Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny słuszny wybór wg mnie to SSH a opinie są w temacie...wystarczy trochę pokopać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie...chciałbym przesiąść się na lepsze słuchawki...jakie polecacie? Cena tak powiedzmy do 800-900zł.

Jeszcze z samej ciekawości...posiada ktoś headset lub ma jakąś o nim opinię - Astro A50? Z góry dzięki.

 

W tej cenie kupisz Steelseries H Wireless lub Astro A40. Astro A50 jest kilka stówek droższe, tak samo jak Steelseries Siberia 800. Sam czaję się na Astro lub SS, ale to dopiero jak mi się Pulsy całkiem rozlecą.

 

Tak w ogóle to temat o Astro i Steelseries był tu całkiem niedawno wałkowany. :)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSHW = SS800, wiec nie wiem czy jest sens placic za nowy branding.

Sam uzywam SSHW i polecam, sprawdzaja sie w 100%. Dwie baterie, wygoda, swietne wykonanie i jakosc dzwieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od siebie polece SkullCandy PLYR1. Wygodne, dlugi czas pracy, zasieg. Sluchawki dobre zarowno do sluchania muzyki i gier. Mozna sluchgac muzyki ze smartfona, grac i korzystac z chata jednoczesnie i bezprzewodowo no i stylowy wyglad.

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skullcandy nie mieszczą się w jego przedziale cenowym... ;-) są tańsze. Niestety do słuchania muzyki z telefonu trzeba dokupić kabel minijack-minijack który podpina się do transmitera. Do połączenia z PC całe szczęście nie jest potrzebne gniazdo optyczne. Wystarczy połączyć transmiter kablem USB by zyskać STEREO i mikrofon.

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...chciałbym przesiąść się na lepsze słuchawki...jakie polecacie? Cena tak powiedzmy do 800-900zł.

Jeszcze z samej ciekawości...posiada ktoś headset lub ma jakąś o nim opinię - Astro A50? Z góry dzięki.

Ja posiadam i jest genialny. Na początku biłem się z myślami czy tyle dawać za headset ma sens. Ale ten hs będzie działał praktycznie z każdym urządzeniem które ma optyka, także powinien wystarczyć nawet na następną generację.

Jeśli chodzi o jakość to jest wypas. Po pierwszym modelu 7.1 od Sony, to jak przejście z malucha do Ferrari. Najbardziej mnie cieszy metalowe łączenie słuchawek z pałąkiem górnym, dzięki temu wiem że mi nie strzela od ubierania, jak sporo tutaj polecanych.

Co do dźwięku to nie ma się co rozwodzić. Do grania jedne z najlepszych, o ile nie najlepsze. Myślałem, że to od Sony były spoko, ale jak ubrałem te i zacząłem grać, to jakbym odkrywał audio w grze na nowo.

Ja nie żałuję ani złotówki. Polecam każdemu te słuchawki, kawał dobrego sprzęciku :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tak w kwestii połączenia optykiem... Zauważyłem, że Astro mają w Mixampie chyba tylko jedno wejście na optyk i w przypadku chęci używania jednocześnie PS3 i PS4, musiałbym przepinać optyk przy każdej zmianie konsoli. SSHW ma chyba dwa wejściowe gniazda? Bo w sumie gdybym już teraz miał kupić jeden z tych modeli, byłoby to dla mnie kluczowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma jedno gniazdo i to niestety jest minus. Jednak ja korzystam tylko z PS4, więc mi w zupełności wystarczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSHW ma wejście i wyjście.

...czyli na przykład PS4 > SSHW > Amplituner/TV jeżeli podpinasz optykiem a nie po HDMI - wtedy nie musisz przełączać..

Do 2 kub kilku urządzeń są proste splittery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce mieć headset do PS4 i Xboxa One. Teraz mam ten oryginalny od Sony i jakbym miał już kupować to coś co wystarczy na dłużej. Nawet bym się zebrał i kupił ten A50. Z kaprysu to nawet tą wersje z Halo (fajnie wygląda) tylko czy dźwięk będzie zajebisty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli lepszego ze słuchawek już raczej nie uświadczysz. Nie porównuje do kina domowego, bo to inna bajka.

Słuchawki jak najbardziej będą działać z XO i PS4, ja mam wersję dla PS4, tą niebiesko czarną.

Jeśli mnie pamięć nie myli, to w zestawie dla XO jest jeszcze chyba dodatkowo kabelek do pada, w zestawie z PS4 tego nie ma.

No, ale taki kabelek to parę złoty na allegro w razie czego, więc problemu nie ma.

 

Kup w sklepie jakimś konkretnym, jak Ci nie siądą to oddasz. Ale jak A50 Ci nie siądą, to raczej Steelseries podobnie mi się wydaje, bo to są bardzo zbliżone do siebie słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Elite 800. Poza standardowymi opcjami macie możliwość sparowania słuchawek z telefonem, co pozwala Wam odebrać tel gdy gracie. Jest także opcja słuchania mp3 w trakcie gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego cy czytalem to PLYR1 maja bebechy z astro bo SkullCandy przejal Astro i ich technologie dodatkowo maja Optic out i zdecydowanie lepsza jakosc dzwieku podczas sluchania muzyki i kosztuja mniej. Nie gralem na astro dlatego nie mam porownania, opieram sie wylacznie na opiniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Astro A40/A50 to najlepsze słuchawki do gier. Ale tylko i wyłącznie do gier bo to najgorsze słuchawki do muzyki jakie kiedykolwiek miałem. Są gorsze od słuchawek za 80 PLN (Superluxy) i mówię to na poważnie ( chyba że ktoś lubi sam bas który "zagłusza" wszystko :D)

Zamieniłem Astro A50 na Skullcandy PLYR 1 będąc w plecy kilka stówek ale jest to różnica klas jeśli chodzi o muzykę a i do gier są fantastyczne.

Ja osobiście nie polecam przepłacać za A50 ale jeśli gardzisz muzyką to kup A50 bo dźwięk w grach jest fenomenalny.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to już dawno zostało ustalone, że pod konsole to topowy sprzęt :) 

Koparka jest idealna na budowę, ale nie na tor wyścigowy, trzeba być świadomym co się kupuje po prostu.

Mi osobiście bas nie przeszkadzał nigdy, wręcz przeciwnie, lubię głęboki basik. Może dlatego tak świetnie dogaduje się z A50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie chce wydawać 1200zł(równowartość konsoli ;O ) może próbować kupić samego mixampa .

Podłączycie każdy headset gdzie często na alle czy innym portalu można dostać używki w idealnym stanie za śmieszne pieniądze typu superluxy hmc za 150 czy seenheisery PC 330/50/60 koło 200zł  i taki zestaw zagra 3 klasy lepiej niż dedyki 350zł 7.1 :P

Problemem jest dostępność samego mixampa, mi dosłownie z nieba spadła bezprzewodowa wersja M80 i nie wyobrażam sobie żebym mógł się kiedyś z nim rozstać .

Wiem że posłuży mi ze 2 generacje a headsety jak mam jakieś widzimisie czy okazję cenową to zmieniam, a tak jak pisałem wybór jest ogromny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mam na sprzedaż Recon 3D + headset HyperXCloud - zestaw ma 2 miesiące na gwarancji,pisać na priv jak coś.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślę, że to już dawno zostało ustalone, że pod konsole to topowy sprzęt :)

Koparka jest idealna na budowę, ale nie na tor wyścigowy, trzeba być świadomym co się kupuje po prostu.

Mi osobiście bas nie przeszkadzał nigdy, wręcz przeciwnie, lubię głęboki basik. Może dlatego tak świetnie dogaduje się z A50.

Ale to, że wszyscy gramy w gry nie oznacza, że chcemy słuchawki nadające się tylko do gry. Nie generalizujmy bo Ps4 ma Spotify nie przypadkowo. Ludzie grają w FIFy PESy NBA słuchając Spotify a od czasu do czasu pykną w FPSy wykorzystując surround. Tacy powinni unikać A50 jak ognia bo to chłam i to, że słuchawki dobre do gier nie nadają się do słuchania to bzdura ale na 100% do tego grona nie można zaliczyć A50.

Ludzie lubiących prostotę i tylko gry biorą A50 ci którzy lubią zabawę z EQ biorą SS H wireless, ci którzy chcą dobry dźwięk w grach i Spotify PLYR 1

Z tej trójki IMO najsłabsze są A50.

Żeby nie było nie można porównywać Goldów do A50 bo to inna liga. Ale do muzyki to i Goldy lepsze bo A50 są w tej sferze mocno, baaa bardzo mocno przebasowane.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSHW ma wejście i wyjście.

...czyli na przykład PS4 > SSHW > Amplituner/TV jeżeli podpinasz optykiem a nie po HDMI - wtedy nie musisz przełączać..

Do 2 kub kilku urządzeń są proste splittery.

Możesz dać linka do takiego splitterka pod optyk? Bo nie chce mi się szukać o tej porze, a jutro bym sobie obadał jak to wygląda :D Podłączenie do PS4 i PS3 by mi siadlo mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakaś propozycja słuchawek bezprzewodowych z mic do 200 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakaś propozycja słuchawek bezprzewodowych z mic do 200 zł?

 

Nie ma takich, tylko ew. mocno używane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie chce wydawać 1200zł(równowartość konsoli ;O ) może próbować kupić samego mixampa .

Podłączycie każdy headset gdzie często na alle czy innym portalu można dostać używki w idealnym stanie za śmieszne pieniądze typu superluxy hmc za 150 czy seenheisery PC 330/50/60 koło 200zł  i taki zestaw zagra 3 klasy lepiej niż dedyki 350zł 7.1 :P

Problemem jest dostępność samego mixampa, mi dosłownie z nieba spadła bezprzewodowa wersja M80 i nie wyobrażam sobie żebym mógł się kiedyś z nim rozstać .

Wiem że posłuży mi ze 2 generacje a headsety jak mam jakieś widzimisie czy okazję cenową to zmieniam, a tak jak pisałem wybór jest ogromny.

Myślę o takim zestawie, ale gdzie można wyrwać słuchawki, które wymieniłeś w takich cenach? 

A jakaś propozycja słuchawek bezprzewodowych z mic do 200 zł?

Plantronics 818. Były poniżej 200 zł, teraz są np. na cdp.pl za 220 z cyfrowym dotatkiem do wiedźmina na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to już dawno zostało ustalone, że pod konsole to topowy sprzęt :)

Koparka jest idealna na budowę, ale nie na tor wyścigowy, trzeba być świadomym co się kupuje po prostu.

Mi osobiście bas nie przeszkadzał nigdy, wręcz przeciwnie, lubię głęboki basik. Może dlatego tak świetnie dogaduje się z A50.

A w tych A50 muzyka np w grze...niedługo biorę się za ogrywanie każdej części Halo i tam sporo jest tego typu "momentów", a ja lubię mieć ciarki na plecach  :)

Ewentualnie jakieś inne słuchawki gdzie muzyka byłaby ok, ale priorytet to konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×