraz wyprzedaże świąteczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry wyłącznie dla coopa. Właściwie zastanawiam się między helldivers a diablo 3, ale może są jakies inne gry który dostarczają więcej funu. Najważniejsze żeby można było grać w 3 osoby

 

Jesli masz PS+ to Magica 2 bedzie w listopadzie i oferuje coop, Trine2 bylo juz w plusie (jesli miales okazje zaklepac) i tez jest tam coop.

Jeszcze jakbys powiedzial w jaki gatunek celujesz to bylo by latwiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Helldiversów jak sam pisałeś, że masz ich na oku. Bardzo fajna gra. Mechanika identyczna jak w Dead Nation. Jest co-op kanapowy i logując się na drugie konto można grać w jednym teamie lub dołączyć do kogoś online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto kupić tego nowego nfsa? Ostatnio nie interesuje się wogole nowościami także jestem zielony czy coś ciekawego wyjdzie

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto kupić tego nowego nfsa? Ostatnio nie interesuje się wogole nowościami także jestem zielony czy coś ciekawego wyjdzie

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Szkoda hajsu. Driveclub lepszy tylko koniecznie z season passem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupić Bloodborne za 140 zł z halloweenowej promocji na PS Store? Albo może jest tam coś bardziej wartego polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż taki słaby ten NFS będzie?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż taki słaby ten NFS będzie?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

Wejdz w temat o grze i poczytaj opinie o becie, nie sadze zeby finalny produkt odbiegal od tego co prezentowala beta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż taki słaby ten NFS będzie?

 

Tak. Po dobrych opiniach przedpremierowych spodziewałem się lepszej gry, a wyszła niestety kupa i jest to kolejny słaby NFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale pudło BB po 130zł na all... i zawsze można odsprzedać. Co do nfs, dla fanów jedna z najlepszych odsłon. Wziąłem w ciemno jeszcze przed czytaniem recenzji i wątpię że będę żałował... a główny minus to stały dostęp do sieci heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale pudło BB po 130zł na all... i zawsze można odsprzedać. Co do nfs, dla fanów jedna z najlepszych odsłon. Wziąłem w ciemno jeszcze przed czytaniem recenzji i wątpię że będę żałował... a główny minus to stały dostęp do sieci heheh

Ja jako fan gier From Software to łykam ich gry na premierę i mi różnicy nie robi to czy gra jest na pudełku czy cyfrowo bo i tak ich się nie pozbywam. Dla mnie te gry są tak wciągające, że łącznie we wszystkich grach mam rozegrane ponad 500h. Jeszcze teraz jak wyjdzie Old Hunters....to huhu. Poza tym...historia w Bloodborne mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako fan gier From Software to łykam ich gry na premierę i mi różnicy nie robi to czy gra jest na pudełku czy cyfrowo bo i tak ich się nie pozbywam...

 

Ojj zdecydowanie lepiej prezentują się jednak na półce :)

Mam fetysz - każdą grę kupuję w folii i NIGDY nie odsprzedaję.

 

rvy39k.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×