Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ściągnę demo PESa to mogę grać na swoim profilu czy tylko na tym co stworzyłem aby pobrać demo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągnę demo PESa to mogę grać na swoim profilu czy tylko na tym co stworzyłem aby pobrać demo?

Jak aktywujesz to dodatkowe konto jako podstawowe to możesz grać na swoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę lame- można mieć dwa konta podstawowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanko na ile konsol bedzie mozna udostepnic 15 w wersji cyfrowej? i kto by sie lapal na skladke zeby kupic i sie podzielic np na 4 wyszlo by po 50zl tylko kwestja na ile konsol wiem ze 14 byla na 4 napewno... ktos ma jakies informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanko na ile konsol bedzie mozna udostepnic 15 w wersji cyfrowej? i kto by sie lapal na skladke zeby kupic i sie podzielic np na 4 wyszlo by po 50zl tylko kwestja na ile konsol wiem ze 14 byla na 4 napewno... ktos ma jakies informacje?

 

na 12. wtedy wychodzi po 17 zeta. ja się piszę jak coś  :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 12. wtedy wychodzi po 17 zeta. ja się piszę jak coś  :thumbsup:

 

Ja tez jak coś  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo i na pewno gra się lepiej od poprzednich części.Na plus strzały, twarze zawodników (fifa jest 100 lat do tyłu) nawet ładna grafika(ale do fify jej brakuje) ale szału nie ma.To co mi się nie podobało to poziom trudności to jest jakaś kpina gram na Super Star i prawie każdy mój strzał to gol a przeciwnik nawet strzału nie może oddać,gra jest mało dynamiczna zawodnicy poruszają się jakby ważyli po 200 kg , bez używania sprintu to zawodnik chodzi w miejscu.Podsumowując gra się fajnie ale bez wielkiego szału znowu w tym roku fifa znowu wygra ale ma wreszcie konkurenta który za parę lat może być tak dobra jak fifa.Jednak w tym roku wybieram FIFE.

 

Oceny:

FIFA 15 demo - 9,5-10

PES 15 demo - 7-10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pi... le tu chyba same dzieci sa... zeby tylko buty nowe i twarze byly to dzieci beda sie cieszyc.. a w glowie pioch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo i na pewno gra się lepiej od poprzednich części.Na plus strzały, twarze zawodników (fifa jest 100 lat do tyłu) nawet ładna grafika(ale do fify jej brakuje) ale szału nie ma.To co mi się nie podobało to poziom trudności to jest jakaś kpina gram na Super Star i prawie każdy mój strzał to gol a przeciwnik nawet strzału nie może oddać,gra jest mało dynamiczna zawodnicy poruszają się jakby ważyli po 200 kg , bez używania sprintu to zawodnik chodzi w miejscu.Podsumowując gra się fajnie ale bez wielkiego szału znowu w tym roku fifa znowu wygra ale ma wreszcie konkurenta który za parę lat może być tak dobra jak fifa.Jednak w tym roku wybieram FIFE.

 

Oceny:

FIFA 15 demo - 9,5-10

PES 15 demo - 7-10

zagralem w demo fify i ty mowisz ze fifa jest lepsza? to pesmusi byc tragedia bo jak dla mnie to w fifie biegaja dziwnie te ludziki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo i na pewno gra się lepiej od poprzednich części.Na plus strzały, twarze zawodników (fifa jest 100 lat do tyłu) nawet ładna grafika(ale do fify jej brakuje) ale szału nie ma.To co mi się nie podobało to poziom trudności to jest jakaś kpina gram na Super Star i prawie każdy mój strzał to gol a przeciwnik nawet strzału nie może oddać,gra jest mało dynamiczna zawodnicy poruszają się jakby ważyli po 200 kg , bez używania sprintu to zawodnik chodzi w miejscu.Podsumowując gra się fajnie ale bez wielkiego szału znowu w tym roku fifa znowu wygra ale ma wreszcie konkurenta który za parę lat może być tak dobra jak fifa.Jednak w tym roku wybieram FIFE.

 

Oceny:

FIFA 15 demo - 9,5-10

PES 15 demo - 7-10

Tak jak pisałem wcześniej. Jak wolisz licencje i otoczkę to Fifa wygrywa. Gamepleyowo nie ma podjazdu do Pesa 2015. Wiem, ze trudno w to uwierzyć, ale Pes jest lepszy pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopie. ogarnij się. to jest temat o pesie a nie o zrzutkach. tematu o zrzutkach nie ma i nie będzie. jak szukasz chętnych na cebulę to we własnym zakresie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś niepokojącego, tyle tylko, że to w wersji na PS3 tak sądzę, nie wiem czy na PS4 również tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pi... le tu chyba same dzieci sa... zeby tylko buty nowe i twarze byly to dzieci beda sie cieszyc.. a w glowie pioch

Jedni wolą nową Mazdę 6 z silnikiem 1.6 a inni 15 letnią octavie RS z silnikiem 1.8 Turbo. O gustach sie nie rozmawia, a to przekonywanie tutaj jednych do fify drugich do pesa jest śmieszne. Kazdy gra w to co woli, kase dostajecie za bluzganie na innych bo wolą coś innego?

 

znalazłem coś niepokojącego, tyle tylko, że to w wersji na PS3 tak sądzę, nie wiem czy na PS4 również tak jest.

To chyba jakaś zmowa  :)  bo podobne farfocle mozna strzelac w demie Fify

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś niepokojącego, tyle tylko, że to w wersji na PS3 tak sądzę, nie wiem czy na PS4 również tak jest.

wydaje mi się, że kiedyś dało się w ustawieniach cofnać bramkarza by na linii stał?!poprawcie mnie jeżeli to nieprawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nagle FIFA i PES stały się identyczne:) Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprawdzę na ps4 jak to wygląda i dam znać :)

 

PS. zna ktoś piosenkę z tego filmiku :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir czy któryś z adminów... Czy musicie kasować moje posty ? W takim razie wykasuj wszystko posty FIFOWCÓW. Ja staram się sypać argumentami, a tu moje posty znikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifowcy do swojego działu i będzie spokój...sprawdzał ktoś to ustawienie bramkarza idzie ich cofnąć?czy zawsze tak wysoko stoją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifowcy do swojego działu i będzie spokój...sprawdzał ktoś to ustawienie bramkarza idzie ich cofnąć?czy zawsze tak wysoko stoją?

 

 

Próbowałem na ps4 strzelić z daleka no i nie mi się nie udało jakoś :D Fakt bramkarze wychodzą na 16 metr i stoją tam ale nie mogłem trafić :D

 

Wydaje mi się że nie ma jakiś ustawień zęby bramkarza cofnąć...

cwir czy któryś z adminów... Czy musicie kasować moje posty ? W takim razie wykasuj wszystko posty FIFOWCÓW. Ja staram się sypać argumentami, a tu moje posty znikają.

 

 

Twoje posty zostały usunięte chyba przez to że pytałeś o dzielenie kont itd. A tutaj się tego nie toleruje :D  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramkarze sa dobrze zbalansowani. Nie ma takich śmiesznych sytuacji jak u konkurencji, ze strzelając mocny strzał z ósmego metra przy samym słupku bramkarz rzuca sie niczym super człowiek i taka piłkę wyjmuje. Bramkarz praktycznie nie ma żadnych szans na obronę takiego strzału. W życiu bym sie nie spodziewał, ze w Pes bede lepsi bramkarze( nie mylić z ilością różnorodnych animacji)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem w trakcie ładowania meczu zawiesza się gra i tyle. I tak w kółko ktoś miał podobną sytuację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak pobrać demko gdy nie mam go ps store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie konto. W hong kongu i tam w ps Store masz winning eleven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir czy któryś z adminów... Czy musicie kasować moje posty ? W takim razie wykasuj wszystko posty FIFOWCÓW. Ja staram się sypać argumentami, a tu moje posty znikają.

 

Twoje posty zostały usunięte chyba przez to że pytałeś o dzielenie kont itd. A tutaj się tego nie toleruje :biggrin:

 

:thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×