Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Po zakupu konsoli bede mial jakies 100zl na jakas gre. Co polecacie? W tej chwili w promocji infamous, killzone, watch dogs, a moze cos innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupu konsoli bede mial jakies 100zl na jakas gre. Co polecacie? W tej chwili w promocji infamous, killzone, watch dogs, a moze cos innego ?

Killzone'a mozna wyrwać na Alledrogo/OLX/Gametrade dużo taniej niż w marketowej promocji. Infamous jest całkiem fajny i długi, chociaż to gra na dwa razy. Za ~125zł możesz dostać Until Dawn i to byłaby chyba najlepsza opcja (jak chodzi o ex'y). Ewentualnie możesz pozwiedzać Biedronki - była ostatnio promocja na gry na PS4 za 79zł - był chociażby świetny Obcy: Izolacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gry ktore wymienilem sa wlasnie po 79zl w promocji wiec chyba troche szkoda zachodu szukac uzywki. Until Dawn na pewno zakupie dla żony, no i dla siebie samego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzona można dostać za 40-45zł (używka), więc można parę złotych zaoszczędzić. A skoro Untila i tak chcesz brać, to bierz teraz Infamousa, a jak Ci się spodoba, to dokup sobie dodatek (samodzielny) - First Light...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupu konsoli bede mial jakies 100zl na jakas gre. Co polecacie? W tej chwili w promocji infamous, killzone, watch dogs, a moze cos innego ?

 

zacznij od exów, reszta może poczekać: 

 

- Killzone SF (tanio używki tylko trzeba trochę porozglądać się)

- Infamous SS + DLC First Light ( dlc było w PS+ w styczniu no ale...)

- Until Dawn 

- The Order 1886 (ciekawe doznanie, gra na raz ale fajny pomysł więc warto)

 

z multiplatform to przede wszystkim Dying Light - też poniżej 100zł już powinien być 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak casualowy to Battlefront.

Można powiedzieć, że zrobiłeś sobie prezent kupując Demo Gry :-P To coś jak kupić World of Warcraft bez dodatków.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Cudownie... Będę zmuszony dokupić dodatek.

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ile czeka Cię frajdy z destiny.... :) gram nieprzerwanie od premiery, poznałem wielu świetnych ludzi, gra idzie w dobrą stronę. Dla mnie i dla wielu graczy nie ma lepszej gry na ps4. Ale to temat rzeka;)

Najlepiej kupić legendary edition i mieć z głowy.

Edytowane przez Fredi_Bobik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim z racji, że to mój pierwszy post tutaj... siostra kupiła ps4, moglibyście coś polecić dla niej ? nie lubi strzelanek i walk, wyścigi też raczej odpadają, bardziej jakaś łamigłówka, nie koniecznie z dobrą grafiką, po prostu rozwiązywanie zagadek w szerokim pojęciu. Niestety ja w takich tytułach wogóle się nie orientuję, dlatego liczę na Waszą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^^ The Talos Principle

Edytowane przez adick007
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim z racji, że to mój pierwszy post tutaj... siostra kupiła ps4, moglibyście coś polecić dla niej ? nie lubi strzelanek i walk, wyścigi też raczej odpadają, bardziej jakaś łamigłówka, nie koniecznie z dobrą grafiką, po prostu rozwiązywanie zagadek w szerokim pojęciu. Niestety ja w takich tytułach wogóle się nie orientuję, dlatego liczę na Waszą pomoc.

A gry przygodowe lubi? Jak tak, to Broken Sword 5, Life is Strange, Sherlock Holmes, Ethan Carter...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim z racji, że to mój pierwszy post tutaj... siostra kupiła ps4, moglibyście coś polecić dla niej ? nie lubi strzelanek i walk, wyścigi też raczej odpadają, bardziej jakaś łamigłówka, nie koniecznie z dobrą grafiką, po prostu rozwiązywanie zagadek w szerokim pojęciu. Niestety ja w takich tytułach wogóle się nie orientuję, dlatego liczę na Waszą pomoc.

Było juz troche propozycji - dorzucę tearaway unfolded, Until Dawn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze polecę dla twojej siostry FEZ, świetne łamigłówki i ciekawa platformówka, do tego kosztuje grosze na PSN. Z bardziej lajtowych rzeczy to rayman który teraz jest w promocji. Kupiłem wczoraj i nie mogłem się oderwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 nowsze strzelanki to: Destiny TLK, CoD: Black Ops 3, Rainbow Six: Siege, Battlefront, Fallout 4, Battlefield: Hardline. Ze starszych można wspomnieć o Battlefield 4, Evolve i Killzone: Shadow Fall.

 

Jakby ktoś szukał ścigałek na PS4 to niedawno wyszła najnowsza odsłona Need for Speed.

 

Gry MMO podobne do WoW-a dostępne na PS4 to TESO: Tramiel Unlimited (teraz w PSS w promocyjnej cenie 99 zł, wymaga PS+) i Final Fantasy XIV (wymaga miesięcznego abonamentu ale nie PS+). 

 

O czymś w rodzaju Simsów na PS4 nie słyszałem...

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, nie spodziewałem się takiego odezwu. Wychodzi na to ze łamigłówki wciąż wychodzą i mają się dobrze bo teraz nie wie co wybrać :-) przekażę wszystkie tytuły, niech się bawi dziewczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, nie spodziewałem się takiego odezwu. Wychodzi na to ze łamigłówki wciąż wychodzą i mają się dobrze bo teraz nie wie co wybrać :-) przekażę wszystkie tytuły, niech się bawi dziewczyna.

Możecie tez obczaić Trine (ma dwie części) to platformówka (i jest w niej troche walki) ze zbieractwem i rownież zagadkami ale bazującymi na fizyce.

Mniejsze gry które tez mi weszły to The swapper, i unmechanical.

Poczytać recki obejrzeć odrobine rozgrywki na YT.

Miłego wybierania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ogrywałem jeszcze NFS Rivals brać tą część czy lepiej najnowszego NfS? Jesli Rivals opyla dopłacać się do Edycji Kompletnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ogrywałem jeszcze NFS Rivals brać tą część czy lepiej najnowszego NfS? Jesli Rivals opyla dopłacać się do Edycji Kompletnej?

Bierz najnowszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Driveclub, The Crew, czy Project Cars ? Wiem, że to różne gry, ale która z nich jest waszym zdaniem jest najbardziej warta uwagi ?

2. Po ograniu Until Dawn (coś pięknego) mam ochotę na jakiś tytuł z genialną fabułą od której nie da się oderwać. Znacie coś ? Dodam, że Wiedźmin ograny, więc odpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Po ograniu Until Dawn (coś pięknego) mam ochotę na jakiś tytuł z genialną fabułą od której nie da się oderwać. Znacie coś ? Dodam, że Wiedźmin ograny, więc odpada :)

Miałeś ps3 ogrywałeś gry od Quantic dream? Jak nie to poczekałbym chwile jak wydadzą heavy rain moim zdaniem rewelacyjna (choć nie idealna) produkcja warta ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś ps3 ogrywałeś gry od Quantic dream? Jak nie to poczekałbym chwile jak wydadzą heavy rain moim zdaniem rewelacyjna (choć nie idealna) produkcja warta ogrania.

Ograłem już i zgadzam się z Tobą w 100%. Teraz tylko czekać, aż wyjdzie jeszcze wersja pudełkowa Beyond Two Souls, bo cyfrowych nie lubię kupować. Brakuje mi trochę gier z świetnymi fabułami, gdzie nocka musi być zerwana.

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Life is Strange sobie sprawdź.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×