Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w mieście dzisiaj udało mi się dostać Goldy. Napiszę bardzo wygodne słuchawki. Testowałem je kilka godzina na BF4 i mogę powiedzieć, że dają radę idzie spokojnie usłyszeć o nadchodzących wrogach z tym, że to BF więc wybuchy strzelaniny przelatujące samoloty to wszystko zagłusza więc nie zawsze na tym możemy się opierać. Sciągnąłem tą aplikację do wgrywania ustawień, niestety nie zdążyłem jeszcze tego potestować ale zobaczymy. Dźwięk jest dobrej jakości jak na słuchawki za 369zł

 

Sprawdzałem je na PS3, PS4 i PC do wszystkich tych urządzeń spokojnie idzie je podłączyć przez dongla (bezprzewodowo) więc jak ktoś szuka uniwersalnych słuchawek do konsol a czasem do pooglądania filmów to można spokojnie brać. Polecam. 

Co do zarzutów, że mały bass to powiem dla mnie jest to ok. Ale to kwestia gustu jak wiadomo.

 

PS. Czy ta aplikacja do słuchawek jest w wersji na PS3 bo Pulse manager nie działał chyba, że coś źle robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSH 1.0 tez ma ta opcje, ustawia sie to w ustawieniach konsoli.

 

A gdzie dokładnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś Trittony 720+ i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić? Ja mam Pro+ i jestem bardzo zadowolony.Jakość dzwięku w porównaniu do poprzednich moich słuchawek jest kolosalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś Trittony 720+ i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami? :)

testowalem trittony na specjalnym stanowisku z dźwiękiem przestrzennym i jeśli chodzi o surround to w modelu pro plus efekt jest najlepszy potem 720 które wypadają dużo słabiej i na końcu model 360 który wypadł niewiele słabiej niż 720. Pro plus to true surround 5.1. 720 ma vitual 7.1 podobnie jak pulsu / Goldy. Z tego co się zdazylem zorientować to surround rożni się w zależności od producenta bo jeden z recenzentów goldow pisał ze surround jest na poziomie tritton pro plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ten typ co wkleiłeś opis,napisał że Goldy są lepsze od Pro+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubrać słuchawki na odwrót ...??

najprostsze rozwiazania zawsze najlepsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ten typ co wkleiłeś opis,napisał że Goldy są lepsze od Pro+.

napisał ze surround jest na podobnym poziomie ale całokształt dźwięku lepszy w goldach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy ktoś może mi powiedzieć czy te słuchawki to jakieś dwa rózne modele czy to samo(przedstawie na przykładzie aukcji na allegro):

 

http://allegro.pl/sony-playstation-wireless-stereo-headset-2-0-7-1-i3998073517.html

 

http://allegro.pl/sony-ps3-ps4-pc-gold-wireless-headset-7-1-pulse-ed-i3967099554.html

 

Ciężko mi powiedzieć,niby identyczne ale te 2.0 tamte Gold,pudełka też się różnią.Ktoś może mi pomoc,i jeżeli faktycznie są jakieś róznice to jakie?Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj dokładnie ostatnie kilka stron, a się dowiesz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zamierzam kupić Trittony 720+ i się zastanawiam czy jakość dźwięku jest lepsza czy gorsza w porównaniu do Sony Pulse Elite :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak zamierzam kupić Trittony 720+ i się zastanawiam czy jakość dźwięku jest lepsza czy gorsza w porównaniu do Sony Pulse Elite :)

 

 

Posiadałem i trittony i teraz sony gold. Moim zdaniem nie warto dopłacać do trittonów. Różnice są naprawdę minimalne a druga sprawa, to kable. W goldach mamy bezprzewodowo a trittony posiadają ich sporo :biggrin:

 

Jeśli ktoś chce lepszą jakość dźwięku to lepiej kupić mixampa astro albo dss od turtle beach i do tego jakieś porządne słuchawki np. Senki PC330 albo dużo droższe PC360.

Edytowane przez Valchall
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z was udało się odpalić tę funkcję sidetone w pulsach albo goldach?

Trzymam guzik mute, słyszę dłuższe piknięcie, ale nic się nie dzieje. Nie słyszę swojego głosu , wciskam po raz kolejny, nadal nic. Hmm, może coś robię źlę.

Będę wdzięczny za opis jak wam udało się to rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/4690/~/pulse---wireless-stereo-headset---elite-edition#sidetone

 

Z artykułu czytamy:

Tryby przełączamy cyklicznie poprzez trzymanie przycisku Mute powyżej 2 sekund.

  • 1 krótkie piknięcie  - głośność sidetone niska 
  • 2 krótkie piknięcia - głośność sidetone wysoka
  • 1 długie piknięcie - sidetone wyłączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam na zagranicznych forach, funkcja sidetone nie działa prawidłowo w pulsach. Jest, ale jej włączenie niczym nie skutkuje.

Czy posiadacze goldów mogą sprawdzić tę funkcję? Poprzez przytrzymanie guzika mute aż będą 2 piknięcia - słyszycie swój głos podczas gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/4690/~/pulse---wireless-stereo-headset---elite-edition#sidetone

 

Z artykułu czytamy:

Tryby przełączamy cyklicznie poprzez trzymanie przycisku Mute powyżej 2 sekund.

  • 1 krótkie piknięcie  - głośność sidetone niska 
  • 2 krótkie piknięcia - głośność sidetone wysoka
  • 1 długie piknięcie - sidetone wyłączone

 

 

 

Z tego co czytam na zagranicznych forach, funkcja sidetone nie działa prawidłowo w pulsach. Jest, ale jej włączenie niczym nie skutkuje.

Czy posiadacze goldów mogą sprawdzić tę funkcję? Poprzez przytrzymanie guzika mute aż będą 2 piknięcia - słyszycie swój głos podczas gry?

 

Jak nie działa jak działa?

Ustawienia czy opcje konsoli nie mają tutaj nic do rzeczy.

 

W XMB oczywiście że nie działa ponieważ mikrofon jest wyłączony.

 

PS4 - sprawdzone na imprezie - działa.

PS3 - sprawdzone na czacie - działa.

...więc w grach przy aktywnym mikrofonie tez musi działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulse Elite odbieram dziś po pracy, a Gold zamówiony w Komputroniku ma wciąz status NOWY :/ Zadałem pytanie do osoby zajmującej się zleceniem, ale obawiam się, ze nie zdążą wysłac zanim minie 10 dni na zwrot DS6500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulse Elite odbieram dziś po pracy, a Gold zamówiony w Komputroniku ma wciąz status NOWY :/ Zadałem pytanie do osoby zajmującej się zleceniem, ale obawiam się, ze nie zdążą wysłac zanim minie 10 dni na zwrot DS6500.

Także zamówiłem z komputronika, dziś status zlecenia zmienił mi się na "w przetwarzaniu". Jak ostatnio przed zakupem pytałem się o to kiedy mają być dostępne to otrzymałem informację, że po 22.02 mają być u dostawców. Zamówiłem z odbiorem darmowym w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputronik już podwyższył cene o 20zł - żal.. dali ofertę, której nie potrafią zrealizować - wybadali grunt i bach większa cena. Nie zdziwię się jak niedługo znowu ją podniosą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Goldy w Komputroniku zamawiałem w czwartek, dziś po rozmowie telefonicznej jakoś status zmienił się z "nowe" na "w trakcie". Konsultantka nie potrafila konkretnie powiedziec kiedy będzie wysyłka, ale dostała informację, że dziś mają dostać cos do magazynu i może niebawem... :/

 

Z ciekawosci zadzwonilem do tego sklepu - konsultant potwierdził, że mają:

http://netia.emarket.pl/akcesoria-do-konsol/ps4-wireless-stereo-o2-headset-9281788/p-c4202228

 

Nazwa pomylona, ale patrząc na numer produktu (9281788), to jest to Gold:

https://www.google.pl/#q=sony+9281788

Np.:

http://www.comtech.de/Konsolen-und-Games/Sony-PlayStation/PS-3/Sony-Playstation-4-Wireless-Stereo-Headset-2.0-fuer-PS4-PS3-PS-Vita

 

Tylko dziwne, ze w wielu miejsach ta nazwa jest pomylona... :|

 

I moje odczucia po porównaniu Sony DS6500 i Sony Pulse Elite...

 

Testowane na COD Ghosts multi, bo to mnie tylko interesowało - appkę zainstalowałem, ale presetów nie uaktualniałem, bo one wchodzą przez USB, które jest zakryte folią, a tej nie chciałem zrywać.

 

Virtual surround jest porównywalny jeśli chodzi o "kierunkowość". W 6500 słyszę jednak kroki głośniej biorąc pod uwagę tło.

 

Generalnie PE jest cichszy niż 6500, a mimo to głośne dzwięki są przesterowane - najbardziej bas, który IMHO jest wyjątkowo płaski i mało dynamiczny. Właściwie całości brakuje dynamiki - sorki, jeśli się narażę użytkownikom PE, ale te słuchawki brzmią po prostu tanio...

 

Bass Impact to wg mnie nieporozumienie - klekocze to jak pęknięta membrana, i to w jakiś losowy sposób. Nie wytrzymałem z tym kilku minut. Czytają niektóre opisy liczyłem trochę na miękkie wibracje, które ledwo będzie słychac, ale czuć. Ten "ficzer" zyje własnym życiem, jest oddzielony od reszty dźwięków i IMHO z nimi nie współpracuje.

 

EDIT:

Klekotało przy trybie SHOOTER - przestawienie na tryb GAME pomogło.

 

Co do wygody - przy PE czuję mocniejszy ucisk samych muszli, które wciskają ucho wewnątrz głowu. Oczywiście nie w jakiś przesadny sposób, ale odczuwalnie mocniej niż 6500.

 

PE są drobniejsze niż 6500, muszle minimalnie mniejsze, ale ucho wchodzi podobnie. Wyściółka PE u góry w pałąku jest dość twarda - to właściwie jakaś pianka.

 

Zdecydowanie odsyłam PE i zastanawiam się, czy jest w ogóle sens sprowadzania Goldów, bo one musiałyby być dużo dynamiczniejsze od PE, zebym zdecydował się na odesłanie 6500.

Edytowane przez bva_PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś może zamawiał z tego sklepu netia? Bo mają 20 sztuk i w sumie mnie kusi zamówić u nich, bo i cena niska i dostępne od ręki że tak powiem. Bo to są właśnie goldy jak rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinii pozytywnych trochę jest w necie, zawsze możesz zamówić za pobraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bwa_PS

Można włączyć samo surround bez presetow? Myślałem ze jedno z drugim współpracuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×