Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Za dwie stówki to pewnie nie znajdę, ale i tak już się w sumie zdecydowałem, dzięki za opinię. Co do Goldów to dwóm znajomym ostatnio popękały więc raczej za nie podziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Goldy też pękają? Kilka dni temu zauważyłem, że moje Pulsy rzeczywiście w końcu zaczęły pękać, choć dbałem o nie jak o własne jajca, a i wibracji w nich nie używałem (tylko trochę zaraz po kupnie przy MS Apocalypse i BF3). Niestety jakiś dureń konstruktor dopuścił taką wadę fabryczną bez przeprowadzania odpowiednich testów wytrzymałościowych. Sądziłem, że przy Goldach Sony zmądrzało i dopracowało produkt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dwie stówki to pewnie nie znajdę, ale i tak już się w sumie zdecydowałem, dzięki za opinię. Co do Goldów to dwóm znajomym ostatnio popękały więc raczej za nie podziękuję.

Widzisz nie ma reguły bo ja mam już 2gie i obie pary po roku używania jak nówki

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół roku to trochę mało mimo wszystko, natomiast oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie każdy egzemplarz pęknie, nawet i po pięciu latach - tym niemniej jednak coś jest na rzeczy i osobiście wolę nie ryzykować i kupić coś innego, wolę uczyć się na błędach innych. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół roku to trochę mało mimo wszystko, natomiast oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie każdy egzemplarz pęknie, nawet i po pięciu latach - tym niemniej jednak coś jest na rzeczy i osobiście wolę nie ryzykować i kupić coś innego, wolę uczyć się na błędach innych. ;)

miało być po roku. tel. wie lepiej :)

1sze sprzedałem tylko, że się nagrałem na Turtle ale wróciłem znów do Goldów

Decyzja należy do Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wytrzymałością sprzętów bywa różnie. Moje Pulsy mają już 3 lata i pękły dopiero teraz. HIV wspominał kiedyś w swoim Zagraniu, że jemu pękły po roku. Na forach anglojęzycznych doszukałem się informacji, że jest to wina wady fabrycznej. Każdemu posiadaczowi pękają w tym samym miejscu.

 

Także reguły oczywiście nie ma, ale wady fabryczne w tych modelach są faktem niezaprzeczalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miało być po roku. tel. wie lepiej :)

1sze sprzedałem tylko, że się nagrałem na Turtle ale wróciłem znów do Goldów

Decyzja należy do Ciebie :)

Jakie TB miałeś i co skłoniło Cię do powrotu do Goldów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI pękły po pół roku jakoś. Po obu stronach.

Trytytki (zip tie) i bez problemu działają kumplowi do dziś ;)


Jakie TB miałeś i co skłoniło Cię do powrotu do Goldów?

TB 500P pękły po 3 tygodniach ;)

 

Obecnie mam Steelseries H Wireless i jestem bardzo zadowolony. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie TB miałeś i co skłoniło Cię do powrotu do Goldów?

Turtle Beach 500p

nie pasował mi "beczkowaty" dzwięk i kable z przedniego USB do tyłu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 10 miesięcy posiadam headset sony 2.0 i nic się z nim nie dzieje. Tym co popękały, to zapewne gwałtownie zdejmowali z glowy, jak im nie szło. Potem na forum żale, ze pałąk pęka. Tak samo jak z serią xperia. Jak się dba, to się ma...

Edytowane przez Labeo2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem, może pękać pałąk w słuchawkach. Ja mam w pracy jakieś słuchawki philipsa za grosze, które kiedyś kupiłem. Mam je od dobrych 5 lat i pałąk jest cały. A spadły mi niezliczona ilość razy. Dlatego jeżeli faktycznie w słuchawkach Sony za ponad 300zł pęka pałąk to musi być jakiś szmelc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 10 miesięcy posiadam headset sony 2.0 i nic się z nim nie dzieje. Tym co popękały, to zapewne gwałtownie zdejmowali z glowy, jak im nie szło. Potem na forum żale, ze pałąk pęka. Tak samo jak z serią xperia. Jak się dba, to się ma...

 

Teraz już wiemy, że wszyscy jesteśmy furiatami niszczącymi słuchawki, a do tego noobami, bo nam w grach nie idzie. Dzięki za wyprowadzenie z błędu. Zobaczymy jak będziesz śpiewał za jakiś czas.

 

Nie wiem jakim cudem, może pękać pałąk w słuchawkach. Ja mam w pracy jakieś słuchawki philipsa za grosze, które kiedyś kupiłem. Mam je od dobrych 5 lat i pałąk jest cały. A spadły mi niezliczona ilość razy. Dlatego jeżeli faktycznie w słuchawkach Sony za ponad 300zł pęka pałąk to musi być jakiś szmelc. 

 

Słuchawki słuchawkom nierówne. Nawet w drogich samochodach występują wady fabryczne, a co dopiero w słuchawkach. Cena nie jest wyznacznikiem wytrzymałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiemy, że wszyscy jesteśmy furiatami niszczącymi słuchawki, a do tego noobami, bo nam w grach nie idzie. Dzięki za wyprowadzenie z błędu. Zobaczymy jak będziesz śpiewał za jakiś czas.

 

 

Słuchawki słuchawkom nierówne. Nawet w drogich samochodach występują wady fabryczne, a co dopiero w słuchawkach. Cena nie jest wyznacznikiem wytrzymałości.

 

Co innego wada fabryczna w jakiejś partii, a co innego dziadowskie wykonanie.  Co druga osoba pisząca tu o goldach narzeka, że jej popękały. Czyli coś musi być na rzeczy. 

Skoro cena nie jest wyznacznikiem jakości to rozumiem, że Tobie pasuje wydać 400zł na słuchawki które ci popękają po 3 miesiącach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, że Goldy pękają. Myślałem że problem dotyczy tylko Pulsów.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj  parę stron tego wątku to przeczytasz kilka smutnych historii o Goldach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego wada fabryczna w jakiejś partii, a co innego dziadowskie wykonanie.  Co druga osoba pisząca tu o goldach narzeka, że jej popękały. Czyli coś musi być na rzeczy. 

Skoro cena nie jest wyznacznikiem jakości to rozumiem, że Tobie pasuje wydać 400zł na słuchawki które ci popękają po 3 miesiącach? 

 

Hola hola. Napisałem, że cena nie jest wyznacznikiem wytrzymałości, a nie jakości. To spora różnica, bo jakość jest pojęciem szeroko rozumianym, a wytrzymałość jest tylko jedną z wielu składowych jakości ogólnej.

 

Poza tym, wada fabryczna może występować również w całości produkcji, a niekoniecznie tylko w określonej partii. Można to również nazwać dziadowskim wykonaniem, ale powodem tego dziadowskiego wykonania mimo wszystko jest wada fabryczna - w tym przypadku zły materiał użyty do wykonania okręgów nad oboma kanałami. Czyli cofając się do źródła: zły projekt, niedokładne badania, słabe QA i wreszcie bezmyślne zatwierdzenie całości.

 

Jeszcze słówko na koniec... Nie, nie pasuje mi wydać takiej kasy na słuchawki pękające po 3 miesiącach (na Pulsy wydałem 500), ale o tej wadzie fabrycznej dowiedziałem się dopiero po jakimś czasie od ich zakupu. Nikt nie raczył wcześniej o tym nigdzie napisać. Inna sprawa, że Pulsy kupiłem stosunkowo niedługo od ich premiery, nikt więc za dobrze nie zdążył ich przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamował ktoś coś u Turtle Beach? Wczoraj kupiłem Stealth 400 i wygląda na to, że od razu pójdą na gwarancję tylko zastanawiam się jak działa serwis TB bo nie wiem czy lepiej uderzać do nich czy do sprzedawcy. Ma ktoś jakieś doświadczenia z reklamacjami u TB i ew. w RTV Euro bo u nich kupowałem sprzęt? Niestety stacjonarnie, więc zwykły zwrot nie wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, reklamowałem i było OK i ktoś tu jeszcze i miał problemy bo sklep krzak był.

Wszystko zależy od sprzedawcy bo muszą oni opłacić kuriera do UK na swój koszt.

Porób zdjęcia, opisz dobrze problem. 

Najpierw uderz do Euro. Jak będą się wykręcać i robić problemy to napisz do supportu TB. 

Pokaż im maila od TB i każ reklamować ;)

około 3-4 tygodnie u mnie trwała reklamacja w X-Komie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę zerknąć w kartę gwarancyjną, bo jak miałbym korzystać z gwarancji TB to najchętniej bez pośrednictwa sklepu, tylko jeszcze nie wiem czy jest taka opcja i czy się opłaca - jeśli przez Euro to tylko niezgodność towaru z umową wchodzi w grę.

 

Jakby któryś z użytkowników TB Stealth 400 mógłby mi jeszcze potwierdzić, bo może jestem przewrażliwiony - na razie podłączyłem słuchawki tylko do PC, z konsolą sprawdzę jutro, ale co jakiś czas w jednej i drugiej słuchawce pojawi mi się takie pyknięcie, dźwięk podobny do tego, jaki czasem słuchawki wydają przy podłączaniu ich przez jacka do jakiegoś sprzętu zanim końcówka znajdzie się w odpowiednim miejscu. Jest to w sumie ciche, ale wyraźne i zdecydownie przeszkadza, zwłaszcza przy sprzęcie dopiero wyjętym z pudełka. Taki dźwięk (tylko dużo głośniejszy) pojawia się też zawsze przy wciśnięciu przycisku mute, tuż przed tekstem tej pani o aksamitnym głosie, a także przy wyłączaniu słuchawek (tu akurat po tekście pani). No i zastanawiam się czy u was to też występuje, bo o ile te "zakłócenia" w trakcie połączenia z komputerem mogę póki co zrzucić na jakość komputera to tych "pyknięć" przy wciskaniu mute i wyłączaniu nie da się usprawiedliwić chyba niczym. No i stąd pytanie czy u was też występują? Bo jeśli nie to lecę od razu jutro reklamować, jeśli tak to jeszcze sprawdzę jak to działa przy konsoli. Wygląda mi na to, że mam walnięte któreś gniazdo w słuchawkach, no ale ja to jestem laikiem raczej w kwestiach audio.


Swoją drogą potwierdza się zasada, że elektronikę należy kupować wysyłkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę zerknąć w kartę gwarancyjną, bo jak miałbym korzystać z gwarancji TB to najchętniej bez pośrednictwa sklepu, tylko jeszcze nie wiem czy jest taka opcja i czy się opłaca - jeśli przez Euro to tylko niezgodność towaru z umową wchodzi w grę.

 

Jakby któryś z użytkowników TB Stealth 400 mógłby mi jeszcze potwierdzić, bo może jestem przewrażliwiony - na razie podłączyłem słuchawki tylko do PC, z konsolą sprawdzę jutro, ale co jakiś czas w jednej i drugiej słuchawce pojawi mi się takie pyknięcie, dźwięk podobny do tego, jaki czasem słuchawki wydają przy podłączaniu ich przez jacka do jakiegoś sprzętu zanim końcówka znajdzie się w odpowiednim miejscu. Jest to w sumie ciche, ale wyraźne i zdecydownie przeszkadza, zwłaszcza przy sprzęcie dopiero wyjętym z pudełka. Taki dźwięk (tylko dużo głośniejszy) pojawia się też zawsze przy wciśnięciu przycisku mute, tuż przed tekstem tej pani o aksamitnym głosie, a także przy wyłączaniu słuchawek (tu akurat po tekście pani). No i zastanawiam się czy u was to też występuje, bo o ile te "zakłócenia" w trakcie połączenia z komputerem mogę póki co zrzucić na jakość komputera to tych "pyknięć" przy wciskaniu mute i wyłączaniu nie da się usprawiedliwić chyba niczym. No i stąd pytanie czy u was też występują? Bo jeśli nie to lecę od razu jutro reklamować, jeśli tak to jeszcze sprawdzę jak to działa przy konsoli. Wygląda mi na to, że mam walnięte któreś gniazdo w słuchawkach, no ale ja to jestem laikiem raczej w kwestiach audio.

Swoją drogą potwierdza się zasada, że elektronikę należy kupować wysyłkowo.

Też je posiadam zaledwie kilka dni i podobnie jak u Ciebie występuje to przy włączaniu/wyłączaniu mikrofonu. Po jacku nic już nie pyka, ale dlaczego do cholery jasnej słuchawki same się wyłączają skoro miały służyć także do gry mobilnej. Jak działa to autowyłączanie jeżeli korzystając ze słuchawek po minijacku te co parę minut chcą się wyłączyć. Inna sprawa to podczas ciszy słychać delikatny szum i nieraz lekkie popiskiwanie bez znaczenia jak i czy są w ogóle podłączone. Najgorzej jest po uruchomieniu mikrofonu który nawet nie musi być podłączony, a słuchawki buczą z częstotliwością podobną do zakłóceń generowanych przez telefony. Po uruchomieniu hedseatu występuje tylko szum, ale po wyłączeniu i włączeniu mikrofonu pojawiają się właśnie te zakłócenia które jednak po kilku chwilach znikają zostawiając sam głośniejszy szum. Efekt uboczny słuchawek bezprzewodowych zasilanych akumulatorkiem? Przyznam, że jestem trochę rozczarowany, a audiofilem nie jestem tym bardziej, że wcześniej nie posiadałem innych porządniejszych słuchawek bezprzewodowych.

Jak z reklamacją, bo ja akurat kupowałem  redcoonie?

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie się wyłączają? U mnie pani w słuchawkach w pewnym momencie powiedziała coś o funkcji auto shutdown i kazała nacisnąć przycisk jeśli chcę ją wyłączyć. Kurde, wygląda na to, że wybór słuchawek bezprzewodowych do PS4 ogranicza się do świetnych, ale zrywających połączenie WIFI, świetnych, ale pękających albo po prostu niedorobionych. No nic, potestuję w takim razie jeszcze i zobaczę, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....macie swoje cudowne TB.

W TB 500P było to samo.

"Pyknięcia", zakłócenia mikrofonu, automatyczne wyłączanie się przy braku sygnału z USB itp.

Na szczęście "Pyknięcia" i piski mikrofonu słyszycie tylko Wy a nie wasi rozmówcy.

Są 2 opcje:

- To wszystko jest wpisane w działanie i wsparcie nie znajdzie żadnego problemu.

- Według teorii niektórych z tego forum  na Polskę (znowu) poszły odrzuty i po wymianie na "poprawiony" model jest lepiej.

 

To są drobiazgi i detale które przyczyniły się do tego że po wymianie moich pękniętych słuchawek na nowe od razu je sprzedałem na OLX. 


W jakim sensie się wyłączają? U mnie pani w słuchawkach w pewnym momencie powiedziała coś o funkcji auto shutdown i kazała nacisnąć przycisk jeśli chcę ją wyłączyć. Kurde, wygląda na to, że wybór słuchawek bezprzewodowych do PS4 ogranicza się do świetnych, ale zrywających połączenie WIFI, świetnych, ale pękających albo po prostu niedorobionych. No nic, potestuję w takim razie jeszcze i zobaczę, dzięki za odpowiedź.

Steelseriess H wireless mi bardzo odpowiadają :P 

Są do PS4 jak i PS3, XBone (kabel do pada - trzeba mieć przejściówkę labo nowego pada z gniazdem mini jack) i Xbox 360.

Dźwięk i przestrzenność super no i do tej pory nie pękły a to już mega sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No słuchawki może i fajne, ale cena mi niestety nie odpowiada - 1000 złotych przekracza mój budżet tak trzykrotnie. ;) Sprawdzę jeszcze dokładnie te TB i jakby co to pewnie kupię Goldy i paczkę zacisków... Paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdawałem sobie sprawę, że 500P są wadliwe. Potrzebowałem słuchawek z porządną baterią i padło na 400, na które polowałem ponad miesiąc i przez ten czas nie znalazłem negatywnych opini. Na zachodzie zachwalają, a teraz jak kupiłem to okazuje się, że reszta ze mną ma z nimi problemy. Oddać już nie oddam, bo folie podarte i teraz człowiek musi się jakoś ratować. Podczas gry zakłócenia toną w dźwięku, ale i tak moje wyczulone ucho wychwytuje ten lekki szum podczas cichych scen.

Autowyłączanie jest poprzedzone dwoma komunikatami. Działa to nawet w przypadku ciszy na USB. Chciałbym też korzystać normalnie ze słuchawek po przewodzie, ale tam z kolei co chwila chcą się wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie jestem zadowolony. Albo nie słyszę i nie zwracam uwagi na te dźwięki i których mówicie albo ich u mnie nie ma. Ja gram tylko na ps4 w nich, nie sprawdzałem z PC ani po minijacku.

Ładuje w sumie co 2-3 dni, nie zrywaja połączenia, na prawdę nie mam z nimi problemów.

Tez kupione w redcoonie na promocji :-)

Wczoraj nawet siedziałem w nich do pozna, dźwięk z gry wyciszylem na maks, czat tak żeby tylko słyszeć ci chłopaki mówią na raidzie i żadnych szumów ani nic nie słyszałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×