Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra fabuła?

Bardzo dobra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra...

 

Szkoda że ta gra nie ma Polskich napisów ;( 

bo też słyszałem że jest warta uwagi i zagrania.

 

Witam wszystkim z racji, że to mój pierwszy post tutaj... siostra kupiła ps4, moglibyście coś polecić dla niej ? nie lubi strzelanek i walk, wyścigi też raczej odpadają, bardziej jakaś łamigłówka, nie koniecznie z dobrą grafiką, po prostu rozwiązywanie zagadek w szerokim pojęciu. Niestety ja w takich tytułach wogóle się nie orientuję, dlatego liczę na Waszą pomoc.

 

Koledzy napisali kilka ciekawostek ,ale ja dodam od siebie.

Flipery czyli 

- Pinball Arcade 

- ZEN Pinball 

Moja żona, która nie grać na konsoli i PC zawsze lubi pograć właśnie w Pinballa :)

 

 

A ja mam jeszcze do Was pytanie co do obecnej promocji styczniowej 

 

PlayStation 4

Rocket League – 45 zł

Shovel Knight – 42 zł

Wolfenstein: The New Order – 49 zł

Wolfenstein: The Old Blood – 42 zł

Evolve – 63 zł

Killzone Shadow Fall Przepustka Sezonowa – 29 zł

The Vanishing of Ethan Carter – 49 zł

 

Chciałem ze dwie kupić i czy warto Killzone kupić 

Wydawało mi się że Etan Carter kiedyś był w niższej cenie.

Edytowane przez Tynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ta gra nie ma Polskich napisów ;( 

bo też słyszałem że jest warta uwagi i zagrania.

Jest fanowskie spolszczenie do wersji na PC. Ale tak czy inaczaj, gra nie jest wymagająca pod względem angielskiego - język tam jest bardzo potoczny, ze sporą ilością młodzieżowego/internetowego slangu i nawiązań do popkultury. Wystarczy taka szkolna znajomość języka...

A co do styczniowje promocji, to weź oba Wolfy. Killzone to też porządna gra (zwłaszcza multi), ale pudełko można wyrwać taniej na Alledrogo/OLX/Gametrade. Evolve to symulator zwiedzania mapy i nawet za taką kasę nie jest wart zakupu. A Ethan nie był tańszy niż obecnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten KZ przepustką sezonowa to gra czy tylko dlc?

@Tynio na pewno warto zainteresowac się Rocket League - super gra! Mnie porwala na całe wakacje

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest napisane - przepustka sezonowa ;) gra kosztuje 63zł, albo 84zł z przepustką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Killzone tylko czy warto kupić przepustkę (znaczy czy coś ciekawego wyszło z DLC)

Co do gier to 2 max 3 mogę kupić 

 

Co do Life is Strange to wiem że na PC jest jakieś tłumaczenie jednak chyba bym wolał ograć to na konsoli.

Wiele osób pisze, że Rocket League to fenomenalna gra tylko że chyba bardziej do ogrywania online. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Killzone tylko czy warto kupić przepustkę (znaczy czy coś ciekawego wyszło z DLC)

Co do gier to 2 max 3 mogę kupić 

 

Co do Life is Strange to wiem że na PC jest jakieś tłumaczenie jednak chyba bym wolał ograć to na konsoli.

Wiele osób pisze, że Rocket League to fenomenalna gra tylko że chyba bardziej do ogrywania online.

Z ciekawszych rzeczy które wyszły do KZ i są w przpustce, to chyba tylko Intercept jest wart uwagi - co-op na czterech nowych mapach, dla 4 graczy. Ale i tak większość gra w multi (i mapy) z podstawki. Przepustka niby tania, ale nie warto - lepiej dołożyć do innej gierki. Na Storze USA (Na EU chyba też) masz demo pierwszego odcinka Life is Strange - możesz sobie sprawdzić jak tam z tym angielskim jest...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Killzone tylko czy warto kupić przepustkę (znaczy czy coś ciekawego wyszło z DLC)

Co do gier to 2 max 3 mogę kupić 

 

Co do Life is Strange to wiem że na PC jest jakieś tłumaczenie jednak chyba bym wolał ograć to na konsoli.

Wiele osób pisze, że Rocket League to fenomenalna gra tylko że chyba bardziej do ogrywania online. 

Tak Rocker to online, ale o to właśnie w tej grze chodzi, Rocket był kiedyś w plusie, nie dawalem szans temu indykowi, a jednak się myliłem bo gra świetna :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze do Was pytanie co do obecnej promocji styczniowej 

 

 

Jesli lubisz nieco starej szkoly, ktora  laczy sie z  terazniejszym podejsciem do gier, jesli arcadowe strzelanie do ciebie przemawia (np. strzelanie z 2  shotgunow jednoczesnie), jesli wolisz  teraz  taniej cyfraka nizli polowac na uzywana plytke i pozniej ja odsprzedawac to ja osobiscie polecam z listy ktora podales Wolfenstein:The new order.

 

Nie jest to gra idealna, ale poklady funu czerpanego z gry, calkiem mila fabula, watek polski, jak i sam gameplay stoja na wysokim poziomie ktory w moim wypadku zaaowocowal 3ma pelnymi przejsciami gry i jedenym wyborem rozdzialow celem dobicia znajdziek - jechalem bez odrywania sie na inne gry i nie czulem nudy.

Jest fanowskie spolszczenie do wersji na PC. Ale tak czy inaczaj, gra nie jest wymagająca pod względem angielskiego - język tam jest bardzo potoczny, ze sporą ilością młodzieżowego/internetowego slangu i nawiązań do popkultury. Wystarczy taka szkolna znajomość języka...

 

 

Ogrywam ep1 na PC, ogralem demo - LiS jest ma teraz wysoki prio jesli chodzi o zakupy gier!

Jesli ktos lubi gre fabularna,  z wyborami, to jest to cos dla niego (zaznaczam to odrobinke przedwczesna radosc bo nie ukonczylem calosci).

 

Co do jezyka - mysle ze jednak wiecej niz szkolna znajomosc by sie przydala, owszem bez  problemu nadarzalem na fabula,  nie mialem  problemu zeby wylapac  sens, ale jednak pare rzeczy nie bylo oczywistych. Czytajac dziennik/pamietnik ze 3 razy musialem sprawdzic  jeden czy 2 wyrazy. I raz  czy dwa tez mi cos  tam w dialogu umknelo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Killzone tylko czy warto kupić przepustkę (znaczy czy coś ciekawego wyszło z DLC)

Co do gier to 2 max 3 mogę kupić 

Przepustka dodaje Intercept - co-op do 4 graczy (jak nie masz znajomych to nie opłaca się kupować). Choć trzeba przyznać, że fajne to jest, ale solo to mega hardcore. Season pass zawiera jeszcze klasę Buntownika...całkiem fajna i jak ogarniasz multi to możesz tam rządzić bo to taka klasa "Złodziej". Kradnie zdolności i bronie. Świetnie się nim gra. 

Generalnie jak to kogoś interesuje to sporo ludzi kupiło Killzonea w tej promocji. Masa graczy z małym lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które z tych gier (dwie do wyboru) byście wybrali?

 

- Rayman Legends

- Tomb Raider: Definitive Edition

- Wolfenstein: The New Order

- Drive Club + Season Pass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolf/Tomb Raider + DriveClub...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które z tych gier (dwie do wyboru) byście wybrali?

 

- Rayman Legends

- Tomb Raider: Definitive Edition

- Wolfenstein: The New Order

- Drive Club + Season Pass

W każdą z nich warto zagrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które z tych gier (dwie do wyboru) byście wybrali?

 

- Rayman Legends

- Tomb Raider: Definitive Edition

- Wolfenstein: The New Order

- Drive Club + Season Pass

 

Tomb Raider + DriveClub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które z tych gier (dwie do wyboru) byście wybrali?

 

- Rayman Legends

- Tomb Raider: Definitive Edition

- Wolfenstein: The New Order

- Drive Club + Season Pass

 

Wybralbym:

- Tomb Raider: Definitive Edition

- Wolfenstein: The New Order

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro biore DC +Season Pass :) W resztę ciekawych gier juz raczej gralem z 'duzych' tytułów. Z tego co napisales polecalbym tak jak Mag

 

-Tomb Raider

-Wolfenstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać?

 

Wieśka 3 czy NFS nowego?

 

Wiem, że to dwie różne gry, Wieśka 3 już ograłem, miałem pudełko i sprzedałem - ale pojawiły się DLC i Krew i Wino też nadchodzi i tutaj trochę kusi ten Wiesiek za 109zł + w styczniu dokupienie Serca z Kamienia. NFS natomiast nie ograłem, ale pamiętam czasy jak siedziałem w Most Wanted (tym starym:P) i zarywałem nocki!... dodam tylko, że np DriveClub mnie nie porwał jakoś na konsoli i mam trochę dylemat :(... A może po prostu nie brać nic xD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek do Wieśka jest tak dobry, że dla niego na pewno kupiłabym drugi raz podstawkę :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek do Wieśka jest tak dobry, że dla niego na pewno kupiłabym drugi raz podstawkę :)

A czy te dodatki są tylko w postaci kodu? Tak czy siak żebym je uruchomił w przyszłości muszę mieć kopie gry? Bo w takim wypadku pudełko czy cyfrowa wersja to bez różnicy. Wiesiek jest na tyle dobrą grą, że razem obok uncharted warto miec go w kolekcji.

 

A i jeszcze dochodzi Dragon Age nowy, ograłem dwie cześć na PC i bardzo mi się podobały, ale boje się syndromu po Wieśkowego !

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest tylko formie cyfrowej czyli albo kupujesz kod i karty do gwinta w wersji fizycznej albo sam dodatek w PS Store. Musisz mieć podstawkę, nieważne czy cyfrowa czy płytka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuja mnie kilka tytulow ale nie mam tyle pieniedzy moglibyscie pomoc mi zrobic maly ranking zebym wiedzial od czego zaczac kupowac?
Śródziemie: Cień Mordoru - Game of the Year Edition (PS4) - 99 zł
DmC: Devil May Cry Definitive Edition (PS4) - 79 zł
Flockers (PS4) - 21 zł
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (PS4) - 99 zł
The Evil Within (PS4) - 63 zł
Rocket League (PS4) - 49 zł
Murdered: Śledztwo zza grobu (PS4) - 42 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subiektywnie : Cień Mordoru- Uwielbiam uniwersum Tolkiena ale gra mi się nie podobała. Świat jest "pusty" zadania powtarzalne do bólu. Model walki na duży plus ale to jednak za mało. Z Koleji Rocket League - nie lubię gier sportowych oraz wszelkiego rodzaju zawodów ale gra jest mistrzowska. Tak jak napisałem na początku to moja opinia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuja mnie kilka tytulow ale nie mam tyle pieniedzy moglibyscie pomoc mi zrobic maly ranking zebym wiedzial od czego zaczac kupowac?

Śródziemie: Cień Mordoru - Game of the Year Edition (PS4) - 99 zł

DmC: Devil May Cry Definitive Edition (PS4) - 79 zł

Flockers (PS4) - 21 zł

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (PS4) - 99 zł

The Evil Within (PS4) - 63 zł

Rocket League (PS4) - 49 zł

Murdered: Śledztwo zza grobu (PS4) - 42 zł

 

Jak dla mnie

1 Mordor

2 The Evil Within

3 DMC

4 Rocket League

 

reszta losowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×