Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Warto do tych propozycji dodać The Last of Us Remastered.

SGS 5 + CM12.1 + TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Soulsach fabuła jest ukryta w opisach przedmiotów. Na zewnątrz jej totalnie nie ma. Trzeba czytać między wierszami z tego co się tam dzieje i dużo zapamiętać by potem poskładać wszystko do kupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, aktualnie nie posiadam żadnej gry na multi. widze ze w ps store jest aktualnie promocja na bf4. gra warta ceny? graja jeszcze ludzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w bf4 ciągle grają ludzie. i wyjdą jeszcze darmowe mapy (przynajmniej dwie). operacje nocne już wyszły za darmo :) BF4 to wg mnie najlepsza gra multi teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co radzicie NBA 2k16 czy NBA Live 16? :)

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2k to JEDYNY słuszny wybór w kwestii kosza!

Nie zastanawiaj się.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie wróciłem ze sklepu z NBA 2k16 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy warto kupić gry Zaginięcie Ethana Cartera i Everybady gone to the rapture? Gry dosyć krótkie, ale jak historia w nich jest ciekawa to w sumie i dosyć wysoka cena nie jest przeszkodą.

Generalnie to szukam takich gier jednostrzałowych. Przechodzę i nie wracam.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy warto kupić gry Zaginięcie Ethana Cartera i Everybady gone to the rapture? Gry dosyć krótkie, ale jak historia w nich jest ciekawa to w sumie i dosyć wysoka cena nie jest przeszkodą.

Generalnie to szukam takich gier jednostrzałowych. Przechodzę i nie wracam.

Jeśli nie przeszkadza Ci gameplay oparty o chodzenie, zwiedzanie i słuchanie/oglądanie, to Everybody gone to the Rapture polecam jak najbardziej. Historia jest ciekawa, ale podana w bardzo oszczędnej formie - jako dialogi "duchów", nagrania radiu czy rozmowy telefonicznie. Do tego niezła oprawa graficzna i dźwiękowa, i klimat - duszny i tajemniczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad max, zabawa na 30-50h

Chyba jak lecisz fabułę na szybko...robiąc zadania poboczne, wyzwania, czy Platynę -  70 godzin jak nic. Gra 2015 jak dla mnie, zaraz po W3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję znowu kupić ps4 i jakieś 6 gier na start. Dlatego pytanie co wybrać?

 

Grałem w destiny, fife, gta

 

Na pewno wezmę bloodborne i dragon age, jakieś 4 propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone Shadow Fall, Infamous z dodatkiem, Wiedźmin 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja proponuję Tobie:

NBA 2k16

Mad Max

Until Dawn

Project Cars

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo Wiedźmin 3 i Bloodborne

 

Opcjonalnie

Dragon Age:I, MGSV:PP (moim zdaniem gra bardzo dobra jednak nie dla każdego), Unti Dawn, ostatnia sobie dopisz w zaleznosci jaki gatunek lubisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję znowu kupić ps4 i jakieś 6 gier na start. Dlatego pytanie co wybrać?

 

Grałem w destiny, fife, gta

 

Na pewno wezmę bloodborne i dragon age, jakieś 4 propozycje?

 

Obowiązkowo  Batman: Arkham Knight, Transistor, Metal Gear Solid 5, Resident Evil HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to kupuj gry, które wychodzą tylko na PlayStation bo w sumie to jak masz np grać w np COD czy jakikolwiek inny multoplatformowy tytuł to w sumie konsola nie ma znaczenia. Siłą konsoli są jej exy i to bierz w pierwszej kolejności.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Każdy lubi co innego, jedni FPS, inni Horrory inni RPG itp.

Może inaczej napiszę Tobie co ja posiadam i dlaczego polecam.

a więc:

 

FIFA 16 - dla mnie ta gra posiada wszystko czego nie posiada PES (licencję, FUT, aktualne składy, polski komentator, coraz lepszy gameplay, dużo lepszy niż w poprzednich wersjach, dobrą oprawę audio oraz niezła oprawę wizualną, która jest sporo lepsza niż w PES 2016 ).

NBA 2k16 - zawsze wolałem koszykówkę od piłki nożnej, jeśli chodzi o gameplay, oprawę audio wizualną to FIFA 16 jest bardzo biedna, tutaj czuć feeling jaki towarzyszy podczas oglądania prawdziwego meczu, animację, dźwięki na boisku, publiczność, komentator to coś nie osiągalnego dla FIFA. Do tego inteligencja zawodników, którzy na prawdę "myślą, żyją" Jednym słowem jest to prawdziwa symulacja koszykówki!

Tak na prawdę to moją wiodącą dyscypliną są sztuki walki (już 20 lat trenuję, niestety nie uznaję gier o tej tematyce dlatego nie posiadam UFC na konsoli choć czynnie związany jestem z MMA).

Bloodborne - dla mnie każdy kto ma tą konsolę musi posiadać ten tytuł, choć nie jest on dla każdego. Potrafi bardzo zezłościć ale przyciąga jak nałóg.

Project Cars - najlepsze wyścigi jak dla mnie, prawdziwy symulator wyścigów, oprawa audio wizualna naturalna i świetna.

Until Dawn - najlepszy horror jaki jest dostępny na PS4. To my kierujemy losem naszych bohaterów. Każda decyzja ma znaczenie. Graficznie świetna, gameplay cudowny, napięcie do końca gry!

Mad Max - nie no po prostu moje klimaty, gra mega wciąga i nie nudzi, grafika świetna, gameplay również, dźwięk na najwyższym poziomie, dla mnie dużo lepszy tytuł niż Batman Arkham Knight.

The Last of Us Remastered - po prostu świetna gra pod każdym względem!

 

Tyle ode mnie :)

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się waham pomiędzy Bloodborne a Destiny.

Grałem w Destiny na ps3, ale tylko solo bo miałem problemy z netem. Ale teraz jest już ok, a dodatek podobno całkiem sporo wnosi do gry.

Bloodborne z kolei wiem, że ma dostać dodatek i pewnie będzie jakieś pudełkowe wydanie. Kwestia tego ile w tym wypadku wniesie dodatek i czy warto na niego czekać :)

Co byście bardziej polecali z tych dwóch gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się waham pomiędzy Bloodborne a Destiny.

Grałem w Destiny na ps3, ale tylko solo bo miałem problemy z netem. Ale teraz jest już ok, a dodatek podobno całkiem sporo wnosi do gry.

Bloodborne z kolei wiem, że ma dostać dodatek i pewnie będzie jakieś pudełkowe wydanie. Kwestia tego ile w tym wypadku wniesie dodatek i czy warto na niego czekać :)

Co byście bardziej polecali z tych dwóch gier?

Destiny to swietna gra ale tylko i wylacznie jak masz ekipe do grania,w innym przypadku sobie odpusc.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę, bez ekipy też go czeka z 60h świetnej zabawy za cenę dużo niższą od bloodborna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenowo nie ma jakiejś znaczącej różnicy między tymi tytułami. Destiny Legendary widziałem najtaniej za 209 a Bloodborne w sklepie lokalnym nowa zafoliowana 189.

To inne pytanie - dużo ludzi gra w Destiny? Jeżeli tak, to i ze znalezieniem ekipy nie powinno być jakiegoś większego problemu, bo pewnie będzie więcej osób, które będą teraz zaczynać karierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest problem ze znalezieniem ekipy bo nie zrobili normalnego matchmakingu tylko prehistoryczny syf, gdyby nie to to gra byłaby doskonała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×