Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Borderlands The Handsome Collection.

Tyle grania, że będziecie rzygać tą grą :)

 

tylko pod warunkiem ze kobieta nie ma awersji do strzelania.... 

:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zależy mi na gameplay`u oraz wiem, że to kotlet ale nie ograłem tej gry na PS3. Więc chyba zdecyduje się na DMC

Jeżeli jesteś fanem prawdziwego DMC to ten "nowy" DMC to totalny syf, gdzie Dante został przerobiony na jakiegoś transa, przeszedlem i dostałem raka. Nawet jak by Ci doplacali to nie bierz tej popeliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiegos fajnego fps z super multi szukam. B4 ogralem. Co polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien dylemat odnośnie wyboru gier. Zastanawiam się nad kupnem Bloodborne albo Diablo 3 +Rayman Legends. Nie chciałbym wydawać więcej niż 2 stówki, bo ostatniego czasu i tak zbyt dużo kasy poleciało na "wirtualny świat " Z góry bardzo dziękuję za pomoc i nakierowanie :D. Dodam jeszcze ze ani w Soulsy ani w poprzedniego Diablo nie grałem także byłby to mój pierwszy raz z tego typu produkcjami :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Diablo + Rayman, starczą ci one na o wiele dłużej a zabawa na co najmniej równym poziomie. Bloodborne z dodatkiem na razie kosztuje zbyt dużo. Podsumowując, jak się porządnie nagrasz w Diablo, wtedy nabędziesz BB za o wiele niższą kwotę :)

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radził kupić Bloodborne + Raymana. Tą pierwszą ostatnio kupiłem nówkę za 130 PLN na aledrogo, a Rayman chodzi z tego co pamiętam po ok. 70 zł. Diablo jest dużo słabsze od gry From Software

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo III dobre na coop z kumplem, BB raczej samotny wilk. Obie ogralem fun większy przy D3 bo całą grę z kumplem biegalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dziewczyną to tylko until down:)

 

Ciezko bo to single player. 

 

To juz BTS (ktory od Until Dawn oceniam nizej) ma jakiegos dziwnego coopa ktory jesli obie strony zaakceptuja ze nie dosc ze malo gry w grze to jeszcze malo interakcji przypada na osobe to mozna od biedy ograc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz rozwinac skrot BTS

 

Beyond Two Souls

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ok popatrze na youtube jak wyglada coop

 

nie rob tego! (nawet same materialy promocyjne pokazywaly za duzo i zabijaly sporo z elementu zaskoczenia oraz tego co bedzie w fabule)

I  tak tego nie widac poszukaj starych recek na PS3 i hasla coop. Poczytaj. 

 

W skrocie:

to gra filmowa, interaktywne doswiadczenie, malo gry w grze (co nie jest wcale zarzulem po Until Dawn i Heavy Rain - wpadajace do tej samej kategorii ocenilem wysoko). 

Masz glowna postac Jodie i sterujesz jej poczynaniami, ma ona polaczenie z bytem do ktorego zwraca sie Aiden i sa miejsca w grze w ktorej albo wygodniej, albo jest wymuszone uzycie Aidena. W przypadku PS3 i uzycia 2 padow jeden gracz odpowiada za Jodie drugi za Aidena. 

Z racji "filmowosci" gry moze byc tak ze sama kontrola nie jest zbyt dluga i sprowadza sie do prostych czynnosci wiec nie jest to coop w klasycznym rozumieniu. 

Nie wiem jak na PS4 na PS3 byla appka na Androida i iOS ktora pozwalala sterowac Aidenem i nie trzeba bylo miec drugiego pada. 

 

Sprawdz tez czy jest Demo na PS4 na PS3 bylo, wiec moze to troche pomoze w wyborze. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po małym przestoju wracam do PS4 :)

Do rzeczy, chcę wrócić do multi najlepiej Battlefielda, mam jednak trochę dylematów, każda gra mnie jakoś przekonuje dlatego prosze o wsparcie :)

 

- Battlefield 4 Premium ~ 200zł, grałem już w BF4, jednak nie miałem premium, podobał mi się, tylko nie wiem czy ludzie jeszcze grają i ogólnie czy warto tyle wyłożyć za już nie "nową" grę ? Ogólnie trzeba podkreślić najbardziej rozbudowana opcja ze wszystkich (najwiecej map, trybów rozgrywki itd)

 

- Battlefield Hardline ~ 140zł, hmm BF jak BF, ale ten jest inny, nie grałem, ale z opinii wynika że rozgrywka przypomina bardziej CODa niż stare dobre BF. Jako że nie lubiłem CODowej rozgrywki jakoś nie mam przekonania.. Cena niższa, napewno więcej ludzi gra więc plusy są..

 

- Star Wars Battlefront ~ 200zł, wiem wiem to nie klasyczny BF, bardziej BF ale w gwiezdnych wojnach :) Co do mnie przemawia: trochę ciekawość i to chyba na tyle.. Nie wiem jak ta gra ma się do Bad Company 2 którego uwielbiałem lub BF3, BF4.. W sensie oczywiście rozgrywki, chodzi mi czy jest bardziej taktyczna czy jak COD lub Hardline szybsza.. Boje się że wydam kase i się nie odnajde, ale kto wie. Napewno fanem gwiezdnych wojen nie jestem.

 

Doradźcie coś Panowie, nie gram dużo ale jak mam czas to pykne online z godzinke, dwie. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po małym przestoju wracam do PS4 :)

Do rzeczy, chcę wrócić do multi najlepiej Battlefielda, mam jednak trochę dylematów, każda gra mnie jakoś przekonuje dlatego prosze o wsparcie :)

 

- Battlefield 4 Premium ~ 200zł, grałem już w BF4, jednak nie miałem premium, podobał mi się, tylko nie wiem czy ludzie jeszcze grają i ogólnie czy warto tyle wyłożyć za już nie "nową" grę ? Ogólnie trzeba podkreślić najbardziej rozbudowana opcja ze wszystkich (najwiecej map, trybów rozgrywki itd)

 

- Battlefield Hardline ~ 140zł, hmm BF jak BF, ale ten jest inny, nie grałem, ale z opinii wynika że rozgrywka przypomina bardziej CODa niż stare dobre BF. Jako że nie lubiłem CODowej rozgrywki jakoś nie mam przekonania.. Cena niższa, napewno więcej ludzi gra więc plusy są..

 

- Star Wars Battlefront ~ 200zł, wiem wiem to nie klasyczny BF, bardziej BF ale w gwiezdnych wojnach :) Co do mnie przemawia: trochę ciekawość i to chyba na tyle.. Nie wiem jak ta gra ma się do Bad Company 2 którego uwielbiałem lub BF3, BF4.. W sensie oczywiście rozgrywki, chodzi mi czy jest bardziej taktyczna czy jak COD lub Hardline szybsza.. Boje się że wydam kase i się nie odnajde, ale kto wie. Napewno fanem gwiezdnych wojen nie jestem.

 

Doradźcie coś Panowie, nie gram dużo ale jak mam czas to pykne online z godzinke, dwie. Z góry dzięki za pomoc.

Z tych trzech gier bierz Battlefield 4. Graczy jest od groma i gra cały czas jest wspierana co jest według mnie bardzo ważne. W battlefronta nie grałem ale po przeczytaniu bardzo wielu wątków na temat tej gry bardzo dużo ludzi pisze,że jest to gra która szybko się nudzi i jest bardzo prostym fps'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf4 premium za 200 zl jest nieoplacalny. Co jakis czas sa akcje z bf4 + premium za 111 zl. Lepiej poczekać na promocje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSStore są takie akcje ? To chyba warto się wstrzymać niż wywalać za pudło 200zł :)

Dzięki generalnie za pomoc, utwierdziłem się w tym że powrót do BF4 będzie najlepszy, a Battlefronta kupie jak stanieje do granicy 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej bf4 w wersji podstawowej.

Miałem już BF4 w podstawie, chciałem zapewnić sobie FPS którego lubie na powiedzmy kilka miechów Online.. Dlatego celuje w Premium żeby mieć dużo zawartości i różnorodności, tym bardziej w przecenie za 111zł jest do przyjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi starszymi grami na ps4 warto się zainteresować? Posiadam PS od niecałego miesiąca i chce wpierw ograć starsze tytuły ekskluzywne dla ps4. Póki co przeszedłem tylko Killzone Shadowfall i ogrywam cały czas Driveclub. Myślałem nad kupnem Infamous Second Son/The Order 1886.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi starszymi grami na ps4 warto się zainteresować? Posiadam PS od niecałego miesiąca i chce wpierw ograć starsze tytuły ekskluzywne dla ps4. Póki co przeszedłem tylko Killzone Shadowfall i ogrywam cały czas Driveclub. Myślałem nad kupnem Infamous Second Son/The Order 1886.

 

Miales wczesniej PS3? czy pytasz o tytuly wydane tylko na PS4?

 

Infamous:SS ukonczylem gre 2 razy (good/bad karma), jest to dobra gra i warta ogrania, nie zaluje czasu z nia spedzonego - niemniej z drugiej strony w porownaniu do InF2 to gra jest tylko dobra.

The Order - kupic po taniosci uzywana kopie, ograc i pogonic - oto moja rada - ogralem bo to EX i zeby zobaczyc o co tyle szumu bylo i wyrobic sobie wlasna opinie. Graficznie potrafi faktycznie zrobic wrazenie, ale cala reszta no taka sobie.

 

Jesli nie miales PS3 i nie ograles to warto sie zainteresowac: Uncharted kolecja, i TLOU-Remaster.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 miałem i grałem w Tlou/Uncharted 2/3. Ale tą kolekcję i tlou chce kiedyś kupić by ograć raz jeszcze w 60 fps. ;)

 

Dzięki za informacje o Infamous, z pewnością będę jej teraz szukać. 

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 miałem i grałem w Tlou/Uncharted 2/3. Ale tą kolekcję i tlou chce kiedyś kupić by ograć raz jeszcze w 60 fps. ;)

 

Dzięki za informacje o Infamous, z pewnością będę jej teraz szukać.

Szukaj też samodzielnego dodatku do Infamous'a - First Light. Jest lepszy niż podstawka i nie tak rozlazły ;)

I masz jeszcze Until Dawn - gra raczej nowsza, ale ceny ma już dość atrakcyjne...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×