Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sprzedam swoje Astro A50 i kupię słuchawki kabelowe+ DAC ktoś orientuje się w tym temacie? Jaki DAC do PC i konsoli?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka naprawdę porządnych z prawdziwym 7.1 i 10 głosnikami do 1 tyś zł to polecam nowy model Asusa-mega sprzęcik.

Taa... a te 10 głośników napierdala "true 7.1" dzięki mocy USB, bo tylko tak można podpiąć ten zestaw (Asus Strix) do PS4. Żadnego wejścia optycznego lub HDMI dla dźwięku tam nie ma... Edytowane przez kloose
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haj, haj ;) jako że święta to pasuje sobie zrobić prezencik i zakupic Goldy ;)

Najtaniej znalazłem za 319 + wysylka ;)

Widział ktos może taniej?

Wysłane z Meizu M2

Ja już swoje kupiłem za 329 przesyłka do Paczkomatu gratis. Kupiłem o 14 a następnego dnia o 12 miałem je już u siebie w paczkomacie. :yes:

Edytowane przez Yarorot
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to twoje to twoje to trochę bezczelne bo wracasz je już tutaj drugi raz. ...jeżeli nie to one kosztowały wtedy tyle samo bo x-kom sprzedawał tanio zwroty w ramach 14 dni więc ktoś używki sprzedaje za tyle samo lub drożej niż wtedy kupił. Interes życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się zapytam, bo nie mogę podjąć decyzji.

 

Jakaś alternatywa dla Turtle Beach P12?

 

Budżet do 350zł, czyli niby Sony Goldy się łapią. Ale czy warto dopłacać?

 

Kabel mi nie przeszkadza, a i chyba dźwięk lepszy przewodowo.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się zapytam, bo nie mogę podjąć decyzji.

 

Jakaś alternatywa dla Turtle Beach P12?

 

Budżet do 350zł, czyli niby Sony Goldy się łapią. Ale czy warto dopłacać?

 

Kabel mi nie przeszkadza, a i chyba dźwięk lepszy przewodowo.?

Kwestia podłączenia, a w obu wypadkach (P12 i Goldy) to tylko USB, więc będzie podobnie. Plus Goldów, to profile dźwiękowe i możliwość samodzielnej zabawy korektorem, czego w P12 nie masz. Chcesz coś przystępnego cenowo na kablu to bierz P12, chcesz coś wireless to wybierz Goldy, ewentualnie TB 400p...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Dzięki za info. 

 

Jeszcze jedno pytanko, bo nie wiem czy będę miał możliwość przetestowania obu zestawów, w Goldach brakuje basu? Bo spotkałem się z takimi opiniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Dzięki za info. 

 

Jeszcze jedno pytanko, bo nie wiem czy będę miał możliwość przetestowania obu zestawów, w Goldach brakuje basu? Bo spotkałem się z takimi opiniami.

W Goldach możesz włączyć (nazwijmy to) "podbicie basów" przełącznikiem na słuchawkach, ewentualnie skorygować korektorem lub presetem w apce. Tak czy inaczej bas jest, a to czy jest mocny czy słaby, zależy też od osobistych preferencji - niektórzy lubią mieć subwoofer po obu stronach głowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik czasem nie był po prostu od włączenia i presetu z apki? Miałem Goldy niedawno to nie przypominam sobie żadnego przełącznika od basów :) Był tylko od sidetonów, ale to na mute działało.

Co by nie było, to Goldy mają dobry bass. Jeszcze właśnie w aplikacji możesz sobie sam dostosować setup, także kwestia ogarnięcia 3 suwaków, chociaż domyślny jest w zupełności wystarczający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik czasem nie był po prostu od włączenia i presetu z apki? Miałem Goldy niedawno to nie przypominam sobie żadnego przełącznika od basów :) Był tylko od sidetonów, ale to na mute działało.

Co by nie było, to Goldy mają dobry bass. Jeszcze właśnie w aplikacji możesz sobie sam dostosować setup, także kwestia ogarnięcia 3 suwaków, chociaż domyślny jest w zupełności wystarczający.

Przełącznik był od jednego i drugiego - jak wgrałeś preset, to służył do jego wybierania. Jak nie wgrałeś, to zwiększał bas...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldy mają nawet fajny bas, najlepiej spisuję się preset Batman. Ogólnie wadą Goldów jest brak możliwości ustawienia maksymalnego basu w korektorze bo słuchawki pierdzą. Aby tego uniknąć to trzeba suwak ustawić dwa poziomy niżej (niestety kreska poniżej max również czasem charczą). Szkoda bo było by naprawdę super.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro miałem oddać te Krale,ale z tego co czytam, to wiele ludzi piszę na anglojęzycznych stronach, o takim cichutkim brzęczeniu,czy może to być spowodowane, na przykład wifi,albo czymś takim,bo tutaj gdzie mieszkam jest z przynajmniej 15 sieci dostępnych,miastowych i tych mieszkańców,sam nie wiem... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Dzięki za info. 

 

Jeszcze jedno pytanko, bo nie wiem czy będę miał możliwość przetestowania obu zestawów, w Goldach brakuje basu? Bo spotkałem się z takimi opiniami.

Ja w zeszłym tygodniu kupiłem Goldy i bas jest no może głowy nie urywa ale jak ktoś napisał jest przyjemny, w każdym razie ja jestem zadowolony i dla mnie to jest najważniejsze. Jak zamówisz słuchaweczki przez internet możesz je zwrócić, a wiesz jak to jest jednemu pasuje, to innemu tam to. Jeden słyszy lepiej drugi gorzej. Ja też długo szukałem słuchawek przeczytałem wiele postów, a że przeznaczyłem na ten cel 350zł to nic lepszego dla mnie nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się, że basu mało haha. Ja mam Astro A50 i jako, ze na konsoli nie mam w co grać kupiłem na PC Starcraft 2 wiec tam przeniosłem słuchawki i o ile bogactwo basu przy wybuchach cieszyło, tak teraz gdy chce grać i słuchać muzyki jest absolutny dramat i dudnienie a nie granie. Słuchawki Gamingowe pełną gębą. czyli tylko do grania :) i do niczego innego. Żałuję, ze dałem się nabrać, ale na właśnie takich ćwokach jak my robią kase.

Chce sprzedać ten szrot i kupić poważne słuchawki a gdzieś kiedyś po drodze gdy coś sensownego wyjdzie na PS4 kupie za grosze właśnie Goldy.

Przypominam, że ten szrot kosztuje 300 Euro. Co ciekawe wszędzie wysokie oceny, każdy zapewnia, że słuchawki świetnie nadają się też do słuchania muzyki dźwięk jest wręcz fenomenalny hahahah.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było brać zwykłego Mixampa/Recon3D i osobno headset/słuchawki+mic ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldy maja spoko bas, na pewno wystarczajacy. Najwiekszym minusem jest korektor - niby można podbić bas ale suwak musi być dwie kreski poniżej maks gdyż słuchawki zaczynają charczeć a szkoda bo wtedy była by większa kontrola nad regulacją. Dwie kreski poniżej maksymalnej wartości powodują, że bas czasem mógłby być nie co mocniejszy ale na nic nam się zda podniesienie jednej kreseczki w korektorze bo już przy nie których scenach charczenie występuję nawet przy ściszonej mocno głośności. Całkowicie jest to nie zrozumiałe bo taka sytuacja nie powinna mieć miejsca...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było brać zwykłego Mixampa/Recon3D i osobno headset/słuchawki+mic ;)

Mixamp czy ten Recon3d (zwłaszcza recon) wyglądają zbyt bajerancko. Wyglądają jak roccat razer czy SS mam wrażenie jak by mówiły: wyglądam spoko w środku mam chiński szajs za 7 euro ale kup mnie bo do gier więcej nie potrzeba ale za wygląd i światełka dopłacić 150 Euro haha, no thx

Serio, myślałem nad Mixampem i słuchawkami, ale tak mocno zawiodłem się A50, że już chyba podziękuję takim gadżetom. Chyba kupie jakiś FiiO +AKG

Chyba, że miałeś okazję porównać Mixamp do innych DAC ów firm które w tym specjalizują się wtedy proszę napisz jak to wygląda w praniu.

Bo na ta chwile powiem wam, że Astro = Razery/Roccatu i inne ścierwa które nie mają nic wspólnego z poważnymi słuchawkami.

To jest skandal, że Astro A50 kosztują tyle szmalu.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i wyglądają bajerancko, ale spełniają swoje zadanie. Mixampa używa obecnie Schranz, więc jego też możesz zapytać o opinię (zresztą chyba już o nim tutaj pisał). Ja już od dłuższego czasu używam Recona (samego dekodera, nie tego zestawu z headsetem) i nie widzę potrzeby jego zmiany, bo ma wszystko to co potrzebuję (DAC, AMP, dedoder DD, obsługa czatu i możliwość wrzucenia swoich ustawień). Jedyne co wymieniam, to słuchawki/headsety...

Jak nie chcesz używać czatu, to w zasadzie każdy DAC z optykiem spełni swoje zadanie (nawet ten najprostrzy D3 od FiiO), ale jak podepniesz do niego trochę bardziej wymagające słuchawki, to braknie mu mocy (nie ma tam żadnego wzmacniacza) - więc albo inny DAC z AMP'em, albo oddzielny AMP. Podpinanie DAC przez USB mija się z celem - raz, że dźwięk będzie gorszy, a dwa - razem z nim (z dźwiękiem) poleci też chat który go stłumi i nie dasz rady tego wyregulować w konsoli (a DAC'i regulacji balansu nie mają)...

A co do porównania DAC z Reconem, to tak: przy wyłączonych wszystkich "upiększaczach" w obu sprzętach i puszczeniu z PS4 stereo (Linear), różnica jest niewielka (na korzyść FiiO E17). Wiecej daje podpięcie lepszych sluchawek. Ala mam tutaj na myśli tylko PS4 i gry. Jak miałbym coś podpowiedzieć, to Mixamp/Recon3D i do tego jakiś porządny headset albo słuchawki + ModMic...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueGrand

Nie wiem o co Ci chodzi, ja gram normalnie i słucham Spotify i wszystko pięknie śmiga. Nic mi nie dudni, a przynajmniej nie tak żebym musiał tak narzekać. Samej muzyki jak słucham to też bajka, od rocka po jakiś łagodniejsze rytmy. Oczywiście Spotify ma średnią jakość audio, ale przy graniu wystarczająca.

O grach nie mówię bo tam sprawują się wyśmienicie.

Poza tym na kompie masz większe możliwości regulacji, możesz przecież zmniejszyć basy na odtwarzaczu, itd.

Ja osobiście na PC ich nie używałem, to nie wypowiadam się, ale na PS4 i XO działają świetnie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Jakość wykonania też konkret, nic nie skrzypi ani nie trzaska, są ciężkie i super leżą na głowie. Suwaki nie zjadą się po paru użyciach, a pałąk jest elastyczny.

Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to zbyt cichy chat, ale da się to przeżyć, albo ja jeszcze ustawień nie ogarnąłem.

Ja nie żałuję ani złotówki. Dałem za nie co prawda 280 euro, ale mimo wszystko.

Owszem, mogłyby być tańsze, ale cóż... Nikt nie zmusza do zakupu przecież. Mixamp też mogliby dać jakiś fajny konkretny, a nie ten transmiter tylko.

Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Nie ma idealnego.

Mi A50 super pasują i nie mam zamiaru z nich rezygnować jeszcze długo.

Ale pozytywne opinie mnie nie dziwią. Ja jestem zadowolony i to nie temu, że wydałem tyle kasy, a temu że jak je założyłem po Goldach to inny świat.

Czy są lepsze słuchawki? Na pewno. Ale Astro to i tak górna półka co by nie mówić.

W każdym razie masz taki plus, że jak dasz dobrą cenę to od razu ktoś kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzycznie Superluxy HD681 biją astro a50 na głowę (są troszkę cichsze) ale kosztują 100 PLN. W grach Astro spisują się świetnie.

Zwykły gamingowy badziewi i tyle. Ja muzykę kupuje, darmowa wersja Spotify działa OK na ps4. Astro zostały obnazone gdy odpaliłem je na PC i włączyłem forbar 2000

Astro A50 graja, ale bardziej klaustrofobicznych słuchawek nigdy nie miałem.

BTW znam ludzi którzy słuchając muzyki na SS Syberia podniecają się wiec wiesz :D

Jak coś jest od wszystkiego to jest do niczego, w tym wypadku sprawdziło się w 100% Astro A50 to słuchawki dla bogatych fanów Call of duty, tyoowe konsolowki które są faktycznie solidnie zbudowane, ale pewnie podobne układy mają byle słuchawki w LIDLU.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię, ja kupiłem je tylko i wyłącznie do grania i do tego są stworzone. Nie jestem audiofilem i nigdy nie będę, dlatego jak puszczalem muzykę to i tak zerwało mi kaszkiet ze łba :)

Szukałem najlepszych bezprzewodowych do grania dla siebie i uważam poszukiwania za skończone. Chat i granie to była podstawa dla mnie.

Ja się cieszę z zakupu i chyba o to chodzi. Tak jak mówię, dajesz dobrą cenę i pójdzie od razu i masz problem z głowy. Mimo wszystko ludzie je doceniają na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację, ale troszkę szkoda, że taka cena i ogólnie syf ( do coda To i Goldy stykną) . Płaci się za bajery kosztem jakości.

Dlatego boje się brać Mixampa, bo kosztuje 130 euro a pewnie gdyby to był sprzęt od firmy zajmującej się sprzętem muzycznym kosztowały by 60 euro.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację, ale troszkę szkoda, że taka cena i ogólnie syf ( do coda To i Goldy stykną) . Płaci się za bajery kosztem jakości.

Dlatego boje się brać Mixampa, bo kosztuje 130 euro a pewnie gdyby to był sprzęt od firmy zajmującej się sprzętem muzycznym kosztowały by 60 euro.

Tylko, że ten bajer od firmy zajmującej się sprzętem muzycznym, nie zapewni Ci obsługi chatu po USB + dźwięku po optyku/hdmi (i przy okazji jego zdekodowania), i miksu tych dwóch źródeł do jednego. Więc albo rybki, albo akwarium ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale nic nie stoi na przeszkodzie kupić np KAL/Goldy a resztę wydać na DAC i słuchawki. Ja tylko chce ludziom uzmysłowić, że Astro A50 za cenę 300 euro graja, ale podobnie do słuchawek za 50 PLN.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×