Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w ustawieniach Ratchet i Clank prezentuje sie bass wybuchów np w strzelankach? BF,Rainbow Six? Duża różnica jest między profilem Destiny a tym nowym?

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie testowałem na Dark Souls 3 ale bass jest dobry, myślę, że lepszy niż na Destiny a dodatkowo słychać więcej szczegółów ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dla mnie akurat lepszy jest ten nowy profil. Zarówno bass jak i cała reszta wydaję się mi lepsza ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Stoję przed dylematem kupna słuchawek do konsoli PS4. Jakie polecacie słuchawki ? Ostatnio sporo zastanawiałem się nad Goldami ale przeczytałem tyle samo pozytywnych co negatywnych opinii... głównie przez psujący się z czasem pałąk. Co doradzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś się określić czy mają być koniecznie bezprzewodowe.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Stoję przed dylematem kupna słuchawek do konsoli PS4. Jakie polecacie słuchawki ? Ostatnio sporo zastanawiałem się nad Goldami ale przeczytałem tyle samo pozytywnych co negatywnych opinii... głównie przez psujący się z czasem pałąk. Co doradzicie ?

Astro A50 - najlepsze słuchawki gejmingowe. No i do słuchania muzyki też się nadają ;);)

Psuje się wszystko, łącznie z droższym sprzętem. Goldy to dobry wybór w tym przedziale cenowym. A nawet jeśli coś się z nimi stanie, to masz rok gwarancji producenta, i 2 lata odpowiedzialności sprzedawcy...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A50 nie nadają się do słuchania muzyki, bo są przebasowane nawet w trybie Media ( i to bardzo) . Astro A40 pod tym względem wypadają lepiej mimo, że większość testów błędnie stwierdza, że A50 grają identycznie jak A40. To jest nie prawda. A40 są na kablu...

Oczywiście na A50 da się słychać ale to nie słuchanie a dudniebie i po godzinie rozrywa łeb.

Zgodzę się, że A50 to najlepsze słuchawki do gier.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A50 nie nadają się do słuchania muzyki, bo są przebasowane nawet w trybie Media ( i to bardzo) . Astro A40 pod tym względem wypadają lepiej mimo, że większość testów błędnie stwierdza, że A50 grają identycznie jak A40. To jest nie prawda. A40 są na kablu...

Oczywiście na A50 da się słychać ale to nie słuchanie a dudniebie i po godzinie rozrywa łeb.

Zgodzę się, że A50 to najlepsze słuchawki do gier.

Powinienem chyba nawalić więcej emotek za tekstem "No i do słuchania muzyki też się nadają" c'nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w przedziale maks 400 zł ?

Goldy są ok. Możesz jeszcze ewentualnie szukać Turtle Beach 400, ale one również miewają problemy z jakością wykonania. Ale na plus - mają lepszą baterię niż sprzęt od Sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powinienem chyba nawalić więcej emotek za tekstem "No i do słuchania muzyki też się nadają" c'nie :P

Reasumując do słuchania muzyki nadają sie też słuchawki z Lidla za 12 PLN :)

Ale jakie to słuchanie to już inna historia

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Reasumując do słuchania muzyki nadają sie też słuchawki z Lidla za 12 PLN :)

Ale jakie to słuchanie to już inna historia

Oj, czasami się można naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczyć tym co taki tani sprzęt potrafi :) Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie najlepiej kupić Turtle Beach Elite 800 (wersję X)? Mogą być też serwisy zagraniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w Goldach bateria trzyma długo nie mam jakiegoś problemu z tym nie irytuje się . Ja bym brał goldy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie co rozumiesz przez stwierdzenie długo? Moje tb500 trzymaja ok 18h i uważam, że to też jest długo..

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie zakończyłem przygodę z TB 500p, po 4 miesiącach użytkowania i 2-tyg od reklamacji z powodu pęknięcia dziś dostałem zwrot gotówki za ten szajs. Brawo dla sklepu Euro Agd dla dystrybutora i producenta, że przynajmniej jest świadomość jakie g.... sprzedają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

siema
jakie najlepsze ustawienia preferujecie do słuchawek sony gold 2, najlepiej wybrać jakiś z dostępnych czy może jednak własne ustawienia suwaków?

chodzi mi o dobranie jakichś najlepszych ustwień dla takich gier jak: uncharted, wiedźmin, life is strange itp (widziałem kiedyś jak ktoś na forum podawał fajne ustawienia ale nie mogę się przebić przez tyle stron tematu aby to odnaleźć)

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ustaliliśmy, że najlepsze ustawienia do większości gier są na profilu Destiny. A do Uncharted masz osobny jeszcze profil np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa nowe profile dla Goldów Panie i Panowie :)
Ja właśnie testuję profil "Uncharted 4" który jest dla mnie na prawdę świetny :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dzisiaj zamówię SteelSeries Siberia 800 (H Wireless). Powinno się udać dorwać je w łapska jeszcze w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 minut temu, Wszebor napisał:

Prawdopodobnie dzisiaj zamówię SteelSeries Siberia 800 (H Wireless). Powinno się udać dorwać je w łapska jeszcze w weekend.

Kolego nie wiem na czym grałeś wcześniej ale H Wireless nie są jakimś wyznacznikiem  jakości dzwięku w grach.Używam je od lutego i fakt są bezprzewodowe,wszechstronne jesli chodzi o możliwość podłączenia do różnych systemów,mają 2 wytrzymałe baterie i są dość wygodne ale jakość dzwięku naprawdę jest średnia.Porównując je do mojego poprzedniego zestawu czyli Recon 3D + HyperXCloud to wypadają blado.Mają średniej jakości głośniki i dzwięk przestrzenny jest słaby.To samo jeśli chodzi o słuchanie muzyki-szału naprawdę nie ma.Żeby nie fakt że dostałem je w prezencie na urodziny to pewnie już dawno wylądowałyby na Alledrogo.Może lepszą  opcją będzie zakup Astro A50 albo TB 800 Elite-nie wiem bo tych słuchawek nie testowałem..............może któryś z panów tutaj testował te modele to coś podpowie.

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Polecacie Turtle Beach Elite 800?

Ja próbuję je kupić. Ale dokładniej ujmując temat, wersję X do XB1. Cena od ~1150 do nawet 1400 w niektórych sklepach. Najtaniej widziałem w Komputroniku. Jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że prócz dźwięku (który sobie ustawiasz z poziomu aplikacji do smarta), możesz także w trakcie gry słuchać muzy z mp3, bądź np gadać przez tel (parujesz przez bluetooth komórkę ze słuchawkami). Inna sprawa, że np do XB1 nie trzeba adaptera (niektóre zestawy potrzebują adaptera przypinanego do kontrolera, aby działał czat). 

Ja stawiam na TB E800, tylko chcę kupić je w jakimś poważnym sklepie (często są w ofercie pewnego sklepu na allegro, ale raz miałem z nimi do czynienia i 4 miesiące czekałem na towar, a właściciel udawał, że on i sklep nie istnieją). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×