Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości działa wam bez problemu impreza?

Znajomemu i mnie niestety nie działa. Podczas trwania w ogóle się nie słyszymy. Obydwoje mamy ten pierwszy Sony Headset.

 

Jeszcze raz powtórzę poprzednią kwestię. Naprawdę nikomu nie buczą te słuchawki? Mam tutaj bardziej na myśli odbiorców. Wydaje mi się, że mikrofon niezbyt dobrze funkcjonuje i zbiera straszny szum z mieszkania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon zbiera wszytko.

Impreza działa.

Mi te słuchawki delikatnie buczały co mnie drażniło ale było przyjęcia bo w końcu to bezprzewodowe i są zakłócenia. W Elite już buczenia nie ma.

Na pewno masz nie wyciszony mikrofon lub nie msz problemów z siecią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie mam wyciszonego mikrofonu bo dźwięk działał w Fifie.

Raczej nie mam problemów z siecią bo słuchawki działały z PS3, dwa konsola jest podłączona przez kabel, a trzy to fakt że słuchawki po podłączeniu do laptopa śmigają aż miło bez żadnego buczenia.

Podobnie przy PS3 też nie ma żadnego buczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przy PS3 buczały.

Jeśli masz na przykład PS3 ustawione pod DMZ albo przekierowane porty to impreza czy inne usługi może nie działać poprawnie ale to twoje ustawienia i jeżeli twierdzisz że wszystko jest ok to widocznie tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dwie sprawy, chyba w appce jest możliwe ustawienie presetu jako domyślnego czyli wg mnie można w ten sposób w grać dwa. Fakt, że do Pulsów nie ma porównania.

I druga to przygotowane specjalnie pod konkretne gry. Podejrzewam, że z biegiem czasu ta appka dostanie uaktualnienia i też będzie ta możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zapewne będzie. Zobaczymy. Jak do tej pory Elite dostało aż dwa więc nie liczył bym na fajerwerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie mam wyciszonego mikrofonu bo dźwięk działał w Fifie.

Raczej nie mam problemów z siecią bo słuchawki działały z PS3, dwa konsola jest podłączona przez kabel, a trzy to fakt że słuchawki po podłączeniu do laptopa śmigają aż miło bez żadnego buczenia.

Podobnie przy PS3 też nie ma żadnego buczenia. 

 

Co ciekawe, przetestowałem słuchawki do nagrania prywatnej wiadomości i nic nie buczy.

Nie wiem co z tym zrobić w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie gdzie ust w goldach głośność ? Jesli rozmawiam z kolega/graczem narzEkaja ze słabo slychac. Pokrętło na maxa itp. Ust mikrofonu? Jak tak to gdzie ? Instrukcja wywala błąd wiec stad moje pytanie

Edytowane przez marcinos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. W poprzednich słuchawkami było ok. Ost dostałem Goldy no i taki mały problem, kolejny juz raz..:/

Edytowane przez marcinos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ustawienia głośności mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaaaaa. Czyli z tym nic nie zrobię ? Pozostaje głośniej mowić ? Heh. Brak jakiejkolwiek regulacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 i PS4 nie miało i nie ma ręcznej kontroli głośności mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehlo nie wiem czy tu dobrze zadaje pytanie ale potrzebuje hinta: daje w opcjach ustawienie dzwieku na optyka, a i tak mi idzie dzwiek przez hdmi (tv) jak i przez ampli (optyk), da rade ustawic tak jak w ps3, ze dzwiek idzie tylko przez optyk albo tylko przez hdmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie trzeba za każdym razem ściszać dźwięk w TV.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba jednak u mnie goldy kłócą się z routerem,zmieniłbym te porty ale nie wiem jak,mam router d-linka jakiś stary,a może go zmienić na nowszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinuj ze zmiana kanalow wifi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba jednak u mnie goldy kłócą się z routerem,zmieniłbym te porty ale nie wiem jak,mam router d-linka jakiś stary,a może go zmienić na nowszy?

Nie porty tylko kanały. ;)

W ustawieniach Wi-Fi znajdź kanały (Channel) i pobaw się numerami- powinieneś mieć do wyboru Auto oraz zakres od 1 do 13.

Po zmianie urządzenia wi-fi same złapią nowy kanał więc nic więcej nie musisz robić.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pod PS4 można podłączyć dowolną bezprzewodową klawiaturę usb? Chodzi mi o kupno taniej klawiatury, do pisania wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Bezprzewodowe razem z myszka na jednym USB też działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pod PS4 można podłączyć dowolną bezprzewodową klawiaturę usb? Chodzi mi o kupno taniej klawiatury, do pisania wiadomości.

 

a ma ta klawiatura głośniki lub słuchawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Bezprzewodowe razem z myszka na jednym USB też działają.

Dzięki za info.

 

a ma ta klawiatura głośniki lub słuchawki?

Nie znalazłem innego odpowiedniego tematu na takie pytanie. Jeśli jest to proszę o nakierowanie i nie będę więcej niepokoił..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porty tylko kanały. ;)

W ustawieniach Wi-Fi znajdź kanały (Channel) i pobaw się numerami- powinieneś mieć do wyboru Auto oraz zakres od 1 do 13.

Po zmianie urządzenia wi-fi same złapią nowy kanał więc nic więcej nie musisz robić.  

wiem,że to nie na temat ale nie mam pojęcia jak to zrobić?

a co tam teraz coś na temat.Słuchawki są super,wczoraj ze 3 razy bym noża dostał w plecy gdyby nie to ,że dobrze słyszałem,iż ktoś podchodzi.W końcu zrozumiałem o ile łatwiej gra się w takie gry jak Bf mając dobre(w miarę) słuchawki

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzis w ustawienia routera, potem w zakładke wifi (Wireless) i tam będzie opcja zmiany kanalu, proponuje zmienić region (jeżeli jest taka opcja) na Afrykę (wtedy będziesz miał dostep do 13 kanalu, w Europie jest 1-11), ja co zauwazylem to ze sluchawki zmieniaja kanał co wyciągnięcie dongla, wiec jak ustawisz na ten Np 13, to jak tylko sluchawki zaczynaja mieszac, laguja w bf, to wyłącz je, wyjmij dongla i wloz ponownie aż ustąpią lagi, zrywanie

Edytowane przez Nath_147
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×