Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, SephiroT napisał:

Na pewno nie masz? wyjścia optyczne są popularne od lat, może masz w gnieździe słuchawkowym i nawet nie wiesz?

 

niestety nie mam , przycebuliłem na płycie głównej :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, bany® napisał:

Jaki HS bezprzewodowy z szeroką sceną\dobrym pozycjonowaniem i wyraźnym majkiem obecnie polecacie?  Moje plyr1 chyba opchne. Jestem z nich zajebiście zadowolony ale nie mam wyjścia optic w PC i wydaje mi sie że nie wykorzystuje ich potencjału, a nie chce mi sie inwestować w soundcard... Zastanawiałem sie na SS Arctis 7 bo maja dobre opinie ale majk brzmi bardzo nienaturalnie i z wyglądu są nudne

No i kolego Asctis 7 z PS4 działaja tylko w stereo a na PC 7.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przed podobnym zakupem wybrałem się do sklepu sieciowego z RTV w nazwie i sprawdzałem słuchawki na swoim wielkim łbie i plastusiowych uszach. Różnica w dźwięku i ergonomii słuchawek jakiej doznałem jest przeogromna, więc polecam, abyś wybrał się do sklepu. Przymierzył, posłuchał i wybrał, bo sam stałem przed takim dylematem, i nie żałuję ani sekundy spędzonej w sklepie na porównywaniu sprzętu. 

Wybór najpierw padł na HyperX Cloud 2. Kiedy okazało się, że pilot na kablu USB nie działa z PS4, oddałem je, dopłaciłem i kupiłem Revolvery.

Słuchawki HyperX to dla mnie zupełnie inna liga, zarówno pod względem wykonania jak i jakości dźwięku. 

Wcześniej używałem SuperLux HD668 i Turtle Beach Px4 (bezprzewodowe). Póki co nie zapowiada się żebym zmienił markę.

Jutro przyjadą do mnie HyperX Alpha, a Revolvery będę sprzedawał. Z Hypera wyszedł teraz bezprzewodowy Flight i myślę, że warto się nad nimi zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, qsior napisał:

Ostatnio przed podobnym zakupem wybrałem się do sklepu sieciowego z RTV w nazwie i sprawdzałem słuchawki na swoim wielkim łbie i plastusiowych uszach. Różnica w dźwięku i ergonomii słuchawek jakiej doznałem jest przeogromna, więc polecam, abyś wybrał się do sklepu. Przymierzył, posłuchał i wybrał, bo sam stałem przed takim dylematem, i nie żałuję ani sekundy spędzonej w sklepie na porównywaniu sprzętu. 

Wybór najpierw padł na HyperX Cloud 2. Kiedy okazało się, że pilot na kablu USB nie działa z PS4, oddałem je, dopłaciłem i kupiłem Revolvery.

Słuchawki HyperX to dla mnie zupełnie inna liga, zarówno pod względem wykonania jak i jakości dźwięku. 

Wcześniej używałem SuperLux HD668 i Turtle Beach Px4 (bezprzewodowe). Póki co nie zapowiada się żebym zmienił markę.

Jutro przyjadą do mnie HyperX Alpha, a Revolvery będę sprzedawał. Z Hypera wyszedł teraz bezprzewodowy Flight i myślę, że warto się nad nimi zastanowić.

 

rozważam obecnie też opcje przewodową i właśnie cloud2 mnie zainteresowały... będe używał pewnie w 95% na PC i na dobrą sprawe moge zrezygnować z bezprzewodowości. Widziałem recke modelu Alpha i podobno jest spora różnica na plus w porównaniu do cloud2 jeśli chodzi o scene i jakość dzwieku ale tylko jeśli sie je podepnie pod dobrą karte dźwiekową. Ja mam integre w PC i z tego co widziałem na recenzji to lepszym rozwiązaniem w moim przypadku bedzie cloud2 i ta dołączona do nich karta na USB. Kurde widziałem te cloudy2 w promo w saturnie były za 260zl tydzien temu a dzisiaj poniżej 310-320 nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"]  
rozważam obecnie też opcje przewodową i właśnie cloud2 mnie zainteresowały... będe używał pewnie w 95% na PC i na dobrą sprawe moge zrezygnować z bezprzewodowości. Widziałem recke modelu Alpha i podobno jest spora różnica na plus w porównaniu do cloud2 jeśli chodzi o scene i jakość dzwieku ale tylko jeśli sie je podepnie pod dobrą karte dźwiekową. Ja mam integre w PC i z tego co widziałem na recenzji to lepszym rozwiązaniem w moim przypadku bedzie cloud2 i ta dołączona do nich karta na USB. Kurde widziałem te cloudy2 w promo w saturnie były za 260zl tydzien temu a dzisiaj poniżej 310-320 nie widze.
Ładnie użyj słowa PROSZĘ , to po jednym moim telefonie, będziesz miał w najblizszym sklepie pewnej firmy handlujacej sprzętem RTV/AGD do odbioru w dobrej cenie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Ładnie użyj słowa PROSZĘ , to po jednym moim telefonie, będziesz miał w najblizszym sklepie pewnej firmy handlujacej sprzętem RTV/AGD do odbioru w dobrej cenie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 


bez łaski. Max to moge ci dać lajka jak załatwisz rabat ale i tak wątpie że masz takie możliwości :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"]
bez łaski. Max to moge ci dać lajka jak załatwisz rabat ale i tak wątpie że masz takie możliwości :30vm3cw:
Tym tonem nie załatwisz nic...

Pytaj chociażby @Seph, pad Elite - 200zl :24_stuck_out_tongue:...

Ale nie mam zamiaru się z tobą licytować co mogę... Podbieraj żonie dalej cebulaku 2zl...kiedyś dozbierasz...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"cebulaku" :xzibit: nie rozśmieszaj mnie. Wole dopłacić kilkadziesiat zł niż tracić godność człowieka prosząc się o rabat u usera forum na którego wszyscy oficjalnie plują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie pluję.
Przydaje się do niezłej cebuli.
Jakie akcje czasem odjaniepawlamy to czasem trudno uwierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Wybór najpierw padł na HyperX Cloud 2. Kiedy okazało się, że pilot na kablu USB nie działa z PS4, oddałem je, dopłaciłem i kupiłem Revolvery.


Jest update który podobno dodaje kompatybilność z ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ściągnąć update przez pc i po USB w ps4 jest 7.1. Nie jestem jakiś ekspertem ale na pierwszy rzut ucha brzmi głębiej i przyjemniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czego służy regulacje ze znaczkiem mikrofonu na pilocie cloud2? Poziom swojego mikrofonu czy głośność voice chatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mogliby te słuchawki jakoś tak nazywać mądrzej... Te poprzednie też się chyba gold nazywały. 

I czy przypadkiem niedawno nie wyszły platinum?

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] do czego służy regulacje ze znaczkiem mikrofonu na pilocie cloud2? Poziom swojego mikrofonu czy głośność voice chatu?

Na logikę to voice chatu.

 

 

Edit.

Potwierdzam. Pilot na ps4 ma pełną funkcjonalność. Można regulować głośność czatu, samych słuchawek i działa 7.1

 

Oczywiście najpierw trzeba zaktualizować firmware pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko 

mam pytanie czy w headsecie hyperx cloud 2  tym pilotem na usb mozna sterowac osobno dzwiekiem z gry  i osobno czatem glosowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemanko 
mam pytanie czy w headsecie hyperx cloud 2  tym pilotem na usb mozna sterowac osobno dzwiekiem z gry  i osobno czatem glosowym
A co napisałem powyżej?
No w hooy, bezczelny leń LVL master...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem ze chodiz oto wlasnie 

jak musze miec ustawione w ustawieniach zeby to dzialalo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co musisz mieć ustawione? Zrobiłeś update pilota przez pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może kiedyś problem z zakłócaniem sygnału w słuchawkach tb 800 Elite? Tzn. czy może wifi zakłócało komuś pracę słuchawek i jak to się objawiało? Będę wdzięczny jeśli ktoś będzie miał coś do powiedzenia na ten temat

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miał ktoś może kiedyś problem z zakłócaniem sygnału w słuchawkach tb 800 Elite? Tzn. czy może wifi zakłócało komuś pracę słuchawek i jak to się objawiało? Będę wdzięczny jeśli ktoś będzie miał coś do powiedzenia na ten temat

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka


Niestety miałem tak z PX4, trzeszczało coś od czasu do czasu, zrywało mi dźwięk na czacie, mój głos też był rwany. Podobno pomoc może zmiana routera na taki o częstotliwości 5GHz, ale niestety Netia nie posiada takich więc sprzedałem słuchawki i kupiłem przewodowe.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
37 minut temu, mataman napisał:

Co musisz mieć ustawione? Zrobiłeś update pilota przez pc?

zrobilem

moze opisz jak ty masz to poustawiane

Edytowane przez waski88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety miałem tak z PX4, trzeszczało coś od czasu do czasu, zrywało mi dźwięk na czacie, mój głos też był rwany. Podobno pomoc może zmiana routera na taki o częstotliwości 5GHz, ale niestety Netia nie posiada takich więc sprzedałem słuchawki i kupiłem przewodowe.

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

No ja mam taki problem ze mi słuchawki w czasie grania same się wyłączają, baba gada powering off i wyłączają się, włączam je i po jakichś 10 min to samo i tak w kółko. Miałem tak z pierwsza sztuka słuchawek tb800 , zareklamowałem, wymienili mi na inny zestaw, nowy transmiter i słuchawki i to samo się dzieje. Teraz właśnie gram. 10 min temu włączyłem konsole i słuchawki. Przed chwilą miałem powering off. Nie chce mi się wierzyć że druga para miałaby ta sama wadę. Wydaje mi się że to coś z wifi. Mam z tym wifi taki problem od początku jak się wprowadziłem że w jednym pokoju akurat salonie gdzie mam wszystkie sprzęty transfer spada o połowę a w innych idzie maxem. Ze znajomym już próbowalismy różnych rzeczy i chyba to jakieś zakłócenia. Mieszkam od pół roku w nowym bloku który został oddany w zeszłym roku. Sprawdzę jeszcze działanie słuchawek po wyłączeniu rutera będąc offline żeby mieć pewność.

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja mam taki problem ze mi słuchawki w czasie grania same się wyłączają, baba gada powering off i wyłączają się, włączam je i po jakichś 10 min to samo i tak w kółko. Miałem tak z pierwsza sztuka słuchawek tb800 , zareklamowałem, wymienili mi na inny zestaw, nowy transmiter i słuchawki i to samo się dzieje. Teraz właśnie gram. 10 min temu włączyłem konsole i słuchawki. Przed chwilą miałem powering off. Nie chce mi się wierzyć że druga para miałaby ta sama wadę. Wydaje mi się że to coś z wifi. Mam z tym wifi taki problem od początku jak się wprowadziłem że w jednym pokoju akurat salonie gdzie mam wszystkie sprzęty transfer spada o połowę a w innych idzie maxem. Ze znajomym już próbowalismy różnych rzeczy i chyba to jakieś zakłócenia. Mieszkam od pół roku w nowym bloku który został oddany w zeszłym roku. Sprawdzę jeszcze działanie słuchawek po wyłączeniu rutera będąc offline żeby mieć pewność. 
Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 
 
 
Kurcze, bardzo dziwna przypadłość. Pierwszy raz czytam o czymś takim. Spróbuj też może z routerem 5GHz. Chyba, że już masz, ale w standardzie jest 2.4. Daj znać czy z wyłączonym routerem pomogło.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, bardzo dziwna przypadłość. Pierwszy raz czytam o czymś takim. Spróbuj też może z routerem 5GHz. Chyba, że już masz, ale w standardzie jest 2.4. Daj znać czy z wyłączonym routerem pomogło.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Jutro wieczorem napisze

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×