Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazję posłuchać dziś goldów - odrazam... 360zł za te słuchawki to śmiech. Naprawdę lepiej dołożyć do pulse elite (bass... tutaj mamy bass, w goldach go w ogóle nie ma!!) albo dla jeszcze duuuużo lepszego dźwięku Sony DS 6500 (100zł różnicy pomiędzy pulse elite), niestety nie mają one mika. Omijać z daleka 360zł - śmiech. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję posłuchać dziś goldów - odrazam... 360zł za te słuchawki to śmiech. Naprawdę lepiej dołożyć do pulse elite (bass... tutaj mamy bass, w goldach go w ogóle nie ma!!) albo dla jeszcze duuuużo lepszego dźwięku Sony DS 6500 (100zł różnicy pomiędzy pulse elite), niestety nie mają one mika. Omijać z daleka 360zł - śmiech.

A ja miałem okazję przeczytać twój post, śmiech... odradzam xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem okazję przeczytać twój post, śmiech... odradzam xD

Polecam się na przyszłosć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję posłuchać dziś goldów - odrazam... 360zł za te słuchawki to śmiech. Naprawdę lepiej dołożyć do pulse elite (bass... tutaj mamy bass, w goldach go w ogóle nie ma!!) albo dla jeszcze duuuużo lepszego dźwięku Sony DS 6500 (100zł różnicy pomiędzy pulse elite), niestety nie mają one mika. Omijać z daleka 360zł - śmiech. 

sadzac po kilku ostatnich postach wnioskuje ze kolega ma awersje do goldow z niewiadomych mi powodow i jego opinie nie sa obiektywne wiec sie nimi nie sugerujcie. jesli chodzi o te 350zl to cena za bezprzewodowosc, virtual surround, wbudowane akumulatorki i wygode nie jest wysoka..  Jesli ktos zna tanszy HS z tymi ficzerami to prosze o link. Wiadomo ze mozna dolozyc 100 zl wiecej i kupic pulsy albo 200 zl wiecej i kupic DS 6500. Mozna tez dolozyc 600 zl i kupic astro tylko mi goldy za 350zl spokojnie wystarcza a opinie ludzi ktorzy je testowali sa zazwyczaj pochlebne dlatego jesli nie beda cierpiec na roznego rodzaju defekty typu pekanie to powinienem byc z nich zadowolony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadzac po kilku ostatnich postach wnioskuje ze kolega ma awersje do goldow z niewiadomych mi powodow i jego opinie nie sa obiektywne wiec sie nimi nie sugerujcie. jesli chodzi o te 350zl to cena za bezprzewodowosc, virtual surround, wbudowane akumulatorki i wygode nie jest wysoka..  Jesli ktos zna tanszy HS z tymi ficzerami to prosze o link. Wiadomo ze mozna dolozyc 100 zl wiecej i kupic pulsy albo 200 zl wiecej i kupic DS 6500. Mozna tez dolozyc 600 zl i kupic astro tylko mi goldy za 350zl spokojnie wystarcza a opinie ludzi ktorzy je testowali sa zazwyczaj pochlebne dlatego jesli nie beda cierpiec na roznego rodzaju defekty typu pekanie to powinienem byc z nich zadowolony.

Nie mam awersji do goldów, po prostu uważam że cena za te słuchawki powinna oscylować maksymalnie w granicach 300zł i wtedy byłaby to adekwatna cena do jakości produktu, który otrzymujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam awersji do goldów, po prostu uważam że cena za te słuchawki powinna oscylować maksymalnie w granicach 300zł i wtedy byłaby to adekwatna cena do jakości produktu, który otrzymujemy.

ja wręcz przeciwnie. Myślałem ze HS będzie kosztował w granicach pulse. Może i nie ma wtyku w donglu i bass impact ale jest to nowość na rynku. Cena w wysokości 350zl mnie pozytywnie zaskoczyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest to zmielony i odgrzany kotlet sprzed paru lat.

Osobiście spodziewałem się dziury w dongle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest to zmielony i odgrzany kotlet sprzed paru lat.

Osobiście spodziewałem się dziury w dongle.

nie da sie ukryc mimo to wcale bym sie nie zdziwil gdyby HS zbieral pochlebne opinie wsrod posiadaczy i sprzedal sie lepiej od poprzednich modeli ze wzgledu na nizsza cene i wygode uzytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po testowałem trochę, i jak wcześniej napisałem mam trittony za 700zł Ale  po zakupie PS4 strasznie cicho mnie było słychać. Kupiłem Goldy i jeśli chodzi o bass to w porównaniu do tych trittonów w grze można powiedzieć że go nie ma w muzyce audo nie jest źle. Za to wysokie tony i kroki słychać lepiej i są wygodniejsze od tych trittonów, nie mają kabli ;) Szkoda że ten bass jest taki cienki, ale zastanawia mnie czemu w w muzyce jest intensywniejszy, i tak podkręcałem go w programie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po testowałem trochę, i jak wcześniej napisałem mam trittony za 700zł Ale  po zakupie PS4 strasznie cicho mnie było słychać. Kupiłem Goldy i jeśli chodzi o bass to w porównaniu do tych trittonów w grze można powiedzieć że go nie ma w muzyce audo nie jest źle. Za to wysokie tony i kroki słychać lepiej i są wygodniejsze od tych trittonów, nie mają kabli ;) Szkoda że ten bass jest taki cienki, ale zastanawia mnie czemu w w muzyce jest intensywniejszy, i tak podkręcałem go w programie ...

jakie masz trittony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Marko, "kręciłeś" potencjometrem od basu w appce?

 

A propos Sony DS 6500 - odebrałem kilka dni temu i są to pierwsze słuchawki z virtualnym surroundem jakie miałem na głowie - właściwie pierwsze z jakimkolwiek SS. I... szczerze mówiąc spodziewałem się trochę większej "kierunkowości" w tym surroundzie - chodzi głównie o słyszenie kroków w FPS... Być może tak własnie brzmi VSS, dlatego postanowiłem poświęcić kasę na przesyłkę, zamówić dla porównania Pulse Elite i wtedy podjąć decyzję co do ostatecznego wyboru. Jeśli okaże się, ze Puls Elite wypadają lepiej jeśli chodzi o kierunki, to plan jest taki, zeby oddać oba zestawy i skupić się na Goldach, które są z tego co widzę po różnych wpisach mają porównywalny dźwięk do P. E., a nie mają tak delikatnych pałąków. Muszę się przyznać, ze Goldy też zamówiłem - wiem, wariactwo, ale tu już nie chodzi do końca o kasę, ale o:

- dobre kierunki

- brak kabli

- przyzwoity bas

 

W DS 6500 przeszkadza mi jeszcze jedna rzecz - dość małe "miski" okalające uszy. Moje stare słuchawki Philips SHP8900 mają wygodne, pełnowymiarowe miski - tutaj w Sony DS 6500 niby są wokół ucha, ale jednak uciskają jego dolną część. Patrząc na budowę Elite Pulse mam wrażenie, że te miski sa podobnej wielkości, a z kolei z recenzji Goldów wynika, że są o wiele wygodniejsze. Mam nadzieje, że to wygodniejsze oznacza własnie większe miski...

 

Zeby nie było tak pesymistycznie jeśli chodzi o DS 6500, to te słuchawki oferują bardzo dobrej jakości dźwięk, są głośne i bas też jest dość przyzwoity, chociaż jak dla mnie to za mało miękki. Nie jestem audiofilem, ale od 20 lat mam styczność z instrumentami, słoń mi na ucho nie nadepnął i mam wyrobione jakieś swoje zdanie na temat tego, co lubię. Przyjemnie się słucha surroundu w DS 6500, ale tej "kierunkowości" trochę brak - muszę to po prostu zweryfikować i jak dobrze pójdzie, to w poniedziałek będę miał w domu 3 zestawy - Gold, Pulse Elite i Sony DS 6500. Masakra :]

 

EDIT:

 

Jeśli chodzi o dostępność, to trafiłem na takie coś:

http://netia.emarket.pl/akcesoria-do-konsol/ps4-wireless-stereo-o2-headset-9281788/p-c4202228

 

Brakuje jednak zdjęcia i sama nazwa dziwna - niby PS4, ale O2?!

 

Tu też kilka źródeł, ale z różną, wątpliwą dostępnością:

http://www.ceneo.pl/28395968

Edytowane przez bva_PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Starh nawet napisał post na forum

PC lab ten sam o goldach. Gościu chyba nie przepada za słuchawkami albo ma jakas chorobę na ich punkcie. Hehrh

Edytowane przez marcinos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marko, "kręciłeś" potencjometrem od basu w appce?

 

...nie widzę nigdzie "potencjometru" do kręcenia, equalizera w tej aplikacji czy modyfikacji preasetów.

Jedyne co można zrobić to wysłać gotowe preasety identycznie jak w Elite.

...chyba że po podpięciu słuchawek (których nie mam) wyskakuje jakieś ukryte menu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potestowałem wczoraj goldy i moim zdaniem w pulsach bass wypada lepiej. Przy pierwszych podłączeniu pulsów było to "wow" a w nowym modelu jest dobrze ale nie ma tego pier.....cia. Podkręciłem bass na maxa i ciągle nie jest taki soczysty i głęboki jak w pulsach. Goldy za to wydaje się, ze mają bardziej czysty dźwięk i mają mniejsze szumy. Bateria trzyma jak szalona, po 4 godzinach nie spadła żadna kreska, Wygodniejsze od zwykłych pulsów ale po kilku godzinach jednak je czuć, moje stare kossy mogę nosić i 10 godzin i jak bym ich nie miał na głowie. Jestem z goldów umiarkowanie zadowolony, rozczarował bass, reszta na plus. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potestowałem wczoraj goldy i moim zdaniem w pulsach bass wypada lepiej. Przy pierwszych podłączeniu pulsów było to "wow" a w nowym modelu jest dobrze ale nie ma tego pier.....cia. Podkręciłem bass na maxa i ciągle nie jest taki soczysty i głęboki jak w pulsach. Goldy za to wydaje się, ze mają bardziej czysty dźwięk i mają mniejsze szumy. Bateria trzyma jak szalona, po 4 godzinach nie spadła żadna kreska, Wygodniejsze od zwykłych pulsów ale po kilku godzinach jednak je czuć, moje stare kossy mogę nosić i 10 godzin i jak bym ich nie miał na głowie. Jestem z goldów umiarkowanie zadowolony, rozczarował bass, reszta na plus. 

Goltar, na taką właśnie opinię czekałem.

 

Gdybyś wiedział to co teraz wiesz, nie miał ani pulsów, ani goldów, ale miał za to 450 zł do wydania - które byś wybrał?

Wydłużony czas baterii - rewelacja sprawa. Pulsy potrafią trzymać 5 h przy wysokiej głosności, z tego ładowanie do pełna to ponad 3h :/

 

ps. jak wypada ogólna głośność goldów? mniejsze basy jestem jeszcze w stanie przeboleć, ale lubię grać głośno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydłużony czas baterii - rewelacja sprawa. Pulsy potrafią trzymać 5 h przy wysokiej głosności, z tego ładowanie do pełna to ponad 3h :/

 

...a że się tak kolokwialnie wyrażę, naqrwiasz na pełnej piździe po uszach przez kilka godzin? Jeżeli tak to gratuluję. ;)

Mi słuchawki spokojnie wytrzymują 6h - 8h sesje o ile mi się taka zdarzy.

W razie czego zawsze można w trakcie grania je podpiąć kablem do czegokolwiek z USB i używać podczas ładowania. 

...chyba większość z nas posiadając PS4 już zainwestowała w długie przedłużacze USB? ;)

...albo używa trybu uśpienia w którym można spokojnie sobie wszystko podładować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a że się tak kolokwialnie wyrażę, naqrwiasz na pełnej piździe po uszach przez kilka godzin? Jeżeli tak to gratuluję. ;)

 

Bez przesady, przy dłuższym "naqrwianiu na pełnej piździe" nie byłoby się w stanie wytrzymać. Nie mówiąc już o szkodliwości dla słuchu.

 

Ludzie w opiniach często piszą: no bass, że są znacznie cichsze. Chcę tylko dopytać jak goldy wypadają w graniu, w stosunku do pulsów.

Że mają słabszy bass, to już wiemy. Czy potrafią grać równie głośno, oto jest pytanie? ;)

Najlepiej byłoby podjechać do MM i organoleptycznie je przetestować, wątpię jednak że pracownicy na to się zgodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy po co komu słuchawki jeśli kupujecie do grania w FPS aby nasłuchiwać przeciwników z której strony nadchodzą to mniejsza ilość basów jest jak najbardziej porządana. Natomiast w przypadku lepszych efektów to wtedy może być to problem. Zaznaczę, że przesiadka na każde słuchawki jest lepsza niż dźwięki z tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Volume w pulsach miałem ledwo co podkręcone bo głośniej urywało dynie, w goldach nie sprawdzałem maksymalnego zakresu, na pewno można tak ustawić, żeby to było już nie przyjemne dla słuchacza, chyba że ktoś jest głuchy jak pień.

 

"Gdybyś wiedział to co teraz wiesz, nie miał ani pulsów, ani goldów, ale miał za to 450 zł do wydania - które byś wybrał?

 

Trudne pytanie, najbardziej to chciał bym pulsy w obudowie goldów :).

 

ps.

Nie miałem wczoraj dużo czasu na testowanie, ale w BF4 słuchawki wczoraj dwa razy uratowały mi dupsko, bardzo dobrze zlokalizowały biegnącego wroga za ścianą.

Edytowane przez Goltar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh z tymi pulsami w obudowie goldów mnie rozwaliłeś :) Ale dobrze to ująłeś, żaden z modeli nie jest idealny :)

 

Ty zostawiasz sobie dwie pary, czy z któryś będziesz chciał zrezygnować?
Ja mam dziś możliwość zamiany pulsów na goldy, ale nie chcę zamienić siekierki na kijek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Trudne pytanie, najbardziej to chciał bym pulsy w obudowie goldów :).

 

Ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale Goldy to jedne z brzydszych słuchawek jakie w życiu widziałem...

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktoś napisze czym różnią się sony pulse (nie ten pierwszy model tylko ten co posiada już bass impact) od sony pulse elite edition, będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulse w USA nazywają ten pierwszy model, który u nas zwie się Wireless Stereo Headset 7.1

Pulse Elite to te z Bass Impact.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktoś napisze czym różnią się sony pulse (nie ten pierwszy model tylko ten co posiada już bass impact) od sony pulse elite edition, będę wdzięczny

 

Myślę, że SephiroT właśnie wyszedł z własnej skóry ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Elite Edition ma w donglu dziurkę na kabelek 3,5mm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×