Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale nic nie stoi na przeszkodzie kupić np KAL a resztę wydać na DAC i słuchawki. Ja tylko chce ludziom uzmysłowić, że Astro A50 za cenę 300 euro graja, ale podobnie do słuchawek za 50 PLN.

KAL? chodziło Ci o KRAL'e, czy coś innego?

Astro grają jak słuchawki gejmingowe - czyli bas przede wszystkim. No i za te 300 euro masz też mixa, wireless i porządne wykonanie. No i prestiż ;)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być afterglow kal.

Ooo właśnie, prestiż chyba najbardziej :)

Ale marketingowcom należy się Nobel haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być afterglow kal.

Miało być Afterglow Kral ;)

Na Allegro czasami można trafić używanego Mixampa do 200zł, to może poluj na coś takiego. Do tego jakieś Qpady, Superluxy albo Cloudy i może trafisz w swój gust dźwiękowy. A jak nie, to może Headzone z headtrackingiem od Beyerdynamic - to dopiero będzie prestiż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, dobra propozycja, pomyślę ;- ) mam na myśli HEaDZONE.

Aha i tak w ramach ciekawostki, Skullcandy PLYR 1 miażdżą Astro A50 pod każdym względem, zwłaszcza muzyka w stereo. Ich wadą było to, że są zbyt ciche w trybie surround.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mixamp to cud urządzenie, co bym nie podłączył to gra co najmniej bdb .

Byle HS za 100zł gra pod tym lepiej niż sony 7.1 czy turtle beach px5 .

Teraz mam superluxy hmc631 które tak bardzo wszędzie chwalą i jestem zachwycony .

Muzyka również bajka bo te luxy są idealnie równiutkie wszystkie pasma, bass nie zagłusza reszty .

Włączyłem muzę i odpłynąłem, scena szeroka słyszałem dzwięki których wcześniej nie wyłapywałem .

Minusem mixampa są kable ale ładnie wszystko pochowałem i w zasadzie tylko kabel od HS wisi mi po podłodze jak gram .

No i dla mnie luxy trochę uciskają głowę, po dłuższym graniu odczuwam je .

Ale zostanę już przy tym co mam bo musiał bym sporo hajsu wpompować w coś lepszego a pewnie różnica była by nieodczuwalna .

Do singlowych tytułów jak everybodys gone to rapture x100 do klimatu na takim zestawie .

Już się nie mogę doczekać dark souls.

Jedynie tych steelseries h wireless bym sobie spróbował  żeby porównać .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie w końcu sony mdr ds-6500. Cóż mogę powiedzieć po ok godzinie testowania w BO3, filmie Terminator: Genisys i muzyce z youtube przez konsolę.

 

Jeśli chodzi o dźwięk przestrzenny w BO3 to po prostu masakra/miazga/cudo i mógłbym użyć wielu innych synonimów. Po raz pierwszy wydałem ok 800 zł na słuchawki wireless i do tego gamingowe i nie żałuję ani złotówki.

Gdy odpaliłem BO3 multi to mnie wgniotło w kanapę, słychać każdy szczegół, począwszy od kroków po strzały a wybuchy sprawiają wrażenie jakby mi doniczki dwa metry dalej eksplodowały.

Jest ogień, można łatwo określić kierunek skąd biegnie wróg itp. i dokładnie tego oczekiwałem od słuchawek gamingowych.

 

Jeśli chodzi o filmy, co prawda nie osiągniemy efektu na miarę kina domowego 5.1, ale jest co najmniej kilka razy lepiej niż na moich 6 letnich philipsach (stereo), również jest głębia, efekty fx rozgniatają.

 

Jeśli chodzi o muzykę, to się zupełnie nie nadają. Grają jakby zza ściany, i moje 6 letnie philipsy miażdżą je pod tym względem z każdej strony. No ale jak to pisał kolega TrueGrand, albo mamy wypasione efekty w grach i filmach, albo mamy wypasione stereo w muzyce. Niestety nie da rady mieć jednego i drugiego, po prostu się nie da.

 

Ja wiedziałem co kupuję i w jakim celu, także nie narzekam póki co. Wiadomo muszą się jeszcze wygrzać więc po kilku dniach dam znać czy się coś zmieniło lub pogorszyło. 

 

Jak ktoś chce coś jeszcze wiedzieć, można śmiało pytać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że dobre słuchawki pod muzykę dają radę w grach ale na odwrót juz nie, bo słuchawki Gamingowe to bełkot marketingowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że dobre słuchawki pod muzykę dają radę w grach ale na odwrót juz nie, bo słuchawki Gamingowe to bełkot marketingowy

Ale nie mierz wszystkich gejmingów jedną miarą ;)

@Gadom - a słuchałeś na tych słuchawkach muzyki z czegoś innego niż Youtube? i bez 7.1?

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że dobre słuchawki pod muzykę dają radę w grach ale na odwrót juz nie, bo słuchawki Gamingowe to bełkot marketingowy

 

Trudno mi się z tym zgodzić, ponieważ nie miałem okazji sprawdzić w grach dobrego stereo powiedzmy za 1k pln wzwyż.

 

 

@Gadem - a słuchałeś na tych słuchawkach muzyki z czegoś innego niż Youtube? i bez 7.1?

 

Nie mam z czego innego za bardzo opcji a do telefonu nie będą podłączał gdyż póki co nie mam kabla do analogu.

 

Jeśli chodzi o tryb 7.1 dałem na off w muzyce, czyli bez jakiejkolwiek konwersji (a trybów jest 4 "game, cinema, voice i off" ) i na każdym jest po prostu kiepsko. Ale de facto najlepiej wypada tryb off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy takie kino domowe

będzie współpracowało z PS4, jeśli puszczę z PS4 HDMI do tego kina?;d

Tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak/

Sam używam modelu  Yamaha HTR-2866

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mixamp to cud urządzenie, co bym nie podłączył to gra co najmniej bdb .

Byle HS za 100zł gra pod tym lepiej niż sony 7.1 czy turtle beach px5 .

Teraz mam superluxy hmc631 które tak bardzo wszędzie chwalą i jestem zachwycony .

Muzyka również bajka bo te luxy są idealnie równiutkie wszystkie pasma, bass nie zagłusza reszty .

Włączyłem muzę i odpłynąłem, scena szeroka słyszałem dzwięki których wcześniej nie wyłapywałem .

Minusem mixampa są kable ale ładnie wszystko pochowałem i w zasadzie tylko kabel od HS wisi mi po podłodze jak gram .

No i dla mnie luxy trochę uciskają głowę, po dłuższym graniu odczuwam je .

Ale zostanę już przy tym co mam bo musiał bym sporo hajsu wpompować w coś lepszego a pewnie różnica była by nieodczuwalna .

Do singlowych tytułów jak everybodys gone to rapture x100 do klimatu na takim zestawie .

Już się nie mogę doczekać dark souls.

Jedynie tych steelseries h wireless bym sobie spróbował żeby porównać .

A testowałeś kiedyś inne urządzenie i porównywałeś do Mixamp?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś grać na AKG k550/k551?

Przymierzałem te słuchawki i wydają mi się niesamowicie wygodne, mają ogromne nauszniki co jest dla mnie niezbędne,ponieważ mam duże uszy :)

Nie wiem jednak, czy te typowo muzyczne słuchawki poradzą sobie w fpsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie jedne z wyżej wymienionych.

Poradzą sobie ze wszystkim :)

To poważne słuchawki a nie Astro haha

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, kilkanaście postów wcześniej podniecasz się tymi astro i prawie dostajesz orgazmu, a teraz jedziesz po nich jak by to był syf z biedronki za 50 pln, skąd ta nagła zmiana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem pod PC, i odpaliłem Forbar 2000 + Flac ;)

Powtarzam do gier są wypasione, nie nadają się do niczego innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem pod PC, i odpaliłem Forbar 2000 + Flac ;)

Powtarzam do gier są wypasione, nie nadają się do niczego innego.

A mogę zapytać, co Ci konkretnie w nich nie pasowało dźwiękowo? Powyłączałeś wszystkie upiększacze w słuchawkach i w kompie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi opisać, ja bym powiedział, że do muzyki są strasznie klaustrofobiczne.

Oczywiscie, że wszystko wyłączone, preset ustawiony na 1 (multimedia)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zawężona scena ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie stereo wszystko jest na sobie, praktycznie brak sceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helpa potrzebuję.

Słuchawki gamingowe do 100-150zł dla dzieciaka 11 lat.

Oczywiście z mikrofonem i podłączane do pada (3,5mm).

Edytowane przez kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helpa potrzebuję.

Słuchawki gamingowe do 100-150zł dla dzieciaka 11 lat.

Oczywiście z mikrofonem i podłączane do pada (3,5mm).

Tritton Kama, ewentualnie możesz dołożyć z 20zł i szukać Turtle Beach P12, ale one mają większe muszle. Są podpinane albo przez jacka (do pada), albo przez USB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się znaleźć Turtle Beach P12 na allegro.

Te Tritton Kama warte swojej ceny 110-120zł ?
Natec Genesis H59 jeszcze widziałem i są tańsze ale czy nie będą o wiele gorsze ?

 

Może jeszcze ktoś coś polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×