Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Bas jest absolutnie fantastyczny, głęboki. Ja uwielbiam dużo basu i zapewniam, jest idealnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TB za synonim kiczu. Te Elite 800 faktycznie wyglądają solidnie, ale nigdy ich w ręce nie trzymałem. Np takie Astro A50 mają wykonanie premium i dźwięk premium, mam i polecam

No jeśli nie trzymałeś, a porównujesz do topowego Astro to nie dziwię się, że masz to za synonim kiczu. Równie dobrze każde inne z entry/mid level możesz porównywać do A50 z podobnym skutkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko porównuje każde inne TB do innych z podobnego segmentu. Porównaj np Goldy do TB 500 to jak chiński badziew z odpustu do produktu premium. W ogóle bawiłem się kilkoma TB i wszystkie były "fatalne" .

Astro A50 trzymając w ręce czujesz, że to mercedes wśród HS top Klass. TB 800 elite bankowo są wykonane OK bo drogie, ale założę się o wielkie piwo, że SteelSeries H i Astro A50 zjadają TB w tej kwestii! W sumie to od wszystkich HS tej firmy bije "niechlujstwem" ale to moja subiektywna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównałeś A50 do czegoś, czego nawet nie dotykałeś - to jaki masz tu podobny segment, który porównujesz? Goldy i TB500 - tylko które to ten chiński badziew z odpustu, bo i te i te szału nie robią. Dla mnie np rewelacyjna jest opcja synchro z telefonem po BT - w czasie gry normalnie odbierasz i prowadzisz rozmowę telefoniczną przez słuchawki BEZPRZEWODOWO - takich "ficzerów" oczekuję od słuchawek za prawie 1,5k, bo studyjnych nie zrobisz ani z Astro, ani z TB.

Długa pogadanka - ale od usera, który przetestował obydwa zestawy, a nie tylko jeden:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko porównuje każde inne TB do innych z podobnego segmentu. Porównaj np Goldy do TB 500 to jak chiński badziew z odpustu do produktu premium. W ogóle bawiłem się kilkoma TB i wszystkie były "fatalne" .

Astro A50 trzymając w ręce czujesz, że to mercedes wśród HS top Klass. TB 800 elite bankowo są wykonane OK bo drogie, ale założę się o wielkie piwo, że SteelSeries H i Astro A50 zjadają TB w tej kwestii! W sumie to od wszystkich HS tej firmy bije "niechlujstwem" ale to moja subiektywna opinia.

Jak sie domyslam Twoim zdaniem goldy sa lepiej wykonane niz tb 500?!I uwazasz ze goldy to produkt premium?Sorry ale oba modele sa na jednym poziomie wykonania - nadmienie jeszcze ze slabym.

Ja posiadam od dluzszego czasu tb px4 i ten model jest naprawde warty polecenia,dobrze wykonany oraz ma wiele fajnych funkcji,nie wspomne o dobrym dzwieku.Jedyny ich minus to taki ze zeby rozmawiac trzeba wpiac kabelek do pada.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldy są słabe ale TB 500 tak pół serio pół żartem nie powinny być dopuszczone do sprzedaży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarwalem nocke z Steelseries H Wireless.

Co na szybko:
- bardzo duzo funkcji (dla kogos, kto wczesniej uzywal tylko sluchawek na kablu)
- super premium wykonanie
- mega wygodne (przesiedzialem w nich z 6 godzin i 0 dyskomfortu)
- bardzo dobra jakosc dzwieku, ale odczulem to jedynie przy sluchaniu muzyki (tej w grze tez)
- niby wireless, ale tylu kabli jeszcze nigdy w pudelku nie widzialem :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarwalem nocke z Steelseries H Wireless.

Co na szybko:

- bardzo duzo funkcji (dla kogos, kto wczesniej uzywal tylko sluchawek na kablu)

- super premium wykonanie

- mega wygodne (przesiedzialem w nich z 6 godzin i 0 dyskomfortu)

- bardzo dobra jakosc dzwieku, ale odczulem to jedynie przy sluchaniu muzyki (tej w grze tez)

- niby wireless, ale tylu kabli jeszcze nigdy w pudelku nie widzialem :D

Masz porównanie do Goldow? Głównie dźwięk Używałeś?

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldy są słabe ale TB 500 tak pół serio pół żartem nie powinny być dopuszczone do sprzedaży ;)

miałem goldy i Tb 500 i w tych drugich dźwięk i komfort użytkowania jest dużo lepszy jedyne czemu sprzedałem turtle to problem z  mikrofonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie są opisane w/w modele a Wy w kółko to samo... ;-)

Ja osobiście używałem Goldy , TB500 , PX4 , Steelseries H i jakieś tam porównanie mam...PX4 były kupione w dobrej cenie coś około 500 zł tak samo jak i TB500 - 440 zł i ST H za chyba 850 zł.

Wg ceny/jakość dźwięku stawiam na 1 miescu PX4 i niech mnie nawet kule biją heheh....Stellseries H hmmm za te 850 zł warto było je kupić 1100 zł bym za nie nie zapłacił bo nie grają lepiej o te kilka stów od PX4 i brakuję im takich bajerów jak w PX4.

Mnie denerwuję tylko ta "skóra" na muszlach w Steelseries H reszta jest ok.

Czekam na kogoś kto zakupi te nowe Logitechy ;-) i się podzieli opinią z nami...tam jest materiał na muszlach ;-)

 

Co do Goldów pozbyłem się ich ze względu na super trzymający akumulator nie wiedziałem wtedy ,że one też pękają ;-)

Dźwięk niestety mają najgorszy z tych wszystkich słuchawek w porównaniu do ceny.

Edytowane przez Fakers
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej gralem jedynie na sony zx600 i na stockowych sluchawkach od xperii z2 (douszne z opcja wytlumienia). 

Dzwiek jest o niebo lepszy, ale to tez inna klasa sluchawek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam tylko jeden fejsbookowicz to potwierdził więc nie ma co się bać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbytnio bym się nie rozpędzał z tymi różnicami - z forum astro:

 

-What are the exact differences between the A50 BF4 Edition (or Gen1?) compared to the new PS4/X1 Gen2 2015 Models ? 
-Are there any up/downgrades in terms of Technical/Hardware Specs from the BF4 Edition to the Gen2's? 

 

- Our GEN2 equipment has a higher build material quality which makes it more durable, that's not to say our GEN1 equipment isn't, we just raised the bar and any USB ports have been changed from USB-Mini to USB-Micro so it's easier to source replacement cables and swap them around between your smartphone, console and our equipment should you need a quick temporary replacement.

- Apart from the above, no.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest Mixamp nowszy ;) a to on odpowiada za jakość dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol toż to znów ten sam mixamp z odnowionym pudełkiem - micro-toslinka zamiast normalnego dali i tyle. Astro wydało Gen2, sprzedając stary produkt w nowej farbie i z mniejszymi portami usb/optycznymi - a ludzie nagle słyszą różnicę w dźwięku :D

btw - sprawdzałeś datę fw do swojego nowego GEN2 mixampa? :)

Tuż przed zakupem słuchawek przewaliłem całego redita i forum astrogaming mając tylko dwa typy "nowe" A50 i 800X - doskonale wiem co boli obydwa modele, co w nich zmieniono i ile można z nich wycisnąć. I o ile wygląd A50 powala już od 2012 roku, tak podejście do klienta, sprzedając ten sam produkt w nowym opakowaniu, skutecznie odepchnęło mnie od ich zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem Gen1 w każdym teście Astro A50 testerzy wyraźnie mówią, że nie opłaca się wymieniać Astro na nowy model bo jedne i drugie są jednymi z najlepszych słuchawek bezprzewodowych dla PS4.

Jesli ja bym wymieniał swoje A50 to tylko na SteelSeries H

Astro A50 i Wireless H mają w 90% bardzo dobre recenzje.

Są w sieci jednostki jadące po tym sprzęcie ale w wypadku tych 2 Headsetow są te zdecydowanie wyjątki od reguły. Nie wiem ale w wypadku pojazdu po A50 wygląda mi to jak próba wyróżnienia się na siłę jak jeden Polski idiota który dał wiedzminowi 3 7/10 ale chyba tej noty nikt nie brał na poważnie bo w 90 %noty były bliskie ideału

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu przyznaję rację, gdyż to dość popularne, żeby jechać po czymś czego zazdrościmy innym :biggrin: - dlatego przedkładam forum użytkowników Astro, nad inne, mniej lub bardziej "wyliżę rowa to dostanę kolejnego headseta do testów" recki..

Nie twierdzę, że A50 to denne słuchawki - na pewno jedne z najlepszych, ale gloryfikować też nie zamierzam bo pamiętam, jak sam się zawiodłem po 2 latach czekania na nowe A50. Najważniejsze żebyśmy my byli zadowoleni, ale potrafili także doradzać obiektywnie, a nie z punktu widzenia "moje jest lepsiejsze niż Twoje, bo jest moje" :)

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak zdarta plyta - zadne z tych sluchawek nie sa warte tej kasy :P Za tysiaka sluchawki stereo ryja banie jakoscia dzwieku, za to te nasze headsety raczej daja efekt "wtf' gdy myslisz o cenie i slyszesz to co slyszysz, a nie to co powinienes slyszec w tej klasie (cenowej) sprzetu ;)

 

Nie, to ze to headset i ze bezprzewodowy niczego nie tlumaczy. Cena Goldow tez jest przesadzona, powinny kosztowac 150pln. Mi osobiscie latwiej sie z tym pogodzic niz z wydaniem kasy na Astro czy Steelseries, ktore powinny kosztowac nie wiecej niz obecne Pulse 2.0.

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to prawda, że jak by porównać Astro A50 do poważnych słuchawek kablowych za 400 PLN z DAC-iem to okaże się, że Astro A50 to żart :) to samo tyczy się SS H a Goldy to słuchawki które grają jak kablowe sluchawki z biedronki. Ale my piszemy o Headsetach bezprzewodowych do PS4 i nie ma lepszego sprzętu od Astro A50 jeśli ktoś chce mieć bardzo głośny surround, głośno po podłączeniu do TV czy tunera NC+ a wszystko bezprzewodowo.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to prawda, że jak by porównać Astro A50 do poważnych słuchawek kablowych za 400 PLN z DAC-iem to okaże się, że Astro A50 to żart :) to samo tyczy się SS H a Goldy to słuchawki które grają jak kablowe sluchawki z biedronki. Ale my piszemy o Headsetach bezprzewodowych do PS4 i nie ma lepszego sprzętu od Astro A50 jeśli ktoś chce mieć bardzo głośny surround, głośno po podłączeniu do TV czy tunera NC+ a wszystko bezprzewodowo.

Czemu piszesz, że nie ma lepszego niż A50, skoro nie miałeś Elite 800?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam uprzedzenie do TB dlatego pisałem wcześniej, że to moja subiektywna opinia :)

Nad astro A50 często testerzy podniecali się wręcz traktując je jak gral haha nawet spotkałem sklep w Holandii, gdzie był opis :

Naszym skromnym zdaniem są to absolutnie najlepsze bezprzewodowe słuchawki dla konsol. Podobnie z SS H Wireless, 90% opinii jest na tak, jedyne zarzuty jakie spotykałem to troszkę za ciche po podłączeniu do np tuneru sat czy telewizorów. Natomiast spotykałem troszkę złych opinii o Elitach, że za tą cenę ma się wrażenie, że TB nie daje nam produktu w 100% premium.

A spędziłem na czytaniu o słuchawkach bezprzewodowych kilkadziesiąt godzin na zagranicznych forach.

Po prostu widziałem zbyt wiele złych opinii o Elitach ktore nie giną wśród zachwytów jak to ma miejsce np z SS czy Astro.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem czemu gość mógł narzekać na astro 50 tutaj

 

http://recenzjegierfilmowsprzetow.blogspot.com/2014/11/astro-a50.html

 

z tego poniższego  artykułu wynika że na xboxach takie problemy początkowo były

 

http://gry.onet.pl/wiadomosci/te-sluchawki-dzialaja-z-xboksem-one/l7tvk

 

Jestem poważnie zainteresowany tymi słuchawkami, ktoś wie gdzie je można kupić w dobrej cenie.

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak ktoś będzie miał namiar na dobrą cenę Steelseries H Wireless to niech podrzuci.

W tej chwili najtaniej znalazłem w xkomie za 999

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×