Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem jakąś reklamę z xkomu z promo na steeleseries i jest siberia 800 za 599 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem jakąś reklamę z xkomu z promo na steeleseries i jest siberia 800 za 599 zł.
Lepszej ceny chyba nie będzie

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w takiej właśnie kupiłem.

Pograłem wczoraj w CODa i pod koniec sesji przyciszałem już głośność, więc nie jest źle.

Myślę, że zostawię je sobie i będę zadowolony tak jak Szuldi i SephiroT :)

Dobrze, że nie miałem na głowie TB800P czy Astro, także nie mam porównania :) Dzięki Panowie za wszystkie rady i doradzenie tych słuchawek.

Mega jestem wdzięczny.

 

PS. w manualu słuchawek znalazłem, że trzeba wybrać jako priorytet w ustawieniach konsoli Dolby. Rozumiem DTS nie obsługują?

PS2. wiecie, która częstotliwośćw equalizerze odpowiada za bas? zmodyfikuję sobie profil Performance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, czacha79 napisał:

A i tak od tych trzech lepszy jest Razer :D 

 

Możliwe ale tego headsetu nie testowałem więc się nie wypowiadam ale................tak mnie podkurwiacie tym modelem że zamówie z media przez neta i przez kilka dni potestuje i oddam bo w tej chwili czekam na dostawę LS35X.Mówimy o modelu Razer Trasher Ultimate z podstawką tak ?????

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możliwe ale tego headsetu nie testowałem więc się nie wypowiadam ale................tak mnie podkurwiacie tym modelem że zamówie z media przez neta i przez kilka dni potestuje i oddam bo w tej chwili czekam na dostawę LS35X.Mówimy o modelu Razer Trasher Ultimate z podstawką tak ?????
Mam posiadam wersję Ultimate, zresztą SephiroT tyz, mik mistrz.

A czekam na twoja opinie co do Lucidsound bo chcieliśmy z Sephem brać je.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Mam posiadam wersję Ultimate, zresztą SephiroT tyz, mik mistrz.

A czekam na twoja opinie co do Lucidsound bo chcieliśmy z Sephem brać je.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

No właśnie zrobię porównanie Razer vs Lucid i będzie gites.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zrobię porównanie Razer vs Lucid i będzie gites.
Ja i@SephiroT czekamy :) mamy siebie w znajomych na Xie, więc liczę że zrobimy szybki test mikro na grupie we 3,aby zobaczyć jak Ciebie słychać :) ± twoja opinia z uzytkowania/pierwsze wrażenia...

Ja (i myślę że Seph też) rozważam Razer Thresher, Lucidsound, lub SS Arctis 9X (jak będą w końcu).

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MrArt-PL napisał:

No właśnie zrobię porównanie Razer vs Lucid i będzie gites.

Jesteś niesamowity! Akurat takiego porównania właśnie potrzebuję.

Ja nie mam ani kasy ani nerwów żeby przetestować LS35X a byłem na nie napalony jak nie wiem.

Bardzo mnie ciekawi:

- jak LS35X pracuje z Dolby Atmos

- porównanie czułości mikrofonu - jak gramy z Digim to przeważnie w nocy i rodzina śpi- mikrofon w Razerach łapie nawet jak szepczemy ...czy jak moja zona chrapie :P 

- bateria

- czystość dźwięku i pozycjonowanie (bas mnie rypie szczerze mówiąc)

- zrywanie połączenia - na jutubach wadziłem że często zrywa dźwięk ...swoją drogą SSHW też to robi raz na ruski rok, Razer Thresher randomowo albo wcale albo kilka razy na sesję. Ciekawi mnie jak to jest w LS35X.

- czy działają z donglem na PC - mogę podesłać na testy jak nie masz (w sumie powinny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MrArt-PL napisał:

Możliwe ale tego headsetu nie testowałem więc się nie wypowiadam ale................tak mnie podkurwiacie tym modelem że zamówie z media przez neta i przez kilka dni potestuje i oddam bo w tej chwili czekam na dostawę LS35X.Mówimy o modelu Razer Trasher Ultimate z podstawką tak ?????

Tak, testowalem go nawet trzy sztuki ;) Dzwiek jest kozak - zbalansowany, nieprzesadzony w zadna strone i przestrzenny. Wiec fani napierdalania po uszach nie maja czego tam szukac ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Ja i@SephiroT czekamy :) mamy siebie w znajomych na Xie, więc liczę że zrobimy szybki test mikro na grupie we 3,aby zobaczyć jak Ciebie słychać :) ± twoja opinia z uzytkowania/pierwsze wrażenia...

Ja (i myślę że Seph też) rozważam Razer Thresher, Lucidsound, lub SS Arctis 9X (jak będą w końcu).

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Steelseries Arctis 9X premiera przesunięta na maj więc jeszcze trochę poczekamy.....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, MrArt-PL napisał:

Steelseries Arctis 9X premiera przesunięta na maj więc jeszcze trochę poczekamy.....

...żeby tylko nie przesuwali półtora roku jak LS35X :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że na forumku jest sporo posiadaczy SS Siberia 800, w związku z tym mam pytanie.  Poczytałem Wasze wypowiedzi i przy obecnej cenie w xkom, zakup Siberia 800 wydaje się kuszący. Obecnie jestem w posiadaniu Sony wireless stereo headset, które jakiś czas temu niefortunnie trafiły w łapy mojego psa.....  Zebrałem na szufelkę, wsypałem do firmowego woreczka i rzuciłem gdzieś w kąt myśląc, że dokonały żywota i kiedyś przy okazji je wyrzucę.  Ostatnio się na nie natknąłem i postanowiłem sprawdzić czy są w aż tak opłakanym stanie jak pierwotnie sądziłem.  Okazało się, że dramatyzowałem  gdyż udało mi się je poskładać do kupy i poza pogryzionymi nausznikami i lekko poharatanym plastikiem wszystko jest ok. 

I teraz pytanie, czy ktoś chce przygarnąć ośmiomiesięcznego labradora audiofila?  ;)

A tak na poważnie, to czy przesiadając się z Sony na Siberię odczuję różnicę wartą zainwestowania 600zł? W związku z faktem, że moje słuchawki Sony są po przejściach raczej nie rozważam ich sprzedaży. Do muzyki i filmów używam innego sprzętu grającego, także słuchawki służą tylko do grania. Czy różnica w jakości dźwięku, surround, pozycjonowania itp. jest na tyle znacząca, że warto rozważyć przesiadkę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, też szukam słuchawek bezprzewodowych do Ps4 i rozważam:

SS Siberia 800

SS Arctic 7

Logitech G533

Logiteh Arthemis G933

Razer Thresher 7.1

w sumie nie zależy mi na jakimś idealnym dzwiękiem ani mikrofonem ale ciezko cokolwiek wybrać, czy lepiej szukać zwykłych słuchawek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem, że na forumku jest sporo posiadaczy SS Siberia 800, w związku z tym mam pytanie.  Poczytałem Wasze wypowiedzi i przy obecnej cenie w xkom, zakup Siberia 800 wydaje się kuszący. Obecnie jestem w posiadaniu Sony wireless stereo headset, które jakiś czas temu niefortunnie trafiły w łapy mojego psa.....  Zebrałem na szufelkę, wsypałem do firmowego woreczka i rzuciłem gdzieś w kąt myśląc, że dokonały żywota i kiedyś przy okazji je wyrzucę.  Ostatnio się na nie natknąłem i postanowiłem sprawdzić czy są w aż tak opłakanym stanie jak pierwotnie sądziłem.  Okazało się, że dramatyzowałem  gdyż udało mi się je poskładać do kupy i poza pogryzionymi nausznikami i lekko poharatanym plastikiem wszystko jest ok. 
I teraz pytanie, czy ktoś chce przygarnąć ośmiomiesięcznego labradora audiofila?  
A tak na poważnie, to czy przesiadając się z Sony na Siberię odczuję różnicę wartą zainwestowania 600zł? W związku z faktem, że moje słuchawki Sony są po przejściach raczej nie rozważam ich sprzedaży. Do muzyki i filmów używam innego sprzętu grającego, także słuchawki służą tylko do grania. Czy różnica w jakości dźwięku, surround, pozycjonowania itp. jest na tyle znacząca, że warto rozważyć przesiadkę? 
Zauważysz różnice od razu.
Nie ma się nad czym zastanawiać.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem, że na forumku jest sporo posiadaczy SS Siberia 800, w związku z tym mam pytanie.  Poczytałem Wasze wypowiedzi i przy obecnej cenie w xkom, zakup Siberia 800 wydaje się kuszący. Obecnie jestem w posiadaniu Sony wireless stereo headset, które jakiś czas temu niefortunnie trafiły w łapy mojego psa.....  Zebrałem na szufelkę, wsypałem do firmowego woreczka i rzuciłem gdzieś w kąt myśląc, że dokonały żywota i kiedyś przy okazji je wyrzucę.  Ostatnio się na nie natknąłem i postanowiłem sprawdzić czy są w aż tak opłakanym stanie jak pierwotnie sądziłem.  Okazało się, że dramatyzowałem  gdyż udało mi się je poskładać do kupy i poza pogryzionymi nausznikami i lekko poharatanym plastikiem wszystko jest ok. 
I teraz pytanie, czy ktoś chce przygarnąć ośmiomiesięcznego labradora audiofila?  
A tak na poważnie, to czy przesiadając się z Sony na Siberię odczuję różnicę wartą zainwestowania 600zł? W związku z faktem, że moje słuchawki Sony są po przejściach raczej nie rozważam ich sprzedaży. Do muzyki i filmów używam innego sprzętu grającego, także słuchawki służą tylko do grania. Czy różnica w jakości dźwięku, surround, pozycjonowania itp. jest na tyle znacząca, że warto rozważyć przesiadkę? 
Zawsze możesz zamówić, sprawdzić i jak stwierdzisz, że różnica w dźwięku nie jest taka na jaką liczyłeś to zwracasz w ciągu 14 dni bo masz takie prawo

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Peterson napisał:

Cześć, też szukam słuchawek bezprzewodowych do Ps4 i rozważam:

SS Siberia 800

SS Arctic 7

Logitech G533

Logiteh Arthemis G933

Razer Thresher 7.1

w sumie nie zależy mi na jakimś idealnym dzwiękiem ani mikrofonem ale ciezko cokolwiek wybrać, czy lepiej szukać zwykłych słuchawek?

Z tych które tutaj podałeś tylko Siberia i Razer mają dzwięk przestrzenny obsługiwany przez PS4............reszta będzie grała tylko w STEREO.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tych które tutaj podałeś tylko Siberia i Razer mają dzwięk przestrzenny obsługiwany przez PS4............reszta będzie grała tylko w STEREO.
...A Razery z tego co ludzie pisali to kupa na PS4 więc zostaje Siberia 800.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A polecicie coś jeszcze godneg uwagni, nie musi mikrofonu ani 7.1 (ogolnie warte jest to coś bo różne opinie słyszałem??) satanawiam się też nad zwykłymi słuchawkami bez mikrofonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A polecicie coś jeszcze godneg uwagni, nie musi mikrofonu ani 7.1 (ogolnie warte jest to coś bo różne opinie słyszałem??) satanawiam się też nad zwykłymi słuchawkami bez mikrofonu
Pytasz o Razery, o SteelSeries aż tu nagle stwierdzasz że nie chcesz 7.1,nie chcesz mikrofonu nóż kur...

Stary powiedz mam 40 zł i chce coś highendowego do tej kwoty, a nie marudzisz i zwracasz gitarę...

To łap :

d0cf342d9f1222eae7632945a5d3cc89.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Pytasz o Razery, o SteelSeries aż tu nagle stwierdzasz że nie chcesz 7.1,nie chcesz mikrofonu nóż kur...

Stary powiedz mam 40 zł i chce coś highendowego do tej kwoty, a nie marudzisz i zwracasz gitarę...

To łap :

d0cf342d9f1222eae7632945a5d3cc89.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Słuchaj ja nic nie pisze o kwocie dam i 600 za pożądne słuchawki bez 7.1, pytam bo jest wiele opinie że 7.1 (stymulowany dzwięk komputerowo) za 600 zł to lipa a mi na tym nie zależy chce mieć pożadne słuchawi. A o mikrofonie pisałem od poczatku bo może pożadne słuchawki stereo będą lepsze niż te z dopiską "gamingowe" a dostałeś cioty jakbym Ci kazał porównać słuchawki  za 35 zł do tych co podałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj ja nic nie pisze o kwocie dam i 600 za pożądne słuchawki bez 7.1, pytam bo jest wiele opinie że 7.1 (stymulowany dzwięk komputerowo) za 600 zł to lipa a mi na tym nie zależy chce mieć pożadne słuchawi. A o mikrofonie pisałem od poczatku bo może pożadne słuchawki stereo będą lepsze niż te z dopiską "gamingowe" a dostałeś cioty jakbym Ci kazał porównać słuchawki  za 35 zł do tych co podałem.
Zamów kilka modeli, porównaj, odeślij to co ci nie pasuje.
Fora audiofilskie śmieją się z dźwięku przestrzennego.
Dla mnie robi dobrą robotę.
Ważne co tobie pasuje a nie co ludzie piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SephiroT napisał:

Zamów kilka modeli, porównaj, odeślij to co ci nie pasuje.
Fora audiofilskie śmieją się z dźwięku przestrzennego.
Dla mnie robi dobrą robotę.
Ważne co tobie pasuje a nie co ludzie piszą.

Widzisz da się ładnie wyrazić opinie, teraz mam jeden powód wiecej by wybrać 7.1 badź zamówić i przetestować. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie obadać Astro A50. Mam takie i nie zamienię je na żadne inne, chyba że na nowszy model. Do grania nie miałem lepszych na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie obadać Astro A50. Mam takie i nie zamienię je na żadne inne, chyba że na nowszy model. Do grania nie miałem lepszych na głowie.
Zacnie się zapowiada, do PC/PS4 pewnie ideał, ale jak zawsze jak ktoś szuka czegoś co obsłuży czat na XboxOne to już jest w d... :(

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×