Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście chodziło mi nie o RoS tylko o Ultimate evil Edition,mój błąd-Czyli Uee jest wyraźnie lepszy na ps4 w stosunku do ps3?

A metro2033 jakoś w biegu robiłem po przeczytaniu książki i końcówkę gry dosłownie już "wymęczyłem".Dzisiaj na pc załączyłem wersję Redux i jakos tak klimatyczniej jest,inaczej bardziej pod Last Light które mi bardziej spasowało dlatego właśnie zastanawiam się na pudełeczkiem z tymi dwoma grami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym nabytkiem konsolowego świata i tak się zastanawiam nad grami na PS4. Odkryłem już,że problemem jest kupić coś cyfrowo,bo chyba tylko w PS Store się da - przynajmniej na allegro nie znalazłem kodów żadnych,a samych "Januszy biznesu". Miałem kontakt z PS3 i Uncharted i się zakochałem - czy do czasu wydania czwórki na PS4 są jakieś gry z podobną mechaniką rozgrywki ? Rozumiem,że TLoU skoro to samo studio ? Dorwałem też InFamous First Light z PS + i Second Son też powinno znaleźć się w kolekcji ? Ale to takie killery, o których wie nawet zatwardziały pecetowiec :P Polecicie może inne perełki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider sobie ograj.

Jeżeli Last Light ci podchodzi ot Second Son też podejdzie - Last Light jest "samodzielnym DLC" do Second Son.

TLoU może ci nie podejść.

MOżesz jescze pomyśleć o jakichś typowych sandoboxach ale to multiplatformy:

Assassin;s creed

Watch Dogs

Sleeping Dogs

GTA

Shadow of Mordor 

itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie multiplatformy mam raczej ograne, do tego GTA V już czeka na PC. TR też opykany na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz TLOU tylko nie nastawiaj sie na gre pokroju FPS na żywioł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać black flag czy unity? Wolfenstein czy far cry 4 albo mordor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z assassinow polecę unity wiem ze ludzie narzekają na błędy spadki klatek i w ogóle ale gra jest piękna jest masa roboty teraz wyszedł darmowy dodatek nic tylko brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak...z pierwszej dwójki to Black Flag.

A z pozostałych trzech to zależy...wolf jest typowym staroszkolnym korytarzowym fpsem, fc4 to open world a Mordor to najlepszy aassasin którego ubi nigdy nie zrobi. Więc ostatecznie lepiej olej ac i weź mordor + wolfa albo fc4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą z tych gier RPG wybrać na PS4? Dragon Age: Inkwizycja, Cień Mordoru albo Diablo. Liczy się dla mnie przede grywalność tytułu,żeby swoimi schematami nie odstraszył po 20 minutach oraz oczywiście dobra zabawa ale  też żeby grafika nie raziła w oczy. Z góry bardzo dziękuje wszystkim za odpowiedzi :) Osobiście przyznam, że głównie nastawiam się na Dragon Age'a ale chętnie bym wysłuchał waszych opinii o pozostałych dwóch grach. ;)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon da Ci najwięcej frajdy. Mordor to bardziej sieka niż typowy RPG :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mordor to gra akcji jak Assassin's creed.

Diablo cie znudzi po kilku/nastu  godzinach jak przejdziesz fabułę (jest schematyczne, powtarzalne, grindziarskie.

Bierz Dragon Age.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age jak nic, 80h skończyłem fabułę, pozwiedzałem a jeszcze mam coś do ubicia i sporo do zrobienia :)

Edytowane przez MyriuR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak każdy powtarza Dragon Age, prawie 80 godzin na liczniku i pewnie z 20 jeszcze pyknie do platynki. Mimo wielu uproszczeń w stosunku do poprzednich części to zabawy jest tu co niemiara.

 

Mordor też jest świetny, tak jak niektórzy o nim mówią - najlepszy Assasin w historii :D

 

Diablo - super grinder, ale nie każdemu może się spodobać, ja skonczylem na pc 3 razy fabule i po prostu mialem dosc. Chociaz znam takich co graja do dzis i...ok, nie dla każdego ogolem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co wybrać thief czy tomb raider? Chodzi mi która gra będzie dluzsza i przy której się lepiej pobawić. W tomb raider grałem na ps3 to wiem jak jest interesuje mnie co jest w tej edycji dodatkowego i jak wypada na tle właśnie wspomnianego thief'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatecznej edycji TR jedyna różnicą jaką zauważyłem był efekty wizualne....sporą różnicą. Co nie zmienia faktu, że jeżeli grales na ps3 to dla Ciebie będzie to dość dużo. Zmienia się także LED w padzie w zależności od stanu zdrowia i to w zasadzie tyle. Czy warto? dla mnie było. co do Złodzieja jak pisałem wczesniej:

 

 

W nowym thiefie wbilem platynke ale tylko ze wzgledu na sentyment do serii. Ogólnie rzecz biorąc największym plusem jest, tak jak napisal kolega, klimat. Świat jest ciekawy, mroczny a atmosfera gęsta. Fabuła mnie nie oczarowała, także postacie są miałkie. Gra prowadzi nas jak po sznurku, nawet nie wbijesz liny tam gdzie Ci się podoba - masz od tego odpowiednie miejsca. 

 

Mi w grze podobało się nabardziej zbieranie znajdziek, odblokowywanie tajemnych przejść, szperanie. Jakby nie było głównego wątku bardzo bym się nie zmartwił. 

Jest za to jedna misja, którą zapamiętam na zawsze - azyl dla psychicznie chorych. Można dobrze porobić po rajtach  :):)

Ja bym nie brał za więcej niż + - 50 zł. Jeżeli nie jestes fanem serii, a nie jestes bo gre bys bral na premiere to możesz sobie spokojnie odpuścić.

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogralem dzisiaj demo thief a trochę się ponudzilem wezmę lare na ps3 przeszedłem 2 razy ale jestem z nią od psa i mogę w tomb a grać ciągle. Dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś fajna przygodówka typu TLoU na PS4? z niezłą fabułą i klimatem ? Może coś z promocji styczniowej ? Szukam generalnie jakiejś fajnej gierki , niekoniecznie multi może być bez chodzi mi o interesującą fabułę i dobry gameplay, podałem przykład TLoU ale nie chodzi mi o zombie ale świetny klimat i faubłe. 

Ewentualnie jesli nie ma to jakies inne tanie obecnie gry, najlepiej z PS+ store , FPSy i gry typu GTA odpadają

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie slyszalem ze dobre, ale kiedys jak brat na xboxa360 pozyczyl od kolegi to zagralem dwie misje i nie wciagnelo mnie ale napewno grafika duzo lepsza a to mnie zachęci. Mam pytanie: czy jak kupie ze stora z tej promocji Tomb Ridera to bede mogl w niego grac tylko jak bede mial aktywnego plusa ? I tylko na tym koncie? Pytam bo nigdy nie kupowalem gry przez Store'a. Czy jesli juz go pobiore to niezaleznie czy mam plusa czy nie na kazdym innym profilu moge grac ?

Jeszcze jedno: czy gra wtedy sciagnieta kupiona z PS Store jest przypisana do konsoli na ktorej ja sie pobralo czy do konta ? Np.: jak wejde na swoj profil na nowej konsoli jak zmienie PS4 albo jak bede u kolegi i u niego wejde na swoje konto to bede mogl ja tam normalnie pobrac ?

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie slyszalem ze dobre, ale kiedys jak brat na xboxa360 pozyczyl od kolegi to zagralem dwie misje i nie wciagnelo mnie ale napewno grafika duzo lepsza a to mnie zachęci. Mam pytanie: czy jak kupie ze stora z tej promocji Tomb Ridera to bede mogl w niego grac tylko jak bede mial aktywnego plusa ? I tylko na tym koncie? Pytam bo nigdy nie kupowalem gry przez Store'a. Czy jesli juz go pobiore to niezaleznie czy mam plusa czy nie na kazdym innym profilu moge grac ?

Jeszcze jedno: czy gra wtedy sciagnieta kupiona z PS Store jest przypisana do konsoli na ktorej ja sie pobralo czy do konta ? Np.: jak wejde na swoj profil na nowej konsoli jak zmienie PS4 albo jak bede u kolegi i u niego wejde na swoje konto to bede mogl ja tam normalnie pobrac ?

Tomb Raider jest genialny. Masa zabawy, polecam. Nawet moja Żona się wkręciła jak grałem.

Jak grę kupisz płacąc powyżej 0zł to jest Twoja nawet jak nie będziesz miał plusa.

 

Gry są przypisywane do konta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok namówiliście mnie, czyli np.: jesli kiedys bede zmienial konsole i kupie nową PS4 i tam wejde na mój profil to będę mógł po raz kolejny ją pobrać już nie odpłatnie i nie dostane bana od sony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Musisz tylko mieć to samo konto.

Poczytaj forum uważniej, bo tu wszystko jest napisane, a niektórzy naprawdę poświęcili trochę czasu na wyjaśnienie tego typu zagadnień.

Chociażby tu http://www.ps3site.pl/forum/topic/79544-konta-profile/

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

 

A ta ten Tomb Raider to w lutym znowu będzie droższy czy cena 79 zł pozostanie po ofercie styczniowej ewentualnie zmniejszy się? Pytam bo jak narazie mam w co grać, ale nie chce przegapić tej oferty bo jest dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×