Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, a z tego co widziałem to w słuchawkach poza nazwą nie zmieniło się zupełnie NIC!! :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sam producent na swojej stronie pisze, że nic się nie zmieniło.

No edycja x800 dla Xboxa ma dodatkowy kabelek. Oczywiście cena też rośnie :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam to jest już adapter dodatkowy a nie sam kabel bo jest pod starą i nową wersję pada.

Adapter + kabel 3.5mm <> 2.5mm.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z bezprzewodowego mixampa ale kierwa przejściówka z 2 jacków na 1 pada mi co 2/3 tygodnie MASAKRA !

Myślę juz nawet nad tą senheisera pvc 05 czy jakoś tak, myślicie że nie zacznie trzeszczeć po 2 tyg :D ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś Sony Silver Wired Headset? Mam zamiar zakupić, ale materiał na muszlach sprawia wrażenie, jakby po 20 min użytkowania dość mocno grzał uszy i dlatego pytanie wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktos z was sluchawki logitech g930? Jak dzialaja z ps4? Bo mam tanio nowki do kupienie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam słuchawki "nieoryginalne" do ps4 z mikrofonem (Asus Strix 2.0 - przewodowe) po ostatniej aktualizacji przestał działać mi mikrofon w tych słuchawkach. Z kolei słuchawki, które były dołączone do ps4 działają poprawie. Macie jakiś pomysł jak uporać się z tym problemem? 

 

Mój problem nawiązuje do tego artykułu:

http://www.pssite.com/news/49027/problemy-ze-sluchawkami-po-aktualizacji-ps4.html

 

Dodam, że próbowałem kilka, kilkanaście razy podłączać słuchawki do pada i nic to nie dało.

Edytowane przez TRyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam słuchawki "nieoryginalne" do ps4 z mikrofonem (Asus Strix 2.0 - przewodowe) po ostatniej aktualizacji przestał działać mi mikrofon w tych słuchawkach. Z kolei słuchawki, które były dołączone do ps4 działają poprawie. Macie jakiś pomysł jak uporać się z tym problemem? 

 

Mój problem nawiązuje do tego artykułu:

http://www.pssite.com/news/49027/problemy-ze-sluchawkami-po-aktualizacji-ps4.html

 

Dodam, że próbowałem kilka, kilkanaście razy podłączać słuchawki do pada i nic to nie dało.

A ustawienia masz takie jak miałeś? Mikrofon się nie wypiął, albo nie jest przypadkiem wyłączony na pilocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ustawienia masz takie jak miałeś? Mikrofon się nie wypiął, albo nie jest przypadkiem wyłączony na pilocie?

 

Ustawienia mam takie jakie miałem :) wszystko sprawdzałem przełączałem i nic... Zastanawiam się czasem czy nie "sformatować" jakoś konsoli lub coś podobnego zrobić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia mam takie jakie miałem :) wszystko sprawdzałem przełączałem i nic... Zastanawiam się czasem czy nie "sformatować" jakoś konsoli lub coś podobnego zrobić

Możesz przywrócić ustawienia domyślne. A przy okazji sprawdź czy te Asusy działają poprawnie na czymś innym - telefon, pc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz przywrócić ustawienia domyślne. A przy okazji sprawdź czy te Asusy działają poprawnie na czymś innym - telefon, pc...

Temat do zamknięcia. Przywróciłem ustawienia domyślne i teraz już wszystko jest ok. Na telefonie i pc też działają poprawnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Skullcandy PLYR1 przestały nagle działać. Wczoraj rano robiłem doświadczenie ile transferu z telefonu zabierze mi YT i Spotify na PS4. Przerwałem połączenie z netem, muzyka oczywiście przestała grać, podłączyłem się z powrotem, w słuchawkach dalej cisza, wyłączyłem je i od tamtej pory są martwe. Przytrzymanie przycisku nie daje żadnego efektu, jak i podłączenie pod USB. Firmware'u nie mogę wgrać, bo sprzęt jest niewykrywany. Skontaktowałem się z supportem. W międzyczasie oczekiwania na odpowiedź, dowiedziałem się, że problem ten jest dość częsty. Słuchawki w jakiś sposób się blokują. W odpowiedzi, jak i z doświadczeń innych wychodzi na to, że pomóc może odczekanie. Niestety bez rezultatu. Kolejną próbą jest schłodzenie w zamrażarce na kilka godzin, i tutaj niestety też bez efektu.
Po prostu byłem zdezorientowany tym, że coś może nagle przestać działać. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem.
Póki co zostawiłem je pod ładowanie i czekam na kolejną odpowiedź z supportu.

Edit: Kolejna próba podłączenia do ładowarki telefonicznej, tym razem gorącej, zakończona sukcesem. Niestety próba zamrażarki wydoiła baterię. Zobaczę ile jeszcze pożyją.

 

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się okaże, że te gorąco zachwalane tutaj PLYRki okażą się tak samo wadliwe, jak cała reszta słuchawek ze średniej półki cenowej. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelseriess H Wireless po roku użytkowania póki co wyglądają jak "Raz wyjęte z pudełka w celu sprawdzenia".

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że odżyły. Sprawdzam czas działania baterii i jest bardzo dobrze.

Przy okazji dowiem się jak wyglądała by wysyłka do nich.

Edit: Dostałem odpowiedź. Przesyłka podejrzewam miałaby być opłacona. Słuchawki sprawne więc na razie zostaną.

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelseriess H Wireless po roku użytkowania póki co wyglądają jak "Raz wyjęte z pudełka w celu sprawdzenia".

 

Pulsy po roku użytkowania też tak wyglądały. Co innego po trzech latach. :sweat:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

71Aixpv1wdL._SL256_.jpg

 

 

 

Właśnie odebrałem nówki sztuki TB 400 - reklamacja została uwzględniona.

 

b1YpSS5.jpg

 

Myślę obecnie nad jakimś wzmocnieniem tego miejsca w słuchawkach. Ktoś coś wymyślił? Jakieś zdjęcia?

 

Jako, ze ktos pytal o reklamacje TB tp cytuje siebie kolejny raz no i ... pekniecie znow w tym samym miejscu wiec prawdopodobnie w weekend podajde znow oddac sluchawy na reklamacje. Trzeba bedzie pomyslec nad wzmocnieniem tych sluchawek na wlasna reke.

Edytowane przez OsamaBombLaden87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze ktos pytal o reklamacje TB tp cytuje siebie kolejny raz no i ... pekniecie znow w tym samym miejscu wiec prawdopodobnie w weekend podajde znow oddac sluchawy na reklamacje. Trzeba bedzie pomyslec nad wzmocnieniem tych sluchawek na wlasna reke.

 

Ja na swoje cały czas czekam!, ile czekałeś?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoje cały czas czekam!, ile czekałeś?  

Jakis miesiac chyba. Kupilem w MM wiec maja jakos 30 dni na rozpatrzenie reklamacji- nowe wzialem sobie z puleczki bo byly:)

Edytowane przez OsamaBombLaden87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do goldów wyszły nowe ustawienia Ratchet i Clank ktoś testował? Ja jadę na ustawieniach Destiny. Nie mam jak teraz tego przetestować wiec dlatego pytam

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzieki za info:) Jeśli nikt nie napisze wcześniej to wieczorem mogę opisać jak wrażenia (też korzystam z ustawień Destiny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do goldów wyszły nowe ustawienia Ratchet i Clank ktoś testował? Ja jadę na ustawieniach Destiny. Nie mam jak teraz tego przetestować wiec dlatego pytam

Ja używam, dla mnie profil Destiny jest gorszy i to sporo ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×